"walczymy o nasze marzenia..." - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 15:25   #4981
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

witajcie
Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Hejka

No to muszę pojechać z grubej rury i się u Was trochę pożalić. Wczorajsza wizyta to było nieporozumienie i porażka. Byłam w Lux Medzie bo tam mam wykupiony pakiet z pracy i myślałam, że mignie nam się płacenie za monitoring. Okazało się, ze w gabinecie nie było usg a tamta ginekolożka podważała kompetencje ginki z Novum sama będąc zerem nie rozumiała nazw badań nam zleconych i ich zasadności. Po prostu żenada. Miałam ochotę przerwać jej w pół słowa i wyjść. Dzisiaj zaraz będę dzwonić do prywatnych gabinetów, żeby mnie ktoś przyjął. Znowu na przypał. Nieznoszę takich akcji. Poza tym testy owu są negatywne i nie mam żzadnej motywacji, żeby próbawać szukać kogoś kto mi zrobi to usg bo niby po co? Wiem, że wybule kasę i się tylko zdołuję.

Poza tym wczoraj zobaczyłam na nk że była mojego męża, której wręcz organicznie nieznoszę i mam ochotę jej gały wydłubać jest w 19 tygodniu ciąży i szczerzy ten głupi pysk do zdjęcia głaszcząc się po brzuszku. Pierwszy raz miałam scenę jak z filmu że wpadłam w ryk i wybiegłam do kibla w pracy, żeby się uspokoić i wypłakać swój żal.

Dziewczyny mam słabszy okres chyba i nie daję rady. Nie mam siły już. Najchętniej zostałabym w domu i się upiła dzisiaj, no ale żyć jakoś muszę. Wkurza mnie jeszcze, że mój K widząc mnie taką mówi "przecież nikt nie umarł i żebym nie robiła tragedi" On nie zrozumie jak to wszystko bardzo boli.

Nie zamęczam Was dalej, bo mogłabym dzisiaj elaborat napisać, ale nie będę zaśmiecać forum

Buźka
kochana głowa do góry
nie wiadomo kiedy ci przypada owu to trzeba sprawdzac,a testy podchodz do tego z przymrużeniem oka,jednym wyjdzie drugim nie,nie wiem od czego to zalezy,ale osoba co maja owu nawet nie wychodzi,ale to nie znaczy,ze masz sie poddawac,bo uwierzysz w 100% testa
i dobrze ze idziesz do gina,kurcze te koszty sa najgorsze,ale trzeba to trzeba,a mąż ah wiesz facet tak nigdy nie zrozumie kobiety,bo dla nich to nich dla nas wielki ból i sie tym nie przejmuj my kobiety jedynie potrafimy sie zrozumiec i już sie nie smutac

kotek oj żołądek to parz rumainek i niech przechodzi

wy tak o wieku gadacie ciaż itd wiecie tu o wiek nie chodzi a o to jak sie do sprawy podchodzi,bo nie jedna 20-latka jest madrzejsza od 30latki oczywiscie nie chce urazic nikogo,ale moze byc na odwrot tu zależy jak kto podchodzi ja też miałam 21 lat jak zapragnełam dzidzie i udało sie niestety moje szczescie trwalo krótko i pozniej czekanie ponad 2 lata i nie wydaje mi sie ,ze bylam malo dojrzala
kochane osoby majace okolo 30lat nawet moga wpadke zaliczyc nie tylko te mlode,np moja znajoma ma okolo 28lat jedno dziecko 2 chciala za jakies 2-3 lata a teraz wielki placz,bo wpadla,bo ona nie chce teraz,kurcze nie żyjemy w średniowieczu,że nie ma zabezpieczen,wiadomo zabezpieczenia moga zawiesc,ale jak sie obywa bez zabezpieczenia to wiadomo co sie stanie
tak samo te kolezanki co maja dzieci to typowe wpadki jedna tylko z checi posiadania
a co do kwestii ,ze duzo dzieci sie w rodzinie rodza tam jest milosc,ale na pewno nie taka jak u pragnacych dzieci,jak dzieci łatwo przyszly to chyba tam jest inaczej,a te co dlugo sie staraly ta milosc jest na pewno inna

pozdrawiam was
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:33   #4982
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
mnie tez bolal zoladek i czasem do tej pory boli..wiec kotek uwazaj co jesz...nie objadaj sie bo bedzie ci za ciezko i bedzie bolec..wiem po sobie bo troche sie objadlam w niedziele i niestety wymiotowalam a na drugi i trzeci dzien bolal mnie zoladek...lepiej zjesc bulke z maslem lub serkiem..a na zakaske pojesc sucharow lub biszkoptow...teraz mamy delikatniejsze zoladki...a to dopiero poczatek...ja jestem juz w 13tyg...i czasem tez mnie poboli ale teraz wiem ze to od jedzenia...
No tylko, że to nie było z przejedzenia bo przed obiadem, z głodu też nie bo śniadanie jadłam późno
Na całe szczęście przeszło
A ty już w 13 tyg - szok a dopiero były dwie krechy
Już niedługo i maleństwo zacznie kopać
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:37   #4983
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Rumianek na szczęście pomógł
Kochana pewnie, że wszystko przed wami - każda w końcu się doczeka

Hmmm..... No to pozostaje tylko mooooocnooooo trzymać

Ja też wcześnie zdecydowałam się na dziecko - miałam 22 lata jak Kinga się urodziła, a ślub brałam mając lat 20. Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem, mam sporo koleżanek w moim wieku, które twierdzą, że są za młode na małżeństwo i dzieci... No i ok, każdy robi jak uważa za słuszne

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


No widzisz a tak się bałaś, że nie będzie chciał pić
no moje kolezanki tez by latały po dyskotekach ja naszczesie nigdy nie lubiałam tego typu rozrywek wolę w domku posiedziec ze znajomymi w swoim towarzystwie gdzie nie ma 13-latek naćpanych i pijanych i w dużo za kródkich spodniczkach...


noo a tu prosze jak chetnie pije

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
witajcie

kochana głowa do góry
nie wiadomo kiedy ci przypada owu to trzeba sprawdzac,a testy podchodz do tego z przymrużeniem oka,jednym wyjdzie drugim nie,nie wiem od czego to zalezy,ale osoba co maja owu nawet nie wychodzi,ale to nie znaczy,ze masz sie poddawac,bo uwierzysz w 100% testa
i dobrze ze idziesz do gina,kurcze te koszty sa najgorsze,ale trzeba to trzeba,a mąż ah wiesz facet tak nigdy nie zrozumie kobiety,bo dla nich to nich dla nas wielki ból i sie tym nie przejmuj my kobiety jedynie potrafimy sie zrozumiec i już sie nie smutac

kotek oj żołądek to parz rumainek i niech przechodzi

wy tak o wieku gadacie ciaż itd wiecie tu o wiek nie chodzi a o to jak sie do sprawy podchodzi,bo nie jedna 20-latka jest madrzejsza od 30latki oczywiscie nie chce urazic nikogo,ale moze byc na odwrot tu zależy jak kto podchodzi ja też miałam 21 lat jak zapragnełam dzidzie i udało sie niestety moje szczescie trwalo krótko i pozniej czekanie ponad 2 lata i nie wydaje mi sie ,ze bylam malo dojrzala
kochane osoby majace okolo 30lat nawet moga wpadke zaliczyc nie tylko te mlode,np moja znajoma ma okolo 28lat jedno dziecko 2 chciala za jakies 2-3 lata a teraz wielki placz,bo wpadla,bo ona nie chce teraz,kurcze nie żyjemy w średniowieczu,że nie ma zabezpieczen,wiadomo zabezpieczenia moga zawiesc,ale jak sie obywa bez zabezpieczenia to wiadomo co sie stanie
tak samo te kolezanki co maja dzieci to typowe wpadki jedna tylko z checi posiadania
a co do kwestii ,ze duzo dzieci sie w rodzinie rodza tam jest milosc,ale na pewno nie taka jak u pragnacych dzieci,jak dzieci łatwo przyszly to chyba tam jest inaczej,a te co dlugo sie staraly ta milosc jest na pewno inna

pozdrawiam was
testom owu raczej tez nie wierze... robiłam niby pozytywnea tu nic...
co do tego drugiego to zapraszam do mnie zobaczysz ta wielodzietna miłość
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]






Edytowane przez sanderinka
Czas edycji: 2010-04-07 o 15:39
sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:39   #4984
ziobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 83
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
ja mam co 28 +/- 1 dzien ...
a jaką mieszanke chcesz pic ??
Ja chcę pić ojca Sroki nr 3, podobno najbardziej skuteczna co widać na tym wątku po skaczących buźkach
ziobra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:52   #4985
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez ziobra Pokaż wiadomość
Ja chcę pić ojca Sroki nr 3, podobno najbardziej skuteczna co widać na tym wątku po skaczących buźkach
a może nie trzeba będzie pić tych ziółek
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:53   #4986
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez ziobra Pokaż wiadomość
Ja chcę pić ojca Sroki nr 3, podobno najbardziej skuteczna co widać na tym wątku po skaczących buźkach

ja ją pije zobaczymy z jakim skutkiem
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:55   #4987
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
jestem juz w 13tyg...i czasem tez mnie poboli ale teraz wiem ze to od jedzenia...
ale te tygodnie leca a jak sie czujesz??
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 16:23   #4988
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
No tylko, że to nie było z przejedzenia bo przed obiadem, z głodu też nie bo śniadanie jadłam późno
Na całe szczęście przeszło
A ty już w 13 tyg - szok a dopiero były dwie krechy
Już niedługo i maleństwo zacznie kopać
mnie czasem z glodu boli i dziwne ssanie mam,caly czas bym cos jadla ale sie boje...ano juz 13tc...leci szybko...jeszcze jakies 7 tyg.i bede czuc ruchy noi poznam plec...ciekawa jestem......
Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ale te tygodnie leca a jak sie czujesz??
ogolnie dobrze..musze trzymac diete bo inaczej wymioty i bole zoladka...ale jest to do zniesienia...nie musze sie truc tabletkami...

jestem na watku mamusiowym ale jakos nie potrafie sie tam odnalezc..dziewczyny strasznie tam duzo pisza...noi ich nie znam..a was znam 2 lata i jakos lepiej mi tu...

a wkleje wam moj maly skarb...ma tutaj 5,13cm... i jest w powiekszeniu ...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:28   #4989
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Lisica1 - Cuuuuudne fotki
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:32   #4990
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość

a wkleje wam moj maly skarb...ma tutaj 5,13cm... i jest w powiekszeniu ...

ojej śliczności

5,13 cm
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:32   #4991
ziobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 83
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
mnie czasem z glodu boli i dziwne ssanie mam,caly czas bym cos jadla ale sie boje...ano juz 13tc...leci szybko...jeszcze jakies 7 tyg.i bede czuc ruchy noi poznam plec...ciekawa jestem......

ogolnie dobrze..musze trzymac diete bo inaczej wymioty i bole zoladka...ale jest to do zniesienia...nie musze sie truc tabletkami...

jestem na watku mamusiowym ale jakos nie potrafie sie tam odnalezc..dziewczyny strasznie tam duzo pisza...noi ich nie znam..a was znam 2 lata i jakos lepiej mi tu...

a wkleje wam moj maly skarb...ma tutaj 5,13cm... i jest w powiekszeniu ...
SUUUPEEERRRRRR MALEŃSTWO tzn 5,13 to już całkiem spore niech zdrowo rośnie i cieszy rodziców
ziobra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 17:53   #4992
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
mnie czasem z glodu boli i dziwne ssanie mam,caly czas bym cos jadla ale sie boje...ano juz 13tc...leci szybko...jeszcze jakies 7 tyg.i bede czuc ruchy noi poznam plec...ciekawa jestem......

ogolnie dobrze..musze trzymac diete bo inaczej wymioty i bole zoladka...ale jest to do zniesienia...nie musze sie truc tabletkami...

jestem na watku mamusiowym ale jakos nie potrafie sie tam odnalezc..dziewczyny strasznie tam duzo pisza...noi ich nie znam..a was znam 2 lata i jakos lepiej mi tu...

a wkleje wam moj maly skarb...ma tutaj 5,13cm... i jest w powiekszeniu ...
Śliczne fotki...jak sie widzi swoje malenstwo to az serce zapiera...ja jutro ide na wizytke mam nadzieje ze bedzie dobrze
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:57   #4993
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

dzieki za komplementy..oczywiscie w imieniu dzidziusia...slodki e jest...juz niedlugo wy bedziecie takie miec...

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Śliczne fotki...jak sie widzi swoje malenstwo to az serce zapiera...ja jutro ide na wizytke mam nadzieje ze bedzie dobrze
to wrzuc jakies fotki...bedzie dobrze i nie ma innej opcji
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:01   #4994
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
dzieki za komplementy..oczywiscie w imieniu dzidziusia...slodki e jest...juz niedlugo wy bedziecie takie miec...

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------


to wrzuc jakies fotki...bedzie dobrze i nie ma innej opcji

oby
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:13   #4995
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Poproszę o zmianę cykl6 ost @ 7.04 ;(

Ryczeć mi się chce już
Mam dość i becze cały dzień

Gdyby nie # teraz już trzymałabym swoje maleństwo na rączkach, czemu taki los spada na mnie Nic się ostatnio nie układa

Kotku............ pisałam do Ciebie na NK o ziółkach gdzie je kupiłas ?A i jeszcze mam pytanie odnoście gina.........do kogo chodzisz ?Tutaj w J-owie gdzieś ?
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:25   #4996
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam azakowana


Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 30 staraczek:

Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone
Justine1988
- (Justyna, 21 lat,Koszalin) staranka zawieszone
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) staranka zawieszone




Malami82 - (Agnieszka, 28 lat, Lubuskie) cykl 14, last @ 07,02
Justynka88w - ( Justyna, 28 lat, Kielce - UK) cykl 1, last @ ...
Bella7 - (Ania, 21lat, łódzkie)cykl 1, last @ 10,02
Juska602 - (Marysia, 27 lat, ... ) cykl 7, last @ 17,02
Kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 12, last @ 17,02
Szarlot27 - (Dorota, 29 lat) cykl 8, last @ 24,02
Melabn - (Malwina, 25 lat, dolnośląskie) cykl 1, last @ 27.02
DAnia - (Ania, 33 lata, dolnośląskie) cykl 3(11), last @ 01.03
Baby29 - (Edyta,29 lat,Radom) cykl 17, last @ 03,03
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) cykl 5, last @ 03,03
Tacca - (Maryla, 29 lat) cykl 20, last @ 06,03
Gusia1983 - (Iga, 26 lat, łódzkie) cykl 18, last @ 07,03
Ziobra - (Agata, 27 lat, lubelskie) cykl 15, last @ 10,03
Irmusia81 - ( Aneta, 28 lat, Kraków) cykl 11, last @ 11,03
Cherubinka
-(Aga,27 lat, Podlasie) cykl 17, last @ 13,03
Coralady
- (Nela,28 lat,Małopolska) cykl 17, last @ 13,03
Nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 14, last @ 14,03
KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) cykl 3, last @ 14,03
Ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 6, last @ 18,03
Azakowana - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice)cykl 27, last @ 19,03
Edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 19, last @ 19,03
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) cykl 8, last @ 19,03
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 17, last @ 24.03
Sanderinka - ( Sandra, 20 lat, mazowieckie) cykl 15, last @ 25,03
Magdulec - (Magda, 28 lat, Lubelskie) cykl 14, last @ 26,023
Pacierp - (Marta, 26 lat, Wrocław) cykl 14, last @ 28,03
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) cykl 4, last @ 02,04
Achaia - ( Dorota, 29 lat , Łódź ) cykl 12, last @ 02,04
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 27, last @ 05,04
Sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) cykl 6, last @ 07,04





Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 19 zafasolkowanych:



mikaaa84 (Mika, 24lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu
asienka240 (Asia,21lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 13 cyklu
yolanda9 - (Jola, 28 lat) - gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu
ałła -(Paulina, lat 28, warmińsko-mazurskie) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
hanjah - (Hania, 26 lat, UK) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
marrticzka - (Marta, lat 28, warmia-mazury) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu (t.p.-30.06.2010 lub 01.07.2010)
mlmFM -(Sandra,24 lata, Warszawa) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
agravka -(Kasia,24 lata) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
karolcia228 - (Karolina, 23 lat, Świnoujście) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p.- 28.07.2010)
hexa84 - (Ania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu (t.p.- 8.07.2010)
ola_k11 - (Ola, 25 lat, Legionowo k/Warszawy) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu,
slicznosc - (Ilona, 21 lat, mazowieckie)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
hd2005 - (Hania, 32)gratulujemy! dwie kreseczki w 38 cyklu (t.p-3 sierpnia 2010)
starapanna
- (Ania, 29 lat, Koszalin) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p. - 4 wrzesień 2010)
Dra - (Daria, 23 lata, Wlkp.) gratulujemy! dwie kreseczki w 20 cyklu (t.p. - 17 września 2010)
karo08 - (Karolina, 25 lat, Kraków) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p. - 30 września 2010)
Maggie1983 -(Magda, 26 lat, łódzkie) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu (t.p. - 4 październik 2010)
Lisica1 -(Marta, 25 lat, Lubuskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p. - 10 październik 2010)
Kalex -
( Kamila, 26 lat, Kielce) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p. - 22 październik 2010)
Kotek81 - (Karina, 28 lat, świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu (t.p. - 22 listopad 2010)







Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
Malga19 - Aniołki dwa [*] [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek [*]
justynka88w - Aniołek [*]

Malami - co u Ciebie - termin ostatniej @ masz 7.02 - mam dopisać skaczącego ludka?
Justynka88w, Bella7, Juska602, Kobra913 - a u Was co się dzieje?


Sylfiaa strasznie mi przykro, że @ przylazła. Może ten cykl będzie w końcu tym ostatnim.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:31   #4997
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

azakowana.........już sama nie wiem
Byłam na monitoringu wszystko było ok tak jak powinno a mimo to lipa

Chyba będe musiałą wysłac TŻ na badanie nasienia boshhhhhhhhhh
A tam gdzie badają najbliżej mnie jest bardzo nieprzyjemnie z tego co wiem :/
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:43   #4998
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

lisica1 ale cudne fotki dzidzi- super!!!!!!!!!!! i to juz 13tc ale ten czas leci...!
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:11   #4999
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
azakowana.........już sama nie wiem
Byłam na monitoringu wszystko było ok tak jak powinno a mimo to lipa

Chyba będe musiałą wysłac TŻ na badanie nasienia boshhhhhhhhhh
A tam gdzie badają najbliżej mnie jest bardzo nieprzyjemnie z tego co wiem :/
A poprzednim razem od razu się Wam udało?
Może trzeba dokładne badania porobić i sprawdzić czy się coś nie spaprało.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 19:24   #5000
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

no ja jestem wlasnie mnie jajnik lewy tak nawala ze masakra...w sobote lecimy ...dzwonila siora i powedziala ze sie cieszy ze jedziemy i wogole zeby sie pakowac a ja jutro robie test i sie dowiem .jak wyjdzie pozytywnie to nie wiem co ja siorze powiem ze co odbilo mi????
i ten rosol za mna chodzi dzis znow rosol caly talerz i teraz znow sobie odgrzewam jajnik kloje ze masakra jak dostene @ to pomysle ze mam chore naprawde.
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:44   #5001
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
no ja jestem wlasnie mnie jajnik lewy tak nawala ze masakra...w sobote lecimy ...dzwonila siora i powedziala ze sie cieszy ze jedziemy i wogole zeby sie pakowac a ja jutro robie test i sie dowiem .jak wyjdzie pozytywnie to nie wiem co ja siorze powiem ze co odbilo mi????
i ten rosol za mna chodzi dzis znow rosol caly talerz i teraz znow sobie odgrzewam jajnik kloje ze masakra jak dostene @ to pomysle ze mam chore naprawde.
O której bedziesz jutro testowac??? Specjalnie wstane wczesniej zeby wiedziec jaki bedzie wynik i koniecznie wklej nam zdjątko testu
Trzymam!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:51   #5002
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Dziewczynki stuknęło 5000 postów !!!!
Zapraszam do kolejnej części

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post18421594
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:56   #5003
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

sylfiaaa tak mi przykro ze @ przylazla z nia i tez nie zaszkodzi!! oby sobie poszła od nas wszystkich!

Lisica super fotki fasolki!!!!kla ski:oby tak dalej rosła!!!

Karolcia za wizyte!!!

malinka za testowanko!!!
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:15   #5004
Koona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Witajcie dziewczęta
Widzę że święta minęły dość dpokojnie. U mnie dziś 15dc i cisza. 8dc źle się czułam, bolał mnie brzuch i mdliło mnie ( tak się czasem czuję przy owulacji). W piątek (9dc) bolał mnie brzuch na maxa. Miałam śluz płodny i odrobinę krwi. Wszystko wskazywało na owulację, ale czy to nie za wcześnie? czy to Clo mogło spowodować przyśpieszenie owu? Czytałam że owulacja przed 12dc jest zbyt wczesna i nic z tego nie będzie :/
Czy ktoś coś więcej wie na ten temat?
pacierpku - głowado góry, każda z nas ma gorsze dni
__________________
Koona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:20   #5005
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
O której bedziesz jutro testowac??? Specjalnie wstane wczesniej zeby wiedziec jaki bedzie wynik i koniecznie wklej nam zdjątko testu
Trzymam!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
o kurcze ale to zabrzmialo poczulam stresa na maxa
jutro wstane i musze isc dopiero po test i musze sie powstrzymac chyba od siusiu mysle ze tak kolo 9/10 rano ale najlepiej to nie wstawaj bo wiesz 2 kresek z pewnoscia nie bedzie i tylko sie nie wyspisz i bede cie miala na sunieniu ale bardzo dziekuje za kciuki
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:28   #5006
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

powtarzam raz jeszcze:

Dziewczynki stuknęło 5000 postów !!!!

Zapraszam do kolejnej części


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post18421594
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.