egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 13:56   #1651
kasiaszuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej , moze ktoras ma zabieg jonoforezy opisany dokładnie ???
kasiaszuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:57   #1652
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Do gabinetu kosmetycznego zgłosiła się klientka w wieku 35 lat, miesiąc po urodzeniu dziecka na zabieg modelująco- wyszczuplający. Po ciąży na udach i brzuchu klientki pojawiły się liczne rozstępy. Klientka od kilku lat ma problem z cellulitem. Opracuj projekt realizacji prac związanych z wykonaniem zabiegu modelująco- wyszczuplającego.


Czy body wrapping można zastosować w tym projekcie?? Chodzi mi o to czy jest to zabieg zarówno dla cellulitu jak i rozstępów?? Bo nie jestem pewna. Proszę o pomoc, bo jutro muszę oddać projekt, więc jeśli jest źle, to chciałabym jeszcze poprawić.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:19   #1653
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

jak mozna prosic o przeslanie testow pytan z 2009 i odp na maila ?
jak ktos ma niech napisze na pw to podam maila lub na moim profilu jest
dziekuje
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:41   #1654
katusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu czytam wątki dotyczące egzaminu praktycznego, przystępuje do niego w tym roku i u mnie w szkole nie miałyśmy jeszcze zabiegu na piersi ani jednego nie mówiąc o projektach. Czy o tej tematyce może coś się pojawić na egzaminie? Jeśli tak to mogłabym prosić o jakąś przykładową pracę związaną z tym zabiegiem.
katusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:01   #1655
anetka21_2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Do gabinetu kosmetycznego zgłosiła się klientka w wieku 35 lat, miesiąc po urodzeniu dziecka na zabieg modelująco- wyszczuplający. Po ciąży na udach i brzuchu klientki pojawiły się liczne rozstępy. Klientka od kilku lat ma problem z cellulitem. Opracuj projekt realizacji prac związanych z wykonaniem zabiegu modelująco- wyszczuplającego.


Czy body wrapping można zastosować w tym projekcie?? Chodzi mi o to czy jest to zabieg zarówno dla cellulitu jak i rozstępów?? Bo nie jestem pewna. Proszę o pomoc, bo jutro muszę oddać projekt, więc jeśli jest źle, to chciałabym jeszcze poprawić.
Możesz zrobic kwasy i dodatkowo body wrapping. To złuszczy ci naskórek i składniki aktywne glebiej wnikna i bedzie lepsze działanie. Tyle w balsamach czy serum, ktore uzywasz pisz składniki aktywne zarówno do cellulitu jak i rozstępow.
anetka21_2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:05   #1656
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez anetka21_2009 Pokaż wiadomość
Możesz zrobic kwasy i dodatkowo body wrapping. To złuszczy ci naskórek i składniki aktywne glebiej wnikna i bedzie lepsze działanie. Tyle w balsamach czy serum, ktore uzywasz pisz składniki aktywne zarówno do cellulitu jak i rozstępow.
Zgadzam sięmożesz też zrobic mikrodermabrazje
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:10   #1657
anetka21_2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie ma w programie kwasow i mikrodermabrazji ! wiec skad macie te projekty ?
kwasy chyba są no napewno u mnie w szkole, a mikro fakt nie ma w programie ale większość zabiegów sie z tym wykonuje.I

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Zgadzam sięmożesz też zrobic mikrodermabrazje
a nawet peeling kawitacyjny, masaz, drenaż do cellulitu

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Miiami Pokaż wiadomość
eh no widze że sie nie doczekam testu z 2010;p ale trudno dzięki


I jeszcze mam do Was pytanie
pytałam ostatnio moją kosmetolog o to czy na projekcie może być zabieg na piersi, a ona stwierdziła że nie bo nie ma tego w programie ? czy to prawda?
A ja mysle, ze własnie bedzie jakiś zabieg na ciało.
piersi, cellulit albo rozstępy lub makijaz bo jescze tego nie .
anetka21_2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 18:44   #1658
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez anetka21_2009 Pokaż wiadomość
kwasy chyba są no napewno u mnie w szkole, a mikro fakt nie ma w programie ale większość zabiegów sie z tym wykonuje.I

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



a nawet peeling kawitacyjny, masaz, drenaż do cellulitu

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



A ja mysle, ze własnie bedzie jakiś zabieg na ciało.
piersi, cellulit albo rozstępy lub makijaz bo jescze tego nie .
Wydaje mi się,że makijaż nie bo był w sesji zimowej, hmm tak logicznie myśląc to zabieg na ciało jest dośc krótkim zabiegiem w sesnsie czynności wykonywanych i za duże rozbieżności są w wykonaniu,jedna zrobi to inna w całkiem inny sposób można różne zabiegi robic różne aparaty uzyc,,wydaje mi sie że komisja daje takie projekty do których łatwo ustalic klucz,jak np w oczyszczaniu jest kilka podstawowoych zasad i trzeba to zrobic w odpowiedniej kolejnosci,tak też uważa moja pani prowadząca,ja stawiam na stopy albo zabieg na twarz,może byc coś z przebarwieniami lub z cerą naczynkową z trądzikiem różowatym,ale to taka ruletka jest.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Naprawde wystarczy poszukac,bo testy są na forum,tutaj podaje linka do arkuszu egzaminacyjnego ze stycznia 2010 jakby ktoś nie widział

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1262
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:32   #1659
agatka8820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Do gabinetu kosmetycznego późną wiosną zgłasza się klientka lat 45 na zabieg kosmetyczny okolicy ud i pośladków. Waga klientki ok. 60kg. Skóra okolicy ud przesuszona cellulit II stopnia, siatka popękanych naczyń krwionośnych na zewnętrznej powierzchni ud. Pośladki wiotkie, obwisłe, cellulit II stopnia.

Może ktoś mi pomóc jakoś napisać ten projekt??

Dziękuje z góry
agatka8820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:37   #1660
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez agatka8820 Pokaż wiadomość
Do gabinetu kosmetycznego późną wiosną zgłasza się klientka lat 45 na zabieg kosmetyczny okolicy ud i pośladków. Waga klientki ok. 60kg. Skóra okolicy ud przesuszona cellulit II stopnia, siatka popękanych naczyń krwionośnych na zewnętrznej powierzchni ud. Pośladki wiotkie, obwisłe, cellulit II stopnia.

Może ktoś mi pomóc jakoś napisać ten projekt??

Dziękuje z góry
Ja bym zrobiła sonoforeze i wtłoczyła wit C, która zadziała na naczynka i body wrapping z maską chłodząco - nawilżającą, na koniec jakiś balsam ujędrniający
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:24   #1661
anetka21_2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

[QUOTE=Basia8212;19405983]Wydaje mi się,że makijaż nie bo był w sesji zimowej, hmm tak logicznie myśląc to zabieg na ciało jest dośc krótkim zabiegiem w sesnsie czynności wykonywanych i za duże rozbieżności są w wykonaniu,jedna zrobi to inna w całkiem inny sposób można różne zabiegi robic różne aparaty uzyc,,wydaje mi sie że komisja daje takie projekty do których łatwo ustalic klucz,jak np w oczyszczaniu jest kilka podstawowoych zasad i trzeba to zrobic w odpowiedniej kolejnosci,tak też uważa moja pani prowadząca,ja stawiam na stopy albo zabieg na twarz,może byc coś z przebarwieniami lub z cerą naczynkową z trądzikiem różowatym,ale to taka ruletka jest.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------


Ale jak robisz projekt to masz załaczniki , a w nich znajdują sie przybory, urządzenia itd. więc klucz jest jeden a sama nie mozesz sobie dopisywać urządzeń. Bo np.jak zrobisz kwasy jak ich nie ma w załączniku. To jest tak samo jak każdy inny projekt.
Naprawde wystarczy poszukac,bo testy są na forum,tutaj podaje linka do arkuszu egzaminacyjnego ze stycznia 2010 jakby ktoś nie widział
anetka21_2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 10:00   #1662
karolinka_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ej dziewczyny powiedzcie mi kiedy jest dokłądny termin egzaminu z kosmetologi?

bo wiecie co ja dzwoniłam do szkoły i powiedzieli mi ze 21, 23 ale chyba czerwiec bo zapomniałam sie zapytać.
karolinka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:39   #1663
Miiami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 29
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że makijaż nie bo był w sesji zimowej, hmm tak logicznie myśląc to zabieg na ciało jest dośc krótkim zabiegiem w sesnsie czynności wykonywanych i za duże rozbieżności są w wykonaniu,jedna zrobi to inna w całkiem inny sposób można różne zabiegi robic różne aparaty uzyc,,wydaje mi sie że komisja daje takie projekty do których łatwo ustalic klucz,jak np w oczyszczaniu jest kilka podstawowoych zasad i trzeba to zrobic w odpowiedniej kolejnosci,tak też uważa moja pani prowadząca,ja stawiam na stopy albo zabieg na twarz,może byc coś z przebarwieniami lub z cerą naczynkową z trądzikiem różowatym,ale to taka ruletka jest.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Naprawde wystarczy poszukac,bo testy są na forum,tutaj podaje linka do arkuszu egzaminacyjnego ze stycznia 2010 jakby ktoś nie widział

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1262







Dziekuje Basiu za link mimo że przeglądam forum to nie widziałam tych testów

Edytowane przez Miiami
Czas edycji: 2010-05-19 o 10:42
Miiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:49   #1664
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A ja mam takie pytanie.Kiedy w studium kosmetycznym sa makijaze?
Koncze II semestr i nie mam jeszcze(obecnie przygotowujemy sie do oczyszczania twarzy a wczesniej byly zabiegi pod oczy itd.)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:19   #1665
kejtucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin testowy z kosmetologii

Hej dziewczynki brakuje mi testu ze stycznia 2008 i 2009. Jeśli ktoś posiada bardzo proszę o maila k.drabik1@wp.pl. Pozdrawiam
kejtucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:44   #1666
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie.Kiedy w studium kosmetycznym sa makijaze?
Koncze II semestr i nie mam jeszcze(obecnie przygotowujemy sie do oczyszczania twarzy a wczesniej byly zabiegi pod oczy itd.)
czesc Ilonkoja makijaż miałam teraz niedawno w IV semestrze
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:14   #1667
kejtucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie.Kiedy w studium kosmetycznym sa makijaze?
Koncze II semestr i nie mam jeszcze(obecnie przygotowujemy sie do oczyszczania twarzy a wczesniej byly zabiegi pod oczy itd.)

Hej ja miałam makijaż na zajęciach od 1 semestru

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka_1985 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny powiedzcie mi kiedy jest dokłądny termin egzaminu z kosmetologi?

bo wiecie co ja dzwoniłam do szkoły i powiedzieli mi ze 21, 23 ale chyba czerwiec bo zapomniałam sie zapytać.


21 czerwca(poniedziałek)pisz emy test, natomiast 23 czerwca(środa) odbędzie się egzamin praktyczny
kejtucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:55   #1668
rudziutka8214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej! Mam pytanie, czy zaszły jakieś zmiany w pisaniu projektu. Czy wyglada tak samo jak w zeszłym roku??
rudziutka8214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:17   #1669
dorc 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 48
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej dziewczyny czy to prawda że można mieć kalkulator na egzaminie ? nam mówiono że tak,ale nie jestem pewna do końcajesli coś wiecie to napiszcie.
dorc 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 18:00   #1670
katusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dorc 25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy to prawda że można mieć kalkulator na egzaminie ? nam mówiono że tak,ale nie jestem pewna do końcajesli coś wiecie to napiszcie.

Nie można korzystać , nam tak przynajmniej powiedzieli jak się pytałyśmy. Bo na egzaminie jest kilka zadań, które trzeba obliczyć ale w pamięci. Chyba że ktoś słyszał inaczej.
katusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:05   #1671
dorc 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 48
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczynyczy to prawda ze mozna miec na egzaminie kalkulator? wiecie moze coś na ten temat?
dorc 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:08   #1672
agatka8820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej Basiu
Mam do Ciebie prozbe czy pomogłabyś mi napisać ten projekt :
Do gabinetu kosmetycznego późną wiosną zgłasza się klientka lat 45 na zabieg kosmetyczny okolicy ud i pośladków. Waga klientki ok. 60kg. Skóra okolicy ud przesuszona cellulit II stopnia, siatka popękanych naczyń krwionośnych na zewnętrznej powierzchni ud. Pośladki wiotkie, obwisłe, cellulit II stopnia.

bo nie mam zielonego pojecia jak go npisać i jaki zabieg przeprowadzić
Dziękuje z Gory
agatka8820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:53   #1673
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

My makijaż zaczęłysmy na początku IV semestru CO do daty egzaminów to racja. Normalnie ten czas tak szybko leci że masakra he...he... Muszę się Wam pochwalic z próbnego egzaminu praktycznego miałam 90pkt/100pkt czyli super, oby tak było na tym prawdziwym.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Co do zmiany projektów to nic mi nie wiadomo i wątpie żeby jakies były

Dziewczyny a macie cos konkretnego o nadwadze?? Potrzebuje dodatkowych informacji do pracy kontrolnej ktorą musze oddac w weekend. I przydałyby sie jeszcze jakies inne info.
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:30   #1674
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Miiami Pokaż wiadomość
Dziekuje Basiu za link mimo że przeglądam forum to nie widziałam tych testów
proszę bardzo
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:48   #1675
aguss89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dorc 25 Pokaż wiadomość
hej dziewczynyczy to prawda ze mozna miec na egzaminie kalkulator? wiecie moze coś na ten temat?
Nie mozna miec kalkulatora na egazminie, tylko czarny długopis, a na drugi dzien olówek i linike dodatkowa!!

To prawda jeszcze tylko miesiąc został do nauki;/
aguss89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 07:57   #1676
Miiami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 29
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez aguss89 Pokaż wiadomość
Nie mozna miec kalkulatora na egazminie, tylko czarny długopis, a na drugi dzien olówek i linike dodatkowa!!

To prawda jeszcze tylko miesiąc został do nauki;/



Ja słyszałam że można mieć... ale taki zwykły prosty bez bajerów.
Miiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 03:15   #1677
anna46_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witam,Dziewczyny,za rok będę w takiej samej sytuacji jak Wy,tzn.będę zdawać egzamin zewnętrzny..całą noc czytałam Wasze wpisy i zachwycona jestem współpracą.Naewno będę z tej strony i Waszej pomocy korzystać.Nawet teraz mam pytanie "jakich zabiegów wymaga skóra palacza? "Jest to pytanie testowe,ale nie mam żadnj podpowiedzi.Może któraś z Was mi pomoże.Dziękuję i pozdrawiam.A już napewno będę trzymała za Was kciuki.anna
anna46_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:31   #1678
paolaaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczynki macie moze rozwiazne projekty z egzaminu praktycznego styczne 2009 i 2010 jak mozecie przyslijcie mi na maila paulapuala374@wp.pl projekty dotycza makijazu z góry dziekuje
paolaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 14:08   #1679
anitastraszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

cze jestem tu nowa potrzebuje pomocy! chcialam zapytac czy ktos ma ten projekt zrobiony: DO GABINETU KOSM. ZGLOSILA SIE KOBIETA W WIEKU 30 LAT NA ZABIEG PIELEGNACYJNY OKOLIC OCZU I UPIEKSZAJACY ICH OPRAWE BRWI I RZESY.KLIJENTA MA JASNA KARNACJE I BLOND WLOSY. OD 3 TYGODNIO MA DOLEGLIWOSCI CIEMNE OBWODKI POD OCZAMI, LEKKI OBRZEK POWIEKI DOLNEJ I SWEDZENIE SKORY WOKLO OCZU. KLIJENTA JEST KROTKOWIDZEM, CODZIENNIE KORZYSTA Z KOMPUTERA I PRACUJE DO POZNYCH GODZIN.
anitastraszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 14:38   #1680
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez anna46_aa Pokaż wiadomość
Witam,Dziewczyny,za rok będę w takiej samej sytuacji jak Wy,tzn.będę zdawać egzamin zewnętrzny..całą noc czytałam Wasze wpisy i zachwycona jestem współpracą.Naewno będę z tej strony i Waszej pomocy korzystać.Nawet teraz mam pytanie "jakich zabiegów wymaga skóra palacza? "Jest to pytanie testowe,ale nie mam żadnj podpowiedzi.Może któraś z Was mi pomoże.Dziękuję i pozdrawiam.A już napewno będę trzymała za Was kciuki.anna
Dla skóry palacza zalecane są przede wszystkim zabiegi nawilżające (np maski algowe, serum itd). Często mamy też doczynienia u osób starszych ze zmarszczkami wokół ust i nie tylko. Wówczas możemy wykonywać kwasy lub jakiś inny zabieg, który spłyci zmarszczki. Zalecane są również peelingi (enzymatyczny, kawitacyjny, gruboziarnisty zależy od rodzaju cery)
No i przede wszystkim wykonywanie masażu, który pobudzi komórki i krążenie.

Edytowane przez izunia233
Czas edycji: 2010-05-21 o 14:52
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.