Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 08:29   #121
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Ratunku, ja znowu mam parcie na rudość..! Ja już nie mogę sama z sobą. Chcę swoje naturalki, długie i śliczne. Ale jak widzę zdjęcia jak byłam ruuuda to chcę znowu
Tyle już wytrzymałaś bez farbowania, dasz radę
Nie oglądaj zdjęć
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:59   #122
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ooo SMERFETKO ale włosy (pozwoliłam sobie obejrzeć Twój album) Cudowne... Brak słów by opisać jakie są piękne, zazdroszczę
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:13   #123
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Ooo SMERFETKO ale włosy (pozwoliłam sobie obejrzeć Twój album) Cudowne... Brak słów by opisać jakie są piękne, zazdroszczę
Dzięki
ale tęsknię za swoimi naturalkami, na których pojawiały się takie fajne refleksy od słońca

Ale jak miałam naturalki to były w gorszym stanie niż teraz farbowane, taka szopa
Bo wcale nie dbałam, ale teraz na pewno byłyby śliczne
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:12   #124
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Archiwalna czadowy odrost ma przepiękny kolor taki słodki miodek
Aga jak tam Twoja farba? spłukała się podczas mycia włosków troche?
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:36   #125
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Ratunku, ja znowu mam parcie na rudość..! Ja już nie mogę sama z sobą. Chcę swoje naturalki, długie i śliczne. Ale jak widzę zdjęcia jak byłam ruuuda to chcę znowu

mam tak samo, tylko tęsknię do platyny
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:45   #126
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny co to ma być?!

Jak popełnicie głupstwo w postaci farbowania / rozjaśnienia, będziecie tęsknić do naturalnych A takto już tyle macie za sobą! Nie załamywać się tutaj
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:04   #127
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Też mam ostatnio załamkę. Korci mnie przyciemnienie włosów, bo wydaję mi się, że teraz wyglądam tak nijako i bez wyrazu. Już mnie taki stan trzyma z dwa tygodnie. Na razie staram się nie ulegać, ale nie wiem jak długo mi się uda. Unikam nawet wizyt w drogerii, żeby się nie skusić na farbę. Mam nadzieję, że ten okropny kryzys w końcu minie, bo szkoda mi tego do czego już doszłam. To chyba przez te ciepłe dni tak nam się w głowach przewraca. Słonko uderza do głowy
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 18:29   #128
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja też coś nie mogę patrzeć na siebie marzą mi się jednolite brązowe włoski a nie takie nie wiadomo co..... tu rudawe, tu jasniejsze, tam prawie czarne..... błe..... ale staram sie - farbować na pewno nie będę!
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:47   #129
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Oj kryzysy są okropne, sama ostatnio go miałam Musimy się trzymać i przetrwać. Najgorzej chyba jest mieć kryzys gdy ma się już swoje naturalne włosy...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:02   #130
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A mi jest z kolei za ciemno, ale stan naturalek przeważa moją decyzję żeby nie rozjaśniać ani nie farbować
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:02   #131
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ech, nawet miałam przez moment myśl - a wezme i się obetnę na krotko!
ale jak sobie pomysle o zapuszczaniu potem z takiej długosci (sciełabym mniej wiecej tak jak mam odrosty) to mnie ciarki przechodzą..... na początku to wiadomo krotkie jakoś by sie tam układały, ale po paru miesiącach pewnie jak czupiradło bym wyglądała
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 19:09   #132
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax ja coś czułam, że przyjdziesz i zlejesz nam dupska za marudzenie

A skoro wątek jest offtopowy to się pochwalę, że w czwartek jadę w Tatry i będę do soboty biegać po górach z plecakiem i już nie mogę się doczekać A w Tatrach podobno w tym tygodniu dosypało śniegu więc będzie cudnie, biało i hardkorowo... Kto zazdrości?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:26   #133
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
xyolax ja coś czułam, że przyjdziesz i zlejesz nam dupska za marudzenie

A skoro wątek jest offtopowy to się pochwalę, że w czwartek jadę w Tatry i będę do soboty biegać po górach z plecakiem i już nie mogę się doczekać A w Tatrach podobno w tym tygodniu dosypało śniegu więc będzie cudnie, biało i hardkorowo... Kto zazdrości?
Haha Właśnie wyczuwałam tutaj złą aurę I mnóstwo złych myśli dążących do pofarbowania Więc musiałam przybyć na ratunek

Ja zazdroszczę!
Kurcze, pojedziesz na majówkę na narty
A u mnie dzisiaj tak fajnie słonko przygrzewało, rozłożyłam sobie leżak na balkonie i grzałam dupsko Odrazu mi lepiej
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:34   #134
daniell119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: za rogiem
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cześć ja zazdroszczę. Chciałam napisać, że nie farbuję równe 9 miesięcy odrost 14 cm jestem szczęśliwa. Trzymajmy się.Pa
daniell119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:56   #135
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax oj, nie na narty. Treking, w butach i z wielkim plecakiem Już się nie mogę doczekać

daniell witaj. I gratuluję odrostu
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:27   #136
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja właśnie mam już całe naturalne włoski i dlatego mi szkoda zafarbować, a z resztą właśnie żeby je takie mieć to poświęciłam się i ścięłam na krótko, więc tym bardziej żal teraz to stracić. No a jeśli chodzi o zapuszczanie z krótkich to faktycznie jest to, delikatnie mówiąc, lekko irytujące. Dlatego nie ścinajcie się dziewczyny tak krótko jak ja, bo się kolejnych stresów nabawicie. Lepiej poczekać trochę i wtedy ciachnąć jak będą dłuższe. Nie wiem co ja bym bez Was zrobiła, bo jeszcze tylko dzięki Wam się trzymam. Właśnie leci mi dziesiąty miesiąc bez farby, a w moim przypadku to rekord.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:33   #137
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
xyolax oj, nie na narty. Treking, w butach i z wielkim plecakiem Już się nie mogę doczekać

daniell witaj. I gratuluję odrostu
Z tymi nartami to też tak zażartowałam, ale i tak super!
Bardzo zazdroszczę, ja niestety nigdzie nie jadę
Ale mam nadzieję, że wyjazd Ci się uda i przestaniesz myśleć o złych rzeczach dot. zmiany koloru

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam już całe naturalne włoski i dlatego mi szkoda zafarbować, a z resztą właśnie żeby je takie mieć to poświęciłam się i ścięłam na krótko, więc tym bardziej żal teraz to stracić. No a jeśli chodzi o zapuszczanie z krótkich to faktycznie jest to, delikatnie mówiąc, lekko irytujące. Dlatego nie ścinajcie się dziewczyny tak krótko jak ja, bo się kolejnych stresów nabawicie. Lepiej poczekać trochę i wtedy ciachnąć jak będą dłuższe. Nie wiem co ja bym bez Was zrobiła, bo jeszcze tylko dzięki Wam się trzymam. Właśnie leci mi dziesiąty miesiąc bez farby, a w moim przypadku to rekord.
No no, 10 miesiąc - elegancko

Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno, każda z nas była na początku zapuszczania naturalek, wtedy to był kosmos, taki mały odrost kusił non stop do pofarbowania, a teraz proszę ile wytrwałyśmy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:54   #138
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

chardon zazdroszczę i udanego wyjazdu życzę ja na majówke nigdzie nie jadę, ale za to w inny majowy weekend wybieramy sie z Tż i znajomymi na wieś

ja dopiero jakies 4 miesiące, no moze 4 i pół jak nie farbuję.... dopiero albo aż
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:25   #139
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

U mnie dziś mija 10 miesiąc bez farby. Byłam na święta w domu, chodziłam od lustra do lustra i marudziłam wszystkim jaka ja głupia byłam, że włosy rozjaśniałam. Wy przechodzicie kryzys, a ja nie mogę przestać zachwycać się swoim naturalnym kolorem... Tak mi się podoba... Nie pamiętam, żebym miała tak ładny kolor naturalny, wydawał mi się o wiele brzydszy przed farbowaniem... A może mi się zmienił trochę. A może to zasługa miodu, bo raz w tygodniu kładę na całą noc odżywkę połączoną z miodem. Nie wiem, ale bardzo podoba mi się mój naturalny kolor i żałuję, że nie mam całych włosów naturalnych Mam farbowane bardzo zbliżone do naturalnych w kolorze, ale jednak jest różnica. Te farbowane to takie nie wiadomo co, a naturalne kocham je

Do tych dziewczyn, które przechodzą kryzys ja miałam kryzys jakieś dwa miesiące temu. Ten kryzys trwał u mnie ponad miesiąc. Tak mi się moje włosy nie podobały, zwłaszcza ich kolor, ale nie zafarbowałam i teraz bardzo się cieszę, że wtedy nie zafarbowałam!

Wy też nie farbujcie. Przetrwajcie kryzys, a za jakiś czas będziecie się cieszyły, że się nie złamałyście i nie sięgnęłyście po farbę. Trzymam za Was kciuki
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 07:44   #140
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Lenko takie opowieści podnoszą na duchu

Ja się zaczynam pakować do wyjazdu. Tylko jak zabrać ze sobą wszystko co potrzebne, ale tak żeby zabrać mało? Bo przecież nie napcham plecaka jak mam go mieć 3 dni na plecach... I kto mi weźmie moje oleje, odżywki, maski i wcierki?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:53   #141
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chardon jak ja Ci zazdroszcze ja dopiero w Tatry w lipcu pojade a już mnie tak wszystko uwiera w środku bo kocham góry.

Najlepiej na te 3 dni zabierz tylko jedną odżywkę i to bezspłukiwania

Chyba wreszcie odrosła mi grzywka, jeszcze miesiac i może bede mogła wreszcie wyrzucić opaske
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:00   #142
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

srebrna_smuga oo nie tylko ja zapuszczam grzywke, moja myslę że też jeszcze z miesiąc, może dwa bo już niewiele brakuje żeby spiąć włosy gładko do tyłu nie robiac kitki na czubku głowy

chardon na 3 dni to ja bym pewnie nie brala zadnej odzywki, ew. jakas bez spłukiwania taką na szybko
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:03   #143
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
srebrna_smuga oo nie tylko ja zapuszczam grzywke, moja myslę że też jeszcze z miesiąc, może dwa bo już niewiele brakuje żeby spiąć włosy gładko do tyłu nie robiac kitki na czubku głowy

chardon na 3 dni to ja bym pewnie nie brala zadnej odzywki, ew. jakas bez spłukiwania taką na szybko
Ehh... ja mogę o takiej grzywce jak Ty pomarzyć jeszcze tylko... ja zapuszczam moje nieszczesne obcięcie, nie wiem ile wtedy grzywka miała moze 3-4cm? 2 m-ce mineły dalej jest jeszcze nie taka jak powinna ale juz wyglądam normalnie i nie straszę męża
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:26   #144
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Lenko takie opowieści podnoszą na duchu

Ja się zaczynam pakować do wyjazdu. Tylko jak zabrać ze sobą wszystko co potrzebne, ale tak żeby zabrać mało? Bo przecież nie napcham plecaka jak mam go mieć 3 dni na plecach... I kto mi weźmie moje oleje, odżywki, maski i wcierki?
Jak ja ostatnio w góry jechałam (na 4 dni) i zaczęłam się pakować to na początku wyszły mi dwie duże torby podróżne samych ubrań i butów (kilka par butów, kilkadziesiąt bluzek) bo nie wiedziałam w co będę miała ochotę się ubrać Do tego kosmetyki, jedzenie... Ale w końcu udało mi się w jedną torbę z chłopakiem spakować... Dlatego ja nie lubię wyjeżdzać - nie lubię się pakować. Zawsze zabiorę za dużo, a mam ochotę ubrać się w to, czego akurat nie wzięłam...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:32   #145
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Jak ja ostatnio w góry jechałam (na 4 dni) i zaczęłam się pakować to na początku wyszły mi dwie duże torby podróżne samych ubrań i butów (kilka par butów, kilkadziesiąt bluzek) bo nie wiedziałam w co będę miała ochotę się ubrać Do tego kosmetyki, jedzenie... Ale w końcu udało mi się w jedną torbę z chłopakiem spakować... Dlatego ja nie lubię wyjeżdzać - nie lubię się pakować. Zawsze zabiorę za dużo, a mam ochotę ubrać się w to, czego akurat nie wzięłam...
Właśnie sobie wyobraziłam siebie ciągnącą przez Czerwone Wierchy torbę na kółkach wypełnioną po brzegi kosmetykami Dobra, nie szaleję, biorę szampon i tyle. Najwyżej wyłysieję

Moja "grzywka" sięga teraz czubka nosa. W ogóle to coś czuję, że nie mam na głowie dwóch włosów tej samej długości... Ale jeszcze tylko trochę i obetnę do wysokości brody
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:43   #146
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Właśnie sobie wyobraziłam siebie ciągnącą przez Czerwone Wierchy torbę na kółkach wypełnioną po brzegi kosmetykami Dobra, nie szaleję, biorę szampon i tyle. Najwyżej wyłysieję

Moja "grzywka" sięga teraz czubka nosa. W ogóle to coś czuję, że nie mam na głowie dwóch włosów tej samej długości... Ale jeszcze tylko trochę i obetnę do wysokości brody
Nie farbujesz od września 2010 i masz juz prawie do brody to ja 2 m-ce po Tobie przestałam farbować i ledwo ucha dotykają te od skroni
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:53   #147
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ehh... ja mogę o takiej grzywce jak Ty pomarzyć jeszcze tylko... ja zapuszczam moje nieszczesne obcięcie, nie wiem ile wtedy grzywka miała moze 3-4cm? 2 m-ce mineły dalej jest jeszcze nie taka jak powinna ale juz wyglądam normalnie i nie straszę męża
to ja sobie sama zafundowałam grzywkę w styczniu..... taką na całe czoło mniej więcej do brwi..... ale jakoś sie z nią nie czułam i zaczesywałam na bok, potem przy okazji podcięcia koncówek fryzjerka mi ją troche na bok bardziej scieła coby sie lepiej układała i tak zapuszczam.... i jeszcze troche pozapuszczam

chardon moja grzywka w najkrotszym miejscu też sięga do czubka nosa
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:58   #148
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

W ogóle coś mi się przypomniało, ostatnio zobaczyłam się z moimi braćmi. Każdego widziałam w innym dniu i oby dwaj zapytali mnie czy nie mam przypadkiem peruki...nie rozumiem o co im chodziło...

Od tej chwili zastanawiam się już nad całkowitym obcięciem włosów na krótko bo widocznie musi to żałośnie wyglądać skoro zauważyli to faceci
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:07   #149
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
W ogóle coś mi się przypomniało, ostatnio zobaczyłam się z moimi braćmi. Każdego widziałam w innym dniu i oby dwaj zapytali mnie czy nie mam przypadkiem peruki...nie rozumiem o co im chodziło...
Peruki? Oo
Może chodziło o to, że masz takie gęste, grube włosy?


Mnie ostatnio jakaś babka w sklepie zaczepiała z pytaniem, czym farbuję włosy Mówiłam, że naturalne, ale chyba nie uwierzyła
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:10   #150
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Peruki? Oo
Może chodziło o to, że masz takie gęste, grube włosy?


Mnie ostatnio jakaś babka w sklepie zaczepiała z pytaniem, czym farbuję włosy Mówiłam, że naturalne, ale chyba nie uwierzyła
Nie wiem teraz tak myślę, że może ten blond przy moich naturalnych wygląda strasznie sztucznie i nienaturalnie?

To musisz mieć bardzo ładny kolor, jest tu gdzieś Twoje zdjęcie?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.