Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 15:51   #3661
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny Podczytuje Was już od dłuższego czasu i postanowiłam się przywitać

Naturalny kolor mam średni popielaty blond (7 poziom-o numerku dowiedziałam się u fryzjerki ) Śledzę Wasze farbowania, oglądam efekty i tak samo testuje farby

Robiłam już Loreal Stockholm 10.21, Londa 12/9, palette c10, Loreal excell 10.02 a obecnie mam na głowie Loreal Majirel 10 1/2.1

Teraz chwaliłyście Koleston i mam pytanie do Snowhitee-który odcień wyjdzie bardziej opalizujący 12/89 czy 12/1? Ty robiłaś 12/1 i jak oceniasz?
Myślałam też nad 10/16 ale któraś z Was pisała, że szaro wychodzi a ja popieli nie chce, tylko perłowy odcień

Wklejam zdjęcia z ostatniego farbowania, tu już po 2 tygodniach
perłowy pewnie będzie bardziej koleston 12/89 10/16 to taki srebrzysty z tego co widziałam a 12/1 popielaty ale tak ładnie subtelnie no bardzo zadowolona jestem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:51   #3662
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Kitka
I nie najlepiej się to skończyło z tego co pamiętam
Nie układała się chyba, jo ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:57   #3663
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
I nie najlepiej się to skończyło z tego co pamiętam
Nie układała się chyba, jo ?
po tygodniu zaczęła się układać pięknie, sama ale przez pierwszy tydzień była tragedia, do fryzjera chodziłam układać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:00   #3664
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Haha wiem Ale ja juz mam nauczke, a w zasadzie 2 nauczki żeby nie kombinować. Dlatego próbuje Novelove przetłumaczyć żeby nie kombinowała bo przekombinuje jak ja

A ja tak sobie mysle.. bo mam teraz juz tylko te takie jasne włoski troche popielate, i tak mysle... czy może jakbym myła takim szamponem rozswietlajacym do blond włosów to coś da?;>

Novelove a ty czasem nie kładziesz za daleko farby? Bo ty masz pół włosów poszarzałych za każdym razem A trudno nie mieć poszarzałych włosów od popieli skoro farbujesz ciągle zimnymi odcieniami
A to sie i tak zmywa Nie szukaj ideału bo zapewne i tak nie znajdziesz Zawsze cos ci nie bedzie pasowało. Za szaro, za ciemno, za jasno, za różowo
czeko jak pomyjesz szamponem rumiankowym np. timotei to ocieplisz kolor wlosow dosc znacznie- bo ja mialam po nim sloneczny blond

tez mi sie tak zdaje co do novelove jak tobie...
czeko calkiem niezle juz sie zmywa, ale nie chce myslec jak czesto myjesz wlosy


ogloszenie parafialne
wszystkie gwiazdy z mojego bloga i nowe chetne prosze o materialy dotyczace farb nowych ktorych na blogasku nie bylo
snowi plisss????
agatka???
buahot ty chyba tez ost. cos nowego kladlas?

wrocilam ze zjazdu
od razu sie z tz przepisalismy na rachunkowosc
ta turystyka to porazka bylo nas dzis 5 osob
od jutra ide na rachunkowosc, przynajmniej grupa liczna ponad 40 osob
bylam u dziadka jest jak bylo... w pon. wypis chyba.
i na zakupach- kupilam bluzeczke tube w motylki za 25zl, full skarpetek , i buciki z carefoura takie w napisy cichobiegi zimowe- asia wie pewnie jakie bo tych co ona ma nie bylo juz, a mi zalezalo na byle czym aby z psem polatac wokol bloku i zeby z futrem w srodku byly wiec tez koszt 25zl
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:02   #3665
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

wrocilam ze zjazdu
od razu sie z tz przepisalismy na rachunkowosc
ta turystyka to porazka bylo nas dzis 5 osob
od jutra ide na rachunkowosc, przynajmniej grupa liczna ponad 40 osob
bylam u dziadka jest jak bylo... w pon. wypis chyba.
i na zakupach- kupilam bluzeczke tube w motylki za 25zl, full skarpetek , i buciki z carefoura takie w napisy cichobiegi zimowe- asia wie pewnie jakie bo tych co ona ma nie bylo juz, a mi zalezalo na byle czym aby z psem polatac wokol bloku i zeby z futrem w srodku byly wiec tez koszt 25zl
o matko, nienawidzę rachunkowości, miałam z tego warunek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:05   #3666
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o matko, nienawidzę rachunkowości, miałam z tego warunek
a mi podchodzi bo samej rachunkowosci mam chyba 15h a tak podstawy prawa, ekonomia i inne duperele, ale najwazniejsze ze przyda mi sie to do ksiegowania we wlasnej firmie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:05   #3667
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Oczywiście zaraz przesle
a mi sie udalo z rachunkowosci miec 5 ale za to matmy nielubilam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 16:08   #3668
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mi podchodzi bo samej rachunkowosci mam chyba 15h a tak podstawy prawa, ekonomia i inne duperele, ale najwazniejsze ze przyda mi sie to do ksiegowania we wlasnej firmie
nie no, ja jakoś to też ogarnęłam, wszystko dla ludzi, ale nie kręci mnie to w ogóle, a kobietę od ćwiczeń mieliśmy dosłownie maniaczkę i nawet do tablicy chodziliśmy jak dzieci, każdy po kolei ze swoim przykładem

nie nie nie, od księgowania to ja będę miała ludzi

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oczywiście zaraz przesle
a mi sie udalo z rachunkowosci miec 5 ale za to matmy nielubilam
a ja matmę miałam fajną na studiach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:12   #3669
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko jak pomyjesz szamponem rumiankowym np. timotei to ocieplisz kolor wlosow dosc znacznie- bo ja mialam po nim sloneczny blond

tez mi sie tak zdaje co do novelove jak tobie...
czeko calkiem niezle juz sie zmywa, ale nie chce myslec jak czesto myjesz wlosy


ogloszenie parafialne
wszystkie gwiazdy z mojego bloga i nowe chetne prosze o materialy dotyczace farb nowych ktorych na blogasku nie bylo
snowi plisss????
agatka???
buahot ty chyba tez ost. cos nowego kladlas?

wrocilam ze zjazdu
od razu sie z tz przepisalismy na rachunkowosc
ta turystyka to porazka bylo nas dzis 5 osob
od jutra ide na rachunkowosc, przynajmniej grupa liczna ponad 40 osob
bylam u dziadka jest jak bylo... w pon. wypis chyba.
i na zakupach- kupilam bluzeczke tube w motylki za 25zl, full skarpetek , i buciki z carefoura takie w napisy cichobiegi zimowe- asia wie pewnie jakie bo tych co ona ma nie bylo juz, a mi zalezalo na byle czym aby z psem polatac wokol bloku i zeby z futrem w srodku byly wiec tez koszt 25zl
Hmmm pierwsze mycie to myłam Clearem 3 razy
Nie no ale myje tak co 2 dzień. Albo jednego dnia rano to drugiego wieczorem. Ostatnio jakoś tak czesciej myłam i zostało tak. Tylko po prostu jak myłam to np myłam raz przeciwlupieżowym, a raz Timotei No ale zależało mi na tym zeby sie to wymyło

A szampon mam ten z Sunsilka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...on.html&next=1
I sie zastanawiam czy próbować czy nie, bo znowu te cieplejsze moze za mocno ocieplić

Kurcze chyba tez sie przejde po te buty PRzydałyby mi sie cos takie...

Mnie wogóle kierunek turystyka nie przekonuje, zawsze mi siekojarzył że na turystyke ida ci co nie wiedza totalnie na co Gorzej niż zarządzanie Bo tam jednak ida ludzie co matme lubią.

A rachunkowość na pewno ci sie przyda
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:18   #3670
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie no, ja jakoś to też ogarnęłam, wszystko dla ludzi, ale nie kręci mnie to w ogóle, a kobietę od ćwiczeń mieliśmy dosłownie maniaczkę i nawet do tablicy chodziliśmy jak dzieci, każdy po kolei ze swoim przykładem

nie nie nie, od księgowania to ja będę miała ludzi

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------


a ja matmę miałam fajną na studiach
o kurcze, ale babola strzelilam w poprzednim poscie wybaczcie


ooo tak my na rachunkowosci tez podchodzilismy, kazdy ze swoim przykladem i liczyl te tabelki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:27   #3671
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie no, ja jakoś to też ogarnęłam, wszystko dla ludzi, ale nie kręci mnie to w ogóle, a kobietę od ćwiczeń mieliśmy dosłownie maniaczkę i nawet do tablicy chodziliśmy jak dzieci, każdy po kolei ze swoim przykładem

nie nie nie, od księgowania to ja będę miała ludzi

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------


a ja matmę miałam fajną na studiach
a ja nie zaufam obcej ksiegowej za wiele znam osob z wlasnym biznesem ktorym nieuczciwy ksiegowy zje*ał interes
ciagle sie spozniali z terminami, odwolywali spotkania, nic nie bylo na czas zrobione...
poza tym wreszcie sie naucze pity wypelniac poprawnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm pierwsze mycie to myłam Clearem 3 razy
Nie no ale myje tak co 2 dzień. Albo jednego dnia rano to drugiego wieczorem. Ostatnio jakoś tak czesciej myłam i zostało tak. Tylko po prostu jak myłam to np myłam raz przeciwlupieżowym, a raz Timotei No ale zależało mi na tym zeby sie to wymyło

A szampon mam ten z Sunsilka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...on.html&next=1
I sie zastanawiam czy próbować czy nie, bo znowu te cieplejsze moze za mocno ocieplić

Kurcze chyba tez sie przejde po te buty PRzydałyby mi sie cos takie...

Mnie wogóle kierunek turystyka nie przekonuje, zawsze mi siekojarzył że na turystyke ida ci co nie wiedza totalnie na co Gorzej niż zarządzanie Bo tam jednak ida ludzie co matme lubią.

A rachunkowość na pewno ci sie przyda
mozesz sprobowac tego sunsilka.
zawsze to szare zlezie
z ta turystyka to tz tak nas zapisywal
a wg planu semestr to geografia Polski i angielski po 6h co zjazd ogolem 4 przedmioty w tym 3 to geografia jakas tam...
ponadto mi zalezalo na byle jakim kierunku bo bede jezdzic tylko na te wymagane 50%, bo potrzeba mi ubezpieczenia z mamy a tz rente dalej... to juz nie z checi nauki tam chodzimy a z interesu, zreszta jeszcze tylko rok te ulgi wiec aby bylo...
bylo tylko kilka kierunkow darmowych- ekonomia odpadala, informatyka tez, hotelarstwo tez...
to juz lepiej ta rachunkowosc

z bucikow to z tej gazetki:

http://www.carrefour.pl/page/pl/tani...tcrf20110920p/

na str. 22 wzielam te z tylu co sa- takie jak pseudoemu, czarne w napisy biale i czerwone- bo mega cieple, grubsza podeszwa gumowa, no i nie beda sie tak brudzic jak jasne, a lolka raz mi skoczy na nie i juz zalatwi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 16:29   #3672
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Pianki do włosów, np. jakieś dodające objętości, szkodzą?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:31   #3673
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja nie zaufam obcej ksiegowej za wiele znam osob z wlasnym biznesem ktorym nieuczciwy ksiegowy zje*ał interes
ciagle sie spozniali z terminami, odwolywali spotkania, nic nie bylo na czas zrobione...
poza tym wreszcie sie naucze pity wypelniac poprawnie
ja nie znam ani jednej osoby, którą by księgowa oszukała

a pitów nie uczą wypełniać na rachunkowości przynajmniej nie u mnie na studiach
w liceum nas na przedsiębiorczości uczyli
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:37   #3674
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja nie znam ani jednej osoby, którą by księgowa oszukała

a pitów nie uczą wypełniać na rachunkowości przynajmniej nie u mnie na studiach
w liceum nas na przedsiębiorczości uczyli
u nas jest kierunek technik rachunkowosci- czyli wszystko co zwiazane z prowadzeniem ksiegowosci firm- w tym rachunkowosc jako przedmiot, ale tez przedsiebiorczosc i inne.
nie wiem co na jakim przedmiocie wyznacza

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

generalnie zalozenia sa takie:

Wszelkie operacje finansowe przestaną mieć przed Tobą tajemnice! wprowadzimy Cię w arkana rachunkowości — zapoznamy Cię z zasadami sporządzania i kontroli dokumentów księgowych, ewidencji operacji finansowych oraz prowadzenia rachunku zysków i strat. Dowiesz się, jak profesjonalnie przygotować sprawozdania finansowe oraz jak je kontrolować i analizować. Nasi specjaliści podzielą się z Tobą wiedzą na temat opracowywania raportów o przewidywanych zmianach sytuacji finansowej firmy.
Nauczymy Cię obsługi najlepszych i najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych. Poznasz podstawy prawa i marketingu. Pokażemy Ci również, jak efektywnie kierować zespołem pracowników realizujących zadania szczegółowe.

a przedmioty mam takie:

Podstawy ekonomii pek 20 10 0 0 30 2 Technika biurowa tbiu 0 40 20 0 60 3 Statystyka stat 15 15 0 0 30 4 Zasady rachunkowości zrach 20 20 0 0 40 5 Marketing mark 10 10 0 0 20 6 Elementy prawa elpr 30 10 0 0 40 7 Przedsiębiorcy prze 0 0 20 17 37 8 Rachunkowość rach 25 55 85 70 235 9 Finanse fin 0 20 40 20 80 10 Język obcy zawodowy
20 20 10 0 50 11 Kultura zawodu kz 0 0 0 10 10 12 Pracownia ekonomiczno-informatyczna prcei 0 0 25 25 50 13 Podstawy przedsiębiorczości pp 0 0 0 18 18 14 Praktyka zawodowa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:41   #3675
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Podstawy ekonomii pek 20 10 0 0 30 2 Technika biurowa tbiu 0 40 20 0 60 3 Statystyka stat 15 15 0 0 30 4 Zasady rachunkowości zrach 20 20 0 0 40 5 Marketing mark 10 10 0 0 20 6 Elementy prawa elpr 30 10 0 0 40 7 Przedsiębiorcy prze 0 0 20 17 37 8 Rachunkowość rach 25 55 85 70 235 9 Finanse fin 0 20 40 20 80 10 Język obcy zawodowy
20 20 10 0 50 11 Kultura zawodu kz 0 0 0 10 10 12 Pracownia ekonomiczno-informatyczna prcei 0 0 25 25 50 13 Podstawy przedsiębiorczości pp 0 0 0 18 18 14 Praktyka zawodowa
też to miałam, tylko w takiej wersji long, ciągnącej się przez 3,5 roku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:46   #3676
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też to miałam, tylko w takiej wersji long, ciągnącej się przez 3,5 roku
ja mam 2 letnie

i zdecyduje czy chodzic jeszcze rok czy do konca jesli mi sie spodoba...
na razie jest tak zeby bylo...
mam za duzo na glowie zeby jeszcze sie szkola przejmowac, musze z dziadkiem zrobic porzadek i znalezc dobra prace na pol etatu- caly etat w gre nie wchodzi wiec bedzie dosc ciezko znalezc takie cos zeby mi pracodawca szedl na reke ale moze sie uda...
a pozniej sie zobaczy co dalej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:15   #3677
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witam Was pięknotki
przyłącze się do wątku jeśli pozwolicie.
Teraz muszę pod-regenerować moje (na szczęście) już blond włosy, co prawda blond ten nie jest jasny i taki jak bym chciała, ale nawet mi się efekt podoba i póki co sobie mogę w nim "pochodzić".
I tak jestem w szoku, że z ciemnego kolorku udało mi się uzyskać to co mam i to bez plam etc.
W ruch miedzy odżywkami i maskami, pójdą także takie specjalnie do włosów blond, liczę tu głownie na timoteia który zawsze nieco rozświetlał pasma + rumianek jak płukanka 2 razy w tyg.
Oprócz tego chciałabym jeszcze jakoś wspomóc się czymś chociaż lekko rozjaśniającym, nim znów pofarbuję.
Myślę nad jakąs farbką rozjaśniającą, ale trochę się boje i nie wiem co wybrać i która jest w miarę łagodna.
Zdaję sobie sprawę, że ciężko o łagodną farbę które nieco rozjaśni moje włosy a nie zniszczy mocno, ale z pośród tego co jest dostępne w sklepach chcę wybrać mniejsze zło
Póki co zastanawiam się nad najjaśniejszym Castingiem z serii blondów, ale nie wiem czy on choć trochę wskóra coś na moich włosach. Co mi radzicie w takim wypadku?

Foto 1: nie mam niestety innego, tutaj włosy były jeszcze mokre. Jak widać taki brąz w ciepłym odcieniu, jak włosy wyschły był nieco jaśniejszy, wypłukiwałam jak się dało nizoralem, ketoxinem etc.

2: w ciemnym świetle, bez flesza
3: światło normalne w pogodny z fleszem
4: na spacerku w słoneczny dzień

Jak widać, kolor w zależności od światła różnie się prezentuje.
Wg mnie efekt to coś miedzy foto 3 a 4
Niestety nie umiem uchwycić tego aratem jak widać
Dlatego nie oczekuję od Was cudów, ale z podziękowaniem przyjmę jakieś sugestię. Chciałabym uzyskać coś takiego jak Kasia Tusk ma od linia ucha w dół (foto nr 5), a nawet troszkę jaśniejsze też mnie zadowolą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13022.jpg (16,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13028.jpg (30,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13034.jpg (86,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13039.jpg (106,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3152(1).jpg (23,8 KB, 57 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:20   #3678
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

anngeli fajny avek Patrycja jest bardzo ladna
a jesli chodzi o farbe to niestety nie pomogę...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:22   #3679
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczyny mam problem dostałam wezwanie do bycia świadkiem na sprawie mojej mamy o ustalenie kontaktów między nią a ojcem mojej siostry.. wiem już, że jako córka mam prawo odmówić składania zeznań ale mimo to bardzo zależy mi na tym aby się tam w ogóle nie stawiać, jest mi to bardzo nie na rękę z różnych powodów.. Ktoś podsunął mi pomysł aby iść do tego sądu do sekretariatu i tam u nich pismo napisać, wyjaśniające. Da się tak aby jakoś to ominąć? zdenerwowałam się strasznie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko jak pomyjesz szamponem rumiankowym np. timotei to ocieplisz kolor wlosow dosc znacznie- bo ja mialam po nim sloneczny blond

tez mi sie tak zdaje co do novelove jak tobie...
czeko calkiem niezle juz sie zmywa, ale nie chce myslec jak czesto myjesz wlosy


ogloszenie parafialne
wszystkie gwiazdy z mojego bloga i nowe chetne prosze o materialy dotyczace farb nowych ktorych na blogasku nie bylo
snowi plisss????
agatka???
buahot ty chyba tez ost. cos nowego kladlas?

wrocilam ze zjazdu
od razu sie z tz przepisalismy na rachunkowosc
ta turystyka to porazka bylo nas dzis 5 osob
od jutra ide na rachunkowosc, przynajmniej grupa liczna ponad 40 osob
bylam u dziadka jest jak bylo... w pon. wypis chyba.
i na zakupach- kupilam bluzeczke tube w motylki za 25zl, full skarpetek , i buciki z carefoura takie w napisy cichobiegi zimowe- asia wie pewnie jakie bo tych co ona ma nie bylo juz, a mi zalezalo na byle czym aby z psem polatac wokol bloku i zeby z futrem w srodku byly wiec tez koszt 25zl
jasne nie ma sprawy podeślę dziś lub jutro jak wszystko ogarnę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 17:37   #3680
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
anngeli fajny avek Patrycja jest bardzo ladna
a jesli chodzi o farbe to niestety nie pomogę...
Nie wiedziałam jaki avatar ustawić, a ona jest dla mnie taką patronką blond delikatności
Muszę jakiegoś poszukać, albo zrobić swoich włosów jak już osiągnę kolor, który mi się śni po nocach
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:39   #3681
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem dostałam wezwanie do bycia świadkiem na sprawie mojej mamy o ustalenie kontaktów między nią a ojcem mojej siostry.. wiem już, że jako córka mam prawo odmówić składania zeznań ale mimo to bardzo zależy mi na tym aby się tam w ogóle nie stawiać, jest mi to bardzo nie na rękę z różnych powodów.. Ktoś podsunął mi pomysł aby iść do tego sądu do sekretariatu i tam u nich pismo napisać, wyjaśniające. Da się tak aby jakoś to ominąć? zdenerwowałam się strasznie
przydałaby się Infatuated...
ja mogę zapytać tatę albo brata, ale to może trochę potrwać zanim się dowiem

a jakieś zwolnienie lekarskie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:53   #3682
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przydałaby się Infatuated...
ja mogę zapytać tatę albo brata, ale to może trochę potrwać zanim się dowiem

a jakieś zwolnienie lekarskie
wiesz zwolnienie to akurat najmniejszy problem no ale co z tego jak to tylko czas przeciągnie i wezwą mnie po prostu na kolejną sprawę.. ehh jestem taka zła, prosiłam aby mnie w to nie plątali pojadę tam w poniedziałek rano, do tego sekretariatu i może coś wyproszę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:04   #3683
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiesz zwolnienie to akurat najmniejszy problem no ale co z tego jak to tylko czas przeciągnie i wezwą mnie po prostu na kolejną sprawę.. ehh jestem taka zła, prosiłam aby mnie w to nie plątali pojadę tam w poniedziałek rano, do tego sekretariatu i może coś wyproszę
przykro mi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:07   #3684
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

blond bunny
daj maila bo nie wiem gdzie mam

snowhitee
ja nie wiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:36   #3685
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem dostałam wezwanie do bycia świadkiem na sprawie mojej mamy o ustalenie kontaktów między nią a ojcem mojej siostry.. wiem już, że jako córka mam prawo odmówić składania zeznań ale mimo to bardzo zależy mi na tym aby się tam w ogóle nie stawiać, jest mi to bardzo nie na rękę z różnych powodów.. Ktoś podsunął mi pomysł aby iść do tego sądu do sekretariatu i tam u nich pismo napisać, wyjaśniające. Da się tak aby jakoś to ominąć? zdenerwowałam się strasznie



jasne nie ma sprawy podeślę dziś lub jutro jak wszystko ogarnę
ojej ale masz klopot...
szczerze to nie wiem co mozesz zrobic
moja mama jak walczyla o alimenty to ja i sis bylysmy male wiec nigdy w sadzie nawet nie bylam w calym zyciu
nawet nie wiem gdzie sie udac w takiej sytuacji...
ale zawsze mozesz w ost. odmowic skladania zeznan i juz- jesli chcesz byc bezstronna bo chyba tak to odebralam...
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
daj maila bo nie wiem gdzie mam

snowhitee
ja nie wiem
mail blondbunny@onet.pl
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:40   #3686
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Zobacz czy mail doszedł
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:46   #3687
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To tak jak ja lubisz perłowe odcienie
Ja teraz będę farbowac 10/16 mam nadzieję, że będzie ladnie
Tak w perłowych się najlepiej czuje, raz wyszedł mi strasznie szary, chyba po Londzie i nie pasował mi taki kolorek
A kiedy będziesz farbować?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
perłowy pewnie będzie bardziej koleston 12/89 10/16 to taki srebrzysty z tego co widziałam a 12/1 popielaty ale tak ładnie subtelnie no bardzo zadowolona jestem
Dziękuję W takim razie chyba zakupię ten 12/89
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:48   #3688
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Tak w perłowych się najlepiej czuje, raz wyszedł mi strasznie szary, chyba po Londzie i nie pasował mi taki kolorek
A kiedy będziesz farbować?



Dziękuję W takim razie chyba zakupię ten 12/89
pod koniec przyszłego tygodnia pokażę efekt
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:49   #3689
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

no nic dziewczyny jakoś sobie poradzę, postaram się to załatwić

Bunny tak całkowicie bezstronna, dla mnie strasznie niezręczna sytuacja i bardzo się bałam, że w końcu może nadejść
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:53   #3690
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zobacz czy mail doszedł
agatko dostalam super, dziekuje!


snowi! moj tz mowi ze bedziesz musiala pojsc na pierwsza rozprawe- bo w sekretariacie nic nie zalatwisz bo juz dostalas wezwanie
ale mozesz powiedziec ze nic nie wiesz o tej sytuacji, nie interesuje cie to i nie interesowalo, i niczego do sprawy nie wniesiesz.
i przynajmniej wiecej cie ciagac juz nie beda...

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

buahot dzieki wielkie za fotki, bo doszly!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.