kurs stylizacji paznokci w warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 14:42   #1
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Question

kurs stylizacji paznokci w warszawie



no wlasnie gdzie zrobic dobry kurs w warszawie?
poradzcie, dajcie namiary. i czemu wlasciwie ceny kursow sa tak roznorodne ?
ja mam na oku kur na ul. Odolanskiej jest tam hurtowani art. do paznokci i centrum edukacyjne NOVA.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:13   #2
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Polecam "Akademie u Aniołków" http://www.uaniolkow.waw.pl/ .
Instruktorka (Albertyna) czesto przebywa tu na forum wiec mozesz z nia porozmawiac.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 19:09   #3
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

hurtownia na odolanskiej nie cieszy sie dobra opinią ;/;/
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 19:35   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Dwa tematy w dół ten sam temat !
WYSZUKIWARKA
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:57   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Ceny sa tak rózne bo rózna jest jakośc szkoleń i jakośc produktów na jakich sie szkolisz.

Jezeli szkolenie jest grupowe i na produktach niezbyt wysokiej jakości i tanich może kosztowac nawet i 30% ceny szkolenia indywidualnego na dobrych produktach.

Jakie szkolenie wybrac?
To zalezy od Ciebie i tego cego oczekujesz po szkoleniu- szkolenie grupowe to troche jak szkoła- instruktorka tłumaczy i jezeli nie załapiesz grupa nie będzie czekała aż skończysz...po prostu bedziesz musiała sama dojśc co robiłaś nie tak.... Na indywidualnym cała uwaga instruktorki skupiona jest na Tobie i jezeli z czyms masz problemy to ćwiczysz to az załpiesz , w kazdej chwili możesz zadać kazde pytanie i wszystko zostanie Ci wytłumaczone.
Analogicznie jest z produktami na jakich później pracujesz- jezeli wybierzesz tanie- nie oczekuj wysokiej jakości- pracuje sie naich trudniej i mają gorszą przyczepność; na droższych pracuje sie szybciej i łatwiej i maja (prawidłowo uzyte) 100% gwarancję dobrej przyczepności.

Kiedyś sama myslałam, że będę cwana pójdę na tanie szkolenie i bedę pracowała na tanich produktach. Wynik był taki, że o mały włos nie rezygnowałam ze stylizacji paznokci.

Dziś sama jestem instruktorką. Prowadze indywidualne szkolenia, staram sie by na szkoleniu była super atmosfera, ale też jestem mega wymagająca. Pracuję i szkolę na dobrych produktach, o średniej cenie dostepnej dla kazdej stylistki paznokci. Jakiej? Tego nie napisze, bo to będzie reklama, ale wiele wizażanek dobrze pisze o tej marce.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:41   #6
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Dwa tygodnie temu przepytywałam "stylistkę", kandydatkę do pracy. Ponieważ wpadła do mnie przelotnie umówiłam się z nią na spotkanie nazajutrz. Poprosiłam aby przyniosła swoje cążki bo chciała bym zobaczyć jak sobie radzi z wycinaniem skórek. Ona na to, że ona nie ma cążek. Zapytałam więc jak wycina skórki. A ona na to, że klientki przychodzą do niej z wyciętymi...
Miała przy sobie dyplom ukończenia kursu....:confu sed:
Odpadłam...
Na szczęście juz nie przyszła...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:42   #7
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

od 10 lat zajmowalam sie zdobieniem szkla a konkretnie bombek na choinke, brokatem, farbami i innymi elementami, i pedzelkami potrafie sie obslugiwac, niektore czynnosci na bombkach potrzebuja tyle samo cierpliwosci i precyzji jak na paznokciach. zawsze lubilam miec piekne zadbane paznokcie, wiec chodzilam do maniciurzystki, mam to do siebie , ze lubie bacznie przygladac sie drugiej osobie ktora wykonuje dana czynnosc, czasami to sie w zyciu przydaje.
swoja maniciurzystke obserwowalam bacznie, kazda jej czynnosc, potem bylam w stanie powtorzyc to samo w domu na swoich paznokciach, wykorzystywalam to rownierz do ozdabiania bombek ( ale tylko na indywidualne zamowienie)
byl czas kiedy sama kupilam sobie w hurtowni marny zestaw akrylowy i sama bez niczyjej pomocy za pomoca metalowego pilniczka formowalam sobie pazurki nie potrafilam jednak zrobic tzw lini usmiechu akrylem oczywiscie . w domu sobie i kolezankom robilam cuda z paznokci ( wzory), a od jakiekos czasu moja tesciowa namawia mnie zebym poszla na kurs skoro mam jakies pojecie na ten temat.
potrzebuje osoby ktora mnie poprowadzi w tym kierunku i mnie nauczy wszystkiego.
jaki jest np. indywidualny koszt takiego kursu?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 23:29   #8
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Jak juz napisała Albertyna ceny kursów sa zroznicowane i zalezy to od wielu czynnikow. Musisz sie rozejrzec. Nie radze szukac najtanszego kursu Zazwyczaj na takich kursach za wiele sie nie nauczysz, tylko wydasz nie potrzebnie pieniazki.
Choc nie miałam stycznosci z Akademia u Aniołkow to mysle, ze nie ma nad czym sie zastanawiac, juz tyle pochlebnych opini o nich słyszałam Jak bym blizej mieszkała to pewnie sama bym skorzystała. Zreszta skorzystaj z wyszukiwarki na forum, dziewczyny nieraz wychwalały szkolenia u Albertyny.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 07:28   #9
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

dlatego chcialabym wiedziec ile Albertyna bierze za indywidualny kurs?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:14   #10
machnosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

a ja zamowilam sobie kurs na allegro i bede sie sama uczyła bo to podobno banalnechodzi mi o akryl i żel a co do ozdabiania to dryg mam i wszyscy mi mowia ze ładnie swoje pazurki maluje
machnosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:02   #11
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
Napisane przez machnosia Pokaż wiadomość
a ja zamowilam sobie kurs na allegro i bede sie sama uczyła bo to podobno banalnechodzi mi o akryl i żel a co do ozdabiania to dryg mam i wszyscy mi mowia ze ładnie swoje pazurki maluje
machnosia.
bedzie to banalne jak bedziesz to sobie robila samemu dla siebie a nie komus i za pieniadze.
nikt mnie nie przekona do kursow z plyty cd. na plycie napewno nie dopatrzysz sie popelnionych bledow i nie bedziesz miala certyfikatu pozwalajacego na wykonywanie zawodu.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 20:04   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Bochema dobrze myślisz- przedłuzanie paznokciwe wydaje sie banalne, zwłaszcza, gdy obserwuje sie stylistke przy pracy, która szybko i sprawnie pracuje i wydawałby sie, ze nie sprawia jej to najmniejszego problemu. Prawda wygląda nieco inaczej- ta stylistka nim osiągnęła taki poziom musiała wiele godzin poswięcić na ćwiczenia, a wczesniej przejśc przez dobry kurs, gdzie nauczyła sie nawet tak "glupich" rzeczy, jak to jak trzymac pilnik przy kazdej czynnosci, nie wspomionając o bardziej skomplikowanych...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 21:09   #13
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

No ja pojutrze zaczynam kurs kompleksowy w akademii Fresh Nails. Przyznam, że cena jak i program kursu są bardzo atrakcyjne. Pewne jest jedno, że sukces będzie zależal od mojej wlożonej pracy Dam znać jak bylo Cieszy mnie to, że zajęcia będą indywidulane tzn. 1:1 - cala uwaga instruktorki dla mnie
Co do innych, na pewno nie mogę polecić szkoly NOVA na Nowym Świecie. W tamtym roku szczęśliwie udalo mi się w czasie wycofać zaliczkę.
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 20:31   #14
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Tak z ciekawości rzuciłam okiem... na Fresh Nails....
Na prawdę uczą manicure i pedicure w jeden dzień?????????
To rewelacja!!!!!!
Muszę iść do takiej pedicurzystki.....
łolaboga
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 15:48   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Mi szczerze mówiąc nie bardzo podoba sie użycie na stronie zdjęcia reklamowego firmy Odyssey. Ciekawe, czy dystrybutor tej marki wyraził na to zgodę?
Instruktorki powinny chwalić sie swoimi pracami, a nie cudzymi.....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:44   #16
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

No jeżeli chodzi o expresowy czas nauki to powioem Wam, ze tak szkoła niewiele różni się od wielu pozostałych. Przerobiłam trochę tych warszawskich akademii, gdy szukałam kursu i z tych, którymi się interesowałam wszystkie oferowały właśnie taki czas nauki. Ja nie absolutnie nie spodziewam się cudów po tym kursie i traktuję go jako wielki wstęp do mojej edukacji w tym temacie. Jednakże w chwili obecnej nie stać mnie na droższy, a więc i bardziej solidny kurs.
Natomiast co do zamieszczania zdjęć innych firm to też nie są chyba zbyt oryginalni w tej materii. Jak powiedziałam jestem dopiero po pierwszym dniu i już widziałam błędy instruktorki, na całe szczęście mogę weryfikować te niejasności na forach.
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 22:51   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
Jak powiedziałam jestem dopiero po pierwszym dniu i już widziałam błędy instruktorki, na całe szczęście mogę weryfikować te niejasności na forach.
No to rzeczywiście świetne szkolnie, skoro kursantka już pierwszego dnia widzdzi błedy instruktorki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 07:57   #18
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

kiedy szukalam kursu po internecie znalazlam kurs stylizacji paznokci i mial trwac 4 godziny. zadalam temu komus pytanie czego mozna nauczyc sie przez 4 godziny nauki ? nie otrzymalam odpowiedzi. moje zdanie na ten tremat? - chyba niczego
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 11:20   #19
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Ale ja nie rozumiem czemu się akurat przyczepiłyście mojego wyboru. Tak jak widzi się błędy samych stylistek, które też nie raz i nie dwa wszystko knocą tak samo każdy instruktor, wg obiektywnej oceny kursanta opartej na jego nomen omen wiedzy, dostrzega on pewne niedoskonałości. Jak napisałam, mój wybór jest z pewnością podyktowany kwestiami finasowymi. I proszę nie piszcie tylko w tym miejscu, że "zawsze lepiej dłużej poczekać i zbierać większe pieniądze na coś lepszego", ponieważ nie ma to wcale odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czytając posty na forach poświęconych tematowi szeroko pojętej pielęgnacji paznokci bardzo często spotykam się z jedną prawdą: to od nas samych zależy, nawet a może zwłaszcza, po ukończeniu kursu jakość naszej przyszłej pracy. Zależy to od dalszego samodoskonalenia i poszerzania wiedzy, a także osobistych preferencji w pracy zawodowej.
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 13:58   #20
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Ale ja nie rozumiem czemu się akurat przyczepiłyście mojego wyboru.
Z chęcią udzielę odpowiedzi na Twoje pytanie.
Taka dykteryjka...
Wczoraj przyszła do mnie dziewczyna dwa miesiące po kursie.
Poprosiłam ją aby usiadła wygodnie w moim fotelu w salonie i naprawiła mojej fryzjerce paznokieć utracony w wyniku zamykania okna w sposób nieuważny.
Dziewczyna usiadła. (Na jej paznokciach od razu dostrzegłam akryl, uzupełniony, a pod nim dostrzegłam od razu liftujące brzegi poprzedniej warstwy , zanieczyszczone i za moment i tak wszystko to spadnie pozostawiając jakąś ohydną infekcję....Bleeee.....
Bez trudu odnalazła wszystkie potrzebne asortymenty.
Nie spiłowała akrylu którego obłamany kawałek, odspojony od płytki pozostał na niej, ponieważ na kursie powiedzieli jej, że się akrylem przyklei i będzie ok.
Na moja prośbę zaczęła piłować ten pozostały akryl razem z płytką mimo, że w odległości ok. 30 cm stał aceton.... (Nie wiadomo do czego, bo jego opary są szkodliwe..... )
Nigdy nie zdejmowała akrylu w ten sposób...

Po czym na delikatnie zmatowiony paznokieć położyła frenchową końcówkę z akrylu przy użyciu ok. 20 akrylowych kuleczek(???????), rozmazując go jak żela przy nakładaniu bezbarwnego akrylu dokładnie zalała wszystkie skórki twierdząc, że to można potem ładnie wypiłować.
Następnie pozostawiła fryzjerkę z łopatą, i stwierdziła, ze skończyła pracę. Popatrzyłam i zapytałam czemy fryzjerka krwawi i dlaczego do wypiłowania nie użyła frezarki???
Odpowiedziała, ze na kursie uczyli ją, ze frezarki są niebezpieczne ponieważ można klientkę skaleczyć i że frezów nie można dezynfekować...

Zapytałam co sądzi na temat użycia frezarki przy zabiegu pedicure. Odpowiedziała, że na kursie uczyli ją, że klientce można za dużo skóry usunąć i potem ją boli.

Dowiedziałam się od niej również, że najlepszy akryl na świecie to coś z "Lady" w nazwie a o takiej firmie Creative na szkoleniu nie wypowiadali się dobrze bo jest za droga i trudno kupić produkty.

Na szablonie w ogóle nie robiła akrylu a paznokieć w kształcie skoczni jest najlepszy do modelowania...
Taki uroczo wypukły...

Poprosiłam aby tak dla przykładu wycięła mi skórki.
(mordowałam ją ze trzy godziny...)
Namoczyłam, podważyła je ładnie kopytkiem, zaczęła wycinać...
Zapytała trzy razy czy nie boli.
Potem stwierdziła, że chyba za mocno podważyła skórki bo zadarła paznokieć. Wytłumaczyłam dyskretnie, że mam akryl.
Powiedziała: Ojej ale ładnie założony! Chyba dopiero co?
Akryl na moich paznokciach ma ok. miesięczny odrost...

Nie sposób tego nie zauważyć, moim zdaniem...

I moja rada:
Jeśli chcesz iść na kurs aby potem ktoś przyjął cię do pracy i abyś mogła z tego żyć to moja propozycja jest następująca: Zadzwoń do dobrego dystrybutora, dobrych produktów i zapytaj o szkolenia.
Weż którekolwiek czasopismo pazurowe i poczytaj. Intuicja na pewno podpowie! I nie kombinuj bo szkoda czasu. Wiadomo, ze po kursie nie jesteś alfą i omegą. Lecz zaoszczędzisz kupę czasu jeśli podadzą Ci od razu właściwe i rzetelne informacje. A paznokieć mojej fryzjerki zdjęłam przy pomocy palca wskazującego i kciuka...
Obyło sie bez szkodliwego acetonu...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:37   #21
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Wydaje mi się, że opisana hisoria to jakiś absurd, ewenement i skrajność zarazem.
Jeżeli jednak taka osóbka ukończyła kurs "kształcący" ją w ten sposób to współczuję, ale jednocześnie jestem pewna, że ten kończony przeze mnie nie "umywa" się do tamtego. Nie ma wogóle porównania. Ja nie zachwalam i wynoszę na piedestał ani mojego kursu ani instruktorki, ale obiektywnie patrząc nawet w najmniejszym stopniu nie utożsamiam siebie z bohaterką powyższej historii.
Jestem uczona różnych metod usuwania akrylu, jeżeli chodzi o french to raczej zostałam od razu rzucona na głęboką wodę, co naturalnie mnie cieszy, żadnych metod typu milion kuleczek, aczkolwiek na forach nie raz spotykałam się z postami dzieczyn, które właśnie w ten sposób były uczone. Z pewnością żadnych łopat, kształt to podstawa. Jeżeli chodzi o materiały szkoleniowe to ćwiczę właśnie na Creative i Bass Cosmetics, wiadomo jaka cena ale nikt mi nie wmawia, że nie ma sensu ich kupować. Jeżeli chodzi o szablon to pierwszą próbę mam już nawet za sobą i skłaniam się ku tej metodzie. Jeżeli chodzi o kwestie tak PODSTAWOWE jak rozróżnianie paznokci świeżo założonych a tych przechodzonych, to chyba tylko imbecyl mógłby nie zauważyć - wspólczuję tej dziewczynce.
Za poradę oczywiście dziękuję - szczerze i bez złośliwości. Wyboru już jednak dokonałam, odwrotu nie ma
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:44   #22
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Jagódeczka dobrze gada- to głos, przyszłego pracodawcy i dobrze go posłuchac choby i po to by dowiedzieć sie czego może od nas oczekiwac przyszły pracodawca. .
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 22:26   #23
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Doświadczenia nie wymagam, ale podstawowej wiedzy owszem.
Za naciskiem na "wiedzę " a nie na "podstawy"
Albertyna, jak bys szukała przcy to daj znać!

Edytowane przez jagódeczka
Czas edycji: 2007-09-12 o 20:02
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 20:58   #24
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

jest takie powiedzonko
JAKA PRACA TAKA PLACA.
po malej zmianie
JAKA PLACA TAKI KURS i umiejetnosci

jeszcze jedno
CHYTRY PLACI DWA RAZY.

ja nie ukryje, bo wyzebralam pieniadze od ojca, nie bylo to latwe. inaczej bym wziela pozyczke z banku.

nie mam zamiaru zatrudniac sie u kogos, bo pracuje a raczej jestem na urlopie wychowawczym.
nie mam zamiaru zakladac firmy. bo ZUS i SKARBOWKA mnie zniszczy
bycie stylistka ma byc moim dodatkowym zarobkiem.
jak ja to sobie wyobrazam ?
mam samochod, telefon, czyli STYLISTKA Z DOSTAWA DO DOMU. a ze uwielbiam u siebie w domu tlumy ludzi nie wykluczone, ze w domu bede dzialac.
i nic nie ma tak przyjemnego jak poznawac ludzi i poplotkowac oczywiscie w granicach rozsadku hehehehe.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 22:32   #25
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
CHYTRY PLACI DWA RAZY.
Oj tak....
Mój tata zawsze mówił "Nie stac nas na rzeczy tanie"

Cytat:
bycie stylistka ma byc moim dodatkowym zarobkiem.
jak ja to sobie wyobrazam ?
mam samochod, telefon, czyli STYLISTKA Z DOSTAWA DO DOMU. a ze uwielbiam u siebie w domu tlumy ludzi nie wykluczone, ze w domu bede dzialac.
i nic nie ma tak przyjemnego jak poznawac ludzi i poplotkowac oczywiscie w granicach rozsadku hehehehe.
Na początek to bardzo fajny plan aby dorobic poznac rynek i potrzeby klientek. Wiele stylistek tak zaczyna. Potem zakładaja własne salony
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2007-09-12 o 23:25
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 08:03   #26
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

NIE STAC NAS NA TANIE RZECZY.
te same slowa czesto wypowiada moja połówka.

tez czasem nie moge sobie pozwolic na cos dobrego gatunkowo.
kiedys skusilam sie na kupno na targu blendera recznego za cale 30 zł. po kilku urzyciach poszedl z dymem. moja poloweczka zaczela sie smiac i ... A NIE MOWILEM ... ( i tu pada moje nazwisko ).

jesli zmusi mnie do tego sytuacja zyciowa i materialna ( to dosc skomplikowana rodzinna sprawa) nie wykluczone ze otworze wlasny salon pomimo jest ich jak mrówków.
mam zamiar rownierz ukonczyc kurs wizazu, ale kiedy to nie wiem im szybciej tym lepiej.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 08:49   #27
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Ja mam nieco inne priorytety. Pięniędzy na tego typu rzeczy z pewnością nie będę pożyczać, zwłaszcza, że traktuję to jako moje przyszłe DODATKOWE źródło zarobku i rozszerzenie moich zainteresowań. Ważniejsze dla mnie jest moje nowo kupione mieszkanie oraz studia podyplomowe, które kończę w tym roku. A co do uprawiania zawodu popieram Wasze opinnie. Salonów jest dziś olbrzymie nagromadzenie. Jedank znam osobę, która pracuje jeżdżąc po klientkach, jednak jest to jej jedyna i podstawowa praca, muszę przyznać, że faktycznie klientek ma całą masę, zaczyna pracę o 7.00 rano, jak dobrze pójdzie kończy koło 23.00. Sama widzi, że nie potrafiła zaznaczyć sobie granic, jest zmęczona i boi się, gdyż niedługo zamierza wyjść za mąż, założyć rodzinę i nie wie jak połączyć pracę z domem. Nie mogłaby już pracować u kogoś, bo od zawszze jest sama sobie szefem. No i myśli nad salonem... Tu jednak się boi, że dochodzi czynsz, rachunki za lokal, pracownicy.... Jakie jest więc idealne wyjście?
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:48   #28
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
to co wam teraz pokaze podajac link to sie nazywa zdobienie paznokci
i to jest dopiero sztuka. ale jesli chodzi o przedstawione bombki ktore tam sie znalazly i autorka strony pomalowala to juz nie bede komentowac.

http://kasia-sztuka-zdobienia-paznokci.blog.onet.pl/

porownajcie z tym


http://www.stylizacjapaznokci.pl/start.html

prosze tego zle nie odebrac. opisze pewna sytuacje na stacji benzynowej w pruszkowie.

podjechalam pod dystrybutor moja polowka wyszla napelnic bak.
obok podjechala piekna bmwica wylazl mlody chlopak w srodku 2 mlode dziewczyny. zatankowal swoje BMW za cale 20 zl .

na tvn turbo jest fajny program.
babeczka chciala sobie kupic samochod terenowy i testowala je. opowiedziala podobna historyjke. ale jeszcze dodala. SKORO STAC MNIE NA TAKI SAMOCHOD STAC MNIE I NA BENZYNE.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-16 o 13:28 Powód: proszę korzystać z opcji "Edytuj".
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:13   #29
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

jakoś strasznie jesteście napastliwe abstrahując od wszystkiego nawet nie znacie tego miejsca, gdzie ja się uczę. Podajecie natomiast jakieś absurdalne historie i przykłady, do któtych ja naprawdę nie znajduję odniesienia mojej sytuacji. Nie popadajmy w skrajności
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:41   #30
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Wydaje mi się, że dyskusja nad wyborem kursu jest jałowa skoro dziewczyna i tak już na nim jest. Znam osoby, które były na kursach mocno polecanych nawet tu na Wizażu i bardzo się rozczarowały, znam tez dziewczyny, które uczyły sie od znajomej stylistki i robią cuda, instruktor to jedno, a talent to drugie, jak się ma dryg to i w 1 dzien mozna się nauczyć, praktyka dopełni reszty, a jak się talentu nie ma to i lata nauki nie pomogą.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.