Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 19:35   #631
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
syslo wystarczy, dawaj teraz cynamonowy.
ok to jutro zafarbuje ale mysle ze najlepiej jak najpierw nałoże na odrosty potrzymam z 20 minut a dopiero potem nałoże na całe włoski, dobry pomysł??

a tak sie zastanawiam bo bardzo mi sie tez podoba jasny naturalny blond z garnier nutisse 80 czy ten też by mi złapał??

aaa jeszcze jedno pytanko ja mam dużo tych włosów na głowie i grube i boje sie ze jedna farba bedzie mało jak myślicie??

Edytowane przez syslo
Czas edycji: 2010-11-17 o 19:42
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:36   #632
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
mysia, paulcia no to się porobiło czytając Was i ja nabrałam ochoty na ciemniejszy kolor, ale nie z tego względu, że bardziej mi pasuje (bo chyba lepiej mi w jasnych włosach), tylko ze względu na ciemny odrost
Z jednej strony wole siebie w blondzie i szkoda mi to jednym machem zaprzepaścić. Z drugiej strony, wiem, że ciemniejszy kolor będzie mniej kłopotliwy z farbowaniem. Bo jednak rozjaśnianie odrostu i później jeszcze farbka daje popalić włoskom, no i w dodatku dużo ciapkania z tym. I co ja z tym fantem zrobie?


Kotka widać, że włoski kopa dostały, no i widać, że cieszy Cię to Więc niech rosną jeszcze szybciej
Mi aż tak na poroście nie zależy. Na miesiąc starcza mi te 1-1,5 cm


syslo no faktycznie ciapke masz na głowie. Ale miejmy nadzieje, że szybko z tego wybrniesz i będziesz mogła nam się pochwalić ładnym kolorkiem




Śliczny! jak przyciemniać to właśnie na coś takiego A dużo bawienia było jak do jasnego schodziłaś?


Myślicie. że ta co Infatuated nią robiła - Island 7,1 lub Natural & easy 542 wyszły by na moim odroście?
Prosze pomóżcie
enchanted chcesz zrobic sobie farba n&e 542? to jest dosc ciemny kolor, ja nim robilam, tutaj link do zdjecia https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=77263
kolor polozony na platyne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:45   #633
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka i Ty mialas farbować? Już po?

O Alpecinie czytalam, jestem na bieżąco. I zamowilam szampon i tonik. A teraz sie waham czy on bedzie dobrze dzialal, czy nie będzie mechacił włosów?

syslo to kup 2 farby, nie zabraknie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:50   #634
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana
nie bede tak mieszać,bo za drogo wyjdzie za tyle to ja bym u fryzjera włosy zrobiła heh

najedzona,najedzona
i smacznego
Nawet nie wiadomo czy można tak mieszać ta 10-minutowa, a ta profesjonalna. Chyba coś kosmicznego z tego by wyszło
Ten viking fajny pewnie będzie okazja żebyś go wypróbowała

Farbuj tą Palletką i daj nam cynk co i jak też na modeleczki czekam, ale na razie TV jest pod władzą TŻta - mecz na tvp1 ale powiedział już, że o 21:30 puszcza mi TVN

No to teraz ja pojem dziękuję


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
enchanted chcesz zrobic sobie farba n&e 542? to jest dosc ciemny kolor, ja nim robilam, tutaj link do zdjecia https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=77263
kolor polozony na platyne
Pamiętam, że widziałam już to Twoje zdjęcie Też ładnie Ci wyszło. W sumie masz racje, dość ciemno jak widać, ale pewnie szybko się wypłukuje? I może można krócej trzymać?
A wróciłaś po niej do jasnego blondu? Szybko Ci się wypłukiwała? Bo chyba bym zaryzykowała, z tą albo z Islande. No jeszcze tego garniera bell 11 brałabym pod uwagę
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:56   #635
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Pamiętam, że widziałam już to Twoje zdjęcie Też ładnie Ci wyszło. W sumie masz racje, dość ciemno jak widać, ale pewnie szybko się wypłukuje? I może można krócej trzymać?
A wróciłaś po niej do jasnego blondu? Szybko Ci się wypłukiwała? Bo chyba bym zaryzykowała, z tą albo z Islande. No jeszcze tego garniera bell 11 brałabym pod uwagę
tak, dosc szybko sie wyplukiwała, zwlaszcza po tym jak pierwszy raz jej uzylam, ale w sumie robilam tym kolorem tylko 2 albo 3 razy, pozniej kupilam ciemniejsza farbe i zrobilam sobie "jasny braz" dopiero po nim schodzilam do blondu

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

dla mnie to byl jednak duzo ciemniejszy kolor od tego co mialam wczesniej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:58   #636
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted- ja jak raz zrobiłam 7,1 to się wypłukał z rozjaśnianych a potem położyłam jeszcze raz i już mi się ładnie trzymał długo w tym kolorku chodziłam bo jak wspomniałam naturalki mam prawie identyczne no i mi się odrosty zlewały potem mi coś palneło i zafarbowałam na brąz z palette, w którym się nijako czułam i która za ^%&*$ nie chciała się sprać no i zaczeło się schodzenie do blondu...:P
ale mysle, że po samym islande łatwo by było przejść
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:02   #637
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, dosc szybko sie wyplukiwała, zwlaszcza po tym jak pierwszy raz jej uzylam, ale w sumie robilam tym kolorem tylko 2 albo 3 razy, pozniej kupilam ciemniejsza farbe i zrobilam sobie "jasny braz" dopiero po nim schodzilam do blondu

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

dla mnie to byl jednak duzo ciemniejszy kolor od tego co mialam wczesniej
Jak robiłaś kilka razy, to wnioskuję, że byłaś zadowolona?

Właśnie ja też teraz mam jasne (pomijając odrost ) i boję się
po 1) tego szoku
po 2) czy odrost złapie
i po 3) czy nie będę żałowała

Kurcze, czemu Bozia nie dała mi jasnych włosów nie miałabym problemu. A tak to teraz mam dylemat, i to taki poważny
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:04   #638
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jak robiłaś kilka razy, to wnioskuję, że byłaś zadowolona?

Właśnie ja też teraz mam jasne (pomijając odrost ) i boję się
po 1) tego szoku
po 2) czy odrost złapie
i po 3) czy nie będę żałowała

Kurcze, czemu Bozia nie dała mi jasnych włosów nie miałabym problemu. A tak to teraz mam dylemat, i to taki poważny
jak na probe to moze uzyjesz szamponetki na pare myc?
ja sobie sprobowalam tak orzechowym brazem joanny
zmylo mi sie w ciagu tygodnia
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:05   #639
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Tez czasem ogladam TAP MADEL

Ale te modelki są niezbyt piekne.
Ja i tak jestem za teoria ze kazda z nich wie kiedy ma odpaść, dostaje za to jakąś kasę a Max Factor wczesniej wybral sobie ktoras z nich na ich twarz, byc moze nawet jedna jest profesjonalistka.
Wiem, mzoe teoria spiskowa ale wg mnie bardzo prawdopodobna

Przeciez wiadomo ze Beata ta z dużym krzywym nosem nie bedzie reklamowała kosmetyków do twarzy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:07   #640
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
enchanted- ja jak raz zrobiłam 7,1 to się wypłukał z rozjaśnianych a potem położyłam jeszcze raz i już mi się ładnie trzymał długo w tym kolorku chodziłam bo jak wspomniałam naturalki mam prawie identyczne no i mi się odrosty zlewały potem mi coś palneło i zafarbowałam na brąz z palette, w którym się nijako czułam i która za ^%&*$ nie chciała się sprać no i zaczeło się schodzenie do blondu...:P
ale mysle, że po samym islande łatwo by było przejść
U Ciebie na odroście ładnie wychodziła ta farbka, a u mnie kij wie jak sobie poradzi
No nic jeszcze pomyśle ale dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie porady

A wiecie może jakie wody ma Natural%Easy i L'Oreal Island?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:08   #641
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatka mi ciemne wlosy same w sobie tez sie podobaja ale raczej "dziewicze" tylko bo farbowane to juz widac ze sztuczne takie Szczegolnie czarne.. A blondynki duzo latwiej maja z makijazem to prawda Czasem wystarczy mi sam roz i tusz do rzes jak sie spiesze, choc nie poiem lubie sie ladnie malowac ladnie to nie znaczy mocno ale lubie modelowac buzke bronzerem, mocno wytuszowac rzesy i zrobic kreske eyelinerem na gornej powiece

Kotka no wlasnie jak tam?

Infatuated bardzo ladny mialas kolor po tej islande, tak sadze, ze tez podobny do moich naturalek A przepraszam Ty juz po farbowaniu? Czy chorubsko Cie zmoglo? Bo chyba przegapilam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:09   #642
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hm ja przezylam szok dla mnie ten kolor byl jak jasny braz, dopiero pozniej, gdy pofarbowalam na ciemniejsze stwierdzilam, ze wcale nie byly takie ciemne ze mozna nazwac je jasnymi przy n&e 542 odrosty pokryly sie farba, ale ja z natury mam wlosy w prawie identycznym kolorze- jak mialam odrosty to nawet nie bylo ich widac, farbowalam tylko dlatego, zeby odswiezyc kolor bo jednak sie wymywal z koncowek
bylam zadowolona z farby, nie przesuszal wlosow, kondycja byla taka sama jak przed farbowaniem
ja nie zalowalam, bo chcialam w koncu cos zmienic w sobie, cale zycie nosilam blond ale jak widac do blondu powróciłam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:12   #643
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Enchanted mi sie wydaje ze wszystkie n&e oprocz 520 i 522 maja 6%, ten loreal to prawie na pewno
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:14   #644
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jak na probe to moze uzyjesz szamponetki na pare myc?
ja sobie sprobowalam tak orzechowym brazem joanny
zmylo mi sie w ciagu tygodnia
Szamponetka już całkiem odrostu mi nie ruszy, także nawet o tym nie myśle Nawet nie widziałam takiej w kolorze chłodnego średniego blondu.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tez czasem ogladam TAP MADEL

Ale te modelki są niezbyt piekne.
Ja i tak jestem za teoria ze kazda z nich wie kiedy ma odpaść, dostaje za to jakąś kasę a Max Factor wczesniej wybral sobie ktoras z nich na ich twarz, byc moze nawet jedna jest profesjonalistka.
Wiem, mzoe teoria spiskowa ale wg mnie bardzo prawdopodobna

Przeciez wiadomo ze Beata ta z dużym krzywym nosem nie bedzie reklamowała kosmetyków do twarzy
Hehe co chcesz od Beaty?
Szkoda, ze Pamela odpadła, z buźki była naj

Ale ta Twoja teoria może być całkiem prawdopodobna. Stawiasz, że którą wybrali na tap?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:15   #645
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Nawet nie wiadomo czy można tak mieszać ta 10-minutowa, a ta profesjonalna. Chyba coś kosmicznego z tego by wyszło
Ten viking fajny pewnie będzie okazja żebyś go wypróbowała

Farbuj tą Palletką i daj nam cynk co i jak też na modeleczki czekam, ale na razie TV jest pod władzą TŻta - mecz na tvp1 ale powiedział już, że o 21:30 puszcza mi TVN

No to teraz ja pojem dziękuję





Pamiętam, że widziałam już to Twoje zdjęcie Też ładnie Ci wyszło. W sumie masz racje, dość ciemno jak widać, ale pewnie szybko się wypłukuje? I może można krócej trzymać?
A wróciłaś po niej do jasnego blondu? Szybko Ci się wypłukiwała? Bo chyba bym zaryzykowała, z tą albo z Islande. No jeszcze tego garniera bell 11 brałabym pod uwagę

Nałożyłam ten blond i dziewczyny ONE SIĘ JAKIEŚ CIEMNE ZROBIŁY

A co do Tap Madl to ja jestem za Kasią,taka ładna blondyneczka
Ta Paulina mnie wkurza ciągle marudzi,że ją facet rzucił

haha a mój też ten mecz męczy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:17   #646
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Infatuated bardzo ladny mialas kolor po tej islande, tak sadze, ze tez podobny do moich naturalek A przepraszam Ty juz po farbowaniu? Czy chorubsko Cie zmoglo? Bo chyba przegapilam
zmogło mnie, ojj gorączke mam 38st nie wychodziłam z domu ani wczoraj, ani dziś a też nie miał kto mi farby kupić wiec nie farbowałam
kurcze wiem, że ładny ten kolor był i wtedy miałam takie zdrowe włosy...

wstawie fotki do albumu po excell i islande, powiedzcie mi ktory kolor lepszy bo mam mętlik te z islande to było hmm..z 3 lata temu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:17   #647
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Moj tez poki co mecz

Mysle ze przejdzie ta co jest taka niby nielubiana, niby biedna a potem zobaczycie - wygra - jakies takie 2 wg mnie maja największe szanse - Ola i Ania. Ale nie wiem czy dobrze imiona podałam

Beata jest wulgarna, Kasia tez taka se, a Paulina ciagle medzi ze taka miłość i w ogole co to nie było
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:18   #648
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Enchanted mi sie wydaje ze wszystkie n&e oprocz 520 i 522 maja 6%, ten loreal to prawie na pewno
Łudziłam się, że mają 9% A myślicie, że można w nich podmienić wode?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:21   #649
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moj tez poki co mecz

Mysle ze przejdzie ta co jest taka niby nielubiana, niby biedna a potem zobaczycie - wygra - jakies takie 2 wg mnie maja największe szanse - Ola i Ania. Ale nie wiem czy dobrze imiona podałam

Beata jest wulgarna, Kasia tez taka se, a Paulina ciagle medzi ze taka miłość i w ogole co to nie było
Chociaż ogladalam kazdy odcinek to Ani i Oli nie rozrozniam dla mnie obydwie sa strasznie brzydkie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:26   #650
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ok dodałam fotki w profilu zerknijcie i powiedzcie co myslicie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:27   #651
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zmogło mnie, ojj gorączke mam 38st nie wychodziłam z domu ani wczoraj, ani dziś a też nie miał kto mi farby kupić wiec nie farbowałam
kurcze wiem, że ładny ten kolor był i wtedy miałam takie zdrowe włosy...

wstawie fotki do albumu po excell i islande, powiedzcie mi ktory kolor lepszy bo mam mętlik te z islande to było hmm..z 3 lata temu
Ciężko określić. W tych i w tych świetnie To już od Ciebie zależy w których lepiej się czujesz
Infatuated, idź do top model jesteś strasznie fotogeniczna
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:29   #652
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ciężko określić. W tych i w tych świetnie To już od Ciebie zależy w których lepiej się czujesz
Infatuated, idź do top model jesteś strasznie fotogeniczna
ja też chcę do tap madl, ja też !!
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:33   #653
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Chociaż ogladalam kazdy odcinek to Ani i Oli nie rozrozniam dla mnie obydwie sa strasznie brzydkie
Z tego co kojarze to Ola to ta co się pokłóciła z resztą, a Ania jest dość ładna ja stawiam na nią, na Kasie, albo na taką brunetke - zapomniałam imienia
Ale czuje, że wygra Kasia.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też chcę do tap madl, ja też !!
Ty też jesteś fotogeniczna więc też startuj
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:36   #654
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated po tych 3zdj naprawde ciezko doradzic w czym lepiej bo wszedzie slicznie wygladasz Na 1zdj chyba najbardziej mi sie podobasz ale tam tez jestes najbardziej "zrobiona" wiec moze dlatego ale zaraz zaraz nad czym sie w ogole zastanawiasz przeciez juz wczoraj bylo postanowione ze zostajesz przy jasniejszych + refleksy na swieta, nie kombinuj bo zaraz wszystkie sie na ciemno zrobia i watek straci sens
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:36   #655
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ciężko określić. W tych i w tych świetnie To już od Ciebie zależy w których lepiej się czujesz
Infatuated, idź do top model jesteś strasznie fotogeniczna
kochana dziekuje ale nie pomagasz mi w podjęciu decyzji ja sie w tych po excell czuje dobrze, po islande chyba też ale to było dość dawno to już nie pamietam czy byłam w 100% zadowolona czy coś marudziłam

ahh tap madl, chyba bym nie wyrobiła ze śmiechu jakby mi Dzoana powiedziała, że 'na tym zdjecziu wygladasz bardzo TAF"
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:40   #656
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kochana dziekuje ale nie pomagasz mi w podjęciu decyzji ja sie w tych po excell czuje dobrze, po islande chyba też ale to było dość dawno to już nie pamietam czy byłam w 100% zadowolona czy coś marudziłam

ahh tap madl, chyba bym nie wyrobiła ze śmiechu jakby mi Dzoana powiedziała, że 'na tym zdjecziu wygladasz bardzo TAF"
jakoś dałabyś rade ahh ta Dżoana

No to ok ja stawiam tak: 55% Islande, 45% Excellka pomogłam ciut?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:41   #657
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kochana dziekuje ale nie pomagasz mi w podjęciu decyzji ja sie w tych po excell czuje dobrze, po islande chyba też ale to było dość dawno to już nie pamietam czy byłam w 100% zadowolona czy coś marudziłam

ahh tap madl, chyba bym nie wyrobiła ze śmiechu jakby mi Dzoana powiedziała, że 'na tym zdjecziu wygladasz bardzo TAF"
Tfoje oczy są very hipnotajzing
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:47   #658
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Tfoje oczy są very hipnotajzing
"Jestesz very bjutiful kobjetom. Ale pracuj wjęcej. Musisz sie starac i pracowac hard"
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:49   #659
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Infatuated po tych 3zdj naprawde ciezko doradzic w czym lepiej bo wszedzie slicznie wygladasz Na 1zdj chyba najbardziej mi sie podobasz ale tam tez jestes najbardziej "zrobiona" wiec moze dlatego ale zaraz zaraz nad czym sie w ogole zastanawiasz przeciez juz wczoraj bylo postanowione ze zostajesz przy jasniejszych + refleksy na swieta, nie kombinuj bo zaraz wszystkie sie na ciemno zrobia i watek straci sens

ah wiec jednak islande? haha taak wczoraj było postanowione, a co bys powiedziała jakbym sobie potem na islande zrobiła jakieś refleksy mam ochotę na zmiane noooo
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:11   #660
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Z tego co kojarze to Ola to ta co się pokłóciła z resztą, a Ania jest dość ładna ja stawiam na nią, na Kasie, albo na taką brunetke - zapomniałam imienia
Ale czuje, że wygra Kasia.
Właśnie odwrotnie Ola jest dość ładna a Ania to ta co się żarła z resztą Jak widać tez mi się mylą
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.