dekoloryzacja z ciemnego brazu na ciemny blond w domu ;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 20:32   #1
agatalizom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Askøy,
Wiadomości: 12
GG do agatalizom Send a message via Skype™ to agatalizom

dekoloryzacja z ciemnego brazu na ciemny blond w domu ;D


Farbowalam sie na ciemny braz z okolo 1.5 roku. Ale zawsze to byl ciemny braz.
Od 3 miesiecy chcialam byc blond ;D Raz jak mialam juz odrosty i mialam znowu pofarbowac na ciemny braz kupilam taki najtanszy dekoloryzator i zastosowalam go na pasmo wlosow z pod spodu bo tam mam najbardziej zniszcone. Wlosy na codzien prostuje, potem potapiruje troche lakier do wlosow i jeszcze raz prostuje . Efekt boski heh, ale nie robie tego codziennie, tylko w takie bardzo deszczowe dni, za duzo ich nie ma:p ale uzywam szampony do zniszczonych wlosow i odzywki, maseczek nie. Dobrze sie odzywiam i lykam Omege 3 i wlosy mam zdrowe lsniace nawet po tym wszystkim. Moze koncowki troche. Ale regularnie podcinam
Te wybarwione pasemko bylo troche suche... i bylo blond bo bardzo dlugo trzymalam ta farbe. Potem pofarbowalam na ciemny blond odrosty i ten pasemek. Wlosy po 2 tygodniach doszly do siebie tzn te pasemko.

W poprzednia sobote zdecydowalam sie na pofarbowanie sie na ciemny blond.
Najpierw przez tydzien intensywnie uzywalam takiego Sprayu dla blondynek do naturalnego rozjasniania wlosow ;D wlosy byly jasniejsze rudawe. Potym kupilam dwa dekoloryzatory o 4-6 tonow od Garnier, wlosy byly takie rude, gdzie niegdzie blond, oczywiscie na samym czubku glowy nalozylam pozniej. Potem pofarbowalam wlosy na blond, na taki jasny dosc i mialam blond wlosy z rudym odcieniem, i potem pofarbowalam na ciemny blond i wyszly super Farby wszystko takie drozsze .. z garnier, one az tak bardzo nie niszcza wlosow ;D

Ogolnie jestem bardzo zadowolona, a robilam wszystko sama w domu i mam dopiero 15 lat haha. nom ale nie zrobilam tego z dnia na dzien tylko poczytalam najpierw troche na necie itp..

Wszyscy btw mowili mi ze w brazie mi lepiej, ale juz mialam dosyc odrostow jasnych bo mam naturalnie wlosy ciemny blond ;D

Narazie dodam foty w brazie, i na nim nawet odrosty jeszcze mialam heh... a w blondzie nie mam jeszcze takich ladnych ale dodam niedlugo



Wszyscy mowili ze ladnie mi w brazie ale juz mialam dosyc odrostow itp ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n1080235202_169584_9999.jpg (20,6 KB, 591 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04968 (1).jpg (41,7 KB, 633 załadowań)
agatalizom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:44   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: dekoloryzacja z ciemnego brazu na ciemny blond w domu ;D

jakich dekoloryzatorów używałaś? też chce z czerni na jasny brąz przeyjść
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:57   #3
agatalizom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Askøy,
Wiadomości: 12
GG do agatalizom Send a message via Skype™ to agatalizom
Dot.: dekoloryzacja z ciemnego brazu na ciemny blond w domu ;D

Najpierw Spray Blond ale to raczej nie jest konieczne, nie wiem w zasadzie czemu tego uzylam.
Ogolnie mieszkam za granica wiec nie wiem czy ten dekoloryzator tez jest w polsce ale powinien byc, uzywalam Garnier ;D Garnier nawet chyba nie ma innych, ale z tylu na opakowaniu wyraznie pisze, ze jak mamy ciemny braz po czarny musimy uzyc dwoch opakowan
agatalizom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.