Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 11:29   #3691
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny
Niee no, raczej ich sobie nie zmniejsze mamusia mi sprzedała wielkie zęby i kinola,
kochana!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:30   #3692
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

no raczej wybacz nie jesteśmy wróżkami
widać nie przeczytałaś całego pierwszego postu "Jeśli prosisz o poradę konieczne jest:
-zdjęcie z widocznym naturalnym kolorem włosów (odrostem)
-zdjęcie z aktualnym stanem włosów (co tam masz na nie położone )
-jeśli masz wizję na kolor, również mile widziane zdjęcie"

Wybacz nie wiedziałam, że jest to konieczne w przypadku kiedy oczekiwałam jedynie jakiejś sensownej nazwy rozjaśniacza, który rozjaśni włosy tylko o kilka tonów a przy okazji nie zrobi wielkiej masakry na włosach
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:35   #3693
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Wybacz nie wiedziałam, że jest to konieczne w przypadku kiedy oczekiwałam jedynie jakiejś sensownej nazwy rozjaśniacza, który rozjaśni włosy tylko o kilka tonów a przy okazji nie zrobi wielkiej masakry na włosach
Po pierwsze każdy rozjaśniacz niszczy włosy. Po drugie my nie rozjaśniamy rozjaśniaczem tylko farbami.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Nove tak patrzę na Twój awatar i przypomniała mi się gra w którą ostatnio gramy na zajęciach https://play.google.com/store/apps/d...tsmasher&hl=pl zabija się takie łażące mrówki paluchem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:36   #3694
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Po pierwsze każdy rozjaśniacz niszczy włosy. Po drugie my nie rozjaśniamy rozjaśniaczem tylko farbami.
Nie musisz mnie aż tak uświadamiać, że każdy rozjaśniacz niszczy włosy bo to wiem. Tylko chyba tak jak z farbami - jedna bardziej niszczy włosy, a druga mniej.
Skoro jesteście blondynkami z natury to akurat logiczne jest, że rozjaśniacie farbami Oczekiwałam odpowiedzi od kogoś kto może rozjaśnia sobie regularnie włosy, bo np. z natury jest szatynką.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:38   #3695
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Poza tym jak widać każda wymówka jest dobra żeby tylko nie pomóc. Dalej sobie spamujcie i zachwycajcie się swoimi włosami
oo takkk nasze wlosy bez dwoch zdan sa najpiekniejsze tu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:39   #3696
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Silence
Ale ostatnio była gadka bodajże pomiędzy Princesska, Exclusive, Fryzem i Bunny o rozjaśniaczach. Myślę, że oni byle gówna by sobie na głowę nie kładli


Princesska
O nie :O pobrałam kiedyś tę grę, ale nie mogłam po prostu w nią dłużej pograć, bo mi się cofało xd a jak ta wielka mrówa wychodzi później to już w ogóle mam ochotę piszczeć i uciekać
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-12-08 o 11:47
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:40   #3697
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Nie musisz mnie aż tak uświadamiać, że każdy rozjaśniacz niszczy włosy bo to wiem. Tylko chyba tak jak z farbami - jedna bardziej niszczy włosy, a druga mniej.
Skoro jesteście blondynkami z natury to akurat logiczne jest, że rozjaśniacie farbami Oczekiwałam odpowiedzi od kogoś kto może rozjaśnia sobie regularnie włosy, bo np. z natury jest szatynką.
ja rozjasnialam regularnie co 3ms rozjasnaczem(golwell) poprzez pasemka bylo i minelo.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 11:44   #3698
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny ja już postanowiłam-sweter i coś jeszcze, może kolejna koszula
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Huhuhu cześć!! Zdjęłam dziś aparat, zdjęcie wrzucam do albumu.
Do hollywoodzkiego uśmiechu to mi daleko, no ale taką mam budowę zębów, co zrobić
Strasznie dziwnie się czuję bez
ale śliczny uśmiech
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:46   #3699
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Silence
Ale ostatnio była gadka bodajże pomiędzy Princesska, Exclusive, Fryzem i Bunny o rozjaśniaczach. Myślę, że oni gówna by sobie na głowę nie kładki
A o tej rozmowie to już nie mogłam wiedzieć. Dzięki za cynk, poszukam


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja rozjasnialam regularnie co 3ms rozjasnaczem(golwell) poprzez pasemka bylo i minelo.
Dzięki
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:48   #3700
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bunny ja już postanowiłam-sweter i coś jeszcze, może kolejna koszula

ale śliczny uśmiech
niezle
ubran nigdy za wiele
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:55   #3701
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Nie musisz mnie aż tak uświadamiać, że każdy rozjaśniacz niszczy włosy bo to wiem. Tylko chyba tak jak z farbami - jedna bardziej niszczy włosy, a druga mniej.
Skoro jesteście blondynkami z natury to akurat logiczne jest, że rozjaśniacie farbami Oczekiwałam odpowiedzi od kogoś kto może rozjaśnia sobie regularnie włosy, bo np. z natury jest szatynką.
Ale weź pod uwagę,że każdemu służy co innego,bo każdy ma inne włosy tak jak z farbami niektórym służy jakaś,a innej to sama niszczy włosy.
U nas nikt nie używa rozjaśniacza do odrostu i uwierz dziewczyny mają swoje naturalne włosy ciemne i nie są blondynkami.
Ja używałam ostatnio vincenta i polecam nie zniszczył mi włosów. Ale używałam go na włosach farbowanych na ciemny brąz, nie na swoich naturalnych

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
O nie :O pobrałam kiedyś tę grę, ale nie mogłam po prostu w nią dłużej pograć, bo mi się cofało xd a jak ta wielka mrówa wychodzi później to już w ogóle mam ochotę piszczeć i uciekać
fajna jest ta wielka i karaluchy

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Caskada powiesz mi czy w tym podkładzie jest jakiś zapychacz?
Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PPG-18, Stearoyl Inulin, Sodium Chloride, Acrylates, Dimethicone Crosspolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Hydrated Silica, Dimethicone, Aluminium Hydroxide, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Trimethoxycaprylylsilane, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl, Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 11:59   #3702
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale weź pod uwagę,że każdemu służy co innego,bo każdy ma inne włosy tak jak z farbami niektórym służy jakaś,a innej to sama niszczy włosy.
U nas nikt nie używa rozjaśniacza do odrostu i uwierz dziewczyny mają swoje naturalne włosy ciemne i nie są blondynkami.
Ja używałam ostatnio vincenta i polecam nie zniszczył mi włosów. Ale używałam go na włosach farbowanych na ciemny brąz, nie na swoich naturalnych
Akurat kwestia komu coś służy, a komu nie zależy od porowatości włosów
To ja nie wiedziałam, że tak się da Zawsze byłam farbowaną brunetką, a raz nawet miałam czerwone włosy bo palette tak mi się wżarła
Dzięki Sprawdzę sobie go. Poza tym moje włosy wyglądają tak: W wakacje słońce wyżarło kolor i z tyłu mam rude włosy Więc chcę już tylko 2-3cm rozjaśnić, ale szukam czegoś w miarę łagodnego
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:02   #3703
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Akurat kwestia komu coś służy, a komu nie zależy od porowatości włosów
To ja nie wiedziałam, że tak się da Zawsze byłam farbowaną brunetką, a raz nawet miałam czerwone włosy bo palette tak mi się wżarła
Dzięki Sprawdzę sobie go. Poza tym moje włosy wyglądają tak: W wakacje słońce wyżarło kolor i z tyłu mam rude włosy Więc chcę już tylko 2-3cm rozjaśnić, ale szukam czegoś w miarę łagodnego
myślę,że da rade, ostatnio wstawiałam fotki, mi z ciemnego brązu rozjaśnił do rudego. Na ostatnich stronach są fotki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:08   #3704
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
[/COLOR]Caskada powiesz mi czy w tym podkładzie jest jakiś zapychacz?
Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PPG-18, Stearoyl Inulin, Sodium Chloride, Acrylates, Dimethicone Crosspolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Hydrated Silica, Dimethicone, Aluminium Hydroxide, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Trimethoxycaprylylsilane, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl, Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).
Co prawda Cascadą nie jestem, ale ta gliceryna może być zgubna. Z tego co wiem jeżeli przebywasz w pomieszczeniu gdzie jest bardzo to sucho to gliceryna oddaje wilgoć na zewnątrz. Czyli innymi słowy pobiera wilgoć ze skóry i oddaje pomieszczeniu -> może wysuszać skóre. Dużo silikonów, na pierwszy rzut oka chyba nie ma składników typowo komedogennnych. Ale poczekaj na diagnozę Cascady. Pewnie lepiej ode mnie zna się na tym

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
myślę,że da rade, ostatnio wstawiałam fotki, mi z ciemnego brązu rozjaśnił do rudego. Na ostatnich stronach są fotki
Ok. Dzięki
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2012-12-08 o 12:07
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:09   #3705
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Co prawda Cascadą nie jestem, ale ta gliceryna może być zgubna. Z tego co wiem jeżeli przebywasz w pomieszczeniu gdzie jest bardzo to sucho to gliceryna oddaje wilgoć na zewnątrz. Czyli innymi słowy pobiera wilgoć ze skóry i oddaje pomieszczeniu -> może wysuszać skóre. Dużo silikonów, na pierwszy rzut oka chyba nie ma składników typowo komedogennnych. Ale poczekaj na diagnozę Cascady. Pewnie lepiej ode mnie zna się na tym
Możliwe z tą gliceryną, u mnie w pracy jest bardzo sucho plus do tego płyny do dezynfekcji na alkoholu i różne środki medyczne jak wychodzę stamtąd to mam strasznie suchą skórę.
Dzięki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:14   #3706
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Caskada powiesz mi czy w tym podkładzie jest jakiś zapychacz?
Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PPG-18, Stearoyl Inulin, Sodium Chloride, Acrylates, Dimethicone Crosspolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Hydrated Silica, Dimethicone, Aluminium Hydroxide, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Trimethoxycaprylylsilane, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl, Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).
na zielono zaznaczylam ci fajne skladniki , matujace i spowalniajace procesy starzenie sie skory
na czarno te ktore moga byc komedogenne , ale nie musza , wszystko zalezy od tego jak twoja skora reaguje na zapychanie..
Silikony te na poczatku (po dluzszym moim przestudiowaniu ich juz wczesniej do analiz ), nie sa komedogenne.


co do gliceryny to nie ma czego sie bac , jest to skladnik ktory jako jeden z niewielu przenika przez warstwe rogowa naskorka , jest tez promotorem przenikania wiec ulatwia innym fajnym substancjom tez sie tam dostac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-12-08 o 12:54
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:17   #3707
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Możliwe z tą gliceryną, u mnie w pracy jest bardzo sucho plus do tego płyny do dezynfekcji na alkoholu i różne środki medyczne jak wychodzę stamtąd to mam strasznie suchą skórę.
Dzięki
A używasz tego podkładu do pracy? Ja bym spróbowała smarować twarz kwasem hialurynowym, a potem nakładać podkład. Ale to już mój autorski pomysł i nie wiem czy pomógłby
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:39   #3708
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja sobie sprawiam prezent-pralke i już dla innych jestem spłukanadostaną symbolicznie pewnie kosmetyki lub ciuchy

Silence a Ty chcesz ombre? jak tak to może spróbuj tą farbą co reklamują do ombre
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:43   #3709
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja sobie sprawiam prezent-pralke i już dla innych jestem spłukanadostaną symbolicznie pewnie kosmetyki lub ciuchy

Silence a Ty chcesz ombre? jak tak to może spróbuj tą farbą co reklamują do ombre
Tak
A to reklamują jakąś farbę do ombre? Nie oglądam tv i nie jestem w temacie
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 12:52   #3710
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
na zielono zaznaczylam ci fajne skladniki , matujace i spowalniajace procesy starzenie sie skory
na czarno te ktore moga byc komedogenne , ale nie musza , wszystko zalezy jak od tego jak twja skora reaguje na zapychanie..
Silikony te na poczatku (po dluzszym moim przestudiowaniu ich juz wczesniej do analiz ), nie sa komedogenne.


co do gliceryny to nie ma czego sie bac , jest to skladnik ktory jako jeden z niewielu przenika przez warstwe rogowa naskorka , jest tez promotorem przenikania wiec ulatwia innym fajnym substancjom tez sie tam dostac
Dziękuję kochana mam kilka zaskórników na policzkach i w sumie tylko ten podkład był nowością
o przeciw starzeniu się skóry nawet no prosze
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
A używasz tego podkładu do pracy? Ja bym spróbowała smarować twarz kwasem hialurynowym, a potem nakładać podkład. Ale to już mój autorski pomysł i nie wiem czy pomógłby
aż tak nie będę wydziwiać nakładam krem
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Tak
A to reklamują jakąś farbę do ombre? Nie oglądam tv i nie jestem w temacie
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:0,s:0,i:83
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:03   #3711
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, że tak zapytam, kiedy planujesz przymierzać suknie? Od wczoraj wkręciłam się w to i chciałabym pójść już, z drugiej strony wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie skoro ja dopiero w lipcu
Aczkolwiek Tżta najbliższa kuzynka już pyta, czy mam suknie wybraną
Poza tym przeglądam wątek o Pannach Młodych i część dziewczyn już suknie ma albo się szyją
chyba tylko ja jestem taka opóźniona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:04   #3712
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana mam kilka zaskórników na policzkach i w sumie tylko ten podkład był nowością
o przeciw starzeniu się skóry nawet no prosze

aż tak nie będę wydziwiać nakładam krem


http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:0,s:0,i:83
Kwas hialuronowy i spirulina będą lepsze od kremu

No to teraz czytania będę mieć. Kiedy tylko czas znaleźć
Dzięki jeszcze raz dziewczyny
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:06   #3713
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Kwas hialuronowy i spirulina będą lepsze od kremu

No to teraz czytania będę mieć. Kiedy tylko czas znaleźć
Dzięki jeszcze raz dziewczyny
To czekamy na efekty Twojego ombre przyjdź się nam pochwalić
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:09   #3714
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To czekamy na efekty Twojego ombre przyjdź się nam pochwalić
OK

Btw. Świetny masz avatar
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:54   #3715
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
OK

Btw. Świetny masz avatar
Dzięki


Pyszna czekolada i Kala jaka chętna

Caskada mogłabym Cię prosić, żebyś zerknęła na składy w wolnej chwili
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0630.jpg (38,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0703.jpg (50,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0709.jpg (34,5 KB, 7 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:22   #3716
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bunny, że tak zapytam, kiedy planujesz przymierzać suknie? Od wczoraj wkręciłam się w to i chciałabym pójść już, z drugiej strony wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie skoro ja dopiero w lipcu
Aczkolwiek Tżta najbliższa kuzynka już pyta, czy mam suknie wybraną
Poza tym przeglądam wątek o Pannach Młodych i część dziewczyn już suknie ma albo się szyją
chyba tylko ja jestem taka opóźniona
bo ja wiem... myslalam na wiosne po nowym roku... wczesniej bez sensu bo jeszcze tyle czasu. poza tym ja nie chce typowej sukni slubnej, tylko wiesz, cos eleganckiego ale krotkiego kolor biel lub ecru...mysle ze dosc latwo bedzie kupic bo jak ogladam nawet na allegro to juz mam od reki z 5 takich co moglabym chciec nie mam wielkich wymagan, bo nie chce wygladac jak beza na uroczystym obiedzie i nie dam tez wiecej jak z 500zl za kiecke ktora naloze na jeden uroczysty obiad ty masz troszke inna sytuacje...mysle ze mozesz zaczac sie rozgladac ale na razie bez cisnienia ja jeszcze dopuszczam taka rzecz jak zmiana wagi do wiosny, wiosna-lato chudne dosc sporo co roku i nie chcialabym pozniej przerabiac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:30   #3717
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo ja wiem... myslalam na wiosne po nowym roku... wczesniej bez sensu bo jeszcze tyle czasu. poza tym ja nie chce typowej sukni slubnej, tylko wiesz, cos eleganckiego ale krotkiego kolor biel lub ecru...mysle ze dosc latwo bedzie kupic bo jak ogladam nawet na allegro to juz mam od reki z 5 takich co moglabym chciec nie mam wielkich wymagan, bo nie chce wygladac jak beza na uroczystym obiedzie i nie dam tez wiecej jak z 500zl za kiecke ktora naloze na jeden uroczysty obiad ty masz troszke inna sytuacje...mysle ze mozesz zaczac sie rozgladac ale na razie bez cisnienia ja jeszcze dopuszczam taka rzecz jak zmiana wagi do wiosny, wiosna-lato chudne dosc sporo co roku i nie chcialabym pozniej przerabiac.
no ja tez mam nadzieje, ze jeszcze schudne do tego czasu
tzn normalnie na codzien w ogole o tym nie mysle, ale wczoraj w sumie przez przypadek trafilam na forum slubne tu na wizazu i sie nakrecilam troche, ale juz mi przechodzi, czas wrocic do rzeczywistosci
tzn ja tez nie chce drogiej sukni, mam nadzieje, ze nie wydam zbyt wiele
bo wiesz, ze gdybys chciala uszyc to najlepiej z trzy msce przed slubem ja nie wykluczam szycia, podoba mi sie np gora tej sukienki a ona byla szyta wg czyjegos pomyslu.
no ale tak jak mowie, duuuzo czasu jeszcze mam, widze, ze Ty tez bez spiny do tego podchodzisz bedzie dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (28,7 KB, 41 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:51   #3718
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no ja tez mam nadzieje, ze jeszcze schudne do tego czasu
tzn normalnie na codzien w ogole o tym nie mysle, ale wczoraj w sumie przez przypadek trafilam na forum slubne tu na wizazu i sie nakrecilam troche, ale juz mi przechodzi, czas wrocic do rzeczywistosci
tzn ja tez nie chce drogiej sukni, mam nadzieje, ze nie wydam zbyt wiele
bo wiesz, ze gdybys chciala uszyc to najlepiej z trzy msce przed slubem ja nie wykluczam szycia, podoba mi sie np gora tej sukienki a ona byla szyta wg czyjegos pomyslu.
no ale tak jak mowie, duuuzo czasu jeszcze mam, widze, ze Ty tez bez spiny do tego podchodzisz bedzie dobrze
gora ladna, moja tez moglaby taka miec odrzucam wszelkie gorsety- no niestety nie mam az takiego biustu zeby sie chwalic wiec planuje na jedno ramie ta czesc gorsetowa albo na ramiaczka...
no i dol krotki przed kolano na pewno, najchetniej do pol uda.
chcialabym dol taki z tiulow albo cos jak piorka zeby poszerzal.
ale kto wie, moze pojde w asymetrie taka na skos np od gory uda az po kolano? nie wiem sama, wiele rzeczy mi sie podoba, jak przymierze to bede wiedziala ze to to.
kolor mi obojetny ale jasny...
material w sumie tez..
zaczne myslec jak juz dostaniemy termin w urzedzie a pani kazala nam byc pod koniec maja dopiero wtedy zaczne myslec i mysle ze w miesiac wszystko pozalatwiam.
nie traktuje tego jak swieta jakiegos, dla mnie to po prostu prawne przyklepanie mojego wowczas 10letniego zwiazku... nic poza tym sie nie zmieni, ja tak podchodze do tego- w ogole jakby sie dalo pojsc podpisac papier bez gosci i calego szumu rodzinnego to bym byla happy ale ze sie rodzina poobraza, poczuja sie zle jak wezme ten slub potajemku to juz zrobie obiad wystawny i tyle to tylko kilka godzin a pozniej moze zycie znow wroci do normy...
nie znosze slubow, wesel, nie podobaja mi sie, na tych co bylam uwazalam ze ludzie sa sztuczni i tacy smieszni...wszystko sie zmienia w bajke na dobe a potem wraca szara rzeczywistosc i... dlugi, kredyty i rodzinne wasnie
moze stad moje obojetne podejscie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:57   #3719
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blond bunny, czy mogę połączyć Garnier color naturals 7 z 8? Albo z czymś popielatym? Żeby nie otrzymać brązu tylko ciemny blond. Kupiłam już 7 a nie będę ryzykować na razie z tą farbą. Da się z tym coś wykombinować czy kupować po prostu 8? Dzięki za wszystkie rady. Nie mam się do kogo zwrócić, bo od ostatnich pasemek mam uraz do fryzjerów...

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

A przynajmniej do jednej fryzjerki. Na innego mnie nie stać na razie. Muszę po prostu pokryć wychodzące żółtawe pasemka. Dzięki jeszcze raz!
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:59   #3720
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Blond bunny, czy mogę połączyć Garnier color naturals 7 z 8? Albo z czymś popielatym? Żeby nie otrzymać brązu tylko ciemny blond. Kupiłam już 7 a nie będę ryzykować na razie z tą farbą. Da się z tym coś wykombinować czy kupować po prostu 8? Dzięki za wszystkie rady. Nie mam się do kogo zwrócić, bo od ostatnich pasemek mam uraz do fryzjerów...

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

A przynajmniej do jednej fryzjerki. Na innego mnie nie stać na razie. Muszę po prostu pokryć wychodzące żółtawe pasemka. Dzięki jeszcze raz!
mozesz zmieszac pol na pol z 8 albo na 2/3 8 dac 1/3 7.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.