Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 06:53   #2431
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

witam
czy w tym kremie może coś zapychać?
czy jest w nim coś wysuszającego? bo mam wrażenie, że strasznie przesuszył mi twarz

Ziaja, Aloesowa, Krem Bio aloesowy nawilżający (nowa formuła)



Nawilżający krem do twarzy z sokiem ze świeżych liści aloesu - biostyminą. Stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność.
Występuje w opakowaniach 100ml i 50ml (wersja nieperfumowana).

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum (mineral oil), Hexyl Laurate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Helianthus Annuus (sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Capolymer, Stearic Acid, BHA, Xanthan Gum, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid.
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 07:45   #2432
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
To jak juz jestesmy przy peelingach To która z Pań robila peeling z platkow owsianych ? Jak wrazenia?
i tu mnie zaciekawiłeś, jaki to peeling? dawaj jakieś szczegóły... domyślam się, że pewnie coś się z buźką robi za pomocą takich sparzonych płatków...

ewelinaziaja to nie ten wątek (chociaż może nawet by ktoś wiedział) - powinnaś zapytać w wątku składowym, który przecież zawsze jest wysoko na forum....
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:36   #2433
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Uzywam activ C do mieszanej,uzywalam jedno opakowanie do suchej tez i szczerze mowiac trudno wyczuc roznice-oba sa bardzo lekkie.Dla mnie lepiej sie sprawdza do mieszanej bo mieszakmw cieplejszym klimacie ale w Polce do mojej naturalnie mieszanej skory moglabym uzywac ktoregokolwiek. Troszke zapycha ale za nic z niego nie zrezygnuje bo od kiedy go mam nie mam problemu z nalozeniem jakiejkolwiek ilosci filtru.Troche mi rozjasnil skore,wyrownal koloryt.Generlanie Jest super))
pozdrawiam
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:38   #2434
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość

ewelinaziaja to nie ten wątek (chociaż może nawet by ktoś wiedział) - powinnaś zapytać w wątku składowym, który przecież zawsze jest wysoko na forum....
oops przepraszam, rzeczywiście
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:02   #2435
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
i tu mnie zaciekawiłeś, jaki to peeling? dawaj jakieś szczegóły... domyślam się, że pewnie coś się z buźką robi za pomocą takich sparzonych płatków...

ewelinaziaja to nie ten wątek (chociaż może nawet by ktoś wiedział) - powinnaś zapytać w wątku składowym, który przecież zawsze jest wysoko na forum....
Przepis m.in znajdziemy tutaj:
http://e-kobiety.pl/content/view/1491/45/
(co facet robi na stronie e-kobiety!!?? )

oraz:

Cytat:
Peeling z płatków owsianych i mleka

3 łyżki płatków owsianych zalać szklanką gorącego, chudego mleka, odstawić na 30 minut aż napęcznieją i ostygną, dodać 3 łyżeczki alg.


Peeling z płatków owsianych

Zmielone płatki (tak prawie na mąkę ale z grudkami) wymieszać z przegotowaną wodą algową i 3 łyżeczkami alg. Taka papkę nałożyć na twarz i masować - jak w przypadku klasycznego peelingu. Następnie zmyć wodą i przetrzeć tonikiem.
oraz tutaj:
http://www.wellnesslife.pl/pielegnac...sniadanie.html

Na wizazu o peelingu z płatków mozemy przeczytac na 3 stronie tematu: DOMOWE SPOSOBY NA TRąDZIK:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521&page=3
oraz na 6 stronie tego samego tematu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521&page=6
oraz na 9:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521&page=9

troszke sie nazbierało Jak znajdę coś jeszcze do zalinkuje Jestem nowy - jeszcze nie znam całego wizazowego forum, a pewnie w mętnych odmętach forum mozna znalesc jeszcze informacje...
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:50   #2436
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

mgdzia bede do tej stronki zaglądac, a po południu zamówie, jak wróce do domu ten filtr, bo na razie w szkole jestem.mozesz powiedziec jak sie sprawuje emulsja?czy to ta nowa wersja z 2007 r i do kiedy jest termin wazności?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:36   #2437
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

zamowiłam emulsję..mam nadzieję,że się spisze
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 19:36   #2438
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao sory ale dopiero wróciłam do domu Z emulsji jestem bardzo zadowolona Nie wiem czy kupię ją ponownie ale to z tego względę że nadal poluję na avene cleanance solaire A jak na złość tylko przez internet ją można kupić
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:24   #2439
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao nie mam siły czytać kilku stron wstecz co i gdzie zamowiłaś ? I za ile ?

Po 3 miesiącach z Effaclarem chyba zaczął mi się wysyp mam wokół ust 3 pryszcze i 2 grudki .... Aż mi się ręce palą do wyciskania. Wyglądam jak nastolatka
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:48   #2440
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Phdwao zamówiła z tej apteki:
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...in?main=basket
a dokładniej tą emulsję :
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...n=card&id=2019
nie wykupcie mi wszystkiego- bo jak nie znajdę cleanance to zaopatrzę się właśnie w ten filtr
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:53   #2441
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a ja ponowie moje pytanie o wysyp: miałyście tylko krostki i gule czy zaskórniki też zaczęły Wam jakby pęcznieć??
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 22:29   #2442
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

przyłączam się do Effaclarowych użytkowniczek
Zużywam kolejną tubkę i sobie go chwalę. Widzę zwężone pory i wygładzenie skóry
Właśnie dziś, po wielu trudach, znalazłam Effaclar dopiero w 4 aptece ;p wszędzie nie mieli bo nie zamawiali. Dodatkowo dostałam kilka próbek A.I i czegoś jeszcze, ale nie pamiętam
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:37   #2443
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
przyłączam się do Effaclarowych użytkowniczek
Zużywam kolejną tubkę i sobie go chwalę. Widzę zwężone pory i wygładzenie skóry
Właśnie dziś, po wielu trudach, znalazłam Effaclar dopiero w 4 aptece ;p wszędzie nie mieli bo nie zamawiali. Dodatkowo dostałam kilka próbek A.I i czegoś jeszcze, ale nie pamiętam
Witaj

a ja nigdy jeszcze w żądnej aptece nie dostałam próbek (chyba, że sama prosiła o próbki filtrów)
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:05   #2444
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja też zawsze muszę sama się prosić o próbki :/

ponawiam moje pytania: czy tego Active C można używać na czerwone skrzydełka nosa - to pomoże? rozjaśni je jakoś czy coś? i w ogóle jako nawilżacz czy lepiej stosować do nawilżania coś jeszcze oprócz tego?
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:23   #2445
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja chciałam kupić zestaw Effaclar plus miniaturka żelu, ale nie było. Dlatego pani aptekarka dała mi zestaw próbek, który dołączany jest do kosmetyków La roche, jak się kupi jeden produkt z danej serii. Mogę zrobić zdjęcie zestawu
O próbki też muszę się prosić, bo nie chcą dawać. A w ciemno nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co mnie uczuli.
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:24   #2446
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Satis wydaje mi się, że wit. C powinna pomóc na czerwone skrzydełka i je rozjaśnić - ale może najpierw spróbuj zdobyć próbki i poobserwować jak to bedzie podobno (bo sama nie stosowałam) active C bardzo ładnie nawilżą
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 07:26   #2447
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Satis wydaje mi się, że wit. C powinna pomóc na czerwone skrzydełka i je rozjaśnić - ale może najpierw spróbuj zdobyć próbki i poobserwować jak to bedzie podobno (bo sama nie stosowałam) active C bardzo ładnie nawilżą
Ja potwierdzam - stosuję i widzę efekty!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 10:52   #2448
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hej dziewczyny przyłączam się do wątku kupiłam ten effaclar k jakis czas temu i poki co to widze ze buzia jest milusia ale i krostek kilka przybylo.. mam nadzieje ze znikną.. a powiedzcie mi czy jak stosowalyscie effaclar to kilka opakowań z rzędu? zastanawiam się też do kiedy takiego kremu można używac? mam na mysli miesiąc w roku bo nie wiem czy rozpoczelam kuracje w dobrym momencie bo jak na wiosne bede musiala przestac to nie zdąże zauwazyc efektow! zamowilam dzis przez internet filtr avene cleanance solaire spf40 bo mnie strasznie skusił a na miescie go nigdzie dostac nie moglam.. a jak juz poczytalam was troche i pooglądałąm zdjęć tych zmarszczek gwiazd to od razu rzucilam sie na apteke po filtry.. mam cere tlustą a pani w aptece kusila emulsją spf 50 z avene ale pisalo na niej ze do cery normalnej i mieszanej.. no a ja mam tlustą wiec zamowilam cleananca.. mam nadzieje ze to dobry wybor
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 11:17   #2449
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
phdwao sory ale dopiero wróciłam do domu Z emulsji jestem bardzo zadowolona Nie wiem czy kupię ją ponownie ale to z tego względę że nadal poluję na avene cleanance solaire A jak na złość tylko przez internet ją można kupić
Może powinnaś nawiedzić jakis SuperPharm ?
Ja byłam ostatnio w Silesii w Katowicach i chyba robią ogólnosklepowe wyprzedaże filtrów, bo wszystkie możliwe firmy leżały w jednym koszyku przecenione. Co prawda ceny nie były oszałamiająco niskie, bo SuperPharm jest ogólnie strasznie drogi i po ich przecenie avenka kosztowała z 60 zł 51 ale była
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 12:29   #2450
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny przyłączam się do wątku kupiłam ten effaclar k jakis czas temu i poki co to widze ze buzia jest milusia ale i krostek kilka przybylo.. mam nadzieje ze znikną.. a powiedzcie mi czy jak stosowalyscie effaclar to kilka opakowań z rzędu? zastanawiam się też do kiedy takiego kremu można używac? mam na mysli miesiąc w roku bo nie wiem czy rozpoczelam kuracje w dobrym momencie bo jak na wiosne bede musiala przestac to nie zdąże zauwazyc efektow! zamowilam dzis przez internet filtr avene cleanance solaire spf40 bo mnie strasznie skusił a na miescie go nigdzie dostac nie moglam.. a jak juz poczytalam was troche i pooglądałąm zdjęć tych zmarszczek gwiazd to od razu rzucilam sie na apteke po filtry.. mam cere tlustą a pani w aptece kusila emulsją spf 50 z avene ale pisalo na niej ze do cery normalnej i mieszanej.. no a ja mam tlustą wiec zamowilam cleananca.. mam nadzieje ze to dobry wybor
Ja też takie kosmetyki kupuję przez internet, bo jak piszesz "na miescie" ciężko dostać, ludzie sie patrzą dziwnie.

Na szczęscie mam przyjaciółkę farmaceutkę wiec czasem cos zamawia specjalnie dla mnie

Mam też wypróbowana aptekę na allegro - wiec jakoś to będzie

Miałam o tyle szczęscia, że na "swój"filtr trafiłam za pierwszym razem (antek) avenki mnie na razie nie kuszą, bo uczulil mnie kiedys hydrance optimale uv ale nie mówię, że nie spróbuję ;>
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 13:05   #2451
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
Może powinnaś nawiedzić jakis SuperPharm ?
Ja byłam ostatnio w Silesii w Katowicach i chyba robią ogólnosklepowe wyprzedaże filtrów, bo wszystkie możliwe firmy leżały w jednym koszyku przecenione. Co prawda ceny nie były oszałamiająco niskie, bo SuperPharm jest ogólnie strasznie drogi i po ich przecenie avenka kosztowała z 60 zł 51 ale była

Trzeba mieć jeszcze SuperPharm w mieście U mnie takie zadu^#* że nic nie ma
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 13:19   #2452
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Trzeba mieć jeszcze SuperPharm w mieście U mnie takie zadu^#* że nic nie ma
w poznaniu w super-pharmie filtór tylko kilka, tego na pewno nie ma
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:20   #2453
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

jej zadalam pytanie na internetowej aptece odnosnie mojego zamowionego cleananca zeby mi odpowiedzieli odnosnie wplaty i dotąd nie dostalam odpowiedzi.. chyba sie zaraz zdenerwuje i kupie emulsje ktora jest pod ręką.. slonce dzis tak swiecilo i czulam sie taka goła bez filtra.. a zanim mi odpowiedzą z tamtej apteki a potem wyslą to sie nie doczekam.. jak myslicie.. emulsja jest godna polecenia??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:59   #2454
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja k,iedyś miałam emulsje-starą wersję i był ok, tylko świeciłam sie po niej bardzo, dobrze nawilżała i nie zapychała,ale mam nadzieję,że nowa wersja dodatkowo nie nabłyszcza jużja wczoraj zamówiłam wmulsje i zapłaciłam za nią,a dziś już wysłali
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:18   #2455
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja k,iedyś miałam emulsje-starą wersję i był ok, tylko świeciłam sie po niej bardzo, dobrze nawilżała i nie zapychała,ale mam nadzieję,że nowa wersja dodatkowo nie nabłyszcza jużja wczoraj zamówiłam wmulsje i zapłaciłam za nią,a dziś już wysłali
Naprawdę solidna jest ta apteka Może dlatego że wszystkim zajmuje się super przystojny Pan menager ( farmaceutą to on nie jest) aż się z chęcią chodzi do niej
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:19   #2456
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Naprawdę solidna jest ta apteka Może dlatego że wszystkim zajmuje się super przystojny Pan menager ( farmaceutą to on nie jest) aż się z chęcią chodzi do niej
nonoto juz wiem czemu tak chodzisz co chwilea dodaja jakieś próbki do zakupu?bo poprosiłam o activ c
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:43   #2457
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Mnie dodają bez proszenia nawet więc Tobie też pewnie coś rzucą tymbardziej że o active C poprosiłaś
Już zamówiłam sobie szampon więc w poniedziałek kolejna wycieczka do apteki
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:00   #2458
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a ja dzis sie w koncu zdenerwowalam brakiem reakcji na mojego maila w aptece internetowej i polecialam kupic tą emulsję avene i mile sie zaskoczylam bo wyszlo taniej niz w internecie a dostalam mini produkty w prezencie tzn 50ml wody termalnej (150ml kosztyje ok 30zl wiec rewelka), a do tego jeszcze mini tubki jakis kremow, bardzo mily i mlody pan farmaceuta dorzucil mi jeszcze 10 probek roznosci z vichy od siebie chyba będę tam częściej zaglądać hehehe myslalam ze go za to usciskam ale nie odpowiedzialyscie mi na pytanie czy effaclar stosowalyscie tylko w zimie? czy caly rok go mozna stosowac jak sie ma spf 50 na dzien? no i ile opakowan pod rząd zuzylyscie?? bo juz dumam czy następny tez kupic effaclar czy zainteresowac sie lysanelem zawczasu..?? proszę o porady
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:06   #2459
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Minął właśnie trzeci miesiąc stosowania Effaclaru K i czas na podsumowanie. Najbardziej zależało mi na zlikwidowaniu wągrów i zmniejszeniu porów i w sumie efektów w tej dziedzinie raczej nie widzę. Pory trochę się zmniejszyły ale dalej są dosc widoczne, o wągrach nawet nie wspomnę. W dodatku dopiero teraz zaczął mi sie wysyp Wczesniej nic mi nie wyłaziło, a niedawno pojawiły się dwie gule, jedna na policzku a druga na brodzie. I to takie jakich chyba nigdy nie miałam. No i ciągle wyłażą mi jakieś pomniejsze "bóstwa" na buzi, no płakać sie chce Dołożyłam tonik Effaclar i AD, może coś to pomoże.
Kończy mi sie teraz pierwsze opakowanie i nie wiem, czy dać mu jeszcze szansę i zakupić drugie czy machnąć się na coś cięższego typu Diacneal

Ech, filtr też mi się kończy na dodatek. Kusicie tym Cleanance Avene, oj kusicie. Choć w sumie może powinnam zostać wierna Klorane, skoro tak dobrze nam się razem żyje
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:39   #2460
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a w ogole to na ktoryms wątku dziewczyny nie polecaly tego cleanance bo ma w skladzie na wysokim miejscu glicerynę.. a ta emulsja podobno nie patrząc na sklad na kwc i co?! kupilam dzis tą emulsję patrze na pudelko a tam gliceryna jak wół tak samo na początku więc ja nie wiem.. mam nadzieje ze edytują sklad na kwc bo sie kazdy zachwyca.. od razu ostrzegam ze cleanansa w aptekach jeszcze nawet nie znaja lepiej od razu przez internet zamawiac, ale ja mam nadzieje ze emulsja mnie nie zawiedzie.. no i takie same mam nadzieje co do effaclaru.. choc jak zwykle marzeniami sięgam dalej i juz zastanawiam sie nad lysanelem mimo ze dopiero co kupilam effaclar i filtry.. idzie zbankrutowac.. ale czego sie nie robi dla urody..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.