Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 08:07   #3001
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Paznokcie mam przedłużone jakieś 2-3mm hybrydą więc nie powinnam ich tu dodawać ale mam pytanie odnośnie kształtu Jakiś czas temu narzekałam na łamanie się czubków przy migdałkach. Zatem postanowiłam złagodzić czubki i wyszło takie oto coś jak w załączniku. Czy waszym zadniem takie kształt pasuje do mojej dłoni i płytki? Kogo pytać jak nie was
Dla zainteresowanych na paznokciach Rimmel by Rita Ora 703 i na to wtarty opalizujący pyłek, całość pokryta dwoma warstwami poshe dla wyrównania Wiem skórki, nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na brudne skoro w rzeczywistości tak nie jest, raczej są przesuszone od wczoraj
Uuuu....
Kształt ładny, mani śliczne, ale hybryda.... Bu.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51288266]
Ładny ten piasek,też myślałam że to Wibo no i skórki już miodzio
[/QUOTE]
Dziękować
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oj to troszkę czasu jeszcze

Kikuś- śliczny jest i skóreczki dużo lepiej Kikusie to najfajniejsze piaski, najłatwiejsze w malowaniu
No nie aż tak długo. Wytrzymam

Dzięki. Tak faktycznie świetny jest
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
nie kompletnie mi takie piaski nie pasują za to kolor ma bardzo ładny (o dziwo żółty jak na mnie xD)
Spoczko
Tak jest taki żółtawy, co też dziwi, bo ja zazwyczaj sie z żółtkami nie lubię
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie no co Ty, jeszcze mnie ktoś do MZOLu podpiehdoli i mi wszystkie dzieci odbiorą
Apropos MZOL... Śniło mi się dziś, że byłam na jakimś przesłuchaniu, i mi facet powiedział, że ilość lakierów jaką posiadam jest nielegalna.
Na własny użytek można mieć tylko 167 butelek. Powyżej tego tzreba skłądać papiery o zezwolenie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Śneiguś to moje paznokcie tak jak twoje po BC i klimie wyglądają codziennie w pracy. Dokładnie tak..
O masz! Serio?? Jak Ty sobie z tym radzisz?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
oooo to chyba wystarczą mi nowe wibosie aż tak za piachami nie szaleję a coś wspólnego zdecydowanie mają
Faktycznie mają podobny klimat.
Z tym, że w tej sytuacji wolę Kiko 1 tańsze, 2 wygodniej się malują, 3 mam je dośc blisko
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam na razie zaległe wiosenne listki!
Super. To cieniowanie jest obłędne

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
Baza cudna, piegi fajnie, ale tych heksów bym się pozbyła
Kształt mruuuu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:11   #3002
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję



Teraz nadrabianie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100227.jpg (37,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100228.jpg (34,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100229.jpg (39,6 KB, 6 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:14   #3003
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wierzycie w to, ze plytka paznokcia moze sie wydluzyc? To jest bardziej przyrosnac? Podobno jest to mozliwe dzięki olejowaniu paznokci. Ale jestem baaaardzo sceptyczna w tej kwestii. Mysle, ze płytka to kwestia genow, zwlascza, gdy widze swoje dziecko z identycznymi jak moje pazurkami
Tak oczywiście.
Ale wg mnie olejowanie to tylko część tego procesu, i to nieznaczna. Nawilży płytkę, zmiękczy skórki, ale tylko dzięki nakładaniu olejku niewiele lub nic się nie zmieni. Uważam, że to fajny element pielęgnacji, ale czasem "przereklamowany"
Najważniejsze myślę przy wydłużaniu płytki jest to by nie grzebać zbyt pod pazurkiem i odsuwać skórki. Właśnie przy odsuwaniu olejek bywa pomocny.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:45   #3004
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja mam na liście 8 rzeczy, ale co tam, że mam listę.. pewnie i tak rozpiehdolę więcej hajsu, niż zaplanowałam
Huehuehue, u mnie raczej odwrotnie - hajsy mnie ograniczają, więc to pod nie stworzyłam listę Choć i tak jakoś mój entuzjazm opadł i jeśli miałabym wybierać w tej chwili, to wzięłabym odżywkę i czerwonego Rimmela.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wsio cudnie wymalowane środkowy mi tak sobie, ale i tak pazurki są tak śliczne więc wiesz
Pięknie dziękuję
Coś mi się wydaje, że jeszcze trochę Was pomęczę takimi kolorami, także uczciwie ostrzegam
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
neon mnie zabił ten ostatni no i nie ma za co u Ciebie lepiej się sprawdził niż u mnie a skórka ekstra, ostatnio mam na nią ochotę
Dzięki
Bosze Han, dopiero zobaczyłam Twój podpis Jak za dzieciaka usłyszałam tę piosenkę, tak do tej pory kocham
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jakie śliczne, wszystkie



I ja mam mani


Urocze połączenie
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
vivinn dziękuje ślicznie;***
Nie wiem właśnie... Miałam zamiar " te dzieci wykończyć" ale z dziećmi się tak nie godzi więc przygarnęłam jeszcze piątke . Czekam na zamówienie z Inglota

Zobaczyłam na blogu u tej dziewcyny i nie mogłam nie przygarnąć tego koloru

http://daguszka.blogspot.com/2013/08...nglot-390.html
No i wszystko wraca na właściwe tory

Świetny!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Stanęłam na głowie ze skórkami.. Lepiej
I upolowany kikuś- na moim monitorze kolor oddany idealnie.
ajna konsystencja, szybko schnie dobrze się maluje- nie doczyszczałam nawet nic po malowaniu
No no, skórki to już praktycznie zaspokojone są
Kiko fajny, pozytywny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hej
wszystko mi się podoba
a neon na białej bazie?
Dzięki, miło mi
Tak Jedna warstwa żółtka na jednej warstwie bieli.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:47   #3005
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość

No no, skórki to już praktycznie zaspokojone są
Kiko fajny, pozytywny
Praktycznie zaspokojone
Dziękuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:00   #3006
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak oczywiście.
Ale wg mnie olejowanie to tylko część tego procesu, i to nieznaczna. Nawilży płytkę, zmiękczy skórki, ale tylko dzięki nakładaniu olejku niewiele lub nic się nie zmieni. Uważam, że to fajny element pielęgnacji, ale czasem "przereklamowany"
Najważniejsze myślę przy wydłużaniu płytki jest to by nie grzebać zbyt pod pazurkiem i odsuwać skórki. Właśnie przy odsuwaniu olejek bywa pomocny.






Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładny

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------




jeżeli się odpowiednio zadba o paznokcie to płytka może przyrosnąć, ja sama przyszłam na wątek z płytką o wiele krótszą, niż mam obecnie. ale nie oszukujmy się, czasami jest tak, że ktoś może olejować, kremować, cudować, a płytka nie przyrośnie za nic. często to też kwestia genów, ja mam po mamie mocne, grube paznokcie, nawet płytkę mamy podobną, z tym że ja jej nie potrafię oduczyć od grzebania pod płytką
KLIK tak wyglądały moje paznokcie w kwietniu 2013
KLIK a to zdjęcie z czerwca 2014, moim zdaniem różnica jest (w obu przypadkach paznokcie spiłowane do opuszka )
aż chyba po zmyciu obecnego mani ofocę golasy i sobie pooglądam te zdjęcia
Sprobuje z moja mikro płytką, choc do tego eksperymentu podchodze sceptycznie. Tym bardziej, ze do grzebania pod plytka juz od dawna nie mam tendencji. Gdy bylam nastolatka moja plytka konczyla sie doslownie falami Dunaju, potem po wielu latach sie wyrowanala na szczęście, ale nie wydluzyla.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:09   #3007
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Sprobuje z moja mikro płytką, choc do tego eksperymentu podchodze sceptycznie. Tym bardziej, ze do grzebania pod plytka juz od dawna nie mam tendencji. Gdy bylam nastolatka moja plytka konczyla sie doslownie falami Dunaju, potem po wielu latach sie wyrowanala na szczęście, ale nie wydluzyla.
Nie stawiaj sobie tego za cel, to ani się obejrzysz a będzie dłuższa

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję

Teraz nadrabianie.
Szkoda, że zdjęcia zmieniają kolor skóry przy takich lakierach
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 09:30   #3008
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Anula piękne masz te paznokcie. Lakier też śliczny. Bardzo lubie lakiery orly, niestety u mnie dostępność słaba , cena też dość wysoka. W liceum na nie chorowałam)
dziękuję
no niestety, cena wysoka, ja swoje starsze które mam to z ich strony kupowałam, głównie jakieś promocyjne czy coś. A te wygrane w konkursie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Paznokcie mam przedłużone jakieś 2-3mm hybrydą więc nie powinnam ich tu dodawać ale mam pytanie odnośnie kształtu Jakiś czas temu narzekałam na łamanie się czubków przy migdałkach. Zatem postanowiłam złagodzić czubki i wyszło takie oto coś jak w załączniku. Czy waszym zadniem takie kształt pasuje do mojej dłoni i płytki? Kogo pytać jak nie was
Dla zainteresowanych na paznokciach Rimmel by Rita Ora 703 i na to wtarty opalizujący pyłek, całość pokryta dwoma warstwami poshe dla wyrównania Wiem skórki, nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na brudne skoro w rzeczywistości tak nie jest, raczej są przesuszone od wczoraj
bardzo dobry kształt! i długość wydaje mi się najlepsza dla Ciebie.
Czy to ten syrenkowy pyłek co u Anity? cudne to jest co to w ogóle, jaka firma?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51288266]

No własnie to chyba przez ustawienia tego aparatu :/

Z ćwiekami bardzo mi przypadł do gustu
[/QUOTE]

możliwe.
dzięki

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Z ćwiekami suuuper


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

troszkę smutny, mimo to piękny na szczęście ćwieki go rozweseliły
ja lubię też tego typu lakiery, choć faktycznie ostatnio mam raczej fazę na weselsze, dlatego podejrzewam, że jeszcze może mnie kiedyś najdzie na niego


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
z ćwiekami bardzo fajnie


A ja mam na razie zaległe wiosenne listki!


soczysty mani, fajny

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


I ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
niby niegłupi, ale mnie nie powalił coś te heksy średnio.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wierzycie w to, ze plytka paznokcia moze sie wydluzyc? To jest bardziej przyrosnac? Podobno jest to mozliwe dzięki olejowaniu paznokci. Ale jestem baaaardzo sceptyczna w tej kwestii. Mysle, ze płytka to kwestia genow, zwlascza, gdy widze swoje dziecko z identycznymi jak moje pazurkami
ja nie wierzę, ja to wiem klik
Ale to nie jest tak, że "dzięki olejowaniu", oczywiście dbanie (różnorodne, nie dam olej) na pewno wskazane, ale moim zdaniem głównie tu decyduje budowa płytki/palca ogólnie. U mnie np jeden paznokiec na 10 nie chce przyrosnąć, tzn też przyrósł, ale nadal jest wyraźnie inny od reszty i już nie liczę na to, że się to zmieni. Wg mnie pomocne w przyrastaniu jest noszenie dłuższych paznokci. Wtedy paznokcie się trochę zawijają, naciskają na płytkę. Ale właśnie od budowy paznokci zależy jaka to będzie długość, u niektórych wystarczy by tylko za opuszek wystawały, albo były równo z nim.
Ja przez jakiś czas miałam problem z rozdwajającym się notorycznie kciukiem w efekcie czego był cały czas krótki i od razu przyrost mi się nadrywał i cofał.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję
jest moc

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Tak Jedna warstwa żółtka na jednej warstwie bieli.
ten matowy biały tak? i powiedz, on u Ciebie już po jednej warstwie wygląda idealnie, tzn równy kolor? bo ja właśnie pomalowałam, raczej niegrubą warstwą i równo nie jest. I nie wiem czy dołożyć drugą, czy kolorowy lakier to wyrówna.. tam gdzie dałam grubiej jedna by wystarczyła, mogłam od razu na to wpaść :/

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Szkoda, że zdjęcia zmieniają kolor skóry przy takich lakierach
ale u mnie tak jest tylko na zdjęciach zależy od światła - mogę zrobić jaśniejsze zdjęcie z normalnym kolorem skóry, ale bez idealnej neonowatości neonu i mogę zrobić ciemne, gdzie widać pełną moc lakieru, ale niestety skóra cierpi. Staram się to zawsze jakoś wypośrodkować
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:34   #3009
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ja nie wierzę, ja to wiem klik
Ale to nie jest tak, że "dzięki olejowaniu", oczywiście dbanie (różnorodne, nie dam olej) na pewno wskazane, ale moim zdaniem głównie tu decyduje budowa płytki/palca ogólnie. U mnie np jeden paznokiec na 10 nie chce przyrosnąć, tzn też przyrósł, ale nadal jest wyraźnie inny od reszty i już nie liczę na to, że się to zmieni. Wg mnie pomocne w przyrastaniu jest noszenie dłuższych paznokci. Wtedy paznokcie się trochę zawijają, naciskają na płytkę. Ale właśnie od budowy paznokci zależy jaka to będzie długość, u niektórych wystarczy by tylko za opuszek wystawały, albo były równo z nim.
Ja przez jakiś czas miałam problem z rozdwajającym się notorycznie kciukiem w efekcie czego był cały czas krótki i od razu przyrost mi się nadrywał i cofał.


(...)

ale u mnie tak jest tylko na zdjęciach zależy od światła - mogę zrobić jaśniejsze zdjęcie z normalnym kolorem skóry, ale bez idealnej neonowatości neonu i mogę zrobić ciemne, gdzie widać pełną moc lakieru, ale niestety skóra cierpi. Staram się to zawsze jakoś wypośrodkować
U mnie lepiej działają krótkie. A właściwie gdy się cos oderwie, to warto obciąć do opuszka, a wtedy przyrasta szybciej.
Jak kiedyś wspominałam, pomaga mi evelinka od spodu. Ale tylko po pazurku.


Tak, no i właśnie to myślałam. Albo przekłamujesz lakier, albo skóre...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:57   #3010
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
U mnie lepiej działają krótkie. A właściwie gdy się cos oderwie, to warto obciąć do opuszka, a wtedy przyrasta szybciej.
Jak kiedyś wspominałam, pomaga mi evelinka od spodu. Ale tylko po pazurku.


Tak, no i właśnie to myślałam. Albo przekłamujesz lakier, albo skóre...
no to u mnie zdecydowanie odwrotnie.

w pewnym sensie tak, ale ja się już nawet w miarę nauczyłam focić neony
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 10:23   #3011
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
U mnie dwa nowe posty, Sweet Dreams i Sweet Dreams z ćwiekami
Piękny lakier! Co prawda zupełnie nie wpisuje się w moje aktualne chciejstwa, ale urody mu nie odmówię Z ćwiekami jeszcze lepiej - bardziej nostalgicznie, ale tak pozytywnie (polecę niespełnionym poetą: jak popołudnie na wrzosowisku )
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też mam mani
uwielbiam to połączenie, mogłabym je nosić do znudzenia
Nie dziwię Ci się, cudowne jest
Kształt faktycznie sto razy lepszy!
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Paznokcie mam przedłużone jakieś 2-3mm hybrydą więc nie powinnam ich tu dodawać ale mam pytanie odnośnie kształtu Jakiś czas temu narzekałam na łamanie się czubków przy migdałkach. Zatem postanowiłam złagodzić czubki i wyszło takie oto coś jak w załączniku. Czy waszym zadniem takie kształt pasuje do mojej dłoni i płytki? Kogo pytać jak nie was
Dla zainteresowanych na paznokciach Rimmel by Rita Ora 703 i na to wtarty opalizujący pyłek, całość pokryta dwoma warstwami poshe dla wyrównania Wiem skórki, nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na brudne skoro w rzeczywistości tak nie jest, raczej są przesuszone od wczoraj
Kształt jest naprawdę świetny i jak najbardziej pasuje do dłoni, zero zastrzeżeń
Mani milusie, bardzo delikatne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W życiu myślisz, że czemu z daleka zdjęcia robię
Nie z kilometra przecie Ja wiem co widzę
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Własnie miałam pisać


No to fajnie jak tak Oooooj Mundo jednak są w moim odczuciu warte każdego grosza i już mam cichy plan na kolejne


Podrzucisz stronę? popatrzyłabym sobie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam na razie zaległe wiosenne listki!
Cieniowanie i stemple - uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zI ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
Te heksy robią robotę Rewelacyjny!
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wierzycie w to, ze plytka paznokcia moze sie wydluzyc? To jest bardziej przyrosnac? Podobno jest to mozliwe dzięki olejowaniu paznokci. Ale jestem baaaardzo sceptyczna w tej kwestii. Mysle, ze płytka to kwestia genow, zwlascza, gdy widze swoje dziecko z identycznymi jak moje pazurkami
Pewnie, że może się wydłużyć Owszem dużo zależy od genów i od tego jak traktowałaś paznokcie do tej pory - paznokcie mogą nie przyrastać, bo mogły osiągnąć już swój pułap, bo były na tyle dobrze traktowane, że nie potrzebowały to tego olejków. Jakieś pięć lat wstecz długość mojej płytki była połową tego, co mam teraz, bo gryzłam paznokcie tragicznie. Ale w końcu dałam im spokój i sobie spokojnie odrosły, a później przyrosły
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Szkoda, że zdjęcia zmieniają kolor skóry przy takich lakierach
Nom taka dola, na szczęście tylko na zdjęciach Jeszcze zdjęcia robione dziś parę minut po siódmej, bez słońca, więc szarawo było.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jest moc



ten matowy biały tak? i powiedz, on u Ciebie już po jednej warstwie wygląda idealnie, tzn równy kolor? bo ja właśnie pomalowałam, raczej niegrubą warstwą i równo nie jest. I nie wiem czy dołożyć drugą, czy kolorowy lakier to wyrówna.. tam gdzie dałam grubiej jedna by wystarczyła, mogłam od razu na to wpaść :/



ale u mnie tak jest tylko na zdjęciach zależy od światła - mogę zrobić jaśniejsze zdjęcie z normalnym kolorem skóry, ale bez idealnej neonowatości neonu i mogę zrobić ciemne, gdzie widać pełną moc lakieru, ale niestety skóra cierpi. Staram się to zawsze jakoś wypośrodkować


Powiem Ci tak - nakładam raczej grubszą niż cieńszą warstwę i wtedy jest fajnie, nadaje się do noszenia samodzielnie. Ale ostatnio jakoś z rozpędu pomalowałam cieńszą warstwę na prawym serdaku, były takie cienio-prześwity na nim i po nałożeniu koloru tragedii nie było (a malowałam żółtkiem, a on wybitnie kryjący nie jest). Jeśli będziesz malowała na nim czymś bardziej kryjącym, to myślę, że ładnie podbije, ale dla pewności lepiej sprawdzić na jednym paznokciu może

O to to, dokładnie Takie mocne neony nie powodują, że skóra wygląda na brudną na żywo, ale mam takie laksy i są to w szczególności delikatne brzoskwinie :x
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 10:40   #3012
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Piękny lakier! Co prawda zupełnie nie wpisuje się w moje aktualne chciejstwa, ale urody mu nie odmówię Z ćwiekami jeszcze lepiej - bardziej nostalgicznie, ale tak pozytywnie (polecę niespełnionym poetą: jak popołudnie na wrzosowisku )

Powiem Ci tak - nakładam raczej grubszą niż cieńszą warstwę i wtedy jest fajnie, nadaje się do noszenia samodzielnie. Ale ostatnio jakoś z rozpędu pomalowałam cieńszą warstwę na prawym serdaku, były takie cienio-prześwity na nim i po nałożeniu koloru tragedii nie było (a malowałam żółtkiem, a on wybitnie kryjący nie jest). Jeśli będziesz malowała na nim czymś bardziej kryjącym, to myślę, że ładnie podbije, ale dla pewności lepiej sprawdzić na jednym paznokciu może

O to to, dokładnie Takie mocne neony nie powodują, że skóra wygląda na brudną na żywo, ale mam takie laksy i są to w szczególności delikatne brzoskwinie :x
no właśnie też myślę, że w innym czasie mogę mieć większą wenę na jego noszenie
haha uwielbiam Twoje opisy lakierów

ok, rozumiem. To ja chyba jednak cieniej maluję po prostu właśnie tak zrobiłam, spróbowałam na jednym z jedną warstwą i tak sobie, dlatego dołożyłam drugą warstwę bieli. Ogólnie mam mieszane uczucia co do niej, tzn efekt jest super, bo z jednej strony mat mat, a z drugiej taki miękki, ale nie jak satyna fajny byłby do noszenia solo, ale... wcale nie tak łatwo nim pomalować, żeby było idealnie gładko dużo łatwiej tradyjną bielą + top matujący, tylko, że to już nie to samo i warstw też więcej.

Często się czyta, że właśnie brzoskwinie coś takiego powodują. Ja nie pamiętam, żebym miała takie wrażenie kiedyś, ale chyba niedługo akurat będę malować czymś brzoskwiniowym to sprawdzę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:12   #3013
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładny


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51293853]
Cudowny !

[/QUOTE]

dzięki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Baza cudna, piegi fajnie, ale tych heksów bym się pozbyła
Kształt mruuuu
rozumiem, ja uwielbiam heksy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję


Teraz nadrabianie.
zbyt pomarańczowy dla mnie...



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

niby niegłupi, ale mnie nie powalił coś te heksy średnio.

rozumiem

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Te heksy robią robotę Rewelacyjny!
dziękuję, uważam podobnie


Ide się ogarnąć i spadam napaść Rossmanna

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:10   #3014
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie też myślę, że w innym czasie mogę mieć większą wenę na jego noszenie
haha uwielbiam Twoje opisy lakierów

ok, rozumiem. To ja chyba jednak cieniej maluję po prostu właśnie tak zrobiłam, spróbowałam na jednym z jedną warstwą i tak sobie, dlatego dołożyłam drugą warstwę bieli. Ogólnie mam mieszane uczucia co do niej, tzn efekt jest super, bo z jednej strony mat mat, a z drugiej taki miękki, ale nie jak satyna fajny byłby do noszenia solo, ale... wcale nie tak łatwo nim pomalować, żeby było idealnie gładko dużo łatwiej tradyjną bielą + top matujący, tylko, że to już nie to samo i warstw też więcej.

Często się czyta, że właśnie brzoskwinie coś takiego powodują. Ja nie pamiętam, żebym miała takie wrażenie kiedyś, ale chyba niedługo akurat będę malować czymś brzoskwiniowym to sprawdzę


No tak, nie najłatwiej się nim maluje, a szkoda :/ Tak jak pisałam - mi jedna warstwa wystarczała pod neony, do noszenia solo też by się nadawała, ale jakby nie patrzeć była gruba, najlepiej taka żeby sama zdołała się wypoziomować.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zbyt pomarańczowy dla mnie...


dziękuję, uważam podobnie


Ide się ogarnąć i spadam napaść Rossmanna
Czaję



Ja właśnie wróciłam... na tarczy niestety Nie było ani odżywki, ani czerwonego Rimmela (w ogóle nie był tej serii, więc chyba po prostu ją wycofali, a ja z moim refleksem - spóźniłam), no urwa dwie rzeczy na których najbardziej mi zależało Kupiłam żółty babeczkowy piasek (ktoś go chyba schował na końcu rzędu za zielonymi, ale cóż... ) i bazę peel off na pocieszenie.

Dziewczyny prośba - mogłybyście zerknąć przy okazji wizyty w Rossie czy stoją na półkach odżywki SH Complete Care 4w1 w różowej flaszce? U mnie najniższe półki z odżywkami SH wymiecione prawie całe, ale patrzyłam na kartoniki z cenami i wcale nie znalazłam... może mi się umaniło, że były?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:23   #3015
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
Piękne!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję



Teraz nadrabianie.
Razi!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Urocze połączenie
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:45   #3016
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51293853]Jest duża różnica [/QUOTE]


uff, myślałam że tylko ja to widzę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Apropos MZOL... Śniło mi się dziś, że byłam na jakimś przesłuchaniu, i mi facet powiedział, że ilość lakierów jaką posiadam jest nielegalna.
Na własny użytek można mieć tylko 167 butelek. Powyżej tego tzreba skłądać papiery o zezwolenie

Twoje sny nie przestają mnie zadziwiać


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję

ale razi a kształt jest super


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Huehuehue, u mnie raczej odwrotnie - hajsy mnie ograniczają, więc to pod nie stworzyłam listę Choć i tak jakoś mój entuzjazm opadł i jeśli miałabym wybierać w tej chwili, to wzięłabym odżywkę i czerwonego Rimmela.

ja zrobiłam listę, żeby wiedzieć po co idę, bo jak wpadnę bez ogaru to wymiotę wszystko


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się, cudowne jest
Kształt faktycznie sto razy lepszy!


O to to, dokładnie Takie mocne neony nie powodują, że skóra wygląda na brudną na żywo, ale mam takie laksy i są to w szczególności delikatne brzoskwinie :x

dziękuję no i w takim kształcie mi najlepiej


ja właśnie z tej przyczyny nie mam żadnej brzoskwini, bo moje dłonie w takich kolorach wyglądają fatalnie..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:47   #3017
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty


Cofnął mi się przyrost..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:53   #3018
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

No tak, nie najłatwiej się nim maluje, a szkoda :/ Tak jak pisałam - mi jedna warstwa wystarczała pod neony, do noszenia solo też by się nadawała, ale jakby nie patrzeć była gruba, najlepiej taka żeby sama zdołała się wypoziomować.
dokładnie, po małych testach doszłam do tego wniosku grubsza warstwa i nie ma śladów, ładnie wygląda
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:54   #3019
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uff, myślałam że tylko ja to widzę


Twoje sny nie przestają mnie zadziwiać
Nie nie tylko.

Mnie samą zadziwiają. Drugi był jeszcze dziwaczniejszy... ale to na na publiczne wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty


Cofnął mi się przyrost..
Co zrobił(a)?

To za karę. Za kwadraty
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 12:57   #3020
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty

Cofnął mi się przyrost..

ładne

a co do przyrostu - ja już olałam tu mi przyrośnie, tam się naderwie.. i tak jedyną osobą, która ogląda moje paznokcie nago jestem ja, a cały czas noszę je pomalowane


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie nie tylko.

Mnie samą zadziwiają. Drugi był jeszcze dziwaczniejszy... ale to na na publiczne wypowiedzi

a pamiętam ten czas, kiedy nie widziałam różnicy i myślałam, że nic nie przyrosło jednak po dłuższym czasie widać, że coś ruszyło

w klubie napisz, zaciekawiłaś mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:00   #3021
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Co zrobił(a)?

To za karę. Za kwadraty
W jakim sensie?

I tak pewnie niedługo wrócę do migdałków, szybko mi się kształty nudzą

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładne

a co do przyrostu - ja już olałam tu mi przyrośnie, tam się naderwie.. i tak jedyną osobą, która ogląda moje paznokcie nago jestem ja, a cały czas noszę je pomalowane
Dziękuję

W sumie racja, ja też nie wychodzę w niepomalowanych
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:01   #3022
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

w klubie napisz, zaciekawiłaś mnie
No nie wiem.
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
W jakim sensie?

I tak pewnie niedługo wrócę do migdałków, szybko mi się kształty nudzą
W sensie co Ci na włosach zrobił(a) fyzjer(ka).

uf
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:10   #3023
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

W sensie co Ci na włosach zrobił(a) fyzjer(ka).

uf
Podcięła końce, ale że były zniszczone, to trochę spadło
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:12   #3024
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Nadrobie później,ale chciałam Wam powiedzieć że byłam w Rossie.Co tam się dzieje! Nie kupiłam tylko tego brzoskwiniowego rimmela,ale zamiast tego kupiłam duo z Wibo
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:16   #3025
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51298603]Nadrobie później,ale chciałam Wam powiedzieć że byłam w Rossie.Co tam się dzieje! Nie kupiłam tylko tego brzoskwiniowego rimmela,ale zamiast tego kupiłam duo z Wibo [/QUOTE]

Ja się raczej nie wybieram
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:50   #3026
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bardzo fajny kształt!
Dziękuję
Mani bardzo ładne takie wiosenne

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uuuu....
Kształt ładny, mani śliczne, ale hybryda.... Bu.
Mam nadzieję, że dwa max trzy tgodnie i moje już odrosną zwłaszcza, że raczej będę starała sie trzymać takiej długości

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo dobry kształt! i długość wydaje mi się najlepsza dla Ciebie.
Czy to ten syrenkowy pyłek co u Anity? cudne to jest co to w ogóle, jaka firma?
Właśnie tak od wczoraj je oglądam i chyba faktycznia ta długość najlepsza gdyż paznokcie wydają się w nim względnie proste Przy dłuższych widać że lecą ku górze
Tak to ten sam na wzorniku zrobiłam na hybrydzie i na białym jest cudny więc postanowiłam spróbować ze zwykłym lakierem metodą prób i błędów udało się Ja mam konkretnie pyłek indigo "efekt syrenki" alee kosztuje on 7zł i nie różni się niczym od zwykłym opalizujących brokatowych pyłków np z modeny gdzie kosztuje o ile dobrze pamiętam chyba 1,50zł. Dowiedziałam sięo tym zbyt późno niestety

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kształt jest naprawdę świetny i jak najbardziej pasuje do dłoni, zero zastrzeżeń
Mani milusie, bardzo delikatne
Znając życie przy następnym mani mogę mieć problem z piłowaniem, zatem muszę zachować zdjęcie
Dziękuję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51298603]Nadrobie później,ale chciałam Wam powiedzieć że byłam w Rossie.Co tam się dzieje! Nie kupiłam tylko tego brzoskwiniowego rimmela,ale zamiast tego kupiłam duo z Wibo [/QUOTE]

To jest armagedon kobieto Zarwałam dziś teoretycznie przypadkiem koszykiem od starszej pani W przypadku testerów szminek to wyglądają jakby ktoś je normalnie powygryzał nie mówie już o macaniu pełnowartościowych produktów bo jak już wybrałam szminkę to oczywiście zajrzałam dla pewności czy niemacana. W przypadku lakierów jakby tornado przeszło po wystawach, porozwalane i te kobiety które biorą po kolei odcienie i malują na kciuku warstwę na warstwie Ale swoje chciejstwa zaspokoiłam chyba, że coś mnie jeszcze natchnie w internetach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:56   #3027
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dwa max trzy tgodnie i moje już odrosną zwłaszcza, że raczej będę starała sie trzymać takiej długości

(..)

To jest armagedon kobieto Zarwałam dziś teoretycznie przypadkiem koszykiem od starszej pani W przypadku testerów szminek to wyglądają jakby ktoś je normalnie powygryzał nie mówie już o macaniu pełnowartościowych produktów bo jak już wybrałam szminkę to oczywiście zajrzałam dla pewności czy niemacana. W przypadku lakierów jakby tornado przeszło po wystawach, porozwalane i te kobiety które biorą po kolei odcienie i malują na kciuku warstwę na warstwie Ale swoje chciejstwa zaspokoiłam chyba, że coś mnie jeszcze natchnie w internetach
Pewnie tak

No to podejrzewam, ze faktycznie poodgryzane... W syforze nie raz to się działo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 14:53   #3028
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję
Dla mnie też zbyt pomarańczowy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny prośba - mogłybyście zerknąć przy okazji wizyty w Rossie czy stoją na półkach odżywki SH Complete Care 4w1 w różowej flaszce? U mnie najniższe półki z odżywkami SH wymiecione prawie całe, ale patrzyłam na kartoniki z cenami i wcale nie znalazłam... może mi się umaniło, że były?
Nie widziałam ich dzisiaj.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja się raczej nie wybieram
Rozumiem,jak się nie ma takiej potrzeby
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To jest armagedon kobieto Zarwałam dziś teoretycznie przypadkiem koszykiem od starszej pani W przypadku testerów szminek to wyglądają jakby ktoś je normalnie powygryzał nie mówie już o macaniu pełnowartościowych produktów bo jak już wybrałam szminkę to oczywiście zajrzałam dla pewności czy niemacana. W przypadku lakierów jakby tornado przeszło po wystawach, porozwalane i te kobiety które biorą po kolei odcienie i malują na kciuku warstwę na warstwie Ale swoje chciejstwa zaspokoiłam chyba, że coś mnie jeszcze natchnie w internetach
Na szminki nie zerkałam - bałam się no ale też kupiłam to co chciałam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 14:53   #3029
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty
zapowiada się fajnie, ciekawa jestem jak w lakierze będą wyglądać

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Właśnie tak od wczoraj je oglądam i chyba faktycznia ta długość najlepsza gdyż paznokcie wydają się w nim względnie proste Przy dłuższych widać że lecą ku górze
Tak to ten sam na wzorniku zrobiłam na hybrydzie i na białym jest cudny więc postanowiłam spróbować ze zwykłym lakierem metodą prób i błędów udało się Ja mam konkretnie pyłek indigo "efekt syrenki" alee kosztuje on 7zł i nie różni się niczym od zwykłym opalizujących brokatowych pyłków np z modeny gdzie kosztuje o ile dobrze pamiętam chyba 1,50zł. Dowiedziałam sięo tym zbyt późno niestety

czyli da się z lakierem... nie no teraz to go chcę i to bardzo tak właśnie wyszukałam, że to syrenka indigo. Ale czy się nie różni od tych innych to nie wiem, bo tamtych tańszych to są różne rodzaje niby... Kurcze nabyłabym tego indigo, ale jedną rzecz zamawiać
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 14:54   #3030
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51300123]

Rozumiem,jak się nie ma takiej potrzeby

[/QUOTE]

To raczej przezorność
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.