proszę o pomoc w odnalezieniu sukni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 13:47   #1
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202

proszę o pomoc w odnalezieniu sukni


Witam , kilka miesięcy temu kupilam suknię w salonie mody ślubnej w szczecinie , nosi nazwę AGA 214. Głupia jestem , zrobilam to z biegu,nie mam nawet zdjęcia Suknia biała , w pasie drapowana na ukos , na biuście koronka , ogolnie linia A. Dzwonilam kiedy przymiarka a Pani ze suknia wisi w magazynie i bedą się brać za jej robienie ok 1 miesiąc przed ceremonią bo pewnie mocno schudne a ja zaczynam szukać dodatki powoli i mam problem..nie moge znaleźć nigdzie zdjęcia sukni , kiedys trafilam gdzieś podobną ale nie mam tego linka bo mialam awarie komputera..no jak na złość. Pytanie więc moje drogie ,czy któraś słyszała moze, widziała taką suknie??

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

http://www.sukniaslubna.katowice.pl/...-slubnych/2011

to udało mi się namierzyc ale tam są numery wyższe niż 214 ...
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:30   #2
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

jedź do salonu i poproś o pokazanie ja też nie pamietałam jak wygląda moja -kupiłam pod wpływem emocji jak ty, muszą ci pokazać przecież jest twoja!
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:17   #3
violetta2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Witam , kilka miesięcy temu kupilam suknię w salonie mody ślubnej w szczecinie , nosi nazwę AGA 214. Głupia jestem , zrobilam to z biegu,nie mam nawet zdjęcia Suknia biała , w pasie drapowana na ukos , na biuście koronka , ogolnie linia A. Dzwonilam kiedy przymiarka a Pani ze suknia wisi w magazynie i bedą się brać za jej robienie ok 1 miesiąc przed ceremonią bo pewnie mocno schudne a ja zaczynam szukać dodatki powoli i mam problem..nie moge znaleźć nigdzie zdjęcia sukni , kiedys trafilam gdzieś podobną ale nie mam tego linka bo mialam awarie komputera..no jak na złość. Pytanie więc moje drogie ,czy któraś słyszała moze, widziała taką suknie??

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

http://www.sukniaslubna.katowice.pl/...-slubnych/2011

to udało mi się namierzyc ale tam są numery wyższe niż 214 ...
Pojedź do salonu lub tam zadzwoń. Jeżeli ta suknia jest zadatkowana lub nawet i zapłacona to masz prawo oglądać tą suknię nawet codziennie. Wiem co mówię ponieważ sama jestem właścicielem niedużego salonu i wiem jakie prawa ma klient. W salonie muszą mieć zdjęcia kolekcji, jak by to nie wyglądało masz prawo do zdjęcia twojej sukni lub zdjęcia z kolekcji salonowej. Powodzenia
violetta2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:43   #4
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

jak już napisałam dzwonilam do salonu i Pani mowi ze jest w magazynie...nie do konca w to wierze bo wiem ze te babeczki stosują praktyki typu wypozyczają ją sobie a nam mowią ze w " magazynie" lezy.. obiecała ze pod koniec września zadzwoni i przyjade zobaczyć i mierzyc..ale ja chcialam juz powoli dodatki kupowac. No nic,poczekam
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 06:38   #5
violetta2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

To dziwne że na salonie nie ma zdjęć sukienek, a ten magazayn jest w Himalajach że nie mogą jej przywieź. Wydaje mi się że jest coś nie tak oby nie potwierdziły się twoje przypuszczenia.
violetta2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:35   #6
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

Cytat:
Napisane przez violetta2011 Pokaż wiadomość
To dziwne że na salonie nie ma zdjęć sukienek, a ten magazayn jest w Himalajach że nie mogą jej przywieź. Wydaje mi się że jest coś nie tak oby nie potwierdziły się twoje przypuszczenia.
Wioletta o takich praktykach słyszałam już nie raz..niestety, szczerze mowiąc nie bardzo mnie to interesuje..byle by oddały dopasowaną i czystą a tak na pewno będzie Podejrzewam ze ona im nie zeszła przez te kilka lat ( jest z kolecji 2009 albo i 2008) albo była już użyta,doprowadzona do ładnego stanu i została sprzedana mnie. Być może jest już po kilku przeróbkach dlatego jej nie widac na necie. Mi zaproponowały by doszyć koronkę na doł , z asymetrycznej koronki na biuście zrobić symetryczną , tam powiekszyc,tam pomniejszyc..i tak na prawde wyjdzie zupelnie inna sukienka dlatego nigdy nie wiadomo czy ona moze oryginalnie nie wygladała zupełnie inaczej
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:37   #7
bulbasek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: proszę o pomoc w odnalezieniu sukni

ja mam podobny problem. Mam suknie od dawna wymarzona i upatrzoną jednak nie moge znaleźć nigdzie jej nazwy. Może któraś z was wie jak ta suknia sie nazywa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_f.jpg (158,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5_f.jpg (27,4 KB, 10 załadowań)
bulbasek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.