studia -> wsbif Katowice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 17:04   #1
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87

studia -> wsbif Katowice


witam może któraś z Was się tam wybrała na studia niestacjonarne i jutro zaczyna zajęcia ???
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:15   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: studia -> wsbif Katowice

Mój kolega kończył tę szkołę. Wówczas to była jedyna placówka prywatna na naszym terenie

Bardzo droga, bardzo zapełniona bogaczami. Wykłądowcy z przerżnych uczelni państwowych i niepaństwowych. Przy szkole exclusive hotel/akademik dla studentów, fajne imprezy były

Swojego czasu mnóstwo go tam spedzałam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:14   #3
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: studia -> wsbif Katowice

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5457989]Mój kolega kończył tę szkołę. Wówczas to była jedyna placówka prywatna na naszym terenie

Bardzo droga, bardzo zapełniona bogaczami. Wykłądowcy z przerżnych uczelni państwowych i niepaństwowych. Przy szkole exclusive hotel/akademik dla studentów, fajne imprezy były

Swojego czasu mnóstwo go tam spedzałam [/quote]

hmm, ale to chyba musiało być dość dawno bo teraz ilość tych szkół prywatnych jest spora mam nadzieję, że teraz też będą fajne imprezy
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 08:24   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: studia -> wsbif Katowice

No 8 lat temu.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 16:31   #5
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: studia -> wsbif Katowice

podnoszę, fajnie byłoby mieć na uczelni koleżankę - wizażankę
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:28   #6
Sandy2005
Przyczajenie
 
Avatar Sandy2005
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: studia -> wsbif Katowice

Witam ja się wybieram od pażdziernika na wsbif do Katowic na kierunek bezpieczeństwo wewnętrze
Może też się tam ktoś teraz wybiera ?
Byłoby fajnie kogoś poznać , może będziemy razem w grupie ?
Pozdrawiam
Sandy2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:38   #7
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: studia -> wsbif Katowice

Hej dziewczyny, od tego roku zaczynam kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne dzienne

Edytowane przez gorzala
Czas edycji: 2014-04-22 o 10:25
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:32   #8
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: studia -> wsbif Katowice

Ja ukończyłam tą szkołę z tytułem licencjata i jestem z tej szkoły bardzo zadowolona. Choć było drogo to fakt, to atmosfera i ludzie niezapomniani. Na AE juz nie było tak fajnie bo to straszny moloch jest.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:23   #9
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: studia -> wsbif Katowice

Przestudiowałam prawie 3 lata więc mogę się już chyba wypowiedzieć na jej temat.
Plusy:
- blisko do przystanków, stacji kolejowej
- kadra - wykładowcy mili, pomocni, raczej na zasadzie dyskusji (z wyjątkami). Bardzo polecam zwłaszcza męską część kadry.

Minusy:
- rosnące z roku na rok ceny za czesne;
- odsetki, gdy spóźnisz się z zapłatą czesnego przed 10;
- niewypłacalni jeśli chodzi o stypendia. Rozumiem, że robią spotkania dwa razy w roku, jednak później trzeba później czekać dwa miesiące na obiecane stypendium i jak tu opłacić wtedy szkołę? Poza tym to śmieszne pieniądze - 200zł w stosunku do 420zł za miesiąc czesnego?
- niekompetentna kadra zarządzająca - panie z dziekanatu, pani księgowa itp. po prostu śmiech na sali.Lepiej załatwiać sprawy z prorektorem jeśli się da, a później tylko formalności załatwiać w pseudo-dziekanacie, gdzie pani poinformuje cię z pewnością, że musisz poczekać, bo ona to robi za darmo.
- poziom nauczania z roku na rok spada (ta gorsza część kadry kształcącej, witająca nowe roczniki). Z II roku nie wyniosłam nic.
- obiecane potwierdzenie umiejętności językowych to fikcja (angielski B2 lub B1 dwa egzaminy w ciągu roku - zero potwierdzenia na papierze)
- wybór specjalizacji która cię interesuje to fikcja (żeby otworzyć blokpotrzeba minimum 15 osób chętnych, u mnie w grupie było 26 więc nie mogło być dwóch bloków, powstał jeden, którego nie chciałam na przykład.)
- skrócony czas w szkole policji to fikcja.
- wszelkie ułatwienia związane z pracą w służbach to też tak naprawdę fikcja, chyba, że się ma super kontakt z odpowiednimi wykładowcami.
- brak studiów uzupełniających
- niektóre przedmioty to po prostu zapchaj-dziury, a gdy już mowa o bezpieczeństwie wewnętrznym to aż mi się chce wymiotować już jak słyszę o Policji, jakby to było najważniejsze na świecie, przez trzy lata tylko o tym w kółko.
- u niektórych wykładowców zupełny brak zainteresowania faktem czy ktoś jest na zajęciach, czy nie przez cały rok (studia dzienne)
- nie zaliczysz egzaminu nawet z I roku ciągle masz szanse go zaliczyć nawet na III uczęszczając normalnie na zajęcia z roku III jak gdyby nigdy nic.
- brak Erasmusa, brak jakichkolwiek wymian czy programów stypendialnych.
- małe, niewygodne sale, przestarzały sprzęt do wyświetlania, utrudniony dostęp do wi-fi
- biblioteka czynna 3 godziny w wyznaczone dni, brak zainteresowania ze strony Uczelni faktem, że ma dyplomantów - więc trzeba jeździć do Śląskiej.
- na bezp. wewnętrznym ćwiczy się samoobronę na dywanach w pseudo-auli pamiętających podeszwy pierwszych studentów przekraczających próg tej "Uczelni". Nie zapewnia się podstawowych zasad bezpieczeństwa.

To tak na bieżąco, co przyszło mi do głowy. Jak można zauważyć, nie polecam.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 11:23:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.