Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-17, 18:12   #3421
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula z ciekawosci zapytam, mierzylas odwod swojego kucyka? Bo na wszystkich zdjeciach Twoje wloski wygladaja jakby byly geeeeeeste bardzo, a Ty narzekasz, ze wypadaja
gêste

Teraz ja oplu³am monitor Dziewczyno ja mam trzy k³aki na krzy¿. W rozpuszczonych to nawet nie mogê chodziæ bo tragedia.
Zaraz...
Kurde! Gdy zwi±za³am kucyk wysoko z ty³u (jak górny czubek ucha) wychodzi bez milimetra, ¿e 8cm! A na dole przy szyi z ty³u 7,3m... Nie jest tak ¼le albo ¼le mierzê. Ale na górze to te¿ zas³uga odrastaj±cych w³osów. Mam ju¿ je od czubka do ucha w³a¶nie G³upio to wygl±da jak wystaj± spod d³u¿szych
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:14   #3422
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ o tym pomy¶la³am, bo to mo¿e byæ zbyt piêkne ¿eby by³o prawdziwe mo¿e farba z rozja¶niaczem w sk³adzie?
to ten nasz garnier chyba tez ma rozjasniacz w skladzie czy nie ma? czerwone swiatelko wlacza mi sie jak czytam, zeby nie stosowac na wlosy zniszoczne i polamane

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
gêste

Teraz ja oplu³am monitor Dziewczyno ja mam trzy k³aki na krzy¿. W rozpuszczonych to nawet nie mogê chodziæ bo tragedia.
Zaraz...
Kurde! Gdy zwi±za³am kucyk wysoko z ty³u (jak górny czubek ucha) wychodzi bez milimetra, ¿e 8cm! A na dole przy szyi z ty³u 7,3m... Nie jest tak ¼le albo ¼le mierzê. Ale na górze to te¿ zas³uga odrastaj±cych w³osów. Mam ju¿ je od czubka do ucha w³a¶nie G³upio to wygl±da jak wystaj± spod d³u¿szych
i ta sa trzy wlosy na krzyz?
to ja mam z 6,5cm w obodzie max :rycze-srmarkam:
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:17   #3423
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ten nasz garnier chyba tez ma rozjasniacz w skladzie czy nie ma? czerwone swiatelko wlacza mi sie jak czytam, zeby nie stosowac na wlosy zniszoczne i polamane

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------


i ta sa trzy wlosy na krzyz?
to ja mam z 6,5cm w obodzie max :rycze-srmarkam:
To ja ci powiem, ¿e dla mnie na fotach to ty masz wiêcej ode mnie

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Ej zjad³o mi posta! Garnier e01 to po prostu rozja¶niacz. Dziewczyny na blondach rozja¶niaj± nim bardzo ciemne odrosty aby przygotowaæ je do blond farby.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:26   #3424
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomêczê Was.

W³a¶nie wiem jak jutro rozrobiê farby: http://www.reactiongifs.com/wp-conte...py-lurking.gif

A tak bym chcia³a wygl±daæ jak zobaczê efekt koñcowy: http://www.reactiongifs.com/wp-conte...nture-time.gif
¯yczê ¿eby tak by³o

A potem bêdziesz robiæ tak: Klik klik
No dobra, mo¿e bardziej tak: Klik klik

A my zrobimy tak KLIK, a potem tak KLIK

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zaraz pobudze moich chlopow
Przepraszam, ale jak ja siê dorwê do kpop-owych gifów to koñca nie ma, bo to tak ogromny zbiór, ¿e g³owa ma³a
Ale jak masz swych mê¿czyzn pobudziæ to przestanê.
Mo¿e tak byæ?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde! Gdy zwi±za³am kucyk wysoko z ty³u (jak górny czubek ucha) wychodzi bez milimetra, ¿e 8cm! A na dole przy szyi z ty³u 7,3m... Nie jest tak ¼le albo ¼le mierzê. Ale na górze to te¿ zas³uga odrastaj±cych w³osów. Mam ju¿ je od czubka do ucha w³a¶nie G³upio to wygl±da jak wystaj± spod d³u¿szych
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
i ta sa trzy wlosy na krzyz?
to ja mam z 6,5cm w obodzie max :rycze-srmarkam:
Ja kiedy¶ mia³am ko³o 7 cm w obwodzie przy gumce. Teraz jak mi lec± mam jakie¶ 5 i trochê w du¿ych porywach i zaraz po myciu, jak jeszcze maj± objêto¶æ...
Widzicie same jak bardzo mi siê przerzedzi³o, co? Wstyd kucyka zrobiæ jak siê lekko przet³uszcz±, bo skórê widaæ na kilometr
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:28
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:30   #3425
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¯yczê ¿eby tak by³o

A potem bêdziesz robiæ tak: Klik klik
No dobra, mo¿e bardziej tak: Klik klik

A my zrobimy tak KLIK, a potem tak KLIK



Przepraszam, ale jak ja siê dorwê do kpop-owych gifów to koñca nie ma, bo to tak ogromny zbiór, ¿e g³owa ma³a
Ale jak masz swych mê¿czyzn pobudziæ to przestanê.
Mo¿e tak byæ?


A ja i tak bêdê chodziæ tak: http://awesomegifs.com/wp-content/up...lous-llama.gif
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:37   #3426
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i gra gitara, wa¿ne, ¿eby siê ceniæ
Mi chodzi³o o pozytywne zaskoczenie, ale ten gif wy¿ej by³ ¶mieszniejszy i wygra³ bój

Dobra, ja siê ju¿ si³± powstrzymujê, ¿eby nie zawaliæ w±tku ton± gifów. Bo trudne to dla mnie nie jest
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 20:27   #3427
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ten nasz garnier chyba tez ma rozjasniacz w skladzie czy nie ma? czerwone swiatelko wlacza mi sie jak czytam, zeby nie stosowac na wlosy zniszoczne i polamane
i ta sa trzy wlosy na krzyz?
to ja mam z 6,5cm w obodzie max :rycze-srmarkam:
No nie wiem, te garniery 110 chyba s± bez rozja¶niacza no ale ten e01 to mysle ze na pewno ma


Kachula Ty masz 7,3 w kucyku??? A mi siê wydawa³o ¿e masz baaaardzo gêste!!! A¿ sobie normalnie zmierzy³am, przy szyji mi wysz³o 8cm a¿ nie mog³am uwierzyæ, ¶ciska³am ten kucyk konkretnie a tu 8 ?? na czubku 8,5...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 20:46   #3428
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
No nie wiem, te garniery 110 chyba s± bez rozja¶niacza no ale ten e01 to mysle ze na pewno ma


Kachula Ty masz 7,3 w kucyku??? A mi siê wydawa³o ¿e masz baaaardzo gêste!!! A¿ sobie normalnie zmierzy³am, przy szyji mi wysz³o 8cm a¿ nie mog³am uwierzyæ, ¶ciska³am ten kucyk konkretnie a tu 8 ?? na czubku 8,5...
Nie lubiê ciê...

Ja jak pochylê g³owê na bok i zgarnê wszystkie w³osy i tak stanê pod s³oñce, to widaæ takie szpary ubytków, ¿e tir by przejecha³ Nie mam gêstych i nigdy nie mia³am. Chocia¿ jak teraz przypomnê sobie swoje "cienkie" w³osy za czasów studiów, to kurde mia³am chyba z 10 w kucyku... Ech...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 20:48
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 20:51   #3429
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê ciê...

Ja jak pochylê g³owê na bok i zgarnê wszystkie w³osy i tak stanê pod s³oñce, to widaæ takie szpary ubytków, ¿e tir by przejecha³ Nie mam gêstych i nigdy nie mia³am. Chocia¿ jak teraz przypomnê sobie swoje "cienkie" w³osy za czasów studiów, to kurde mia³am chyba z 10 w kucyku... Ech...
Te¿ sobie w³a¶nie pomy¶la³am ile musia³am mieæ zanim z w³osami zaczê³am eksperymentowaæ
A w³osy masz cienkie czy grube? u mnie do¶æ du¿o ich jest ale s± raczej cienkie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:12   #3430
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Obwód kucyka.


Ja mam gêst± grzywkê (tak± ¶cinan± na równo nad brwiami, ciê¿k±, która oczywi¶cie do kucyka siê nie mie¶ci), mocno wydega¿owane w³osy od spodu, czê¶æ w³osów wypada mi z kucyka (na dole przy szyi i po bokach) a i tak mam wiêcej cm w obwodzie. Wziê³am recepturkê, aby je mocno ¶cisn±æ i nadal mam wiêcej. Ju¿ nawet nie bêdê pisa³a ile.

Albo rzeczywi¶cie te perypetie w³osowe musia³y os³abiæ w³osy. Albo mo¿e po prostu w³osy po mocnym rozja¶nianiu (i to nie pojedynczym) s± takie bardziej podatne, uleg³e, miêkkie i jak je siê je rozczesze i z³apie razem to s± bardziej zwarte? St±d mniejszy obwód.

Szczerze mówi±c nigdy nie mierzy³am w³osów "w kucyku", wiêc nie wiem ile maj± moje po rozja¶nianiu. Kiedy¶ sprawdzê.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:14
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:12   #3431
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Pozosta³o nam (mi ???) tylko p³akaæ lub zainwestowaæ w peruki i doczepki...

Mówi³am, ¿e znajdê prawie wszystko
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:14
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 21:21   #3432
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Albo rzeczywi¶cie te perypetie w³osowe musia³y os³abiæ w³osy. Albo mo¿e po prostu w³osy po mocnym rozja¶nianiu (i to nie pojedynczym) s± takie bardziej podatne, uleg³e, miêkkie i jak je siê je rozczesze i z³apie razem to s± bardziej zwarte? St±d mniejszy obwód.
Wiesz, najwiêcej tutaj ma do powiedzenia genetyka - sama struktura w³osa, ilo¶æ cebulek /mieszków w³osowych/ na cm2 skóry i grubo¶æ pojedynczych w³osków - to jeszcze pamiêtam z zajêæ o strukturze runa owiec, przydatne, nie ma co LOL

Odno¶nie twojego obwodu kucyka, to ja nie chcê wiedzieæ, bo bêdê ryczeæ jak g³upa, ¿e mi natura posk±pi³a.
Albo jako pierdo³a sta³am nie w tej kolejce co trzeba i wziê³am za du¿o cycków i ty³ka...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:30   #3433
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ sobie w³a¶nie pomy¶la³am ile musia³am mieæ zanim z w³osami zaczê³am eksperymentowaæ
A w³osy masz cienkie czy grube? u mnie do¶æ du¿o ich jest ale s± raczej cienkie
Cienkie i grube ale teraz po rozja¶nianiu cienkich wiêcej Zawsze mia³am mizerne ale kiedy zaczê³y mi lecieæ, ju¿ bêdzie z 3 lata zaraz, to 3/4 wylecia³o i tak dos³ownie 3/4 I to nie od zabiegów, bo te zawsze robi³am. To organizm po ci±¿ach i stres najwiêcej krzywdy mi narobi³y. Stres jest najgorszy, bo tego nie uleczysz wcierkami...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Obwód kucyka.


Ja mam gêst± grzywkê (tak± ¶cinan± na równo nad brwiami, ciê¿k±, która oczywi¶cie do kucyka siê nie mie¶ci), mocno wydega¿owane w³osy od spodu, czê¶æ w³osów wypada mi z kucyka (na dole przy szyi i po bokach) a i tak mam wiêcej cm w obwodzie. Wziê³am recepturkê, aby je mocno ¶cisn±æ i nadal mam wiêcej. Ju¿ nawet nie bêdê pisa³a ile.

Albo rzeczywi¶cie te perypetie w³osowe musia³y os³abiæ w³osy. Albo mo¿e po prostu w³osy po mocnym rozja¶nianiu (i to nie pojedynczym) s± takie bardziej podatne, uleg³e, miêkkie i jak je siê je rozczesze i z³apie razem to s± bardziej zwarte? St±d mniejszy obwód.

Szczerze mówi±c nigdy nie mierzy³am w³osów "w kucyku", wiêc nie wiem ile maj± moje po rozja¶nianiu. Kiedy¶ sprawdzê.
Sprawd¼ i nie pisz bo my tu chyba zawa³u dostaniemy...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Pozosta³o nam (mi ???) tylko p³akaæ lub zainwestowaæ w peruki i doczepki...

Mówi³am, ¿e znajdê prawie wszystko
doczepki

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Odno¶nie twojego obwodu kucyka, to ja nie chcê wiedzieæ, bo bêdê ryczeæ jak g³upa, ¿e mi natura posk±pi³a.
Albo jako pierdo³a sta³am nie w tej kolejce co trzeba i wziê³am za du¿o cycków i ty³ka...
Sta³am za Tob±...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:31
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:38   #3434
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
to jeszcze pamiêtam z zajêæ o strukturze runa owiec, przydatne, nie ma co LOL
http://i1152.photobucket.com/albums/...sterically.gif

Cytat:
Odno¶nie twojego obwodu kucyka, to ja nie chcê wiedzieæ, bo bêdê ryczeæ jak g³upa, ¿e mi natura posk±pi³a.
Albo jako pierdo³a sta³am nie w tej kolejce co trzeba i wziê³am za du¿o cycków i ty³ka...
Ka¿dy ma jakie¶ wady i zalety.

Ja rzeczywi¶cie mam tak, ¿e mnie kobiety zaczepiaj± na ulicy (oczywi¶cie nie codziennie, ale zdarza siê) z pytanie co robiê, ¿e mam takie b³yszcz±ce/gêste/grube w³osy (ró¿nie opcje). Zw³aszcza taka jedna s±siadka nie mo¿e siê ode mnie odczepiæ. Mniej wiêcej co pó³ roku siê pyta o b³ysk moich w³osów (od 10 lat) i jest bardzo rozczarowana, jak mówiê, ¿e u¿ywam Fructis/Timotei/Nivea, bo liczy chyba, ¿e powiem "tam, 2 ulice dalej, ro¶nie taki krzew, który 10 czerwca obsypuje siê kwieciem, nale¿y poczekaæ do pó³nocy (i tak dalej)". A ja tu jej mówiê np. "Timotei do w³osów normalnych" i czar pryska.

No ale s± aspekty, w których w¶ciekam siê na moje cia³o/geny/los. Tak to ju¿ jest. Ciê¿ko by³o staæ do wszystkich kolejek
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:40   #3435
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Cienkie i grube ale teraz po rozja¶nianiu cienkich wiêcej Zawsze mia³am mizerne ale kiedy zaczê³y mi lecieæ, ju¿ bêdzie z 3 lata zaraz, to 3/4 wylecia³o i tak dos³ownie 3/4 I to nie od zabiegów, bo te zawsze robi³am. To organizm po ci±¿ach i stres najwiêcej krzywdy mi narobi³y. Stres jest najgorszy, bo tego nie uleczysz wcierkami...
Po rozja¶nianiu mo¿e Ci siê tylko wizualnie wydaje ¿e s± cieñsze? Bo w sumie br±z zawsze wygl±da jakby w³osów by³o wiêcej, niestety.
A ¿eby siê nie stresowaæ.. no có¿ trzeba mieæ chyba taki charakter zazdroszczê niektórym osobom które na wszystko potrafi± machn±æ rêk± i nie t³umiæ w sobie emocji albo takim którzy siê wykrzycz± i maj± spokój...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Sta³am za Tob±...
A ja za Tob±... ale dla mnie ju¿ zabrak³o cycków i sam ty³ek wziê³am
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:44   #3436
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Po rozja¶nianiu mo¿e Ci siê tylko wizualnie wydaje ¿e s± cieñsze? Bo w sumie br±z zawsze wygl±da jakby w³osów by³o wiêcej, niestety.
Te¿ mi siê tak wydaje.

Poza tym po rozja¶nianiu w³osy s± takie ..hmmm.. "miêciutkie". Ja ju¿ swoich nie pamiêtam bardzo jasnych, ale z³apa³am ostatnio w³osy mojej kole¿anki, która nosi platynê od dawna i by³y takie bardzo "uleg³e". Jak siê je z³apa³o do kupy to by³y mniej sprê¿yste, ni¿ ciemne. Wiêc i w rêce wydaj± siê cieñsze, choæ to kwestia struktury a nie ilo¶ci.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:50
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:50   #3437
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ



A ja za Tob±... ale dla mnie ju¿ zabrak³o cycków i sam ty³ek wziê³am
No to mi odda³a¶ ze swoich cycków do moich. Mam podwójnie obdarzone

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi siê tak wydaje.

Poza tym po rozja¶nianiu s± takie ..hmmm.. "miêciutkie". Ja ju¿ swoich nie pamiêtam bardzo jasnych, ale z³apa³am ostatnio w³osy mojej kole¿anki, która nosi platynê od dawna i by³y takie bardzo "uleg³e". Jak siê je z³apa³o do kupy to by³y takie mniej sprê¿yste, ni¿ ciemne. Wiêc i w rêce wydaj± siê cieñsze, choæ to kwestia struktury a nie ilo¶ci.
Co¶ w tym jest. Ja sobie to tak t³umaczê: farby br±zowe, czarne, ogólnie ciemne pokrywaj± w³os pigmentem a farby blond wysysaj± z w³osa kolor i dlatego w³osy s± cieñsze po rozja¶nianiu bo nie s± wype³nione kolorem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:04   #3438
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A ja za Tob±... ale dla mnie ju¿ zabrak³o cycków i sam ty³ek wziê³am


A ja mam straszne paznokcie S± bardzo elastyczne i ¿aden lakier siê ich nie trzyma. A lubiê pomalowane

Jak czasem jaki¶ lakier wytrzyma 2 dni, to jest ¶wiêto. Wszystko jedno czy za 5z³ czy za 50z³, ka¿dy odpryskuje. I wcale nie s± ³amliwe, te moje pazury. £amliwe siê sta³y, jak je chcia³am utwardziæ, wiêc zarzuci³am starania.

Nie mo¿na mieæ wszystkiego
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:21   #3439
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to mi odda³a¶ ze swoich cycków do moich. Mam podwójnie obdarzone

Co¶ w tym jest. Ja sobie to tak t³umaczê: farby br±zowe, czarne, ogólnie ciemne pokrywaj± w³os pigmentem a farby blond wysysaj± z w³osa kolor i dlatego w³osy s± cieñsze po rozja¶nianiu bo nie s± wype³nione kolorem.
Oddawaj!

A z tym pigmentem to faktycznie mo¿e tak byæ
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ


A ja mam straszne paznokcie S± bardzo elastyczne i ¿aden lakier siê ich nie trzyma. A lubiê pomalowane

Jak czasem jaki¶ lakier wytrzyma 2 dni, to jest ¶wiêto. Wszystko jedno czy za 5z³ czy za 50z³, ka¿dy odpryskuje. I wcale nie s± ³amliwe, te moje pazury. £amliwe siê sta³y, jak je chcia³am utwardziæ, wiêc zarzuci³am starania.

Nie mo¿na mieæ wszystkiego
A próbowa³a¶ tej od¿ywki z Eveline? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html moim zdaniem jest niez³a, przy regularnym u¿ywaniu widaæ efekty....
Te¿ lubiê pomalowane pazury, ale do wspinania siê nie nadaj±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 22:25   #3440
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

£o losie! Dziewczyny jeste¶cie ¶wirniête z tymi gifami

Kachula nie wiadomo co ci poradziæ. Ja my¶lê, ¿e te wszystkie po¶wiaty to ci siê wyp³ucz±. Ale .. ty chcesz byæ piêkna do soboty, wiêc to chyba nie da siê wyp³ukaæ.
Kombinuj. Miêdzy 9 a 8 jest niewielka róznica. Skoro po¶wiata niebieska ci siê nie podoba³a, to mo¿e daj wiêcej 9....


A ja ju¿ siê farbnê³am. Stwierdzam, ¿e Preference jest cudowna W³osy po niej s± cudowne. Znowu nie straci³am ani jednego w³osa. W³osy s± jedwabi¶cie miêkkie.
No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Kolor siê wyrówna³.
Oddzieli³am górê w³osów, tak od wysoko¶ci ucha. Tych na dole nie fasrbowa³am, bo i tak ju¿ by³y rude. A te u góry trzyma³am jednak 45 minut. Bez odrostów.
Teraz wygl±da na br±z o rdzawym odcieniu. Taki ciemny kasztan. Bardzo mi siê podoba.
Gdyby nie to, ¿e muszê ten odcieñ wyrównaæ, to ju¿ bym nie farbowa³a. Ale jednak odrosty jeszcze s± do¶æ jasne/rude, wiêc toner jest musowy.

Wklejam fotki w ró¿nym ¶wietle.
1 - Najpierw fotka przed farbowaniem - wyra¼nie widaæ rudy spód w³osów i prawie czarn± górê.
2 - Po dzisiejszym farbowaniu. Czerñ zniknê³a. Wygl±da mniej wiêcej równo, je¶li siê przymknie oko na odrobinê ciemnych pasemek na górze - ale to ju¿ nie czerñ, ale br±z.
3 - Porównanie - Jak by³o przed rozja¶nianiem i jak jest teraz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (95,4 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (81,1 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (88,9 KB, 59 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:47   #3441
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oddawaj!
Nie mogê... Mê¿u¶ by mnie chyba zlinczowa³ albo znalaz³ inne du¿e cyce

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
£o losie! Dziewczyny jeste¶cie ¶wirniête z tymi gifami

Kachula nie wiadomo co ci poradziæ. Ja my¶lê, ¿e te wszystkie po¶wiaty to ci siê wyp³ucz±. Ale .. ty chcesz byæ piêkna do soboty, wiêc to chyba nie da siê wyp³ukaæ.
Kombinuj. Miêdzy 9 a 8 jest niewielka róznica. Skoro po¶wiata niebieska ci siê nie podoba³a, to mo¿e daj wiêcej 9....


A ja ju¿ siê farbnê³am. Stwierdzam, ¿e Preference jest cudowna W³osy po niej s± cudowne. Znowu nie straci³am ani jednego w³osa. W³osy s± jedwabi¶cie miêkkie.
No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Kolor siê wyrówna³.
Oddzieli³am górê w³osów, tak od wysoko¶ci ucha. Tych na dole nie fasrbowa³am, bo i tak ju¿ by³y rude. A te u góry trzyma³am jednak 45 minut. Bez odrostów.
Teraz wygl±da na br±z o rdzawym odcieniu. Taki ciemny kasztan. Bardzo mi siê podoba.
Gdyby nie to, ¿e muszê ten odcieñ wyrównaæ, to ju¿ bym nie farbowa³a. Ale jednak odrosty jeszcze s± do¶æ jasne/rude, wiêc toner jest musowy.

Wklejam fotki w ró¿nym ¶wietle.
1 - Najpierw fotka przed farbowaniem - wyra¼nie widaæ rudy spód w³osów i prawie czarn± górê.
2 - Po dzisiejszym farbowaniu. Czerñ zniknê³a. Wygl±da mniej wiêcej równo, je¶li siê przymknie oko na odrobinê ciemnych pasemek na górze - ale to ju¿ nie czerñ, ale br±z.
3 - Porównanie - Jak by³o przed rozja¶nianiem i jak jest teraz.
Bomba!!! Normalnie super! I powiem Ci tylko, ¿e o niebo lepiej od tej czerni! Normalnie kolor wyszed³ ci ¶wietny.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Weronisia powinna¶ tak po tym farbowaniu: http://mrwgifs.com/wp-content/upload...-Dance-Gif.gif
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:49   #3442
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Tak w³a¶nie zrobi³am

A jutro jak przyjdzie toner i ³adnie mi wyrówna, to dopiero bêdzie reakcja odlotowa
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:58   #3443
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Tak w³a¶nie zrobi³am

A jutro jak przyjdzie toner i ³adnie mi wyrówna, to dopiero bêdzie reakcja odlotowa
http://25.media.tumblr.com/60b4d37ed...a62oo1_500.gif
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 23:36   #3444
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
doczepki

Sta³am za Tob±...
Prawda, ze te doczepki co zapoda³am s± cudne? Tak naturalnie wygl±daj±, ¿e nic tylko braæ tonami

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
http://i1152.photobucket.com/albums/...sterically.gif

Ka¿dy ma jakie¶ wady i zalety.

No ale s± aspekty, w których w¶ciekam siê na moje cia³o/geny/los. Tak to ju¿ jest. Ciê¿ko by³o staæ do wszystkich kolejek
Niestety nie mo¿na mieæ wszystkiego.
Ale co mi kurde z cycków, jak ja nie znoszê nimi ¶wieciæ? Normalnie nienawidzê dekoltów, bo choæbym wziê³a najmniejszy to u mnie i tak zaraz zrobi siê z niego kanion
Za to w³osy widaæ ca³y czas, to kurde mam takie do niczego. Masakrycznie z³e nie s±, ale kurcze mog³y byæ lepsze patrz±c jakie super geny ma mój brat

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A ja za Tob±... ale dla mnie ju¿ zabrak³o cycków i sam ty³ek wziê³am
To kogo jeszcze w klubie powitaæ?

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
£o losie! Dziewczyny jeste¶cie ¶wirniête z tymi gifami

A ja ju¿ siê farbnê³am. Stwierdzam, ¿e Preference jest cudowna W³osy po niej s± cudowne. Znowu nie straci³am ani jednego w³osa. W³osy s± jedwabi¶cie miêkkie.
No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Przepraszam, to chyba ja rozpoczê³am ten cyrk z obrazkami, bo emotek mam za ma³o Ale to taka ma³a zemsta za wysyp rozja¶nieñ, kiedy ja jeszcze siê waham co chcê

A w³osy suuuper, bardzo siê ciesze, ¿e ci posz³o jak chcia³a¶. Kolorek bardzo ³adny jest i oby siê go da³o utrzymaæ

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia powinna¶ tak po tym farbowaniu: http://mrwgifs.com/wp-content/upload...-Dance-Gif.gif
Ja to bardziej widzê tak± kolejno¶æ u Weronisi (rodzinka mo¿e siê do³±czyæ gdzie trzeba )

1
2
3
4
A jak mê¿ulek wróci to zrób TAK

Wywo³a³y¶cie wilka z lasu. Znowu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 23:55   #3445
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

wariatki
ale przynajmniej z u¶miechem na twarzy pójdê spaæ
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 00:05   #3446
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
wariatki
ale przynajmniej z u¶miechem na twarzy pójdê spaæ
Do us³ug Zawsze to lepiej zasn±æ nadal rycz±c ze ¶miechu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 09:11   #3447
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mê¿a zaraz wyganiam w diab³y i idê kombinowaæ na g³owie. No ale najpierw muszê obejrzeæ Zaklinacza Psów
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 09:23   #3448
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia zmiana bardzo na plus !

Kachula powodzenia a zdecydowa³a¶ w koñcu w jakich proporcjach k³adziesz?

Jeju ale mia³am dzi¶ sen ¶ni³o mi siê ¿e nie wytrzyma³am dwóch tygodni i zrobi³am tego garniera 110 i takie ³adne w³oski jasne mia³am i wogóle czy¿by sen proroczy?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 10:45   #3449
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia zmiana bardzo na plus !

Kachula powodzenia a zdecydowa³a¶ w koñcu w jakich proporcjach k³adziesz?

Jeju ale mia³am dzi¶ sen ¶ni³o mi siê ¿e nie wytrzyma³am dwóch tygodni i zrobi³am tego garniera 110 i takie ³adne w³oski jasne mia³am i wogóle czy¿by sen proroczy?
My¶lê... Ca³y czas my¶lê. Chyba zrobiê na pa³ê i walnê ile mi siê na³o¿y Hmm...

A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi±tek siê sprawdzaj± (czy jako¶ tak).


__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-18 o 10:53
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 10:46   #3450
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mê¿a zaraz wyganiam w diab³y i idê kombinowaæ na g³owie. No ale najpierw muszê obejrzeæ Zaklinacza Psów
Hahahahahaha Daj znaæ jak posz³o

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jeju ale mia³am dzi¶ sen ¶ni³o mi siê ¿e nie wytrzyma³am dwóch tygodni i zrobi³am tego garniera 110 i takie ³adne w³oski jasne mia³am i wogóle czy¿by sen proroczy?
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi±tek siê sprawdzaj± (czy jako¶ tak).
A ja s³ysza³am, ¿e sny to je¶li siê sprawdzaj± to na odwrót. Chocia¿ kto wie jak to jest. No i sen móg³ byæ autosugestia i pobo¿nym ¿yczeniem w jednym, jako znak, ¿e za du¿o my¶lisz o farbie
Mi te¿ co¶ siê z farbowaniem ¶ni³o ostatnio, ale co to nie pamiêtam
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.