Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 22:47   #4441
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja niestety (a szkoda!) nie mam dobrych wspomnień związanych z Fitomedem. Żel do cery suchej mnie po 2 tygodniach masakrycznie wysuszył, tonik do cery suchej od początku powodował pieczenie i szczypanie, tylko krem nawilżający był w porządku letnią porą. Miałam też kiedyś, kiedyś szampon do włosów suchych, nawet nie pamiętam czy mi się podobał, czy nie. Chyba wysuszał trochę skórę.
Właśnie pierwszym kosmetykiem fitomedu który mi się rzucił w oczy parę lat temu był właśnie ten krem nawilżający. Fajny skład.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
I to mi się podoba
Lubię do nich jeździć - w malutkim pomieszczeniu mają sklepik.
Na zwykłych, prostych półkach stoją ich produkty i czuję się jak w starej aptece, która ma tylko kilkadziesiąt swoich własnych wyrobów
P.S. Kiedyś dostałam od nich książkę "Cera tłusta to nie problem" - jest tam mnóstwo przepisów na różne mazidła, które można zrobić samemu, ale z lenistwa nie zrobiłam ani jednego - wlać mi



Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mhm, a nie próbowałaś go mieszać z jakimś lekkim nawilżającym kremem?
Bo to mój sposób na równomierne pokrycie twarzy, jednakowy jej koloryt i pozbycie się 'tępości' brzoskwiniowego podczas nakładania.
Od 4 miesięcy nie stosuję żadnych podkładów, co uznaję za przełom w swoim życiu, więc krem tonujący powinien działać tak, żebym nie chciała do podkładów wracać.
I w sumie tak jest, ale korci mnie ten z Alverde...
Może trik z mieszaniem i tu się sprawdzi
Dziękuję za opinię
Nie wiem jaką ten alterry ma konsystencję, ale alverde sam w sobie był dość kremowy, a po wymieszaniu z innym kremem znikał efekt tonujący, natomiast nałożony na inny krem rolował mi się. Wiem, że są osoby z niego zadowolone, patrz "kwc", więc nie jestem tutaj wyrocznią Przy pierwszym rzucie okiem twarz wygląda bardzo ładnie, ale jak spogłądałam pod lepsze swiatło mina mi rzedła, cała twarz w ciemnych plamach.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:58   #4442
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie zajrzałam na stronę Fitomedu i jestem bardzo mile zaskoczona. Bardzo dobre składy w tej ziołowej serii, nie wszystkie, ale są nowe formuły np toników, mleczek, płynów do twarzy, odzywek włosowych, ciekawe produkty. A ceny Czuję się skuszona i do tego czytam zewsząd wiele dobrych opinii.
Yhym..ceny całkiem, całkiem..a co do składów..to hm...jakieś Pegi przeleciały mi przed oczami i inne Phenoxyetanole...niemniej jednak ten peeling maska K&K ma świetne opinie. Chciałabym go wypróbować. Bo mam na brodzie trochę plam po niedoskonałościach. A nuż mi wybieli??
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:08   #4443
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Yhym..ceny całkiem, całkiem..a co do składów..to hm...jakieś Pegi przeleciały mi przed oczami i inne Phenoxyetanole...niemniej jednak ten peeling maska K&K ma świetne opinie. Chciałabym go wypróbować. Bo mam na brodzie trochę plam po niedoskonałościach. A nuż mi wybieli??
No właśnie- przy wrażliwych cerach jest jednak pewna obawa, a co do ich hydrolatów, to kiedyś nie były całkiem naturalne, a teraz to nie wiem, bo nie podają składów na stronie...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:15   #4444
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy:

Giovanni spray nablyszczajacy do wlosow-juz od dawna go chcialam kupic.
Olejek Aubrey z rozy-juz go mialam jest super
Mydlo giovanni detox-juz mialam,swietnie pachnie i oczyszcza.
Mydlo dead sea warehouse-juz niewiem ktore z koleji-jest super,uzywam glownie do mycia twarzy
My chelle-podklad mineralny w sztyfcie-slyszalam duzo dobrego o nim-zobaczymy czy sie sprawdzi.
Gliceryna i wit C do robionego serum
Olejek z arnica na zbolale miesnie-uzylam juz wczoraj i dziala
Acure-balsam ujedrniajacy-ma swietne recenzje wiec sie skusilam
Reviva toner-znowu skusilam sie przez dobre opinie i przez to ze jestem zadowolona z produktow tej firmy
Extra nabytki
Tonik od jakiegoś czasu jest na mojej wish liście, a teraz dopisuję jeszcze balsam Acure. I czekam z niecierpliwością na recenzje
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:23   #4445
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Albo na dalszym miejscu w składzie. 100% pure wstrzymało sprzedaż toników aż do wiosny. A miałaś któryś z wymienionych?
tak
miałam 100% pure jaśminowy, mam teraz santaverde, małą próbkę regulującego hauszki 10 ml, nie miałam nigdy toniku z pata, ale bardzo lubię ich micel, zużyłam już 3 butelki i chcę kolejne
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że nie oczyszcza Wyczytałam jedynie, że Luna oczyszcza słabiej, niż Clarisonic i bardziej koncentruje się na masażu. Oczywiście dopóki się nie wypróbuje, to sobie można gdybać
clarisonic na pewno bardzo dobrze oczyszcza

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Cudowności. Właśnie m.in. za to uwielbiam to serum. Nie zawsze moja cera dobrze reaguje na połączenie serum plus krem. Zwyczajnie zapycha mnie i wypryszcza. Nie za każdym razem. Zależy to od stanu skóry. Tu nie ma takiego problemu. Nie muszę się zastanawiać.
Używam go co drugi dzień. Częściej chyba nie ma sensu?

Spodobała mi się mgiełka Pat&Rub. Nie klei się. Nienawidzę tego w tonikach (wyjątek Phenome). Robi to, co ma robić - tonizuje, odświeża, przy tym pięknie pachnie.
Skład jest prosty, pewnie tonik jest łatwy do zrobienia samodzielnie.


Citrus Aurantium Amara Flower Water, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate


A może woda termalna?
ja też lubię moje lekkie żeliki pod krem bo pielęgnują bez dodatkowego obciążania
fajnie wygląda ta mgiełka muszę kiedyś spróbować
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
krem pomarańczowy MakeMeBIO jest boski. Kończę próbkę. W następnej kolejności wypróbuje różany i wtedy zdecyduje który kupić w pełnym wymiarze.
Moja sucha i wrażliwa skóra jest nawilżona i mięciutka. A nos nie "poci się" jak to się działo przy niektórych nawilżających naturalnych kremach dopaszczowych.
na czym polega pocenie się nosa w Twoim przypadku? pytam bo mnie również dotyczy ten problem...
ja również muszę wyrazić swój zachwyt nad tym kremem...to co oglądam na swojej twarzy od dwóch dni normalnie mnie zachwyca...jeszcze nigdy makijaż nie trzymał mi się tak pięknie przez tyle godzin użyłam tonik i żel nawilżający santaverde, kremik pomarańczowy make me bio, podkład anabelle i puder lauress ultimate finish (za którego suzabee ma u mnie dużego buziaka ) i po 12 godzinach męczącego dnia makijaż wciąż wyglądał dobrze...oby tak dalej !!!

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44549390] i zero alkoholu
Ciekawe, jak te dwa pachną http://www.100pure.lt/en/toners/21-m...a-tonique.html
http://www.100pure.lt/en/toners/22-p...e-tonique.html bo w działaniu na pewno skuteczne (taki arsenał ), ale ten zapach tea tree (tutaj hydrolat z kwiatów i liści) niekoniecznie wzbudzi zachwyt u zbuntowanej nastolatki[/QUOTE]
ten jaśminowy, który miałam niestety nie zachwycał zapachem, pachniał tak, jakby był zepsuty po jakimś czasie wytrąciły się w nim farfrocle więc zdecydowanie może zostać odrzucony przez nastolatkę, dla której istotny jest wygląd i zapach kosmetyku

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze?

Przychodzę z pytaniem, czy znacie jakiś gotowy tonik z kwasami? Nie radzę sobie już z tym, co mam na brodzie...

ostatnio Korah polecała mi ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ial-toner.html


Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mam nową miłość mydełko LAIT D'ANESSE 100g-kozie mleko 10% z Maurelii jest delikatniejsze od Gamilii po wieczornym demakijażu nie mam potrzeby smarowania sie kremem co prawda mam cere mieszaną w kierunku tłustej ,cera jest jakby rozjaśniona i dobrze oczyszczona ,mam wrażenie ze to 1 mydło które nie niszczy tej naturalnej warstwy lipidowej do konca Używam od tygodnia zobaczymy jak będzie dalej.

Woda z nieśmiertelnika (kocanki) z Phytemy pachnie o niebo lepiej od kocanki z innych firm i ukoiła moje rozszeżone naczynka.
Kurcze kusi mnie jeszcze kilka rzeczy z Maurelii z promocji
Muszę sobie zrobić bana na neta bo inaczej nici z odwyku
mydełko brzmi ogromnie kusząco i jest bez oleju palmowego zapisałam
są też kremy do twarzy z mlekiem klaczy marki epona, np.
http://organeo.pl/product-pol-1757-E...ery-50-ml.html

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44568842]
Ja dopiero co dowiedziałam się o camu, a przy okazji poszukiwań wypatrzyłam nowy sklep, a w nim mnóstwo kosmetyków i nie tylko z iherba, ale w dużo mniej korzystnych cenach, niemniej jednak znalazłam produkt, który mnie zainspirował w kwestii oczyszczania; połączenie glinki i peelingu enzymatycznego http://www.iherb.com/Bee-Alive-Inc-K...z-76-5-g/49536
a ponieważ mam na stanie coś takiego http://solidna-apteka.pl/la_claree/l...o_twarzy_75_ml
oraz peelingi enzymatyczne w proszku, to ukręcę sobie sama takie cudo [/QUOTE]
fajne to myjadło
glinka i enzymy z ananasa są w maseczce phenome, którą bardzo lubię
http://www.phenome.pl/pl/main/produk..._skory/?pid=50

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44569417]Ja mam już awizo z minejo , więc pewnie do Ciebie też już doszła, a spakowałam Ci właśnie m. in. próbki tej maseczki na glince La Claree (bo ja do tej pory używałam jej głównie jako myjadła do twarzy;- chyba ze dwa razy dostałam ją jako gratis ze sklepu My Orcanic; niestety byli chyba zbyt hojni i prawdopodobnie splajtowali, bo już ich nie ma ) oraz peelingi enzymatyczne, to możesz sobie też ukręcić coś takiego, a przy okazji zneutralizować zapach 100% pure

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------


Miałam na myśli coś takiego http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/SAP-Witamina-C/227, ale faktycznie, w skórze działają zupełnie tak samo [/QUOTE]
mam nadzieję, że moje paczuszki też będą na mnie czekać jak wrócę
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy:

Giovanni spray nablyszczajacy do wlosow-juz od dawna go chcialam kupic.
Olejek Aubrey z rozy-juz go mialam jest super
Mydlo giovanni detox-juz mialam,swietnie pachnie i oczyszcza.
Mydlo dead sea warehouse-juz niewiem ktore z koleji-jest super,uzywam glownie do mycia twarzy
My chelle-podklad mineralny w sztyfcie-slyszalam duzo dobrego o nim-zobaczymy czy sie sprawdzi.
Gliceryna i wit C do robionego serum
Olejek z arnica na zbolale miesnie-uzylam juz wczoraj i dziala
Acure-balsam ujedrniajacy-ma swietne recenzje wiec sie skusilam
Reviva toner-znowu skusilam sie przez dobre opinie i przez to ze jestem zadowolona z produktow tej firmy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:24   #4446
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy:

Giovanni spray nablyszczajacy do wlosow-juz od dawna go chcialam kupic.
Olejek Aubrey z rozy-juz go mialam jest super
Mydlo giovanni detox-juz mialam,swietnie pachnie i oczyszcza.
Mydlo dead sea warehouse-juz niewiem ktore z koleji-jest super,uzywam glownie do mycia twarzy
My chelle-podklad mineralny w sztyfcie-slyszalam duzo dobrego o nim-zobaczymy czy sie sprawdzi.
Gliceryna i wit C do robionego serum
Olejek z arnica na zbolale miesnie-uzylam juz wczoraj i dziala
Acure-balsam ujedrniajacy-ma swietne recenzje wiec sie skusilam
Reviva toner-znowu skusilam sie przez dobre opinie i przez to ze jestem zadowolona z produktow tej firmy
Zazdrosc.... Mialam te mydelka. Sa ok. Giovanni ma fajny zapach i jest duze choc i tak wole Nubian Heritage shea. Mialas moze zele pod prysznic z Nubian?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:31   #4447
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Cytat:
Nie wiem jaką ten alterry ma konsystencję, ale alverde sam w sobie był dość kremowy, a po wymieszaniu z innym kremem znikał efekt tonujący, natomiast nałożony na inny krem rolował mi się. Wiem, że są osoby z niego zadowolone, patrz "kwc", więc nie jestem tutaj wyrocznią Przy pierwszym rzucie okiem twarz wygląda bardzo ładnie, ale jak spogłądałam pod lepsze swiatło mina mi rzedła, cała twarz w ciemnych plamach.
Ten z Alterry ma fajną konsystencję - dość aksamitną, nie leje się i nie jest zbyt gęsta, taka w sam raz.
Ale jeśli chce się go nałożyć solo, to trzeba się streszczać, bo podczas rozsmarowywania szybko robi się tępy i wtedy nakładając go można dorobić się plam.
Dlatego mieszam go z lekkim kremem nawilżającym - taki mix nakłada się dobrze, bo jest poślizg, a walory tonujące są niezmienne, tyle że efekt końcowy jest jaśniejszy, co mi się podoba.
Też mi się parę razy zrolował jak przesadziłam z ilością, więc nie szaleję.
I jako że nie znalazłam niczego podobnego, co by mnie porwało, zostałam przy nim
Na to puder sypki i jestem zadowolona - mówi to ta, która prawie nigdy nie wychodziła do ludzi bez podkładu
Okazało się, że jest to możliwe i naprawdę jest dobrze
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 00:10   #4448
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Mam pytanie do wszystkich czytajacych. Czy ktoras z was posiadala to cudo? https://www.lovelula.com/products/ki...er-spf30-120ml. Zastanawiam sie bezustannie nad czyms co zastapi mi moj wycofywany krem z filtrem. Moj krem ma nastepujacy sklad:
Aqua, zinc oxide, macadamia ternifolia seed oil, glycerol, avocado oil, glyceryl monostearate, stearic acid, magnesium aluminium silicate, dl-alpha-tocopheryl acetate, caprylyl glycol, sodium hydroxymethylglycinate, jojoba oil, hydrolised vegetable protein and trehalose, white beeswax, beta-cyclodextrin and rutin, lactic acid, xantan gum, uncaria sinesis stem extract, squalane, potassium cetyl phosphate, terminalia chebula fruit extract, green tea extract, disodium edta, iron oxide yellow, red and black.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

Znaczy sie posiadam jeszcze dwa filtry ale szukam czegos co przedluzy mi trwalosc mineralow i zarazem bedzie lepkie czyli nie wchlonie sie do plaskiego matu jak moje dwa pozostale filtry. O te:
http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Natu...z-236-ml/39997

http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...nge-7-oz/20563

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 00:12   #4449
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tak
miałam 100% pure jaśminowy, mam teraz santaverde, małą próbkę regulującego hauszki 10 ml, nie miałam nigdy toniku z pata, ale bardzo lubię ich micel, zużyłam już 3 butelki i chcę kolejne



ja też lubię moje lekkie żeliki pod krem bo pielęgnują bez dodatkowego obciążania
fajnie wygląda ta mgiełka muszę kiedyś spróbować




ostatnio Korah polecała mi ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ial-toner.html


A możesz coś jeszcze polecić tego typu?
W żelu Santaverde przeszkadzał mi zapach i to na tyle, aby zrezygnować z zakupu .

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-01-13 o 00:14
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 06:37   #4450
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Hej Kretka!
Z tego co pamiętam to masz zupełnie inną cerę niż ja - delikatną i chyba podatną na podrażnienia - popraw mnie, jeśli się mylę.
Dla mnie ten żel i tonik są bardzo delikatne, ale ja jestem tłuścioch, więc nic mnie nie rusza
A krem nawilżający po raz pierwszy stosowałam kiedyś latem w mega upały i wtedy niestety mnie zapchał.
Dopiero teraz jest ok, ale musiałam się przełamać, żeby znowu go kupić

A widziałaś ich inne kremy?

Suchą i alergiczną Więc sądzę, że ta seria do cery suchej bardziej nada się dla normalnych, mieszanych, coś takiego.
Jeśli chodzi o te tradycyjne to pozostałe dwie wersje nie są dla mnie, bo lawendowa może podrażnić i spowodować jeszcze większe buraki na policzkach, a w różanych odrzuca mnie zapach, też możliwość uczulenia i wazelina. Te kremy "mój krem" z numerkami są jeszcze, ich nigdy nie próbowałam, bo nie ma ich stacjonarnie. Używałaś jakiegoś?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 06:53   #4451
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja również muszę wyrazić swój zachwyt nad tym kremem...to co oglądam na swojej twarzy od dwóch dni normalnie mnie zachwyca...jeszcze nigdy makijaż nie trzymał mi się tak pięknie przez tyle godzin użyłam tonik i żel nawilżający santaverde, kremik pomarańczowy make me bio, podkład anabelle i puder lauress ultimate finish (za którego suzabee ma u mnie dużego buziaka ) i po 12 godzinach męczącego
dokładnie tak - pomarańczowy make me bio to cudeńko nad cudeńkami
może on ma jakis klej, że makijaże tak na na nim leżą?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 09:29   #4452
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie tak - pomarańczowy make me bio to cudeńko nad cudeńkami
może on ma jakis klej, że makijaże tak na na nim leżą?
kusicie
chyba spróbuję jak skończę divine light.

Dziewczyny może będziecie wiedzieć ... zamówiłam kilka próbek serum z mącznicy z JMO ... Czy kod z boku to data ważności? Mój kod to 9259-1 Sprawdzałam na stronie checkcosmetic tyle, że bez -1 bo nie wchodzi i wyszło:
Date of manufacture:
17 of September, 2009
It looks like your product was manufactured more than 2 years ago


To znaczy, że jest nie ważne czy to nie ten kod
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:58   #4453
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
W żelu Santaverde przeszkadzał mi zapach i to na tyle, aby zrezygnować z zakupu .
Naprawdę? A jak to pachnie, bo czaję się na ten żelik?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie tak - pomarańczowy make me bio to cudeńko nad cudeńkami
może on ma jakis klej, że makijaże tak na na nim leżą?
No i wpadałam, choć nie potrzebuję żadnego kremu. Anula Twój blog mnie doprowadzi do ruiny! Bo oczywiście tam znalazłam recenzję rzeczonego Skusiła mnie tak wizja ładnej i mało świecącej strefy T Rozumiem, że jak go stosujecie, to filtra już nie nakładacie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:26   #4454
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Naprawdę? A jak to pachnie, bo czaję się na ten żelik?



No i wpadałam, choć nie potrzebuję żadnego kremu. Anula Twój blog mnie doprowadzi do ruiny! Bo oczywiście tam znalazłam recenzję rzeczonego Skusiła mnie tak wizja ładnej i mało świecącej strefy T Rozumiem, że jak go stosujecie, to filtra już nie nakładacie?

poczuwam się do odpowiedzialności..... podesłać Ci próbkę?
minerały trzymają się na nim jak zabetonowane
ja nie stosuję filtrów......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:30   #4455
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

poczuwam się do odpowiedzialności..... podesłać Ci próbkę?
minerały trzymają się na nim jak zabetonowane
ja nie stosuję filtrów......
Anula, dobry człowieku, a czy ja mogłabym Cię prosić o malutką próbkę?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:33   #4456
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Anula, dobry człowieku, a czy ja mogłabym Cię prosić o malutką próbkę?
dawaj adresa
z góry przepraszam za pojemniczek, ale będe musiała wykazać się sporą inwencją twórczą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:40   #4457
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dawaj adresa
z góry przepraszam za pojemniczek, ale będe musiała wykazać się sporą inwencją twórczą
Poszło na pw
Zaskocz mnie, zobaczymy co wymyślisz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:48   #4458
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wszystkich czytajacych. Czy ktoras z was posiadala to cudo? https://www.lovelula.com/products/ki...er-spf30-120ml. Zastanawiam sie bezustannie nad czyms co zastapi mi moj wycofywany krem z filtrem. Moj krem ma nastepujacy sklad:
Aqua, zinc oxide, macadamia ternifolia seed oil, glycerol, avocado oil, glyceryl monostearate, stearic acid, magnesium aluminium silicate, dl-alpha-tocopheryl acetate, caprylyl glycol, sodium hydroxymethylglycinate, jojoba oil, hydrolised vegetable protein and trehalose, white beeswax, beta-cyclodextrin and rutin, lactic acid, xantan gum, uncaria sinesis stem extract, squalane, potassium cetyl phosphate, terminalia chebula fruit extract, green tea extract, disodium edta, iron oxide yellow, red and black.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

Znaczy sie posiadam jeszcze dwa filtry ale szukam czegos co przedluzy mi trwalosc mineralow i zarazem bedzie lepkie czyli nie wchlonie sie do plaskiego matu jak moje dwa pozostale filtry. O te:
http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Natu...z-236-ml/39997

http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...nge-7-oz/20563

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ja swego czasu sie na niego czailam, ale w koncu nie kupilam zadnego filtra
czytalam wtedy opinie i jest podobno bardzo lekki, nie klei sie. przypuszczam, ze wchlonie sie do matu, wiec chyba nie do konca dla ciebie...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:52   #4459
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

poczuwam się do odpowiedzialności..... podesłać Ci próbkę?
minerały trzymają się na nim jak zabetonowane
ja nie stosuję filtrów......
Tak mi głupio z tą jedną próbką, bo to koszta i czas, ale jakbyś była tak miła, to tutaj się złamię i bardzo mocno poproszę Kurczę, a chciałam trzymać się zasady, co by nie gromadzić próbek... Do tej pory się udawało Silna wola, nie ma co...

Przyznam, że ostatnio porzuciłam minerały na rzecz kremu BB. Lepiej wygląda buzia i nie świecę się.

Filtry stosuję także w kratkę, głownie wtedy, gdy mnie sumienie ruszy albo wiem, że będę długo na słońcu. Mam tyle dobra naturalnego, że kiedy to stosować jak ciągle tylko filtry i filtry...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:09   #4460
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tak mi głupio z tą jedną próbką, bo to koszta i czas, ale jakbyś była tak miła, to tutaj się złamię i bardzo mocno poproszę Kurczę, a chciałam trzymać się zasady, co by nie gromadzić próbek... Do tej pory się udawało Silna wola, nie ma co...

Przyznam, że ostatnio porzuciłam minerały na rzecz kremu BB. Lepiej wygląda buzia i nie świecę się.

Filtry stosuję także w kratkę, głownie wtedy, gdy mnie sumienie ruszy albo wiem, że będę długo na słońcu. Mam tyle dobra naturalnego, że kiedy to stosować jak ciągle tylko filtry i filtry...

Głównym zadaniem tego wątku jest łamanie naszych zasad
Większość kremów bb jakie oglądałam ma trójglicerydy dość wysoko, nie wiem czemu, i dlatego jakiś czas temu przestałam sobie nimi zawracać głowę. Na szczęście

Właśnie zamawiam dry flo na mazidłach, ale widzę, że dużo strasznie tego!
Jakby ktoś chciał połowę to możemy wziąć na spółkę.

Ostatnio ktoś (przepraszam, nie pamietam Kto ) pisał o dodawaniu olejków eterycznych do szamponów celem zmniejszenia przetłuszczania. W tym celu właśnie wybrałam rozmarynowy - dobry będzie, prawda?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:28   #4461
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Głównym zadaniem tego wątku jest łamanie naszych zasad
Większość kremów bb jakie oglądałam ma trójglicerydy dość wysoko, nie wiem czemu, i dlatego jakiś czas temu przestałam sobie nimi zawracać głowę. Na szczęście

Właśnie zamawiam dry flo na mazidłach, ale widzę, że dużo strasznie tego!
Jakby ktoś chciał połowę to możemy wziąć na spółkę.

Ostatnio ktoś (przepraszam, nie pamietam Kto ) pisał o dodawaniu olejków eterycznych do szamponów celem zmniejszenia przetłuszczania. W tym celu właśnie wybrałam rozmarynowy - dobry będzie, prawda?
Jeszcze raz pięknie dziękuję Aniu

Wczoraj był dzień kuszenia. Skusiłyście mnie kremem Orange Energy Make Me BIO i maseczką Fitomedu K + K.

Wiem, jakie składy mają BB, ale stosuję go od miesiąca (dr g gowoonsesang brightening balm) i mam ładniesjzą gębę, niż po minerałach. I nie chodzi tu nawet o efekt po zrobieniu makijażu, a raczej po jego zmyciu.

Ja stosuję czasem olejki eteryczne do szamponu, ale raczej o tym nie pisałam. Rozmarynowy to jeden z moich ulubionych

PS. Rayne skusiła mnie podczas wymianki na na dr Organic odżywkę kokosową. Naprawdę niezła I krem z retinolem z iherba też bardzo dobrze mi się sprawdza.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-01-13 o 11:30 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:54   #4462
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny widze, ze piszecie o Fitomedzie, a ja wlasnie przed Swietami zrobilam sobie prezent i zamowilam dosc duza paczke od nich i jestem w trakcie sumiennego uzywania.
Mam Peeling z korundem i krem z kwasem mlekowym (nr.7)- bo mam cere sucha, delikatna i staram sie rozjasnic przebarwienia.
Siostrze krem plotlusty, a mamie Krem nr.4 bo ma bardzo sucha skore.
Do tego zele myjace, toniki i mgielki.
Zaszalalam troche, ale tak ciezko ich dostac, ze postanowilam sprobowac raz, a dobrze
Ceny na prawde sa bardzo dobre, a na temat tych kosmetykow od dawna slysze pochwaly.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:57   #4463
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

blackdaisy, wiesz może jak mamie sprawuje się krem? Bo ta wersja mi się spodobała i jestem ciekawa
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:00   #4464
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Głównym zadaniem tego wątku jest łamanie naszych zasad
Większość kremów bb jakie oglądałam ma trójglicerydy dość wysoko, nie wiem czemu, i dlatego jakiś czas temu przestałam sobie nimi zawracać głowę. Na szczęście

Właśnie zamawiam dry flo na mazidłach, ale widzę, że dużo strasznie tego!
Jakby ktoś chciał połowę to możemy wziąć na spółkę.

Ostatnio ktoś (przepraszam, nie pamietam Kto ) pisał o dodawaniu olejków eterycznych do szamponów celem zmniejszenia przetłuszczania. W tym celu właśnie wybrałam rozmarynowy - dobry będzie, prawda?
Ja się zgłaszam- faktycznie dużo tego, a bardzo mi podpasował

Sylwiusaka pisała o dodawaniu olejków (rozmarynowego właśnie, cytrynowego i herbacianego pod kątem zmniejszenia przetłuszczu )
Ja mam szampon rozmarynowy Avalona i od kiedy go używam, to wydaje mi się, że troszkę mniej się przetłuszczają, ale i tak myję codziennie, więc nie bardzo mam jak sprawdzić to dokładniej, ale na drugi dzień z rana, jak nie muszę nigdzie od razu wyjść, to jeszcze obleci...Nie zauważyłam też, żeby wysuszał włosy (może za krótko go używam), bo Sylwiusaka pisała, że jej wysuszył, więc może nie dodawaj za dużo na początek i zobacz, jak działa...
Czy nie zrujnuję zbytnio Twojego słoiczka kremu pomarańczowego Make me Bio, jeśli poproszę jeszcze i ja o malutką próbeczkę, bo tak kusicie z Promolcią od wczoraj, że i ja w końcu poległam, a mam tyle tego dobra, że już nie chcę niczego pełnowymiarowego brać na próbę (!!!)
(pisz, co ewentualnie chciałabyś ode mnie, bo pewnie to mam)
Może próbkę mydła z solą z MM http://www.iherb.com/One-with-Nature...-oz-200-g/5787
i oliwa plus zielona herbata http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...oap-mydlo.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-13 o 12:34
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:00   #4465
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
blackdaisy, wiesz może jak mamie sprawuje się krem? Bo ta wersja mi się spodobała i jestem ciekawa
Jest bardzo zadowolona, ja tez uzylam go pare razy i najpierw zdziwila mnie konstystencja bo jest zupelnie "kamienny" jak sie otworzy pudeleczko (tak jak olej kokosowy na przyklad), ale przy kontakcie ze skora sie rozpuszcza.

Idealny na zime i wietrzna pogode dla cer suchcyh. Uzywalam pod podklad i bylo bardzo dobrze tez.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:14   #4466
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczynki, a a jakie minerały polecacie, co by nie robiły ciasta, nie powodowały efektu bombki i ładnie wygładzały twarz? Co mnie coś zachwyci przez chwilę, to potem, długofalowo się nie sprawdza.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:15   #4467
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Jest bardzo zadowolona, ja tez uzylam go pare razy i najpierw zdziwila mnie konstystencja bo jest zupelnie "kamienny" jak sie otworzy pudeleczko (tak jak olej kokosowy na przyklad), ale przy kontakcie ze skora sie rozpuszcza.

Idealny na zime i wietrzna pogode dla cer suchcyh. Uzywalam pod podklad i bylo bardzo dobrze tez.
Takie masełko, po składzie widać, że będzie masełkiem, bo same masła i oleje są Kuszący, kuszący.

Anula, jakbyś coś ode mnie chciała to pisaj, choć pewnie z moich niezbyt zróżnicowanych zbiorów (powiększyły się od ostatniego czasu - świąt , się kiedyś pochwalę) wszystko miałaś, ale się polecam i jakby co służę!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:42   #4468
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jeszcze raz pięknie dziękuję Aniu

Wczoraj był dzień kuszenia. Skusiłyście mnie kremem Orange Energy Make Me BIO i maseczką Fitomedu K + K.

Wiem, jakie składy mają BB, ale stosuję go od miesiąca (dr g gowoonsesang brightening balm) i mam ładniesjzą gębę, niż po minerałach. I nie chodzi tu nawet o efekt po zrobieniu makijażu, a raczej po jego zmyciu.

Ja stosuję czasem olejki eteryczne do szamponu, ale raczej o tym nie pisałam. Rozmarynowy to jeden z moich ulubionych

PS. Rayne skusiła mnie podczas wymianki na na dr Organic odżywkę kokosową. Naprawdę niezła I krem z retinolem z iherba też bardzo dobrze mi się sprawdza.

nie miałam na mysli tego, że składy bb są złe - mnie po prostu trójglicerydy zapychają, więc unikam
rozmaryn wezmę na pewno
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44582224]Ja się zgłaszam- faktycznie dużo tego, a bardzo mi podpasował

Sylwiusaka pisała o dodawaniu olejków (rozmarynowego właśnie, cytrynowego i herbacianego pod kątem zmniejszenia przetłuszczu )
Ja mam szampon rozmarynowy Avalona i od kiedy go używam, to wydaje mi się, że troszkę mniej się przetłuszczają, ale i tak myję codziennie, więc nie bardzo mam jak sprawdzić to dokładniej, ale na drugi dzień z rana, jak nie muszę nigdzie od razu wyjść, to jeszcze obleci...Nie zauważyłam też, żeby wysuszał włosy (może za krótko go używam), bo Sylwiusaka pisała, że jej wysuszył, więc może nie dodawaj za dużo na początek i zobacz, jak działa...
Czy nie zrujnuję zbytnio Twojego słoiczka kremu pomarańczowego Make me Bio, jeśli poproszę jeszcze i ja o malutką próbeczkę, bo tak kusicie z Promolcią od wczoraj, że i ja w końcu poległam, a mam tyle tego dobra, że już nie chcę niczego pełnowymiarowego brać na próbę (!!!)
(pisz, co ewentualnie chciałabyś ode mnie, bo pewnie to mam)
Może próbkę mydła z solą z MM http://www.iherb.com/One-with-Nature...-oz-200-g/5787
i oliwa plus zielona herbata http://arabiannight.bazarek.pl/opis/...oap-mydlo.html[/QUOTE]
co do próbki kremu - oczywiście
a na kawałek mydła z solą chętnie się skuszę, bo z solą jeszcze żadnego nie miałam ale nic więcej, absolutnie nic.
co do dry flo to się spóźniłaś - ewentualnie jak przyjdzie i będzie tego naprawdę dużo to podziele sie z Tobą swoją połówką dam znać
planuję kupić olejek rozmarynowy i cedrowy i dodać je razem - poużywamy, zobaczymy
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a a jakie minerały polecacie, co by nie robiły ciasta, nie powodowały efektu bombki i ładnie wygładzały twarz? Co mnie coś zachwyci przez chwilę, to potem, długofalowo się nie sprawdza.
uwaga, będę nudna....
lauressa znasz?
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Anula, jakbyś coś ode mnie chciała to pisaj, choć pewnie z moich niezbyt zróżnicowanych zbiorów (powiększyły się od ostatniego czasu - świąt , się kiedyś pochwalę) wszystko miałaś, ale się polecam i jakby co służę!
dzięki będę pamietać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:55   #4469
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie miałam na mysli tego, że składy bb są złe - mnie po prostu trójglicerydy zapychają, więc unikam
rozmaryn wezmę na pewno

uwaga, będę nudna....
lauressa znasz?

Mnie też zapychają, ale tylko w niektórych przypadkach. Pewno liczy się też pozostały skład i efekt po. A tutaj nic, wręcz buzia mi wyładniała, taka transparentna się zrobiła i przejrzysta, co mnie straaasznie zadziwiło (najpierw testowałam dwie duże próbki przez ponad miesiąc). W efekcie idzie do mnie z Korei pełnowymiarowe opakowanie

Lauressa nie znam Nic, a nic.

Anula, polecam się na przyszłość, w sensie, gdyby coś z moich zbiorów Cię zainteresowało. Zmykam na siłkę
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:55   #4470
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

co do próbki kremu - oczywiście
a na kawałek mydła z solą chętnie się skuszę, bo z solą jeszcze żadnego nie miałam ale nic więcej, absolutnie nic.
co do dry flo to się spóźniłaś - ewentualnie jak przyjdzie i będzie tego naprawdę dużo to podziele sie z Tobą swoją połówką dam znać
planuję kupić olejek rozmarynowy i cedrowy i dodać je razem - poużywamy, zobaczymy

Cedrowy- dobry pomysł; zdaje się, że dodają do olejków do skóry suchej, więc powinien zapobiec ewentualnemu wysuszeniu

A to z zieloną herbatą pachnie obłędnie, bo jest w pudełeczku tylko (bez folii), więc wywąchałam trochę...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.