Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 15:21   #3481
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Najdłużej nie wyciskałam miesiąc
Ale przyszła teraz maturka, stresik i wszystko diabli wzięli
ale zostały mi jeszcze dwa egzaminy ustne, których się już nie boję, więc od wczoraj zaczęłam nową akcję nie wyciskania

ja też dziś skończyłam już pisemne matury i to w dobrym humorze jeszcze tylko polski usny za dwa dni, angielski za kilkanaście (ale tym sie nie przejmuje) i juz zeeeeero stresu nareszcie bo po mojej twarzy widać, że ma go już dość. Piłam ostatnio przeciętnie litr coli dziennie, cięgle jem jakieś batony. W dodatku wczoraj powyciskałam zaskórniki i grudki z brody bo nie wyciskałam jej grubo ponad miesiąc !!(rekord) i juz była tak zanieczyszczona, że coś musiałamz tym zrobic. Tradycyjnie troche przesadziłam i zamiast wycisnąć tylko te największe okropności rzuciłam sie na wszystko jak dziś wyglądam nie będe wspominać bo pewnie się domyślacie. Skończyły mi się płatki garniera i myśle nad zakupem czegoś nowego co by mnie troszek zmotywowało, he głupie ale mnie nowe kosmetyki motywują zeby bardziej dbac o buzie Od dzis mam totalny zakaz ruszania nawet wągrów i będe liczyła dni "na głos" zeby mi było raźniej
Laity jak Twoja buzia i samopoczucie już chociaż ciut lepiej ?
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:07   #3482
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
ja też dziś skończyłam już pisemne matury i to w dobrym humorze jeszcze tylko polski usny za dwa dni, angielski za kilkanaście (ale tym sie nie przejmuje) i juz zeeeeero stresu nareszcie bo po mojej twarzy widać, że ma go już dość. Piłam ostatnio przeciętnie litr coli dziennie, cięgle jem jakieś batony. W dodatku wczoraj powyciskałam zaskórniki i grudki z brody bo nie wyciskałam jej grubo ponad miesiąc !!(rekord) i juz była tak zanieczyszczona, że coś musiałamz tym zrobic. Tradycyjnie troche przesadziłam i zamiast wycisnąć tylko te największe okropności rzuciłam sie na wszystko jak dziś wyglądam nie będe wspominać bo pewnie się domyślacie. Skończyły mi się płatki garniera i myśle nad zakupem czegoś nowego co by mnie troszek zmotywowało, he głupie ale mnie nowe kosmetyki motywują zeby bardziej dbac o buzie Od dzis mam totalny zakaz ruszania nawet wągrów i będe liczyła dni "na głos" zeby mi było raźniej
Laity jak Twoja buzia i samopoczucie już chociaż ciut lepiej ?
shima
ale Ci fajnie, że już właściwie jesteś po Te ustne to już tylko formalność. Napewno oba zaliczysz wzorowo
A u mnie nauka dopiero się zaczyna

Co do samopoczucia - już mi lepiej. Nie wiem co się ze mną działo
Z buzią jest tak sobie. Ciągle tworzy się coś nowego. Staram się nie cisnąć, ale wiadomo jak to jest... Na razie ograniczam podchodzenie do lustra i wmawiam sobie, że nic złego się nie dzieje
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:47   #3483
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a dziewczyny które mają ten puder mineralny to czy dla białolicych (nie blado tylko biało) też są jakieś odcienie?

u mnie dzis taka nuda.. miałam się uczyć z racji wolnego dnia a skończyło sie na tym, że siedzę ciągle na wizażu i cały czas znajduję coś ciekawego do poczytania a sesja zbliża się wielkimi krokami.. masakra jakaś...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:56   #3484
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerka ja nie nalezę do białolicych, więc nie wiem, czy jakiś taki strasznie jasny odcień tego pudru jest.
A co nauki, to mi nawet nie mów, nie mogę się praktycznie wcale zmobilizować do tego, żeby się za nią zabrać a zegar tyka... Do tego jakoś kiepsko się czuję dzisiaj, głowa mnie boli kawa nie pomogła ani tabletka pójdę na jakiś spacer może...
Ale pociesza mnie jedynie fakt, że wczoraj robiłam morfologie (kontrolnie, bo wcześniej zdarzało mi się mieć kiepskie wyniki) i dzisiaj odebrałam wyniki i jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się, że hemoglobina - 14 poza tym wszystkie pozostałe wyniki też w normie, jeszcze nigdy chyba tak nie miałam odkąd robie świadomie badania
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:01   #3485
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oj ja też powinnam zrobić morfologie.. jak kiedyś zrobiłam to badanie to wyszło mi że wszystko mam albo poniżej normy albo na granicy.. lekarz tak na mnie popatrzył... i się dziwił jak ja jeszcze chodzę, bo on przy takich wynikach to by nie miał siły wstac... no ale moja mamusia mnie troszkę wzięła w obroty i kolejne wyniki byly juz o niebo lepsze wiec znow przestalam się tym martwic a teraz mnie mama znów wysyła ale jakos odwagi brak no i nie mam kiedy tego zrobic ehhh tak się mówi wiem... lepiej zjem witaminkę to mi na zdrowie wyjdzie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:04   #3486
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Z tego co poszukalam po opiniach to niestety dziewczyny narzekaja, ze nawet najasnieszy odcien jest czesto za ciemny...

kurcze, a sama go rozwazalam przez chwile ale ja to juz jest w ogole niemal biala ;0
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:11   #3487
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też właśnie poczytałam i te odcienie chyba nie sa dla nas białolicych.. jej dziewczyny powiem wam że naprawdę coś z tymi białymi buziami jest nie tak.. ja to w ogóle nie mam żadnych rumieńców nawet na twarzy takich jakie mają zdrowi ludzie no wiecie tana naturalna różowawość policzków mówiąca że ktoś zdrówkiem tryska jak się kiedys przypadkiem z siostrą w galerii spotkałam to mówi że się mnie przestraszyła taka byłam biała.. jej chyba zacznę jakies witaminki łykac.. pod ręką mam tubkę multiwitaminy musującej więc chyba ją muszę zużyć to troszkę mi się poprawi tym bardziej że staram się ostatnio mniej jeść bo chcę zrzucic ze 2 kg do wakacji z pupy i tak np wczoraj nie zjadłam kolacji.. mam nadzieje ze sie to na moim zdrowiu nie odbije.. ale efektem tego był idealnie płaski brzuszek dzis rano po prostu płaski jak u modelki szkoda że pupa i biodra się troszkę nie wchłonęły hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 19:32   #3488
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
co do maseczki, to ja robiłam z mlekiem (...)
O jak miło, bo się właśnie zastanawiałam czy może być z mlekiem...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:38   #3489
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a dziewczyny które mają ten puder mineralny to czy dla białolicych (nie blado tylko biało) też są jakieś odcienie?
Ja jestem bardzo blada, sprawdzałam odcienie w Rossmannie i najjaśniejszy C3 był zdecydowanie za ciemny dla mnie może są jaśniejsze (nie wiem), ale na pewno niedostępne w polskich sklepach...

A ja dziś znów wyciskałam...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:49   #3490
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

bylam w sklepie i zapomnialam kupic jogurtu... skleroza nie boli... ale jakąs dziś nawet ładną buzię mam więc ok hehe nawet dziś dostałam ofertę sesji zdjęciowej hihihi ale mój tż jak się dowiedział to mało na zawał nie padł i chyba mnie nie puści hehehe mi wszystko jedno
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:54   #3491
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no nooo ja bym tam korzystała


jestem załamana:/ wyrzuciło mnie takimiii gulami na linii włosów:/ i jeszcz eje powyduszałam wygladam jak po bombardowaniu
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 22:06   #3492
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a zmieniałas ostatnio szampon albo odżywkę? albo jakis kosmetyk do włosów? może niedokładnie spłukany szampon albo co... ciężko powiedzieć... a co do wyciskania to ci się nie dziwie bo pewnie zrobiłabym to samo.. dobrze że gul nie mam...(odpukac!!!)

a co do sesji zdjęciowej to jak mówiłam- mi wszystko jedno ale mój tż nie znosi fotografa (nie zna go ale i tak nie znosi za sam pomysł sesji hehehe) i jak on nie zgodzi się na nią to ja nie chcę robić czegoś wbrew niemu.. po co mi zdjęcia jak się mam kłócić z chłopakiem.. mogę sobie przecież zrobić zdjątka z tżcikiem we dwoje hehehe- przynajmniej on tak twierdzi ja w sumie też nie wiem czy bym puściła mojego ukochanego na sesje zdjęciową z jakąś laską, która na niego leci... a wiadomo- nie rób drugiemu co tobie nie miłe myślicie że dobrze myślę??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 22:15   #3493
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ce ce ce!
ja na chwilkę, zmęczona.. a jutro do pracy na 7..:|
trzymam sie, choć jest ciężko.. mam coś na policzku-szczypie, swędzi..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:42   #3494
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej dziewczyny pierwszy raz tu piszę ale już tu zaglądałam ostatnio bo też mam wielkii problem z wyciskaniem :/
Zaczyna się od małego pryszcza a potem drażnie go na drugi dzień i goi sie ponad tydzień... chyba że się powstrzymuję i zostawiam w spokoju to może tydzień. Ale dziś jeszcze nie zabrałam się za wyciskanie, mam zamiar wytrzymać jak najdłużej , przynajmniej do soboty bo na weekend mam palny a ni chcę wyglądać jak księżyc w pełni, z czołem w kropki :/
Czytałam że macie tu jakieś maseczki z aspiryny czy coś... Faktycznie jest dobra na pryszcze, wysusza je czy jak?
Tak wiec dziś 1szy dzień bez paluchów na buzi... głównie na czole, a bedzie trudno bo wczoraj się zemściłam i teraz mam takiee wielkiee pryszcze, bolą jak cholera :/
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 09:34   #3495
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
ja też dziś skończyłam już pisemne matury i to w dobrym humorze jeszcze tylko polski usny za dwa dni, angielski za kilkanaście (ale tym sie nie przejmuje) i juz zeeeeero stresu nareszcie bo po mojej twarzy widać, że ma go już dość. Piłam ostatnio przeciętnie litr coli dziennie, cięgle jem jakieś batony. W dodatku wczoraj powyciskałam zaskórniki i grudki z brody bo nie wyciskałam jej grubo ponad miesiąc !!(rekord) i juz była tak zanieczyszczona, że coś musiałamz tym zrobic. Tradycyjnie troche przesadziłam i zamiast wycisnąć tylko te największe okropności rzuciłam sie na wszystko jak dziś wyglądam nie będe wspominać bo pewnie się domyślacie. Skończyły mi się płatki garniera i myśle nad zakupem czegoś nowego co by mnie troszek zmotywowało, he głupie ale mnie nowe kosmetyki motywują zeby bardziej dbac o buzie Od dzis mam totalny zakaz ruszania nawet wągrów i będe liczyła dni "na głos" zeby mi było raźniej
Laity jak Twoja buzia i samopoczucie już chociaż ciut lepiej ?
jutro mam prezentację z polskiego.
Jeśli ktoś byłby tak miły i podał mi sposób, jak w ogóle nie zwracać uwagi na komisję i się "wyłączyć", to byłabym baaardzo szczęśliwa bo mam wrażenie, że przed komisją zacznę się gubić i w końcu wszystko zapomnę :

a, i jeszcze jedno - mam takie na policzkach czerwone kropeczki po pryszczach, tzn. pryszczy już nie ma, miejsce jest płaskie, ale czerwony ślad pozostał. Czym to potraktować? Dodam, że mam bardzo wrażliwą cerę i nie chciałabym żadnych drastycznych środków stosować. Poza tym jest chyba odwodniona
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:34   #3496
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Te kropeczki to przebarwienia niestety.

Czesc z nich sama blednie z czasem, czesc niestety nie...

Nie ma latwego sposobu by sie ich pozbyc, ogolnie to rozne peelingi i kremy z kwasami
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:45   #3497
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a, i jeszcze jedno - mam takie na policzkach czerwone kropeczki po pryszczach, tzn. pryszczy już nie ma, miejsce jest płaskie, ale czerwony ślad pozostał. Czym to potraktować? Dodam, że mam bardzo wrażliwą cerę i nie chciałabym żadnych drastycznych środków stosować. Poza tym jest chyba odwodniona
też to mam, myślę że jakiś krem wyrównujący koloryt cery by się przydał... A z czasem te plamki, kropeczki bledną, byleby tego nie drażnić
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 11:02   #3498
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam kobitki. Wróciłam, zmęczona, rozdrażniona i z masakrą na twarzy. Sesja idzie, żyję na zupkach z proszku i litrach kawy/napoi dla zasypiających i non stop dłubie coś przy twarzy. Ehhh sesja zbiera plony ;/
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:01   #3499
ivuszko
Raczkowanie
 
Avatar ivuszko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć a ja się wam "pochwalę", że to właśnie mija mój 6 dzień niedrapania!! i muszę wam powiedzieć, że efekt przerasta moje oczekiwania!! nie dość że istniejące pryszcze się super goją, to .. nie wyskakują żadne nowe wulkany!
Kilka razy dziennie myję buzię pianką anti acne którą kupiłam w zeszłą sobotę w aptece, 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przemywam twarz tonikiem rumiankowym "ziaja" i .... twarz na prawdę jest gładka, czysta, pory się zmniejszyły, kolorek się wyrównuje.. jest super!

Mój TŻ codziennie patrzy na moją twarz i jest coraz bardziej zdziwiony Dziś się wręcz zapytał, czy jakiś podkład nałożyłam na twarz (a ja tego praktycznie nigdy nie robię)! Mówi, że wyglądam o niebo lepiej i że zdecydowanie, bardzo widać różnicę między tym co było tydzień temu a tym co jest dziś..

Mam tylko problem, bo nie wiem jakiego kremu nawilżającego mogę używać (trochę mi "ściąga" policzki po myciu ... Może coś doradzicie?
ivuszko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 13:11   #3500
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jutro mam prezentację z polskiego.
Jeśli ktoś byłby tak miły i podał mi sposób, jak w ogóle nie zwracać uwagi na komisję i się "wyłączyć", to byłabym baaardzo szczęśliwa bo mam wrażenie, że przed komisją zacznę się gubić i w końcu wszystko zapomnę :

a, i jeszcze jedno - mam takie na policzkach czerwone kropeczki po pryszczach, tzn. pryszczy już nie ma, miejsce jest płaskie, ale czerwony ślad pozostał. Czym to potraktować? Dodam, że mam bardzo wrażliwą cerę i nie chciałabym żadnych drastycznych środków stosować. Poza tym jest chyba odwodniona
też mam jutro prezentacje ale musisz mimo wszystko patrzec na komisję bo jak będzieś się patrzyła na podłogę czy sufit to ciężko będzie Ci zainteresowac komisję tematem, tak mi się przynajmniej wydaje. Ja zaprezentowałam dziś tacie i patrzyłam sie ciągle mu w oczy tak zeby miec przedsmak, poproś kogos może Cie wysłuucha

dziś mój dzień 1 nieruszania niczego, musze koniecznie doprowadzić mój nos do porządku i musze wam powiedziec, ze spotkałam ostatnio znajomą, z którą nie widziałam sie dobre pół roku i pierwsze co powiedziała to, ze cera mi się poprawiła bo zawsze jakieś strupy na twarzy miałam

Ivuszko Gratuluję tak trzymaj może humektan by Ci pomógł z nawilżaniem dziewczyny bardzo go chwalą sama go kupie jak skończe obecny
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:07   #3501
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też od kilku dni nie wysiskam syfków a to pewnie dlatego że moja buzia z dnia na dzień coraz lepiej wyglada! Zdrowo się odżywiam, stosuje codziennie ACNEFAN ASA oraz kosmetyki AVENE i LA ROCHE. Łykam też tabletki HUMAVIT Z. Staram w okresie wiosenno - letnim jak najrzadziej pudrować buzie, chce żeby odpoczeła.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:46   #3502
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez ivuszko Pokaż wiadomość
Mam tylko problem, bo nie wiem jakiego kremu nawilżającego mogę używać (trochę mi "ściąga" policzki po myciu ... Może coś doradzicie?
Ja bym poprosila w aptece o zamowienie Humektanu. Wiekszosci osob pasuje. Nie swieci sie czlowiek po nim, nawilza i jest dobry do cery tlustej i niedrogi - mniej niz 10zl
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:59   #3503
ivuszko
Raczkowanie
 
Avatar ivuszko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzięki dziewczyny)zamówię Humektan
ivuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:04   #3504
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jutro mam prezentację z polskiego.
Jeśli ktoś byłby tak miły i podał mi sposób, jak w ogóle nie zwracać uwagi na komisję i się "wyłączyć", to byłabym baaardzo szczęśliwa bo mam wrażenie, że przed komisją zacznę się gubić i w końcu wszystko zapomnę :

nie martw sie na zapas, po drugie trzymaj się sciśle planu i nie daj się wybić z tropu, po trzecie oddychaj i przynajmniej udawaj spokojną- pomaga

a, i jeszcze jedno - mam takie na policzkach czerwone kropeczki po pryszczach, tzn. pryszczy już nie ma, miejsce jest płaskie, ale czerwony ślad pozostał. Czym to potraktować? Dodam, że mam bardzo wrażliwą cerę i nie chciałabym żadnych drastycznych środków stosować. Poza tym jest chyba odwodniona
musisz prędko nawilżyć buzię, my używamy humektanu i go sobie chwalimy


Cytat:
Napisane przez ivuszko Pokaż wiadomość
cześć a ja się wam "pochwalę", że to właśnie mija mój 6 dzień niedrapania!! i muszę wam powiedzieć, że efekt przerasta moje oczekiwania!! nie dość że istniejące pryszcze się super goją, to .. nie wyskakują żadne nowe wulkany!
Kilka razy dziennie myję buzię pianką anti acne którą kupiłam w zeszłą sobotę w aptece, 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przemywam twarz tonikiem rumiankowym "ziaja" i .... twarz na prawdę jest gładka, czysta, pory się zmniejszyły, kolorek się wyrównuje.. jest super!


Mój TŻ codziennie patrzy na moją twarz i jest coraz bardziej zdziwiony Dziś się wręcz zapytał, czy jakiś podkład nałożyłam na twarz (a ja tego praktycznie nigdy nie robię)! Mówi, że wyglądam o niebo lepiej i że zdecydowanie, bardzo widać różnicę między tym co było tydzień temu a tym co jest dziś..

Mam tylko problem, bo nie wiem jakiego kremu nawilżającego mogę używać (trochę mi "ściąga" policzki po myciu ... Może coś doradzicie?
humektan, humektan i jeszcze raz humektan no i nie myj tak często buzi preparatem trądzikowym, za to przemywaj ją bezalkoholowym tonikiem myślę ze 3 razy dziennie wystarczy jej mycia pod kranem tzn rano po przebudzeniu, w srodku dnia i wieczorem w zupelnosci wystarczy bo inaczej ją przesuszysz
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:13   #3505
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a u mnie dzis dłuuuugi dzien.. wstałam o 6:30 i mialam wielkie chęci nie nakładac podkłądu ale po prostu moja bladość i niejednolitosc mnie zmusiły.. i tak dopiero wróciłam do domu i nie mam siły..

ale byłam w aptece kupić ten krem effaclar A.I. i dałam pani kartę pierwszego zakupu a ona mi dała wodę termalną i zaczęła szukać kremu i nie mogła go znaleźć, po czym ja juz musialam leciec na autobus więc pani mi dała tą wodę za nic.. to się nazywa szczęście hehe ale karty mam jeszcze 2 przecież hehehe
szkoda że wywaliłam ulotkę bo dałabym sobie głowę uciąć że na niej było napisane że dostaje się dużą wodę termalną, a tu tylko 50ml.. wiec teraz nie wiem czy sie zdecyduje na zakup tego kremu bo kosztuje 36zł za 15ml i jak do tego tylko mała woda to już mnie nie zachęca aż tak bardzo.. w każdym razie małą wodę za darmochę mam i już się nią psiknęłam i buzia wygląda jak po 10 godzinac snu taka ładna chyba naprawdę muszę w te wody inwestować częściej a nie tylko jak gratis dostanę ale prezencik bardzo mi poprawił humor i jakoś milej mi będzie dziś zakuwać do kolokwium
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:01   #3506
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Woda termalna jest naprawdę świetna wiem bo używam od dwóch tygodni zawsze po zmyciu makijażu. Nie na każdego działa tak samo ale: koi podrażnienia, likwiduje zaczerwienienia, zmniejsza przekrwienie, przyspiesza gojenie się ran, eutalizuje działanie wolnych rodników.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:12   #3507
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To może i ja zakupię sobię tę wodę termalną? Którą byście poleciły dziewczynki? Z La Roche-Posay czy może Vichy?

Często mam właśnie problem, że po umyciu buzi skóra jest trochę ściągnięta i zaczerwieniona, a skoro ta woda likwiduje przekrwienie i koi to by mogła bardzo mi pomóc...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:12   #3508
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a zmieniałas ostatnio szampon albo odżywkę? albo jakis kosmetyk do włosów? może niedokładnie spłukany szampon albo co... ciężko powiedzieć... a co do wyciskania to ci się nie dziwie bo pewnie zrobiłabym to samo.. dobrze że gul nie mam...(odpukac!!!)

a co do sesji zdjęciowej to jak mówiłam- mi wszystko jedno ale mój tż nie znosi fotografa (nie zna go ale i tak nie znosi za sam pomysł sesji hehehe) i jak on nie zgodzi się na nią to ja nie chcę robić czegoś wbrew niemu.. po co mi zdjęcia jak się mam kłócić z chłopakiem.. mogę sobie przecież zrobić zdjątka z tżcikiem we dwoje hehehe- przynajmniej on tak twierdzi ja w sumie też nie wiem czy bym puściła mojego ukochanego na sesje zdjęciową z jakąś laską, która na niego leci... a wiadomo- nie rób drugiemu co tobie nie miłe myślicie że dobrze myślę??
zmieniłam i własnie bardzo mi się podoba efekt po tym, ale te syfole:/ hehe jeszcze może być taki głupi powód ze ja mam grzywke na bok i mam takie włoski które mi tak przeszkadzaja wiec wyrwałam je pensetą... no nic na razie się goi zobacze co potem

ale to jakiś fotograf na ulicy zaczepił? w sumie to dobra zabawa porozmawiaj z Tż

ooo matko dzisiaj 2 kawy a zasypiam na stojąco:/ jestem teraz ciagle zmeczona tez tak macie?? chodze spac po 1 bo się ucze i w ciągu dnia zmuł i niekontaktuje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:22   #3509
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity ja mam wode termalna AVENE a to tylko dlatego że używam płynu miceralnego tej firmy i chciałam mieć wode termalna do kompletu.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:27   #3510
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
To może i ja zakupię sobię tę wodę termalną? Którą byście poleciły dziewczynki? Z La Roche-Posay czy może Vichy?

Często mam właśnie problem, że po umyciu buzi skóra jest trochę ściągnięta i zaczerwieniona, a skoro ta woda likwiduje przekrwienie i koi to by mogła bardzo mi pomóc...

Woda z la roche posay ma lipny dozownik. Pryska za duże krople, jeśli i tak masz płacić za wode termalna to poszukaj czegoś z lepszym dozownikiem...
Przynajmniej ja wole, żeby pryśnięciu było bliżej mgiełki niż chlupnieciu wody na twarz.
a zaczerwienienia nie u każdego likwiduje, u mnie np nie
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.