Atrederm - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 16:06   #3541
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
2 dni pod rzad posmarowalam skore 0,05 i nic .
nic w jakim sensie ?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 13:29   #3542
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
nic w jakim sensie ?
chce sie luszczyc .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 13:35   #3543
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
chce sie luszczyc .
a ile razy mamy jeszcze w tym wątku pisać, że to działa z opóźnionym zapłonem?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 13:50   #3544
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
chce sie luszczyc .
z tego co kojarze to Ty chyba na plecy używasz atrederm ? jesli tak to ja bym nie liczyła na jakieś wielkie łuszczenie Przynajmniej mi jakos specjalnie skóra z pleców nie schodziła no może na początku troszeczkę Za to piekły i swedziały nie miłosiernie czasami

Jeśli jednak stosujesz na twarz , to na pewno będziesz się łuszczyć
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 20:29   #3545
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Atrederm

jakie podkłady używacie z atre? mi świetnie skórki chowa lavera, ale najjaśniejszy kolor jest za ciemny
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 00:20   #3546
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
jakie podkłady używacie z atre? mi świetnie skórki chowa lavera, ale najjaśniejszy kolor jest za ciemny
Okropny obrazek w profilu. Jak można być cruelty-free i szokować obrazkami przemocy, ohyda.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 06:01   #3547
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Okropny obrazek w profilu. Jak można być cruelty-free i szokować obrazkami przemocy, ohyda.
czasami tylko tak da się zwrócić uwagę ludzi na pewne sprawy-obrazek jest ucharakteryzowany, przemoc wobec zwierząt jest prawdziwa. na rozmowę o tym zapraszam jednak do wątku tutaj zamiast w atrederm
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 12:18   #3548
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
czasami tylko tak da się zwrócić uwagę ludzi na pewne sprawy-obrazek jest ucharakteryzowany, przemoc wobec zwierząt jest prawdziwa. na rozmowę o tym zapraszam jednak do wątku tutaj zamiast w atrederm
ten obrazek sugeruje przemoc wobec kobiet, która jest nie mniej ważna od przemocy wobec zwierząt. odrzuca od tej sprawy, zamiast do niej przyciągać.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:29   #3549
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
a ile razy mamy jeszcze w tym wątku pisać, że to działa z opóźnionym zapłonem?
.
obydwa stezenia atredermu sa mi doskonale znane od ponad 2 lat, wiec wypraszam sobie Twoj ton wypowiedzi. swoim postem wyrazilam niezadowolenie/zal z faktu, ze mimo dokladnej wcierki nic mnie nie tknelo, proste.

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
z tego co kojarze to Ty chyba na plecy używasz atrederm ? jesli tak to ja bym nie liczyła na jakieś wielkie łuszczenie Przynajmniej mi jakos specjalnie skóra z pleców nie schodziła no może na początku troszeczkę Za to piekły i swedziały nie miłosiernie czasami

Jeśli jednak stosujesz na twarz , to na pewno będziesz się łuszczyć
oj taaak, na plecy. mimo to, pare miesiecy temu atrederm 0,025 po 3-4 aplikacjach potrafil mi zaognic plecy tak, ze wyszla piekna skora po tygodniu . w listopadzie zaatakuje porzadniej, teraz w sumie nie mam dni niewyjsciowych, wiec musze odczekac .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:01   #3550
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
ten obrazek sugeruje przemoc wobec kobiet, która jest nie mniej ważna od przemocy wobec zwierząt. odrzuca od tej sprawy, zamiast do niej przyciągać.
zobacz zdjęcie w powiększeniu, mocną nadinterpretacją jest mowa o przemocy wobec kobiet, skoro kampania cała wyszła z założenia "okaleczania" części twarzy, na które nakłada się kosmetyk aby naśladować zdjęcia okaleczanych podczas wiwisekcji zwierząt. Jest to oczywiście make up + photoshop, cała akcja ma wymiar szoku, niemniej według mnie wciąż zasadnego. Nie wiem czemu doszukujesz się tu kontekstu przemocy wobec kobiet i to w dodatku negatywnego, wszak kampanie skierowane na przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet również nawiązują najczęściej do ukazania ofiary (jak np. http://niebieskalinia.info/index.php...biet-w-indiach ). Jestem feministką jak i weganką - temat wiwisekcji jak i przemocy wobec kobiet jest mi na równi bliski, więc czuję się trochę źle potraktowana gdy ktoś nadinterpretuje moje poglądy. To trochę tak jak wielkie halo związane z zafoliowanymi zwłokami prosięcia w makro - wielki szok ze mięso jest ze zwierząt, ludzie są zszokowani bo podano im coś w mało estetycznej formie.

Niemniej zaraz zostaniemy pogonione przez adminów za off top, więc jeśli chcesz temat drążyć, to zapraszam do tematu podlinkowanego w moim podpisie, ew. na pw, bo no za nic powiązania mojego avatara z retinoidami nie znajdę (chyba, że powiem, że będę tak wyglądać jak sobie oko kiedyś nimi zatrę )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg svobodazvirat-4-gr.jpg (22,1 KB, 54 załadowań)
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 18:55   #3551
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
o fajny
Nawet bardzo, polecam

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
zobacz zdjęcie w powiększeniu, mocną nadinterpretacją jest mowa o przemocy wobec kobiet, skoro kampania cała wyszła z założenia "okaleczania" części twarzy, na które nakłada się kosmetyk aby naśladować zdjęcia okaleczanych podczas wiwisekcji zwierząt. Jest to oczywiście make up + photoshop, cała akcja ma wymiar szoku, niemniej według mnie wciąż zasadnego. Nie wiem czemu doszukujesz się tu kontekstu przemocy wobec kobiet i to w dodatku negatywnego, wszak kampanie skierowane na przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet również nawiązują najczęściej do ukazania ofiary (jak np. http://niebieskalinia.info/index.php...biet-w-indiach ). Jestem feministką jak i weganką - temat wiwisekcji jak i przemocy wobec kobiet jest mi na równi bliski, więc czuję się trochę źle potraktowana gdy ktoś nadinterpretuje moje poglądy. To trochę tak jak wielkie halo związane z zafoliowanymi zwłokami prosięcia w makro - wielki szok ze mięso jest ze zwierząt, ludzie są zszokowani bo podano im coś w mało estetycznej formie.

Niemniej zaraz zostaniemy pogonione przez adminów za off top, więc jeśli chcesz temat drążyć, to zapraszam do tematu podlinkowanego w moim podpisie, ew. na pw, bo no za nic powiązania mojego avatara z retinoidami nie znajdę (chyba, że powiem, że będę tak wyglądać jak sobie oko kiedyś nimi zatrę )
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 20:02   #3552
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Dziewczyny czy atrederm pomaga wam na błyszczenie się twarzy?
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 21:02   #3553
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy atrederm pomaga wam na błyszczenie się twarzy?
Czoło przetłuszcza mi się tak samo jak przed używaniem Atre, za to cera na brodzie zmieniła się na normalną/suchą
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 21:34   #3554
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Czoło przetłuszcza mi się tak samo jak przed używaniem Atre, za to cera na brodzie zmieniła się na normalną/suchą
dziękuje Ci za odpowiedz
Mi się własnie przetłuszcza cały czas mam cere tłustą.
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 22:02   #3555
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
dziękuje Ci za odpowiedz
Mi się własnie przetłuszcza cały czas mam cere tłustą.
atre wysusza i złuszcza więc skóra będzie produkować więcej łoju - to tylko moja teoria, ale mi moja sucha/normalna się od pewnego czasu nieco przetłuszcza w strefie T - nie powiem, że to tylko wina atre, skóra na pewno się broni i nawilża sama
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 07:45   #3556
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Stosuję już atre ponad miesiąc, a od 23 dni codziennie. W ciągu tych 23 dni miałam jednodniową przerwę gdyż nałożyłam więcej atre niż jedną warstwę i skóra się podrażniła. Jeśli chodzi o efekty to jestem zadowolona, zaskórników zdecydowanie mniej, a te które jeszcze są szybko wychodzą i znikają. Ogólnie skóra lepiej wygląda. Wygląda na gładszą i czystszą.Problem z przesuszeniem skóry też się zmniejszył, więc kombinuje dalej. Ponieważ jednym z powodów używania atre są blizny(dziury), by zwiększyć działanie w tym kierunku do pielęgnacji włączyłam no scar. Pamiętam, że kiedyś go stosowałam i jakaś tam minimalna poprawa (blizn) była, więc pomyślałam, że przy atre może zadziała bardziej, a gdzieś na wątku wyczytałam, że były efekty takiego połączenia, do tego co parę dni będę stosowała acne derm. Wiem, że być może dużo tego szczęścia na raz, ale moja desperacja do poprawy wyglądu skóry jest większa.



p.s. Właśnie zrobiłam sobie zdjęcia i porównałam je z tymi z przed m-ca i wiecie co? Nic. Patrzę głównie na blizny i ani jedna nawet najmniejsza nie zmniejszyła się, troszkę mnie to zasmuciło. Wiem, że to za krótko, ale już tyle razy ta skóra schodziła, a tu ani jedna mała blizenka się nie ruszyła. Mam nadzieję, że po całej kuracji (a mam zamiar ją poprowadzić co najmniej do wiosny, albo nawet do maja) będą choć minimalne efekty nie chcę dużo, niechby tyko jakieś 30-40 procent poprawy.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-10-21 o 10:24
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 17:03   #3557
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

wieści z atredermowego frontu...
zostałam zaatakowana przez mega wysyp

głównie w dolnej częsci paszczy,broda,linia zuchwy,pod nosem (sic!)

na dodatek świecę się ciągle niczym zyrandol,niczym nie moge sie zmatowić ,bo upierdliwe skóreczki wyłażą po kilkunastu minutach od przypudrowania.
wiem ,ze trzeba przeczekac ,ale tak koszmarnie dawno moja skora nie wygladala.
tzn mialam (mam) duzo blizn,podskórnych krostek i wągrów,ale szło to jakos ukryc pod makijazem i nawet sie wyglądało ,a teraz... jakby mnie stado pszczol pokąsało. wkurza mnie to bo moja cera jest niesamowicie podatna na przebarwienia potradzikowe,praktycznie kazda niespodzianka pozostawia po sobie trwala pamiatkę ,wiec pewnie za jakis czas zejdę ze statusu ofiary ula na indycze jajco.



niech cie atredermie!!!!!!!!!!
obyś później mi to wynagrodził.

__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 17:38   #3558
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
wieści z atredermowego frontu...
zostałam zaatakowana przez mega wysyp

głównie w dolnej częsci paszczy,broda,linia zuchwy,pod nosem (sic!)

na dodatek świecę się ciągle niczym zyrandol,niczym nie moge sie zmatowić ,bo upierdliwe skóreczki wyłażą po kilkunastu minutach od przypudrowania.
wiem ,ze trzeba przeczekac ,ale tak koszmarnie dawno moja skora nie wygladala.
tzn mialam (mam) duzo blizn,podskórnych krostek i wągrów,ale szło to jakos ukryc pod makijazem i nawet sie wyglądało ,a teraz... jakby mnie stado pszczol pokąsało. wkurza mnie to bo moja cera jest niesamowicie podatna na przebarwienia potradzikowe,praktycznie kazda niespodzianka pozostawia po sobie trwala pamiatkę ,wiec pewnie za jakis czas zejdę ze statusu ofiary ula na indycze jajco.



niech cie atredermie!!!!!!!!!!
obyś później mi to wynagrodził.

Ile juz uzywasz atrederm?

Bo ja go juz uzyłam kilka razy i moje zaskórniki zamkniete jakby sie zmniejszyły (a myślałam ,że od razu zacznie mnie wysypywać)ale nie wiem czy to czasami nie jest cisza przed burzą.
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:46   #3559
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Atrederm

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 22:06   #3560
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ile juz uzywasz atrederm?

Bo ja go juz uzyłam kilka razy i moje zaskórniki zamkniete jakby sie zmniejszyły (a myślałam ,że od razu zacznie mnie wysypywać)ale nie wiem czy to czasami nie jest cisza przed burzą.
Cos kolo 4 tygodni bedzie. Na poczatku zero pieczenia,buraka nawet luczenie bylo mizerne. Teraz w sumie tez nie mam jakichs sensacji typu wypalanie naskorka ,ale te okropne wypryski doprowadzaja mnie do rozpaczy. Oh well,jakos to przebrne oby pozniej bylo lepiej.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:33   #3561
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
atre wysusza i złuszcza więc skóra będzie produkować więcej łoju - to tylko moja teoria, ale mi moja sucha/normalna się od pewnego czasu nieco przetłuszcza w strefie T - nie powiem, że to tylko wina atre, skóra na pewno się broni i nawilża sama


Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
p.s. Właśnie zrobiłam sobie zdjęcia i porównałam je z tymi z przed m-ca i wiecie co? Nic. Patrzę głównie na blizny i ani jedna nawet najmniejsza nie zmniejszyła się, troszkę mnie to zasmuciło. Wiem, że to za krótko, ale już tyle razy ta skóra schodziła, a tu ani jedna mała blizenka się nie ruszyła. Mam nadzieję, że po całej kuracji (a mam zamiar ją poprowadzić co najmniej do wiosny, albo nawet do maja) będą choć minimalne efekty nie chcę dużo, niechby tyko jakieś 30-40 procent poprawy.
ja też niedługo zrobię zdjęcia bo jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
wieści z atredermowego frontu...
zostałam zaatakowana przez mega wysyp

głównie w dolnej częsci paszczy,broda,linia zuchwy,pod nosem (sic!)

na dodatek świecę się ciągle niczym zyrandol,niczym nie moge sie zmatowić ,bo upierdliwe skóreczki wyłażą po kilkunastu minutach od przypudrowania.
wiem ,ze trzeba przeczekac ,ale tak koszmarnie dawno moja skora nie wygladala.
tzn mialam (mam) duzo blizn,podskórnych krostek i wągrów,ale szło to jakos ukryc pod makijazem i nawet sie wyglądało ,a teraz... jakby mnie stado pszczol pokąsało. wkurza mnie to bo moja cera jest niesamowicie podatna na przebarwienia potradzikowe,praktycznie kazda niespodzianka pozostawia po sobie trwala pamiatkę ,wiec pewnie za jakis czas zejdę ze statusu ofiary ula na indycze jajco.



niech cie atredermie!!!!!!!!!!
obyś później mi to wynagrodził.

witaj w klubie mnie też wysypało na brodzie. 6 wielkich pryszczy jeden przy drugim
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 14:00   #3562
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Atrederm

hej dziewczyny ja ostatnio po raz kolejny wrocilam do atre. uzywam go w okresach zimowych juz od 2 lat. wlasnie przezywam wysyp, az chlopak sie ze mnie siemieje ze mam poligon na brodzie
szczerze mowiac nie zauwazylam by atre w jaki kolwiek sposob dzialal na zmarszczki, a jesli juz to moze w negatywny sposob. mam jedna laczaca skrzydelko nosa z kacikiem ust (nie wiem jak sie ona dokladnie nazywa). jest juz sobie od 2 lat i nic na nia nie dziala. czasami mam podejrzenia ze to wlasnie atre spowodowal ze sie pojawila
a tak wogole to uzywam go ze wzgledu na niekonczaca sie walke z tradzikiem w okolicach brody i nad ustami.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 21:54   #3563
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Atrederm

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:37   #3564
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dziewczyny tak czytam o braku efektow u Was i sie zastanawiam czy wiecie, ze ostateczny efekt jest do pol roku po odstawieniu atre? To nie sa od razu spektakularne efekty...
Mam na mysli przebarwienia, blizny, zmarszczki- nie wiem jak z tradzikiem
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:11   #3565
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam o braku efektow u Was i sie zastanawiam czy wiecie, ze ostateczny efekt jest do pol roku po odstawieniu atre? To nie sa od razu spektakularne efekty...
Mam na mysli przebarwienia, blizny, zmarszczki- nie wiem jak z tradzikiem
Pół roku po odstawieniu? Dobrze wiedziećTzn. że jest nadzieja. Dziękuję za cenną informację. Bo podobnie jak inne dziewczyny zaczynałam zastanawiać się nad sensem stosowania, skoro poprawa głównie w zaskórnikach była, ale też znaczne pogorszenie ogólne skóry.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:26   #3566
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam o braku efektow u Was i sie zastanawiam czy wiecie, ze ostateczny efekt jest do pol roku po odstawieniu atre? To nie sa od razu spektakularne efekty...
Mam na mysli przebarwienia, blizny, zmarszczki- nie wiem jak z tradzikiem
A jak twoje zabiegi ? Widać już jakąś różnicę ? Uparcie domagam się wstawienia fotek a poważnie to mam załamkę, niby moja twarz wygląda troche lepiej niż rok temu, ale ponoć u wszystkich tak się dzieje po odstawieniu izotretinoiny w tabletkach;/ i kilka dni temu moja młodsza sis wypaliła, że jaką "ty masz podziurawiona i nierówną cerę", zabolało, choć nie dałam tego po sobie poznać. Łuszcze się i niby cera powinna się wygładzać, a różnicy nie widzę wcale, zaczynam się poważnie zastanawiać nad jakimiś zabiegami u dermatologa/ kosmetyczki.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:26   #3567
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Pół roku po odstawieniu? Dobrze wiedziećTzn. że jest nadzieja. Dziękuję za cenną informację. Bo podobnie jak inne dziewczyny zaczynałam zastanawiać się nad sensem stosowania, skoro poprawa głównie w zaskórnikach była, ale też znaczne pogorszenie ogólne skóry.
Skora jest zdzierana, wiec wszystkie przebarwienia, zmarszczki i blizny sa uwydatnione. Ta skora musi sie odbudowac i trzeba dac jej czas
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 21:07   #3568
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam o braku efektow u Was i sie zastanawiam czy wiecie, ze ostateczny efekt jest do pol roku po odstawieniu atre? To nie sa od razu spektakularne efekty...
Mam na mysli przebarwienia, blizny, zmarszczki- nie wiem jak z tradzikiem
dobrze wiedzieć bo podobnie jak asiatipl zaczęłam zastanawiać się nad sensem stosowania. Ale bede stosować mimo wątpliwości i obserwować skórę w sumie to ja stosuje ok 2 miesięcy wiec o czym ja tu mówię.
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 22:06   #3569
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

A ja stosuję od 30-go września, mniej więcej raz w tygodniu. Częściej nie mogę, bo łuszczenie jest zbyt duże, a codziennie muszę pokazywać się ludziom w szkole.
Walczę z zaskórnikami zamkniętymi i przebarwieniami.
Przedwczoraj mega mnie wysypało.. szczególnie na czole.. Ogólnie Atre wyciąga mi wszystko na wierzch..
Póki co, jestem zadowolona, ale nachodzą mnie też chwile słabości, przestaję wtedy wierzyć, że kiedyś moja twarz będzie ładna, jednolita i gładka. Podczas uwypuklenia się czegoś, zdarza mi się rozdrapać, wywołać stan zapalny, potem strupa.. blee..
Będę pisać o moich postępach i czytać Wasze wypowiedzi w chwilach słabości.
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 18:23   #3570
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Mnie te łuszczenie doprowadza do szału stosowałam atrederm przez tydzień (nie codziennie) .Ostatni raz posmarowałam się w sobotę a mi do dzisiaj łuszczy sie skóra .
Może kupię jakiś peeling enzymatyczny , chociaż nie chce mi sie wierzyc żeby one jakos przyzwoicie radziły sobie z tymi skórkami
Na dodatek nie umiem trzymać rąk zdala od twarzy i nie potrzebnie przy niej majstruje , ale jak widze te stada zaskórników to mnie szlak trafia
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.