Okularnik mniej atrakcyjny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 20:53   #1
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182

Okularnik mniej atrakcyjny?


To wątek glównie dla Pań noszących okulary
Co robicie żeby mimo posiadania okularów być bardziej atrakcyjnym? No bo... jak okulary=to problem: makijaż mniej widoczny, nie każda fryzura pasuje, wieczny problem z doborem nowych oprawek etc.

Czy okulary psuja estetyke twarzy i lepsze są soczewki?
Czy okularnicy są mniej atrakcyjni?
WYPOWIADAJCIE SIĘ!


Pod podanymi niżej adresami znajdziecie artykuł prasowy, który pomoże Wam w doborze odpowiednich oprawek dla Waszego kształtu twarzy oraz zobaczycie sposób wykonania makijazu, dla Pań mających okulary:
http://vianka.republika.pl/jak1.jpg
http://vianka.republika.pl/jak2.jpg
http://vianka.republika.pl/jak3.jpg



Artykuł z Poradnika domowego "Okulary optymistycznie"
http://vianka.republika.pl/opty1.jpg
http://vianka.republika.pl/opty2.jpg
http://vianka.republika.pl/opty3.jpg
http://vianka.republika.pl/opty4.jpg


Nie musicie zadać na forum pytań, na które odpowiedzi znajdziecie w tych artykułach. Zapewniam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez gamaa
Czas edycji: 2006-08-27 o 00:17
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:50   #2
_KoRa_
Raczkowanie
 
Avatar _KoRa_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 174
GG do _KoRa_
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Jak dla mnie to to zależy od dziewczyny. Tzn jednej okulary pasują a drugiej nie. Nie noszę okularów ale mam koleżanki które poprostu dziwnie wyglądają bez nich. Fajnie by było jakbyś zamieściła swoje zdjęcia bez i z okularami.
__________________
www.pajacyk.pl <---ustaw jako swoją stronę główną
_KoRa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:36   #3
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Zdjęcie bez masz w avantarzu a z okularami zalaczam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bc.jpg (93,5 KB, 2242 załadowań)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:45   #4
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja mam okulary i nie czuje sie mniej atrakcyjna przez to
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:47   #5
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
Zdjęcie bez masz w avantarzu a z okularami zalaczam
bardzo ładnie ci w okularkach. Cała sztuka własnie polega na doborze oprawek. Wiem, ty i tak swoje przekonanie masz że w okularach jest mi strasznie i wogóle źle. Sama je nosze juz 10 lat i każdy mi mówi że jest mi w nich ładnie, ale w środku mam taki smutek że bez nich byłoby mi lepiej byłabym ładniejsza. A okulary nosic musze. I niech nikt nie pisze że jeśli ktos nosic okulary jest mniej atrakcyjny. Ja tak myślalam majac 14 lat, teraz juz nie. A jesli chłopak sie kieruje tym że dziewczyna jego nosi okulary i jest w nich brzydzsza niz bez to szkoda na niego czasu.
hm sie rozpisałam, moze cos to pomoze pozdrawiam okularo-nosiczki hehe
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:59   #6
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Absolutnie nie jest się mniej atrakcyjnym przez okulary - tak jak pisze Nastolatka, kwestia w doborze odpowiednich oprawek i w odpowiednim podkreśleniu oczu - faktycznie przy okularach makijaż jest mniej widoczny, dlatego powinien być jednak trochę bardziej zdecydowany. Ja swoje okulary bardzo lubiłam, potem wada wzroku mi się, że tak powiem, rozbiegła i teraz mam już za dużą różnicę pomiędzy oczami, dlatego noszę soczewki - ale żebym się czuła przez to bardziej atrakcyjna? Absolutnie tak nie jest .
Gamaa - mi się w okularach podobasz.
I jeszcze Wam powiem, że nie lubię, jak dziewczyny - krótkowidze nie noszą okularów mimo że powinny - strasznie mrużą wtedy oczy i wygląda to dziwnie. Wiem, bo sama tak miałam w czasach bardzo dalekiej młodości.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 09:27   #7
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja tam nieatrakcyjna się nie czuje Tylko nieraz tak uwazam ze lepiej jakbym tych wszelakich wad nie miala A zalozylam wątek bo interesuje mnie podejscie do tego tematu innych "okularnikow"
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 09:35   #8
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

tez mam okulary, ale i tez nie czuję się nieatrakcyjna, okulary normalna rzecz , ale tez nie zawsze nosze
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 09:49   #9
Mariolcia1986
Raczkowanie
 
Avatar Mariolcia1986
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 225
GG do Mariolcia1986
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

okulary to rzecz bardzo potrzebna słabowidzącym. Ja sama noszę okulary bo muszę mam wadę -5 i ciągle rośnie badziwei jedno.Nie czuję się przez to gorsza, brzydsza, czy nieatrakcyjna. A poza tym wiele osób mówi,że pasują mi okulary i wyglądam tak "nobliwie" poważnie a mój nauczyciel mówi,że od dziecka podobały mu się dziewczyny w okularach. Z makijażem to macie rację jest problem mam zawsze upaprane cieniem, tuszem okulary i katorga jest w lecie kiedy nie mogę założyć okularów przeciwsłonecznych bo nic bez swoich korekcyjnech prawie nie widzę(jak za mgłą). Ale nie płaczę z tego powodu
Nie ma co się załamywać
Mariolcia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 09:54   #10
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja swoje noszę rzadko nie dlatego, że nie chcę, ale zakładam tylko do czytania i pracy przy komputerze Chyba ich nie lubię, ale ... W każdym razie wolę przeciwsłoneczne

Gamaa bardzo ładnie ci w okularkach. Podsumowując wszystko (jak zawsze) zależy od osoby, która okulary nosi i od fasonu oprawek
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-09-04 o 22:10 Powód: ort :P
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 09:58   #11
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Moja Mama ma -8 i na lato ma dwie pary okularów - swoje normalne, i przeciwsłoneczne z korekcją jakiej potrzebuje.

Ja mam bardzo małą wadę i noszę okulary tylko jak jestem na zewnątrz (a i to nie zawsze) ale absolutnie nie czuję się przez nie mniej atrakcyjna. Wręcz przeciwnie, uważam, że są seksowne i uwielbiam moje (bardzo oryginalne i zwracające uwagę) oprawki
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 10:04   #12
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja również nosze okulary Nie nawidzę ich po prostu z plusów przesłzo mi na minusy w obecnym czasie mam w praym oku -0,5 a w lewym -0,75...nawet dobrze widzę, tylko obiekty znajdujące się dalej trochę się rozmazują...nie wiem nie umiem dobrać oprawek, bo w swoich wygladam jak rozlazła żaba, a poza tym nosze je tylko w domu, kiedy wychoedze ściągam je z radością i cieszę się wolnościa przez kilka godzin...a ubolewam nad tym, że z minusów nie da sie wyjść...niestety
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:12   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
To wątek glównie dla Pań noszących okulary
Czy okulary na prawde psuja estetyke twarzy i lepsze są soczewki?
Ja zazwyczaj noszę soczewki, a na punkcie okularów mam kota, dokłownie - mam obecnie 8 różnych oprawek, które traktuję jak biżuterię, nakładam kiedy mam ochotę, kiedy uznam, że fajnie podkreślą jakiś szczegół ubioru, będą pasować do sytuacji. Wszystkie są z tych "oryginalnych" i zwracających uwagę i wszystkie uwielbiam.
A najbardziej lubię usłyszeć, że mam świetne okulary
Moim zdaniem okulary mogą dodać pieprzu twarzy, podkreślić osobowość i uatrakcyjnić, tylko trzeba doładnie dopracować dodatki
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:20   #14
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja mimo tego ze nie nosze uwazam ze okularki dodaja kobieta seksapilu i kobiecosci. spojrzenie zza szkiel jest intrygulajce i takie.. tajemnicze ja osobiscie zazdroszcze paniom, ktore tak slicznie wygladaja w okularkach . i sama umowilam sie do okulisty zeby zapobiegawczo kubic sobie okulary do siedzienia przed komputerem

podrawiam
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:21   #15
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Myślę, że jak się dobierze ładne, pasujące do twarzy oprawki, to można wyglądać w okularach nawet bardziej atrakcyjnie niż bez. Ja co prawda jestem krótkowidzem, ale nie noszę okularów, tylko szkła kontaktowe. Wadę wzroku miałam zdiagnozowaną 12 lat temu, w wieku 15 lat, a wtedy nie było za dużego wyboru oprawek. Z tego, co pamiętam, to były same duże i prostokątne. B. rzadko wtedy nosiłam okulary, jedynie w domu do oglądania TV, źle się w nich czułam. Po kilku latach zmieniłam oprawki na inne, ale też nie do końca mi pasowały, i nadal nie mogłam się przyzwyczaić do okularów. Wreszcie gdy zaczęłam zarabiać, sprawiłam sobie soczewki kontaktowe i to było jak odkrycie Ameryki dla mnie. Noszę je od ponad 5 lat i nie wyobrażam sobie, bym miała wrócić do okularów. Choć jeśli nie będę mogła nosić kontaktów, to może nie będzie tak źle, bo teraz to naprawdę jest ogromny wybór oprawek i może nawet ja bym sobie coś dobrała odpowiedniego, a jestem dość wybredna.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:50   #16
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Też noszę okulary ale oprawka jest tylko u góry Są delikatne i to poprostu już część mnie Przyzwyczajałam się już w podstawówce i teraz nie przeszkadzają mi w niczym i nie czuję się mniej atrakcyjna. Dlaczego miałyby odbierać urody naszym buziom ?? Ładne okulary czasami nawet pomagają. Jedyny minus jest taki, że chciałabym kupić sobie "musze okulary" ale jak mam je nosić skoro mam już jedne... Moja mama też nosi okulary ale ma w ogóle jakieś dziwne bo z daleka ich nie widać ! Oprawki są żelowe czy cóś w tym stylu i są właśnie niewidzialne. Moja mama więc na nie zakłada jakieś okularki przeciwsłoneczne i nic nie widać a tak naprawde ma dwie pary. Ale moja mama to w ogóle ewenement
Myślałam nad soczewkami ale wolę siebie w okularach (zauważyłam, że mam w nich jakby większe oczy bo soczewka powieksza i to mi pasuje).
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 13:56   #17
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja nosze okularki ale tylko do prowadzenia tv czy pc a tak nie bo nie lubie wkurzaja mnie i miomo ze mam dobrane fajne oprawki po prostu no nie lubie nie czuje sie ale ostatnio poznalam faceta (chlopaka tzn no hmmm ma zadatki na mojego TŻ :P) ktory uwielbia mnie w okularkach i prosi zebym je nosila tez w pracy siedzialam i mialam klienta ktory powiedzial ze mi pieknie w okularach wiec to chyba kwestia gustu doboru oprawek i samopoczucia ja sie nie czuje
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:01   #18
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja tez nosze okulary, kumple z klasy jak zobaczyli mnie bez na wycieczce to powiedzieli, że lepiej w okularach wyglądam. Tez tak uważam.
To, że nosze okulary nie ma nic wspólnego z tym czy czuje się atrakcyjna czy nie.
Kwestia gustu to prawda, ale i doboru dobrych okularków.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:03   #19
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ciekawe. Jakoś nigdy nie pomyślałam, że przez okulary mogę mieć problemy z makijażem czy z byciem atrakcyjną. Okulary są częścią mnie, i tyle. To tak, jakby powiedzieć, że w makijażu przeszkadza nos, bo sterczy takie coś na środku twarzy...

No dobrze, jest jeden mankament: oczy muszę malować stojąc bardzo blisko lustra (efekt -8 dioptrii), więc jeśli mam z czymś problem, to z za długą kredką do powiek. Muszę używać krótszych, żeby nie trafiać w lustro.

No i problem klasyczny, czyli: gdzie tym razem odłożyłam okulary na czas robienia makijażu?...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 14:14   #20
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Ciekawe. Jakoś nigdy nie pomyślałam, że przez okulary mogę mieć problemy z makijażem czy z byciem atrakcyjną. Okulary są częścią mnie, i tyle. To tak, jakby powiedzieć, że w makijażu przeszkadza nos, bo sterczy takie coś na środku twarzy...
Jako okularnik sądzę bardzo podobnie. Już tak do nich przywykłam, mimo niewielkiej raczej wady wzroku -1,5, że bez nich nie ruszam się z domu. Są jakby dopełnieniem mnie samej. Poza tym w obecnych czasach na rynku jest całe mnóstwo oprawek, tak że jest w czym wybierać . Nie zauważam więc zależności typu: okulary a atrakcyjność (bynajmniej w tym negatywnym znaczeniu).

Edit: zmieniłam avatar -> mam na zdjęciu okulary, co prawda dość cienkie oprawki i to tylko nad górną częścią szkła, stąd są tu mało widoczne
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo

Edytowane przez Kasia_L
Czas edycji: 2006-06-18 o 22:00
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:52   #21
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Jako okularnik sądzę bardzo podobnie. Już tak do nich przywykłam, mimo niewielkiej raczej wady wzroku -1,5, że bez nich nie ruszam się z domu. Są jakby dopełnieniem mnie samej. Poza tym w obecnych czasach na rynku jest całe mnóstwo oprawek, tak że jest w czym wybierać . Nie zauważam więc zależności typu: okulary a atrakcyjność (bynajmniej w tym negatywnym znaczeniu).
zgadzam sie poza tym ile jest slicznych kobietek ktorym okulary jeszcze zdobia!!! ja mam odchyl na bani i nie lubie niczego co twarz zakrywa bo mnie wkurza :P okulary grzywki itp ale np na punkcie przeciwslonecznych mam fiola i w tym rou juz upilam 3pary "gogli" takze widac ze jestem typowa kobieta :P nie wiadomo o co mi chodzi :P <lol> a co do tego ze np znajomi widzac kogos bez okularow mowia a fe w okularach lepiej to raczej nie jest opinia obiektywna :/ jesli sa to znajomi ktorzy widza nas juz hohoho ktorys raz bo przywykli i dziwnie dla nich wygladamy bez okularow wlasnie jak bez czesci twarzy ja tak mam z jedna kolezanka :P wyglada wrecz brzydo jak jakis krecik dla mnie :P bez okularow (nie tylko dla mnie) ale ona je nosi od kad ja znam prawie od urodzenia... za to moja siostra nosi raz soczewki raz okulary i jest mi to bez roznicy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:12   #22
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ba... dla mnie problemem własnie jest to,ze nie moge zakladac okularow przeciwslonecznych
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:15   #23
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No cóż... Ja nosze soczewki od 4 lat i czuje sie w nich o niebo lepiej, okulary wyrzuciłam bo ich niecierpiałam... I nie ma problemu z zaparowanymi okularami, okularami słonecznymi itp...
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:18   #24
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Nosiłam okulary od 3 klasy podstawówki.Jakos niigdy nie czułam się przez to gorsza czy coś.Zresztą na 35 osób w klasie 17 nosiło okulary(niezła klasa)
Po 4 latach zmieniłam okulary na soczewki ze wzgledu na sport który uprawiałam.I teraz już tego sportu raczej nie uprawiam ale soczewki zostały nadal.
Nie lubie okularów na swoim nosie, źle się w nich czuje i mi przeszkadazają.Ale nie mam zastrzeżeń do innych okularników.Zresztą to dla mnie bez różnicy czy ktos nosi okulary czy nie.Na pewno nie postrzegam go przez pryzmat tych szkieł.A czasami dobrze dobrane okulary naprawde poprawiaja urode i niesamowicie pasują do danej urody
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:53   #25
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
Ba... dla mnie problemem własnie jest to,ze nie moge zakladac okularow przeciwslonecznych
Nie rozumiem Was. Przecież można zrobić okulary ciemne z korekcją. Tak jak napisałam, moja Mama ma takie, przy -8. Jakbym miała kasę, zaraz bym sobie zrobiła.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:58   #26
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam okularki przyciemniane korekcyjne.Lubię je i soczewek nie zamierzam nosić.Czy jak noszę okulary to od razu muszę wygladać źle
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:07   #27
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Ciekawe. Jakoś nigdy nie pomyślałam, że przez okulary mogę mieć problemy z makijażem czy z byciem atrakcyjną. Okulary są częścią mnie, i tyle. To tak, jakby powiedzieć, że w makijażu przeszkadza nos, bo sterczy takie coś na środku twarzy...

No dobrze, jest jeden mankament: oczy muszę malować stojąc bardzo blisko lustra (efekt -8 dioptrii), więc jeśli mam z czymś problem, to z za długą kredką do powiek. Muszę używać krótszych, żeby nie trafiać w lustro.

No i problem klasyczny, czyli: gdzie tym razem odłożyłam okulary na czas robienia makijażu?...
Skąd ja to znam
Noszę okulary od dobrych dziesięciu lat, miałam już kilka ich par, jedne były ładniejsze, inne brzydsze, obecne oprawki bardzo lubię, choć powoli muszę się z nimi żegnać.
Czasem przeszło mi przez myśl, że jestem mniej atrakcyjna przez noszenie okularów, ale było to w okresie, kiedy ogólnie się sobie nie podobałam. Teraz noszę się z zamiarem kupienia soczewek, ale jest tyyyle ładnych oprawek, że nie wiadomo, czy się zdecyduję .

Mnie bardzo podobają się faceci w czarnych, rogowych oprawkach, mmm...
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:22   #28
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hihihi wiem co to znaczy nie czuc sie w okularach chociaz mam je juz z 7rok tzn przypisane bo nie nosze na stale chociaz by mi to zycie ulatwilo a nie nosze bo chociaz sa zgrabne i male wydaje mi sie ze mi pol twarzy zarywaja i czuje sie w ogole jak glupe :P jak bym to ja nie byla :P to tak jak co niektore z was maja bez okularkow
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:37   #29
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nosze okulary od 22 lat Przy czym mam 24 lata...
Niefortunnie upadlam na dzialce bedac dzieckiem...
2 lata temu poszlam na zabieg..by pozbyc sie ich ostateczenie W zasadzie nie musze ich juz nosic i postanowilam sobie po zabiegu ich nie nosic.. ale nosze, poniewaz przywyklam Czasami wychodzac z domu je sciagam... niekiedy zapominam..
Teraz to nie ma znaczenia... kiedys, bedac mlodsza mialo
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:51   #30
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez katrina
Nie rozumiem Was. Przecież można zrobić okulary ciemne z korekcją. Tak jak napisałam, moja Mama ma takie, przy -8. Jakbym miała kasę, zaraz bym sobie zrobiła.
Mam takie okulary...ale wiesz moda zmeinia, dzis CI sie podobaja takie, jutro takie. A nowe okulary przeciwsloneczne korekcyjne sa 3-4 razy drozsze od takich wybranych w sklepie. Poza tym łatwiej je dobrac.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.