Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 18:58   #3631
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę wam powiedzieć że to frustrujące, że zamawiam kilka rzeczy i będę je miała dopiero za 2 tygodnie... Może ekipa BU powinna powiększyć personel, w końcu nie powinno byc problemu ze znalezieniem jakiegoś biochemika albo farmaceuty bo chyba takie wykształcenie będzie tu przydatne? Naprawdę, z zagranicy szybciej paczki przychodzą...

Zamówiłam puder perłowy i bambusa z jedwabiem, do tego mały olej tamanu bo mój TŻ ma paskudną bliznę na brzuszku i liczę, że mu po tym się poprawi, ostatnie podrygi do lata żeby się tym zająć. Ale swoje frycowe muszę odczekać. A ja już chcę te puderki...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:03   #3632
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć że to frustrujące, że zamawiam kilka rzeczy i będę je miała dopiero za 2 tygodnie... Może ekipa BU powinna powiększyć personel, w końcu nie powinno byc problemu ze znalezieniem jakiegoś biochemika albo farmaceuty bo chyba takie wykształcenie będzie tu przydatne? Naprawdę, z zagranicy szybciej paczki przychodzą...
To fakt, mnie też to wkurza.
Wpłaciłam pieniądze w piątek, a dopiero dzisiaj zaksięgowali wpłatę...wrr, więc pewnie jeszcze poczekam co najmniej tydzień na przesyłkę. Zdecydowanie powinni coś z tym zrobić.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:04   #3633
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja własnie też zamówiłam paczkę i jestem zawiedziona, że trzeba tyle czasu czekać w sumie wychodzi prawie 2 tygodnie.. Ciekawe czemu od niedawna aż tak wydlużył się czas realizacji zamówień.

a co do mojego zamówienia to: peeling enzymatyczny, hydrolat w kwiatu kocanki, pomarańczowy olejek myjący i serum z witaminą C. Nie mogę się doczekać, aż przyjdzie
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:14   #3634
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Które serum z BU polecacie do skóry naczyńkowej, skłonnej do rumienia?

  • Serum antyoksydacyjne Amla-C15E
  • Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
To pierwsze nie wymaga alkoholu, a poza tym są prawie identyczne...
Wyżej pisałam że ja jestem alma zacgwycona zero rumienia,naczynka sa widoczne tylko w lusterku powiekszakjacym a wczesniej mialam klopot zakryc pudrem.Uzywam na noc od ok.miesiaca i takie efekty ze jestem w szoku.Szkoda ze strasznie szybko sie zuzywa miesiac gora bo juz mam resztke mogli by na BU pomyslec o wiekszej pojemnosci albo szybszej realizacji
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:27   #3635
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Witajcie, kiedyś udzielałam się tu, gdy byłam żółtodziobem, teraz chę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami i znów poprosić o radę Jakieś 2 miesiące temu razem z mamą zamówiłyśmy sobie:
-olej tamanu
-olej arganowy
-serum Lemon
-kwas hialuronowy
Ogolnie jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz zastanawiam się nad pudrem.
Chciałam kupić 2, jeden perłowy, drugi bambusowy z jedwabiem. Widziałam, że perłowy sobie chwalicie, a jak z bambusem?? Warto?? Byłabym wdzięczna za rady

EDIT: aha, czy na biochemii jest "coś" silnie nawilżającego do włosów, mam suche i kręcone, więc potrzebuje czegoś co sprawi, że nie będą się puszyć i przesuszać.
Wiesz co, dziewczyny już pisały o pudrze bambusowym z jedwabiem. Ponadto wchodząc na stronę BU możesz odnaleźć całą listę produktów jakie oferują - również do pielęgnacji włosów.

Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:57   #3636
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Szkoda ze strasznie szybko sie zuzywa miesiac gora bo juz mam resztke mogli by na BU pomyslec o wiekszej pojemnosci albo szybszej realizacji
A ja mam odwrotny problem Wolałabym mniejsze porcje bo serum nie mogę zużyć - za miesiąc będzie do wyrzucenia a ja mam ciągle połowę :O

Cytat:
EDIT: aha, czy na biochemii jest "coś" silnie nawilżającego do włosów, mam suche i kręcone, więc potrzebuje czegoś co sprawi, że nie będą się puszyć i przesuszać.
Może olej kokosowy?


A tak w ogóle to też czekam na paczuchę ... Ale jakoś już się przyzwyczaiłam do tego czekania ;-) Przyjdzie to będzie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:00   #3637
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny mam pytanie
Dopiero zaczynam moja przygode z biochemia, wiec nie bijcie.
Czy na twarz moge tez zastosowac taki "zwykly" olejek z apteki/zelarskiego? Chodzi mi o polaczenie go z zelem HA.
Jesli tak, to jaki olejek polecacie na zlagodzenie wypiekow/zaczerwienienia?
Pozdrawiam
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 20:05   #3638
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

masz na mysli eteryczne? moim zdaniem nie bo sa za silne
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:07   #3639
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
masz na mysli eteryczne? moim zdaniem nie bo sa za silne
Nie, nie mam na mysli eterycznych. Wiem, ze w aptece/zielarskim mozna kupic olejki w ciemnej buteleczce z zakraplaczem, kiedys mialam pichtowy. Wiec mozna?

http://www.natura.logonet.pl/html/pichta.html
O to bylo cos takiego Tu nawet napisane jest, ze nadaje sie na 'patologiczne zmiany skorne'. Mi mial pomoc na zaskorniki, jednak nic sie nie zmienilo Powoli trace nadzieje czy kiedykolwiek sie ich pozbede, wrrr

Znalazlam spis olejow i ich zastosowanie, wiem, ze na mazidlach, BU itd. tez sa opisane ale tu jest "Kompendium w pigulce"
Moze ktos skorzysta
http://kosmetykinaturalne.blogspot.c...oby-na_03.html
I jeszcze tabelka wygrzebana z innego watku na wizazu
Cytat:
Im więcej kwasu linolowego względem oleinowego, tym lepiej dla cer tłustych i mieszanych
http://docs.google.com/View?docid=dcn73vw4_2c899xt

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-21 o 21:13
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:08   #3640
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Agabil a skąd masz proteiny mleka ?
od Thanatosa http://thanatos.com.pl/product_info....products_id=48
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:10   #3641
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Nie, nie mam na mysli eterycznych. Wiem, ze w aptece/zielarskim mozna kupic olejki w ciemnej buteleczce z zakraplaczem, kiedys mialam pichtowy. Wiec mozna?

hm...szczerze mówiac nie wiem, wiec Cie nie wprowadzam w bład
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 21:57   #3642
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej
Mam pytanie, bardzo proszę o odpowiedź czy olej tamanu lepiej stosować samodzielnie, czy może równie dobrze działa dodawany np. do balsamu? Jak go używacie?
Jak oceniacie efekty jego działania?
Przepraszam jeśli jakieś informacje pominęłam, z góry dzięki za odpowiedź.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:53   #3643
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jest w ofercie innego sklepu jakiś zamiennik serum FLAVO C ?
To strasznie mnie zapycha a chciałabym używać wit C . Interesują mnie gotowce raczej już odmierzone i które mogą trochę postać.
Gotowego nic mi nie przychodzi do głowy.
Jak potrzebujesz coś na naczynka - może kup kompleks z Naturalisa? Ale tu też trzeba rozcieńczyć.
Jeżeli chodzi Ci o to, że nie poradzisz sobie z przygotowaniem mogę Ciebie pocieszyć - serum z wit.C to może być tylko C ropuszczone w wodzie z kapką alkoholu. I masz wtedy dodatkowo pewność, że nie zapcha.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 07:23   #3644
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Gotowego nic mi nie przychodzi do głowy.
Jak potrzebujesz coś na naczynka - może kup kompleks z Naturalisa? Ale tu też trzeba rozcieńczyć.
Jeżeli chodzi Ci o to, że nie poradzisz sobie z przygotowaniem mogę Ciebie pocieszyć - serum z wit.C to może być tylko C ropuszczone w wodzie z kapką alkoholu. I masz wtedy dodatkowo pewność, że nie zapcha.
W zrób sobie krem chyba jest zestaw z serum z vit C?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 07:29   #3645
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie, bardzo proszę o odpowiedź czy olej tamanu lepiej stosować samodzielnie, czy może równie dobrze działa dodawany np. do balsamu? Jak go używacie?
Jak oceniacie efekty jego działania?
Przepraszam jeśli jakieś informacje pominęłam, z góry dzięki za odpowiedź.
możesz go stosować solo, jednak polecam z żelem HA, szybciej sie wchłania
Kiedyś połączylam z kremem na twarz, ale masakrycznie długo sie wchłaniał

ja go stosuje tylko na twarz na noc. Rano buzia jest bardzo wypoczęta i swieża, polecam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:59   #3646
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tutaj Biochemiczne KWC: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109

Ja akurat oleju/serum używam tylko na noc, bo pozostawiają lekko tłustą warstwę, nawet jeśli mieszałam je z żelem hialuronowym. Na dzień wklepuję kremik nawilżający z Tołpy. Niestety, nie znalazłam odpowiedniego produktu, który by mi zastąpił krem na dzień. Ale być może jeszcze inne osóbki odpowiedzą na Twoje pytanie
Zamiast kremu na dzień, mi bardzo dobrze służyło serum granat wymieszane z zelem HA. Ale to było zanim zaczęłam się filtrować, teraz gdybym chciała nałożyc serum+Ha i do tego jeszcze filtr Avene, tobym chyba się nigdy nie umalowała...a z moimi bliznami to konieczność, żeby się ludziom pokazać i nie straszyć. Więc jeśli się nie filtrujesz to spokojnie mogę polecić serum granat( ale nie samo, koniecznie z zelem HA, koniecznie na wilgotną skórę, inaczej ściąga mocno), a pod filtr niestety nic na BU nie znalazłam
chociaż żel HA dodaję właściwie do każdego kremu/balsamu i wszystkiego co kładę na skórę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:33   #3647
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Zamiast kremu na dzień, mi bardzo dobrze służyło serum granat wymieszane z zelem HA. Ale to było zanim zaczęłam się filtrować, teraz gdybym chciała nałożyc serum+Ha i do tego jeszcze filtr Avene, tobym chyba się nigdy nie umalowała...a z moimi bliznami to konieczność, żeby się ludziom pokazać i nie straszyć. Więc jeśli się nie filtrujesz to spokojnie mogę polecić serum granat( ale nie samo, koniecznie z zelem HA, koniecznie na wilgotną skórę, inaczej ściąga mocno), a pod filtr niestety nic na BU nie znalazłam
chociaż żel HA dodaję właściwie do każdego kremu/balsamu i wszystkiego co kładę na skórę

nie filtruję się, ale i nie używam pudru (nie żebym nie musiała ale leniwa jestem, poza tym szkoda mi skóry)

ten żel HA to też z BU?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:51   #3648
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Gotowego nic mi nie przychodzi do głowy.
Jak potrzebujesz coś na naczynka - może kup kompleks z Naturalisa? Ale tu też trzeba rozcieńczyć.
Jeżeli chodzi Ci o to, że nie poradzisz sobie z przygotowaniem mogę Ciebie pocieszyć - serum z wit.C to może być tylko C ropuszczone w wodzie z kapką alkoholu. I masz wtedy dodatkowo pewność, że nie zapcha.
Mam ten kompleks z Naturalisa.Mieszam go ze skwalanem i HA.
Dostałam też od Kesji próbkę wit C pudrowej .Szybko się rozpuszcza.Sęk w tym,że wyczytałam tam,że za duże stężenie wit C działa prooksydacyjnie.A ja walę na oko i bez umiaru raczej.
I jezszce,że sama wit C bez E nie ma zbytniego sensu.
Dlatego wolę gotowca.
Kizia Mizia myślałam nad tym serum z ZSk ma jedną wadę -2 tygodnie tylko może postać.
A co do BU to faktycznie okres oczekiwania już nie schodzi tam poniżej 14 dni. a trwa nawet wiele więcej.

Edytowane przez Gajowniczka
Czas edycji: 2009-04-22 o 09:57 Powód: dopisek
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:57   #3649
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość

ten żel HA to też z BU?
tak, tu jest
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelB5.html

http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 10:01   #3650
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
W zrób sobie krem chyba jest zestaw z serum z vit C?
O, lece się doinformować.
http://www.zrobsobiekrem.pl/?250,ser...tamina-c)-25-g

O tym mówisz?
Jak dla mnie to za dużo C. Powyżej 7 proc. mnie podrażnia. Ale składowo wygląda ładniej niż to z BU. Brak glikolu zdecydowanie na plus.

Gajowniczka, a czemu to na oko ;>? Bo faktycznie wit.C lepiej nie. Ale rozumiem, też nie zawsze mam czas się "bawić" w miesznie . Te 2 tyg. serum z ZSK to już calkiem calkiem.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-04-22 o 10:03
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:15   #3651
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
O, lece się doinformować.
http://www.zrobsobiekrem.pl/?250,serum-10-sap-(witamina-c)-25-g

O tym mówisz?
Jak dla mnie to za dużo C. Powyżej 7 proc. mnie podrażnia. Ale składowo wygląda ładniej niż to z BU. Brak glikolu zdecydowanie na plus.
To jest słabsza forma witaminy C i na pewno nie podrażni w takim stężeniu jak jest w tym zestawie.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:54   #3652
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Wyżej pisałam że ja jestem alma zacgwycona zero rumienia,naczynka sa widoczne tylko w lusterku powiekszakjacym a wczesniej mialam klopot zakryc pudrem.Uzywam na noc od ok.miesiaca i takie efekty ze jestem w szoku.Szkoda ze strasznie szybko sie zuzywa miesiac gora bo juz mam resztke mogli by na BU pomyslec o wiekszej pojemnosci albo szybszej realizacji
no własnie stosowałam Amla i teraz mam Flavo C i chyba wolę Amle ona według mnie jest bardziej cytrynowa
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:42   #3653
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kurcze a ja czekam już tydzień na wysyłkę... (status zapłacony/potwierdzony był już tego samego dnia kiedy wpłaciłam pieniążki)... jak ja nie lubię czekać tak długo!!!
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:42   #3654
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Dzięki Agabil

szukałam wczoraj właśnie u Thanatosa ale chyba się starzeję i ślepnę
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:08   #3655
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
zetafon, wysłali już Ci paczuszkę?
niestety nie
ale bede cierpliwie czekać.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 23:16   #3656
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Mam ten kompleks z Naturalisa.Mieszam go ze skwalanem i HA.
Dostałam też od Kesji próbkę wit C pudrowej .Szybko się rozpuszcza.Sęk w tym,że wyczytałam tam,że za duże stężenie wit C działa prooksydacyjnie.A ja walę na oko i bez umiaru raczej.
I jezszce,że sama wit C bez E nie ma zbytniego sensu.
Dlatego wolę gotowca.
Kizia Mizia myślałam nad tym serum z ZSk ma jedną wadę -2 tygodnie tylko może postać.
A co do BU to faktycznie okres oczekiwania już nie schodzi tam poniżej 14 dni. a trwa nawet wiele więcej.
przepraszam ...pozwolę się wtrącić...
ups, to wychodzi że 3 sklepy nie są w stanie pomóc , rozumiem że wszystko na luzie.....ale.....więcej optymizmu . może dokup łyżeczki miarowe? będzie łatwo z pudrową C? a przecież nigdzie nie jest napisane że wit C - nie działa - z braku E. działa też, są osoby które E zapycha i dlatego nawet jej nie dodają do serum C. no niestety nigdy nie można mieć wszystkiego ale i tak to co używamy jest o niebo lepsze niż sklepowe...to nie plus ? ja mam dzisiaj optymistyczne nastawienie do świata i ludzi i proszę Gajowniczko nie goń mnie. też mam chwile zwątpienia....ale....byle do przodu
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:56   #3657
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nie ma hydrolatu z kocanki Aż do 10 maja A ja tak chciałam spróbować - chyba mam pecha buuuuu :/
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:14   #3658
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie ma hydrolatu z kocanki Aż do 10 maja A ja tak chciałam spróbować - chyba mam pecha buuuuu :/
o nieee, a ja też chciałam
kończy już mi się olejek myjący i miałam składać zamówienie, a tak...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:33   #3659
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie ma hydrolatu z kocanki Aż do 10 maja A ja tak chciałam spróbować - chyba mam pecha buuuuu :/
KOcanka nieładnie pachnie... ale super się sprawdza na zasinienia i pewnie na naczynka. Ja smaruję sobię tym hydrolatem siniaki, których nabywam w okresie letnim sporo (rower i rolki) i dużo szybciej znikają. Zaczęłam przecierać od niedawna pajęczaki na nogach ale jeszcze nie widze poprawy.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:05   #3660
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam wczoraj wkoncu dostałam paczke i zastanawia mnie jak nakladac ten puder bambusowy z jedwabiem zeby caly pokoj niebyl w bialym proszku? czym go nakladacie?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.