Sandałki, buty na lato - wasze opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 11:03   #1
kasiek@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 104

Sandałki, buty na lato - wasze opinie.


Witam!
Nie znalazłam interesujących mnie informacji na tym forum ani w sieci, więc.... proponuje taki wątek.
Napiszcie jakie buty kupiłyście albo macie zamiar kupić swoim dzieciakom na lato. Jeżeli możecie to wklejcie zdjęcie i oczywiście najważniejsze, napiszcie czym się buciki cechują:

-marka, cena
-czy zgina się podeszwa, czy jest twarda jak deska,
-czy zapiętek sztywny ( w przypadku butów z pełna pięta)
- czy dziecko ładnie w nich chodzi i tak ogólnie co o nich myślicie i czy są warte swojej ceny.


Uparłam się żeby kupić Zosi na lato jakieś Ecco albo Geox'y ( tamto lato przechodziła w elefantenach, więc uważam że jeżeli buty posłużą cały sezon to warto dac więcej kasy). Bartki maja wszystkie bardzo sztywna podeszwę, więc nie wiem czy warto dac ponad 150 zł. Jest duzo fajnych butów na allegro ale nie mamy mozliwosci jechac do sklepu i przymierzyć niektórych z tych bucików które nam się podobaja, wiec moze Wasze opinie pomogą. Buty geox'a które miałyśmy mozliwość przymierzyć były twarde jak decha, a jak któreś pasowały pod wzgledem giętkosci itd to rozmiaru nie było. Na allegro jest duzo modeli których w sklepie nie bylo i są tańsze od tych sklepowych no ale jak ich w ręce nie mialam to jak moge kupić... Zosia koślawi trochę nogi i potrzebuję dobrych butów, a nie bardzo mam mozliwość objeździć pół swiata za butami, więc może przez internet kupię jak coś doradzicie.
Zauważyłam że" w piaskownicy "buty są jednym z ulubionych tematów matek gdy nadchodzi nowy sezon a na forum nic na ten temat, więc mam nadzieję, ze pomysł się spodoba.
kasiek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:13   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Nie sadze aby kupowanie butow dla dziecka przez net byl dobrym pomyslem ,szczegolnie jesli dziecko jest w wieku przedszkolym czy nawet starsze,buty nalezy przymierzyc i dziecko musi w nich chwiele pochodzic.

co z mojej strony ? jako pierwsze buty mloda miala Bartki a potem roznie i z daichmana i antylopa i Mrugała ,ecco,w smyku sa buty.

nie sugerowalabym sie cena ,wole kupic 2 pary tanszych niz 1 droższych ,nie wyobrazam sobie calego sezonu w 1 butach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2009-05-11 o 17:51
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:48   #3
kasiek@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 104
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Nie prosiłam o bezsensowna krytykę tylko poradę. No ale dzięki...

Moje dziecko nie będzie chodziło w jednych butach cały sezon... z kupieniem całych butów nie mam problemu tylko z sandałkami. A wydaje mi się, ze jedna para sandałków wystarczy na 3 miesiące. Nie mam możliwości zwiedzenia z dzieckiem całego województwa za parą butów i założyłam ten wątek aby matki szukając butów wiedziały na które zwrócić uwagę i do ktorego konkretnie sklepu się udać.... a jak dziecko juz przymierzy pochodzi itd..... kupić ten sam model na allegro 100 zl taniej .
Moje dziecko nie było zachwycona zwiedzaniem wszystkich okolicznych Bartków w poszukiwaniu butów. Gdybym od razu wiedziała że mają takie beznadziejne buty to zamaist biegać po sklepach poszłabym z dzieckiem na spacer.
kasiek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:59   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Nie widze zadnej krytyki a tym bardziej bezsensownej.
to tylko porada doswiadczonej matki.

warto byloby tez napisac skad jestes ,prawda?

poza tym kazda z nas ma inny gust co do butow i wymagania.

masz dostep do butow Mrugala,Antylopa?

http://www.antylopa.pl/
http://www.mrugala.pl/

w smyku tez sa buty
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:59   #5
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

zawsze były to w naszym przypadku Bartki
w tym roku kupiłam już fajne (piankowe) sandały adidasa
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:46   #6
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Temat bucików już tu był na bank.

Kupowanie w necie butów uważam za pomyłkę, jeśli konkretnego modelu w swoim rozmiarze nie przymierzyło konkretne dziecko. Więc kupowanie polecanych tylko przez kogoś nie ma sensu. Buty różnie leżą na nóżkach - nie wystarczy sprawdzić tylko długości stopy, ważna jest jej tęgość, wysokość podbicia itd.

Ja kupuję różne - zawsze dobrej jakości skórzane buty. Antylopa, Bartek, elefanten, mrugała itp.
Koniecznie całe skórzane, giętkie, trzymające piętę, lekkie.
__________________
Córeczka wizażanki potrzebuje Twojej pomocy !!!
POMÓŻ KAROLINCE !!!
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:13   #7
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

kasiek@ wydaje mi się, że kupowanie butów przez net jest dobre pod warunkiem, że wcześniej przymierzycie takie same buty w sklepie, tym bardziej, że jak piszesz Zosia wykrzywia nóżkę.

Myśmy w tym roku kupili na razie jedne sandałki w Decathlonie z firmy Quechua KLIK

Póki co jestem zadowolona, bo dobrze trzymają moje Zosi kostkę, a i właścicilka jest zadowolona
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 12:34   #8
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

kasiek@ moj Dominik tez wykrzywia nozke dlatego polecam z doswiadczenia a takze po rozmowie z ortopeda butki o miekkiej podeszwie czyli musza sie zginacprzy palcach i najwazniejsze koniecznie z zakrytym(zabudowanym) zapietkiem."Sztywny zapiętek, czyli część buta obejmująca z tyłu piętę, zapobiega nieprawidłowemu ustawieniu stopy. Gdy nóżka dziecka jest w bucie źle ustawiona, nacisk na chrząstkę nasadową tej kości jest niesymetryczny, co może zahamować jej wzrost z jednej strony i doprowadzić do deformacji."
podaje ci stronke na ktorej wszystko jest opisane: http://www.clpo.com.pl/stopa_ul.htm
pomimo ze synek koslawi nozke to poki co lekarz nie zalecil wkladki ortopedycznej czy tez takiej z poduszeczka ale przede wszystkim dla wzmocnienia pietki -sztywny zabudowany zapietek.

moi faworyci to :
-elephanten- miekka podeszwa idelana jak na moj gust, cena nie az tak koszmarna ( okolo120zł), naturalne materiały z ktorych sa wykonane(dziecku nie poci sie nozka), zapietki sztywne i dziecko bardzo ladnie w nich chodzi.no i gdzies czytalam ale nie moge znalesc tego rankingu ze elephanten i ecco to najlepsze marki butkow dla dzieci
-baren schuhe(nowa marka w daichmanie) cena okolo 69zl za dobre skorzane sandałki. pdeszwa ciut twardsza niz w elephantenie ale dziecko ladnie chodzi w nich, zapietek dobrze trzyma stope, wlasciwie sa jakosciowo bardzo podobne do w\w az sie zdziwilam ze za taka cene mozna kupic tak dobre buciki. moj syn chodzi w nich praktycznie caly dzien bo lekarz zalecil nosic w domu papcie z zapietkiem . a ze nie moglam dostac odpowiedniego rozmiaru dla niego w lnianych bucikach to kupilam wlasnie te sandalki. noga nawet po kilkugodzinnym chodzeniu nie poci sie
-ecco-minus to cena ale jakosc podobna do elephantena jak nie taka sama .
-bata-bardzo lubie te buciki ceny od 90- 130zl fajne wykonanie , naturalne materialy, podeszwa miekka , nozka dobrze lezy i sa lekkie.
slyszalam tez o sandalkach z Mrugala-antylopa ze sa ok ale osobiscie ich nie mialam okazji sprawdzic.
nie lubie natomiast bartka, guffo z ccc(tylko dlatego ze moj syn ma dosc wysokie podbicie i nozka mu nie wchodzi dobrze do sandałka ale poza tym nie sa złe no i cena niska )i geox- moim zdaniem zbyt twarda podeszwa i czesty brak zapietka co dyskwalifikuje w moim przypadku te sandałki choc jako buty zimowe czy wiosenne sa fajne .
pozdrawiam
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2009-05-16 o 12:44
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 05:05   #9
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Ja co prawda młodszemu jeszcze nie kupowałam w życiu sandałków, ma dopiero 15 miesięcy, ale od kilku tygodni rozglądam się po sklepach. I zauważyłam, że czasem dobre jakościowo buty można kupić wcale nie w firmowych sklepach, tylko gdzieś na targu. Starszemu kupowałam buty w różnych sklepach, jedne miał super sandałki, ale to były włoskie butki i dziś po 9 latach nie pamiętam firmy
Więc kasiek@ - jednak bez rajdu po sklepach się nie odbędzie
Ale do rzeczy - chciałam spytać mamy, które kupiły elephanteny - czy one są trwałe? Kupiłam na wiosnę młodemu takie butki i fakt, on się uczy dopiero chodzić, ale po kilku spacerach strasznie je poździerał na czubkach i wyglądają jakby je używało kilkoro dzieci trafił mi się taki felerny model, mój syncio ma talent do niszczenia butów, czy po prostu ich jakość jest taka?
I na marginesie - zazdroszczę mamom dziewczynek wyboru. W każdym z odwiedzanych przeze mnie sklepów na 20 par dziecięcych sandałków tylko 3 były dla chłopców.
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:14   #10
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

A ja nie zwracam uwagi na cenę, mogę kupić nawet za 20 zł ale tak jak dziewczyny pisały wyżej, zabudowana pięta, odpowiednia podeszwa, muszę widzieć jak mała w nich chodzi.
Za butami zimowymi chodziliśmy pół dnia, mała przymierzyła ze 40 par, była znudzona, zmęczona, niezadowolona, ale jak przyszło co do czego mała lubiała chodzić w butach, nic ją nie gniotło, nic się nie zdzierało, nie koślawiła nóg. A tak odchodząc od tematu, zauważyłyście że w butach zimowych bardzo często rozchodzi się wszystko na boki w okolicach kostki?
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:22   #11
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

A ja mam pytanie o sandalki Befado ze skórzana wkladka.
O takie:
http://allegro.pl/sandalki-befado-ro...385593421.html

Niestety nigdzie nie mam możliwości oburzenia ich na żywo. Markę znam i uważam ze to bardzo fajne buciki. Jak wypada ten model? To chyba jakaś nowa linia? są tak samo fajne jak zwykle sandalki?

Dziś małej zamowilam zwykle sandalki Befado, rok temu tez w takich biegala. Takie zwykle przynajmniej można włożyć do pralki i wyprać. Niedawno kupiłam małej sandaly ze skory ale niestety kiedy mała w nich chodzi to nozka jej leci do przodu, złe trzymają jej szczupła nozke. Kolejnych ze skory już nie chce, jakos mi lepiej befado na upał pasują
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 13:37   #12
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Julka, to bardzo fajne buciki i bardzo popularne w przedszkolach. Są wyprofilowane w środku, trzymają pietę.

A są produkowane już od kilku sezonów.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:44   #13
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Julka, to bardzo fajne buciki i bardzo popularne w przedszkolach. Są wyprofilowane w środku, trzymają pietę.

A są produkowane już od kilku sezonów.
Dzięki, ja ich wczesniej nie widziałam, dlatego myślałam ze to nowość. Ciekawe jak z szerokością, czy są tak samo szerokie jak inne modele. Moja córka ma bardzo szczupła nozke i cieżko mi dobrać buty.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:47   #14
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Na wąską stopę lepsze są tzw baleriny. Są węższe. Mają wszyte gumki, które trzymają stopę.
Natomiast te sandałki są na rzep i tez można dobrze je dopasować do stopy. Zalecam mierzenie tych butów przed zakupem, bo Befado ma nieco zawyżoną rozmiarówkę.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:52   #15
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Potwierdzam, Befado to naprawdę fajna firma my używamy bucików tej firmy jako kapci.

W tym roku córa ma sandałki z Bartka i jestem bardzo zadowolona póki co

Antylopy nie polecam. Moja Ola miała butki tej firmy i zaraz się rozkleiły (niecałe 3 tygodnie normalnego chodzenia). Reklamacji nie uwzględnili, buty skleili beznadziejnie, osobiście baaaaardzo ich teraz unikam. Pani w sklepie obuwniczym również mi mówiła, że ma bardzo dużo reklamacji z Antylopy i miała więcej nie zamawiać ich firmy po wyprzedaniu posiadanej rozmiarówki. Na szczęście jest tak duży wybór bucików dziecięcych, że jest w czym przebierać
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:58   #16
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, Befado to naprawdę fajna firma my używamy bucików tej firmy jako kapci.

W tym roku córa ma sandałki z Bartka i jestem bardzo zadowolona póki co

Antylopy nie polecam. Moja Ola miała butki tej firmy i zaraz się rozkleiły (niecałe 3 tygodnie normalnego chodzenia). Reklamacji nie uwzględnili, buty skleili beznadziejnie, osobiście baaaaardzo ich teraz unikam. Pani w sklepie obuwniczym również mi mówiła, że ma bardzo dużo reklamacji z Antylopy i miała więcej nie zamawiać ich firmy po wyprzedaniu posiadanej rozmiarówki. Na szczęście jest tak duży wybór bucików dziecięcych, że jest w czym przebierać
Akurat u nas Antylopa to drugie po Ecco najlepsze buty jakie mieliśmy.

Baleriny befado tez mam ale na upały to sie nie nadają chetnie bym jej przymierzyla ale nie mam tu nigdzie tych butów, mierze wkladke i zamawiam, o dziwo wszystkie zawsze pasują idealnie. Mamy tez takie butki z odkrytymi palcami, miały być jako kapcie ale mała woli boso wiec wychodzimy w nich do parku.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Zamowilam takie
http://allegro.pl/sandaly-kapcie-dzi...423810179.html
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:00   #17
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ale te sa tekstylne, prawda? Nie z wkładką skórzaną?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:04   #18
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Ale te sa tekstylne, prawda? Nie z wkładką skórzaną?
Tak ale wzięłam je celowo bo miałam takie rok temu wiec są sprawdzone a poza tym można wrzucić do pralki
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:06   #19
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Zgadza się, moje dzieci je noszą i też wiem, że pralka im nie straszna W sensie butom nie dzieciom
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 14:07   #20
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Zgadza się, moje dzieci je noszą i też wiem, że pralka im nie straszna W sensie butom nie dzieciom
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:39   #21
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Oświećcie mnie czy te buty Befado nadają się na dwór czy tylko po domu? Jakoś nie widzę tych materiałowych na spacerze. A jeśli tylko po domu to nie za twarda podeszwa?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:38   #22
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie czy te buty Befado nadają się na dwór czy tylko po domu? Jakoś nie widzę tych materiałowych na spacerze. A jeśli tylko po domu to nie za twarda podeszwa?
Oczywiście ze tak. Ja w domu nie używam nawet kapci. Rok temu mała miała baleriny befado, sandalki i takie butki bez palców. Przechodziła w nich ciepła wiosnę całe lato i ciepłe dni jesieni nie nadają sie na mokre dni ale do piachu, do biegania są super.

Spróbuj to sie przekonasz

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Miałam takie:
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=4858
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=6134
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=6139
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:46   #23
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Nadają się na dwór i te materiałowe i te z wkładką skórzaną.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:32   #24
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Oczywiście ze tak. Ja w domu nie używam nawet kapci. Rok temu mała miała baleriny befado, sandalki i takie butki bez palców. Przechodziła w nich ciepła wiosnę całe lato i ciepłe dni jesieni nie nadają sie na mokre dni ale do piachu, do biegania są super.

Spróbuj to sie przekonasz

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Miałam takie:
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=4858
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=6134
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=6139
Na razie są za duże. Ale kiedyś spróbujemy, widziałam w kilku sklepach i cena nawet nawet. Tylko te trzecie biorę pod uwagę, pozostałe będą za szerokie.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:16   #25
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Sandałki, buty na lato - wasze opinie.

Lubię befado ale ubolewam nad tym, że wysokie zapiętki są tylko do rozmiaru 26 na szczęście wg innych rozmiarówek to 27 i moja córka jeszcze się mieści w nie (nawet napisałam do nich by rozpatrzyli robienie wysokich bucików w większych rozmiarach) mają bardzo ładny design można je wyprać w pralce
tańszym odpowiednikiem jest zetpol równie fajny moim zdaniem

lepiej zrobić tak przymierzyć w realu kupić taniej online
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 10:51   #26
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Buty dziecięce na lato

moj syn ma swoje pierwsze buty z Bartka, trzewiki w nich uczyl sie chodzic, czy jak na lato bede kupowac tam sandaly, to kupic mu z zakrytymi palcami czy odkrytymi? Syn ma obecnie rowno roczek, chodzi samodzielnie
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 12:10   #27
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Buty dziecięce na lato

Córka miała z odkrytymi- Emelki.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 12:59   #28
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Buty dziecięce na lato

Mój miał tego typu:


Ale nie chodził latem jeszcze aż tak dużo, za rączkę jedynie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 13:00   #29
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Buty dziecięce na lato

Cytat:
Napisane przez Mondo_Bongo Pokaż wiadomość
moj syn ma swoje pierwsze buty z Bartka, trzewiki w nich uczyl sie chodzic, czy jak na lato bede kupowac tam sandaly, to kupic mu z zakrytymi palcami czy odkrytymi? Syn ma obecnie rowno roczek, chodzi samodzielnie

Synek pierwsze lato przechodził w sandałkach odkrytych, z dwoma rzepami z Elefantena a potem kupiliśmy (na przecenie) z zakrytymi palcami ale z dziurkami, żeby stopa mogła się nadal wietrzyć i w tych zakrytych sandałkach przechodził prawie całą jesien.
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 17:44   #30
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Buty dziecięce na lato

na pierwsze zdecydowalnie lepiej z czubkiem przy palcach, bo jeśli jeszcze słabo chodzi, to moze zdzierać sobie paluszki..
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-05 18:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.