Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 23:58   #2641
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Dziewczyny,nie nadążam za wami!!!!
Ja mam podejrzenia, że niektórym płacą za pisanie postów na akord.

Ciekawa jestem, czy hey czyta wszystko skrupulatnie, bo jej unoszącego się nad forum ducha czuję cały czas.
Ja, przyznam się bez bicia, czytam posty na wyrywki.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 05:41   #2642
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam, czy zamawiać z lotosem czy z paczulą i przekonałaś mnie do paczuli Ale szczerze mówiąc myślałam, że ta biała będzie delikatniejsza a tu masz... a tą z Argile Provence bardzo chciałabym zamówić, ale w Matique nie ma... a nie chce robić póki co zamówienia w dwóch różnych sklepach naraz. Mam nadzieję, że Matique wkrótce poszerzy swoją ofertę.
Nie chciałabym nikogo zniechęcać Mam silne przekonanie,że białe glinki + kwasy = to nieszczęsne pieczenie
A może to tylko na mnie działa tak drażniąco? Ja mam skłonność do uczuleń,niestety

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

P.S. Czy któraś z Was korzysta może z netu (wizazu) w telefonie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:43   #2643
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Poka


Aaaa będą balsamy w kostce Tuli w 3 zapachach:
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...blog&Itemid=37
Proszę pokazuję
ma świetne recenzję
http://www.helfy.pl/nigella-opuncja-...za-damascenska

i wzięłam jeszcze taką maseczkę-w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam,bo maska mi nieznana zupełnie
http://www.helfy.pl/maseczka-czerwona-glinka-beloun

a twardy balsam tuli niedługo będzie mój.Jestem zakochana w ich mydłach,więc mam nadzieję,że z balsamami będize tak samo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:59   #2644
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny! Nie było mnie raptem dwa dni, a tu tyle stron nowych postów. Ale ładnie wszystko nadrabiam. I nie mówcie mi więcej, że to ja nabijam postów, bo to nie jest prawda.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, JMO nas pogrąży...... ale z drugiej strony, jesli przez nie będziemy chodzic piechotą to więcej osób będzie mogło podziwiac nasze piekne włosy, które będziemy miały dzieki ich szamponom i odżywkom
Chodzenie jest zdrowe, więc oprócz tego, że każdy będzie nas podziwiać i jak w tej reklamie: aaa, to dlatego wszyscy mężczyźni stoją w kolejce do ciebie, to jeszcze będziemy szczuplejsze, bardziej dotlenione itd. Same zalety!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:04   #2645
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sekretny jak na uczelni?lepiej?bo się martwię co z Tobą
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:33   #2646
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
u dermatologa bylam, ciagle chodze... jestem w trakcie kuracji pantovigar/pantostin... wczesniej bralam inne suplementy... dziwi mnie, ze przetluszcza mi sie skora i wlosy jak u nastolatki, a lat mam juz 28 myje wlosy codziennie, wieczorem juz mam tluste, oklapniete. zeby nie draznic skory, myje ostatnio tylko naturalnymi... ale juz tyle miesiecy i efektow nic a nic... achhh, rece opadaja...
A może problem leży w diecie? Ja od kiedy co raz bardziej tyję (a od 3 lat tyję systematycznie) to i częściej się pocę (chociaż nadal nie mam wielkich ani nawet średnich problemów z poceniem) i włosy jeszcze bardziej mi się przetłuszczają. Spójrz na dietę, mówię ci.
Chociaż ostatnio jakoś tak zauważyłam włosy mniej mi się przetłuszczają, ale nadal myję codziennie. Tzn. jeżeli zwiążę je na noc i zwiążę na dzień to praktycznie wieczorem ma świeże (poza grzywką, która dotyka czoła) i zastanawiam się czy nie spróbować myć je, co 2 dni.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sekretny jak na uczelni?lepiej?bo się martwię co z Tobą
Beznadziejnie, ale staram się to jakoś ogarnąć. Sesja się już zaczęła i np. wczoraj zaliczyłam egzamin z przedmiotu, którego nie mam zaliczonego (na lewo jest to wszystko), ale w czwartek będę go zaliczać i mam nadzieję, że dam radę.
Dziękuję Dziewczyny za pamięć, bo wiele z Was się pyta, co u mnie. To jest naprawdę bardzo, bardzo miłe i podbudowujące.

Tak sobie czytam o Sephorze i ja ostatnio jak u nich byłam to po prostu podeszłam i powiedziałam, że chcę próbki. Na dodatek wyglądałam jak człowiek z ulicy (nie byłam uczesana, ciuch gdzieś ubrudzony, bo cały dzień ganiałam, ale zajrzałam do Sephory, bo akurat koło niej przechodziłam i było mi po drodze), a pani i tak była miła i spytała czego próbki bym chciała i pobiegła na zaplecze i przyniosła 5 próbek.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny mam z tą moja małą prawdziwy ubaw
dobrze, że nie wie, że nazwałam ja małą...bo zawsze mi wtedy wytyka, że jest wyższa ode mnie - przerosła mnie gówniara o 2 cm i sie wymadrza.
Przed świetami ja, moja mloda i moja mama robiłyśmy razem jakies żarcie świąteczne w kuchni i moja mama mówi: "mała skocz do piwnicy po kukurydzę". Popatrzyłysmy na siebie z córą, bo nie wiedziałysmy do której z nas to było powiedziane i po chwili wymiany spojrzeń obie naraz wybuchnęłyśmy śmiechem, bo najmniejsza z nas wszystkich to była moja mama, więc wyszło na to, że to ona powinna do piwnicy sie przelecieć...
Padłam!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Podczas kąpieli połączonej z szorowaniem łazienki narodziło się w mojej głowie jeszcze jedno do Was pytanie: co Was skłoniło do przejścia na naturalną pielęgnację? Względy natury że tak się wyrażę ogólnej (ekolubność? Czy jakieś praktyczne?
Mnie też wielkie myśli nachodzą w dziwnych okolicznościach.
A u mnie to było tak, że w grudniu 2010 widziałam w sklepie jakiś krem (on był chyba z Bielendy) i nazywał się oczywiście naturalnym. Jakoś tak (po raz pierwszy zresztą) zainteresowało mnie to i jak wróciłam do domu to wpisałam w google: kosmetyki naturalne. Na początek wyświetliła mi się strona Różańskiego. Przeżyłam szok. Całe życie myślałam, że kosmetyki nie szkodzą. Jedyne, co obiło mi się o uszy to, że antyperspiranty nie są zdrowe (i starałam się ich unikać jak się tylko dało, używałam tylko latem, reszta pór roku była bez nich). Potem wpisałam na wizażu kosmetyki naturalne i tak znalazłam wątek o nich i Korah. Koło 10-15 stycznia zaczęłam wymieniać kosmetyki na naturalne. W domu miałam 52 kosmetyki, jak widać zużyłam już ponad 30, reszta to jakieś lakiery do paznokci itd., więc to jeszcze trochę będzie mi schodzić. Jestem z siebie naprawdę dumna, bo ja do wszystkiego mam słomiany zapał, szybko się zniechęcam, a już szczególnie do rzeczy, które wymagają dużo czasu aby osiągnąć cel, ale jak widać tym razem się udało.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-14 o 08:34
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:38   #2647
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah, a jak tam dalsze testy płynu micelarnego Born to bio? Nadal jesteś zadowolona?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie?
Zdam relację jutro, albo pojutrze, chce mieć 100% pewności, że micel mi nie szkodzi, ale jak dotąd podtrzymuję, co napisalam o nim wcześniej.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym nikogo zniechęcać Mam silne przekonanie,że białe glinki + kwasy = to nieszczęsne pieczenie
A może to tylko na mnie działa tak drażniąco? Ja mam skłonność do uczuleń,niestety

Ja mialam tą bialą z Lotosem i uważam ją za kwintesencję lagodności. Indywidualnych reakcji nigdy się nie przewidzi. A ckin2u też ją chwali, chociaż ma bardzo wrażliwą cerę i podrażnioną lekami, ale na KWC dziewczyny niektóre pisaly, że piecze. W każdym razie teraz na pewno kupię tą brązową, jak tylko zużyję Argile provence zieloną Jestem jej bardzo ciekawa po dobrych doświadczeniach z innymi.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 08:55   #2648
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah, strasznie Ci dziękuję
Takie słowa z Twoich ust, to naprawdę wielka rzecz
Aż się wzruszyłam....
Ja też strasznie Was wszystkie polubiłam i jak tylko wstanę i oczy otworzę to się zastanawiam co na naszych wątkach nowego chyba schudłam dzięki temu, bo nie mam czasu ani na gotowanie, a nie na jedzenie...
To tak jak ja. Wy to taka moja rodzina.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Zdaje się, że Sekretny miała ten tonik. Ja polecam krem do rąk z nagietkiem, mimo że ma dimetikon w składzie (choć daleko).
Nie, toniku nie miałam. Mam żel do mycia twarzy i bardzo go sobie chwalę. Nie uczula, nie podrażnia, bardzo dobrze myje twarz, usuwa sebum. I nie słuchajcie tego, co piszą na KWC, że starcza na dwa tygodnie. Ja go używam już jakieś 2-2,5 miesiąca i ubyło mi 50% Nie mam pojęcia ile ci ludzie muszą go walić na rękę, że starcza im na 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
kosmetyki Sanoflore są dostępne w aptekach...?
We Wrocławiu są. W innych miastach pewnie też.

Yeah! Wszystko przeczytałam! Zajęło mi to ponad godzinę i oczy mnie już bolą, ale wszystko nadrobiłam. Idę sobie w końcu śniadanie zrobić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-14 o 09:05
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:16   #2649
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym nikogo zniechęcać Mam silne przekonanie,że białe glinki + kwasy = to nieszczęsne pieczenie
A może to tylko na mnie działa tak drażniąco? Ja mam skłonność do uczuleń,niestety [COLOR="Silver"]
Nie, mam podobne odczucia. Recenzentki też opisują działanie podrażniające, ale zupełnie nie przekłada się to na ocenę punktową. Ciekawe dlaczego?
To jest produkt adresowany do cery wrażliwej, powinien uwzględniać jej właściwości - nie pogarszać jej stanu, poprawiać go itd., nie wspomnę już o teoriach uznających mikropodrażnienia za jedną z przyczyn starzenia skóry.

Sicilio, używałaś już kremu Aromedy z próbek (Masz wersję na dzień, jeśli dobrze zrozumiałam?).

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia z tym tonikiem? http://www.matique.pl/pl/dr-scheller...ranatu_45.html Coś polecacie szczególnie z Dr Schellera?
Tonik ma kwaśnawy, owocowy zapach, zbliżony do granatu. Nawilża, trochę się lepi, dość dobrze zmywa (!) i podszczypuje, czyli jest podobny do wielu innych "ekotoników".
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:17   #2650
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdam relację jutro, albo pojutrze, chce mieć 100% pewności, że micel mi nie szkodzi, ale jak dotąd podtrzymuję, co napisalam o nim wcześniej.




Ja mialam tą bialą z Lotosem i uważam ją za kwintesencję lagodności. Indywidualnych reakcji nigdy się nie przewidzi. A ckin2u też ją chwali, chociaż ma bardzo wrażliwą cerę i podrażnioną lekami, ale na KWC dziewczyny niektóre pisaly, że piecze. W każdym razie teraz na pewno kupię tą brązową, jak tylko zużyję Argile provence zieloną Jestem jej bardzo ciekawa po dobrych doświadczeniach z innymi.

ah ktos mnie wspomnial i przywial tym samym

fakt, mnie sie ona podobala (juz jej nie mam niestety ) aczkolwiek tez mnie piekla, zwlaszcza po parowkach ale bylo to takie przyejmne dosc pieczenie i wmawialam sobie, ze tak wlasnie ona dziala ale nie podrazniala mnie ani nic, mialam po niej ladna buzie..

co do buzi, moja znowu wariuje
zamowilam ponad 2 tyg temu rzeczy na BU i jeszcze ich nie ma.. a moja pielegnacja od tych 2 tyg jest fatalna, + moja dieta tez, stad chyba te problemy z cera.

Uzywalyscie oleju tamanu?zamowilam go tez

aha i kupilam ten micel AA i dla mnie katastrofa, mialam po nim jakies krostki (chyba po nim) buzia mi sie kleila fuj chyba go tez oddam, korah Tobie nadal pasuje?

nie nadrobie tych stron, nie bylo mnie tu chyba od 3 tyg.. i nie dam rady po prostu, wybaczcie jak bede sie pytac o cos o czym ostatnio rozmawialyscie

na razie musze sie skupic na wlosach, gdyz je scielam i chcialabym zeby byly ciagle odzywione i zdrowe
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:19   #2651
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27497597]
Ciekawa jestem, czy hey czyta wszystko skrupulatnie, bo jej unoszącego się nad forum ducha czuję cały czas.
Ja, przyznam się bez bicia, czytam posty na wyrywki.
[/QUOTE]

hehehe
Ja tez czytam na wyrywki, bo mnie nie ma wiecej niż jestem
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 09:24   #2652
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
----------



Mnie też wielkie myśli nachodzą w dziwnych okolicznościach.
A u mnie to było tak, że w grudniu 2010 widziałam w sklepie jakiś krem (on był chyba z Bielendy) i nazywał się oczywiście naturalnym. Jakoś tak (po raz pierwszy zresztą) zainteresowało mnie to i jak wróciłam do domu to wpisałam w google: kosmetyki naturalne. Na początek wyświetliła mi się strona Różańskiego. Przeżyłam szok. Całe życie myślałam, że kosmetyki nie szkodzą. Jedyne, co obiło mi się o uszy to, że antyperspiranty nie są zdrowe (i starałam się ich unikać jak się tylko dało, używałam tylko latem, reszta pór roku była bez nich). Potem wpisałam na wizażu kosmetyki naturalne i tak znalazłam wątek o nich i Korah. Koło 10-15 stycznia zaczęłam wymieniać kosmetyki na naturalne. W domu miałam 52 kosmetyki, jak widać zużyłam już ponad 30, reszta to jakieś lakiery do paznokci itd., więc to jeszcze trochę będzie mi schodzić. Jestem z siebie naprawdę dumna, bo ja do wszystkiego mam słomiany zapał, szybko się zniechęcam, a już szczególnie do rzeczy, które wymagają dużo czasu aby osiągnąć cel, ale jak widać tym razem się udało.
A wiesz jak ja się zastanawiałam co oznacza Twój podpisteraz już wszystko wiem
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdam relację jutro, albo pojutrze, chce mieć 100% pewności, że micel mi nie szkodzi, ale jak dotąd podtrzymuję, co napisalam o nim wcześniej.




.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
aha i kupilam ten micel AA i dla mnie katastrofa, mialam po nim jakies krostki (chyba po nim) buzia mi sie kleila fuj chyba go tez oddam, korah Tobie nadal pasuje?
Ja nie Korah,ale napiszę tylko,że ja nadal-od 5 tygodni jestem bardzo z niego zadowolona

A Anula chyba tak jak ja wczoraj dzisiaj pilnie pracuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:24   #2653
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym nikogo zniechęcać Mam silne przekonanie,że białe glinki + kwasy = to nieszczęsne pieczenie
A może to tylko na mnie działa tak drażniąco? Ja mam skłonność do uczuleń,niestety
A których kwasów uzywasz? bo mysle że to ma tu największe znaczenie
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:58   #2654
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A wiesz jak ja się zastanawiałam co oznacza Twój podpisteraz już wszystko wiem
Ja już kiedyś o tym pisałam, bo ktoś pytał o to.
Tak w ogóle muszę go uaktualnić, bo kolejna rzecz poszła w zapomnienie. Był to balsam od mamy z Avonu, który dostałam na mikołajki. Jakoś od lutego używałam go codziennie z naprawdę drobnymi wyjątkami, a jak na złość był bardzo wydajny. Myślałam, że już nigdy go nie wykończę.

Dziewczyny, a tak w ogóle mam okropną prośbę. Czy macie może wśród znajomych kogoś komu mogłabym odsprzedać żel Epiduo? Nigdy go nie używałam. Tubka jest cała, mam pudełko, na pudełku cena, data ważności też jest. Bardzo mi na tym zależy, a u mnie nikt tego żelu nie potrzebuje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-14 o 10:12
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:13   #2655
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ah ktos mnie wspomnial i przywial tym samym

fakt, mnie sie ona podobala (juz jej nie mam niestety ) aczkolwiek tez mnie piekla, zwlaszcza po parowkach ale bylo to takie przyejmne dosc pieczenie i wmawialam sobie, ze tak wlasnie ona dziala ale nie podrazniala mnie ani nic, mialam po niej ladna buzie..

co do buzi, moja znowu wariuje
zamowilam ponad 2 tyg temu rzeczy na BU i jeszcze ich nie ma.. a moja pielegnacja od tych 2 tyg jest fatalna, + moja dieta tez, stad chyba te problemy z cera.

Uzywalyscie oleju tamanu?zamowilam go tez

aha i kupilam ten micel AA i dla mnie katastrofa, mialam po nim jakies krostki (chyba po nim) buzia mi sie kleila fuj chyba go tez oddam, korah Tobie nadal pasuje?

nie nadrobie tych stron, nie bylo mnie tu chyba od 3 tyg.. i nie dam rady po prostu, wybaczcie jak bede sie pytac o cos o czym ostatnio rozmawialyscie

na razie musze sie skupic na wlosach, gdyz je scielam i chcialabym zeby byly ciagle odzywione i zdrowe

W takim razie będę codziennie o Tobie coś pisac, to może częsciej nas zaczniesz odwiedzać Widze, że poskutkowalo.

Co do micela, ale jakie krostki Krostki czy moze pryszcze, czy zaskórniki? Nie za szybko się zniechęcasz przypadkiem? Ja go mogę wziąść od Ciebie ale sprawdź czy na pewno Ci szkodzi. Bo może to tylko pierwsza reakcja, a to, że się marze, to wiem, ale mnie on bardzo pomaga, mimo tej lepkiej warstwy, którą pozostawia. Kosemtyki naturalne mają niestety to do siebie, że nie zawsze pięknie pachną i blyskawicznie się wchlaniają, wlaśnie dlatego, że nie zawierają szkodliwych ulepszaczy i niestety, jeśli chcemy ich używać, to trzeba sie z tym pogodzić. Pisalam już wcześniej, że na początku micel AA nie zrobil na mnie żadnego wrażenia, dopiero po kilku użyciach się w nim zakochalam. W każdym razie może nie warto się zniechęcać do niego, chyba, ze już robilaś kilka podejść i jesteś pewna. Jak coś to pisz na PW, chętnie go przygarnę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:19   #2656
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Proszę pokazuję
ma świetne recenzję
http://www.helfy.pl/nigella-opuncja-...za-damascenska

i wzięłam jeszcze taką maseczkę-w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam,bo maska mi nieznana zupełnie
http://www.helfy.pl/maseczka-czerwona-glinka-beloun

a twardy balsam tuli niedługo będzie mój.Jestem zakochana w ich mydłach,więc mam nadzieję,że z balsamami będize tak samo.
Eeee. no co Ty? Przeciez Ci pisałam, że ta maseczka z glinki czerwonej z helfy lepsza niż czysta czerwona będziesz zadowolona, ja bardzo ją lubię. Ma jakieś oleje (nie wiem jakie, bo wyrzuciłam pudełko) i ryjek jest po niej bardzo fajny!! W ogóle chyba czerwona glinkę lubie najbardziej ze wszystkich.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A Anula chyba tak jak ja wczoraj dzisiaj pilnie pracuję
Haha! Przywołałaś mnie jak złą marę

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Sekretny dobrze Cię widzieć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:24   #2657
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Eeee. no co Ty? Przeciez Ci pisałam, że ta maseczka z glinki czerwonej z helfy lepsza niż czysta czerwona będziesz zadowolona, ja bardzo ją lubię. Ma jakieś oleje (nie wiem jakie, bo wyrzuciłam pudełko) i ryjek jest po niej bardzo fajny!! W ogóle chyba czerwona glinkę lubie najbardziej ze wszystkich.

Haha! Przywołałaś mnie jak złą marę

To o tą chodziło?eee to ja wczoraj słabo kontaktowałam

Jeju,jeju to znowu ona! buuuuu!

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Pogadałam sobie dzisiaj z Panią od mydełek Tuli-ekspresowo odpowiada na pytania,miło bardzo i aż chcę się z babeczką pisać.No to jest obsługa!
Już się doczekać nie mogę ich twardych balsamów.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:29   #2658
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

moze powinnam mu dac druga szanse, a krostki hm takie male biale jakby potowki? nie wiem co to jest, ale sprobuje jeszcze raz z nim. a jak cos to Ci go oddam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:38   #2659
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Beznadziejnie, ale staram się to jakoś ogarnąć. Sesja się już zaczęła i np. wczoraj zaliczyłam egzamin z przedmiotu, którego nie mam zaliczonego (na lewo jest to wszystko), ale w czwartek będę go zaliczać i mam nadzieję, że dam radę.
Dziękuję Dziewczyny za pamięć, bo wiele z Was się pyta, co u mnie. To jest naprawdę bardzo, bardzo miłe i podbudowujące.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To tak jak ja. Wy to taka moja rodzina.


Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
hehehe
Ja tez czytam na wyrywki, bo mnie nie ma wiecej niż jestem
Też piszesz pracę?

Bo ja sobie kupiłam dwie malutkie rzeczy, ale się wstydzę pokazać, bo mnie Caameroon wyrzuci z klubu odwykowego
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 10:45   #2660
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość



Też piszesz pracę?

Bo ja sobie kupiłam dwie malutkie rzeczy, ale się wstydzę pokazać, bo mnie Caameroon wyrzuci z klubu odwykowego
Kotwilka pękła,pękłaa ze mnie się śmiałaś
A mów no szybciutko przez co złamałaś się?

Caameroon hello jak Ci ze świadomością,że zostałaś samiuteńka na placu boju?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:50   #2661
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Też piszesz pracę?
Taaa...pisze i sesje mam i inne takie, ale bardziej prokrastynuje

Mam prawdopodobnie głupie pytanie:
glinke lepiej użyć na oczyszczoną gębę i później zmyc tylko owdą, czy lepiej odwrotnie?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:51   #2662
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Water, L-Ascorbic Acid (witamina C - 15%), Propylene Glycol, Hyaluronic Acid HMW (Water, Sodium Hyaluronate), Ferulic Acid Complex (Ethoxydiglycol, Glycerin, Ferulic Acid 0.5%, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Oryza Sativa Bran Oil), Ethyl Alcohol (2.5% w/w - opcjonalnie), Mixed Tocopherols (witamina E - 1%)

Dziewczyny, co możecie powiedzieć o tym składzie? Dla kogo to byłoby dobre? W ogóle warto zawracać sobie tym głowę? Czy propylene glycol to nie jest zło? To nie jest jakaś pochodna ropy naftowej czy coś?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-14 o 10:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:55   #2663
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość


Bo ja sobie kupiłam dwie malutkie rzeczy, ale się wstydzę pokazać, bo mnie Caameroon wyrzuci z klubu odwykowego
Ciiii. Nic jej nie powiemy Pokazuj!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:06   #2664
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziewczyny ja już nie ogarniam może zrobimy jakiś limit jeden wpis na dzień dla danej osoby będzie łatwiej czytac
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:08   #2665
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny poszukujemy chętnej na mydełko Akoma African Black Soap from Ghana( Bars). Chciałybyśmy z nie_ma_mnie zrobić zakupy i brakuje nam chętnej
Przepraszam za OT
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:08   #2666
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Przyszla do mnie paczka z BU

wlasnie sobie umylam buzie, i posmarowalam zel + olejek tamanu, dziwnie mi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:10   #2667
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Przyszla do mnie paczka z BU

wlasnie sobie umylam buzie, i posmarowalam zel + olejek tamanu, dziwnie mi
Ale dziwnie- fajnie czy dziwnie-dziwnie?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:20   #2668
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

myslalam ze bede miec taka nawilzona buzie a ona jest tak troche sciagnieta wiesz po kremie jest inaczej niz po tym zelu, no ale skoro on nawilza.. mogloby to mi pomoc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:24   #2669
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
myslalam ze bede miec taka nawilzona buzie a ona jest tak troche sciagnieta wiesz po kremie jest inaczej niz po tym zelu, no ale skoro on nawilza.. mogloby to mi pomoc
może dałaś za mało olejku w stosunku do żelu. Spróbuj poeksperymentować z proporcjami. Możesz również nałożyć mieszankę na zwilżoną twarz. Nie powinno być uczucia ściągnięcia.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:25   #2670
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Uprzejmie donoszę, że na allegro ponownie sie pojawiły próbki podkładów lumiere

Edit:
Myślę, że dobrałam już sobie kolor podkładu, znaczy 2 kolory , to chyba lepiej od razu kupic normalne opakowanie a nie próbki?
Wiem, że polecałyście jakieś pędzle do minerałów - ja mam po jednym i chyba to za mało. Możecie rzucic linkiem do tych pędzli bardzo dobrych a niedrogich?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-14 o 11:31
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.