Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 14:44   #211
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki

NIE KUŚ Bo ja się za niedługo spowiadać będę z tych minerałów Już mówiłam, że musze zrobić inwentaryzacje w łazience - ale teraz trzeba ten proces przyśpieszyć bo minerałowe zamówienia będą leciały lada dzień

Fajnie by było jakby się ten wątek dało pod NOWE PODFORUM podciągnąć
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:48   #212
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Łiii nie było mnie kilka godzin i już nasze wymarzone forum jeeest!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:57   #213
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Pastereczka - w zyciu narodu, tez bym nie chciala czegos takiego czytac i w tym uczestniczyc. Mnie chodzi tylko o nasze prownania widzi-mi-sie bez wglebiania sie w ideologie, po prostu lubimy to i to, a tego nie, bo nie

Tez jestem za watkiem odnosnie pielegnacji w odniesieniu do mineralow, tzn. to i to sie spradza pod mineraly (bo dobrze wyglada, trzymaja sie, matuje, itd.), a cos innego nie bardzo, bo np. wychodzi maska. Szczegolnie liczylabym na wasze testy i relacje odnosnie "noszenia" mineralow na roznych filtrach, typu "mam cere tak i taka, na filtrze takim, a takim podklad mineralny takiej, a takiej firmy wyglada bosko, a z innym testowanym wyszlo bloto, itp. Od razu mowie, ze sie nie podejmuje zalozenia Niech sie za to wezmie ktos bardziej "biochemiczny", czuje, ze im blizej lata tym wiecej bedzie chaotycznych wpisow "co pod mineraly, jakie filtry i czy w ogole jest sens, jak nakladac zeby nie scierac i czym to wszystko zmyc?!"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:05   #214
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Vril uwierz lub nie, ale już miałam dzisiaj otwarte okienko załóż nowy wątek właśnie o tej tematyce o której mówisz, ale mnie nieśmiałość wzięła i w końcu nie założyłam
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:10   #215
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Vril uwierz lub nie, ale już miałam dzisiaj otwarte okienko załóż nowy wątek właśnie o tej tematyce o której mówisz, ale mnie nieśmiałość wzięła i w końcu nie założyłam
Panna Nieśmiała, zakładaj i tyle
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:12   #216
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pastereczka - w zyciu narodu, tez bym nie chciala czegos takiego czytac i w tym uczestniczyc. Mnie chodzi tylko o nasze prownania widzi-mi-sie bez wglebiania sie w ideologie, po prostu lubimy to i to, a tego nie, bo nie

Tez jestem za watkiem odnosnie pielegnacji w odniesieniu do mineralow, tzn. to i to sie spradza pod mineraly (bo dobrze wyglada, trzymaja sie, matuje, itd.), a cos innego nie bardzo, bo np. wychodzi maska. Szczegolnie liczylabym na wasze testy i relacje odnosnie "noszenia" mineralow na roznych filtrach, typu "mam cere tak i taka, na filtrze takim, a takim podklad mineralny takiej, a takiej firmy wyglada bosko, a z innym testowanym wyszlo bloto, itp. Od razu mowie, ze sie nie podejmuje zalozenia Niech sie za to wezmie ktos bardziej "biochemiczny", czuje, ze im blizej lata tym wiecej bedzie chaotycznych wpisow "co pod mineraly, jakie filtry i czy w ogole jest sens, jak nakladac zeby nie scierac i czym to wszystko zmyc?!"
Dokładnie o czymś takim myślałam, na granicy biochemii i minerałów, co pod nie jest dobre i jak sobie radzić z mieszaną minerały+filtry, bo podobno mika cośtam destabilizuje a tutaj dużo podkłądów ma ja w składzie..
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:17   #217
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Wlasnie
Zakladac i sie wpisywac hurtem, lada moment chwyci slonce, wiec bede musiala skruszona po filtry siegnac, a tu zadnego pomyslu na nie nie mam Poza tym chetnie sie dowiem czego reszta (poza tymi kilkoma, co sie wpisaly na ogolnym) uzywa w pielegnacji i jak to sie ma do mineralow. Kwasy jakies uskuteczniacie, filtry, samorobki i insze wynalazki, jam ciekawa tej alchemii i ich interakcji z mineralami - kawa na lawe "cera taka, krem taki, mineraly takie - efekt, jak przez okno"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:24   #218
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Mówicie, macie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10688667 #post10688667


Frantic nam się zazieleniła, gratulacje

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-27 o 16:06
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:19   #219
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Frantic nam się zazieleniła, gratulacje
Dziękuję, ale jestem DOSŁOWNIE zielona.

Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:28   #220
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie
Zakladac i sie wpisywac hurtem, lada moment chwyci slonce, wiec bede musiala skruszona po filtry siegnac, a tu zadnego pomyslu na nie nie mam Poza tym chetnie sie dowiem czego reszta (poza tymi kilkoma, co sie wpisaly na ogolnym) uzywa w pielegnacji i jak to sie ma do mineralow. Kwasy jakies uskuteczniacie, filtry, samorobki i insze wynalazki, jam ciekawa tej alchemii i ich interakcji z mineralami - kawa na lawe "cera taka, krem taki, mineraly takie - efekt, jak przez okno"
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.

podpisuję się pod powyższym, chętnie coś podpatrzę (znów!... )
i - Frantic - gratuluję!
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:30   #221
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Frantic gratulejszyn
Przenies, przenies
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 16:37   #222
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale jestem DOSŁOWNIE zielona.

Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.
zdecydowanie trzeba przenieść, bo prawie zapomiałam o tym wątku
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:39   #223
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale jestem DOSŁOWNIE zielona.

Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.
Duże ZA ZA tym pomysłem
Gratulujemy FRANTIC
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:47   #224
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale jestem DOSŁOWNIE zielona.

Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.
Myślę, że się przyda, właśnie z tego względu, że to jest ściśle powiązane z minerałami i faktycznie, niektórzy mogą nie mieć świadomości, że my tutaj siedzimy i plotkujemy
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:57   #225
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki

Gratulacje Frantic!

i dla panny nieśmiałej, za założenie wątku - bardzo jestem ciekawa wpisów, bo nie wiem co sobie wybrać
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:22   #226
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

aaa to wazne:
trzeba o tym nieszczesnym PAYPAL watek dac do mineralow
ja jak nadgonię pracę pracę, i pracę dom, i pracę dzieci to cos napisze o clach i takich tam, ale to nieprędko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:06   #227
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale jestem DOSŁOWNIE zielona.

Dziewczyny co sądzicie o tym, żeby przenieść ten wątek na nasze nowe forum? Z tego co pamiętam na biochemii też jest wątek typowo plotkowy. Zresztą łatwiej go będzie znaleźć, bo pewnie osoby które na plotkowy nie zaglądają nie mają pojęcia o tym wątku.
A ja już po ważnym kolosie jestem, i...

Gratuluję frantic

Właśnie o tym myślałam, jestem za


Dziewczyny.. nie nadążam za Wami! Ile nastulałyście postów w tych wszystkich wątkach.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:12
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:53   #228
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Hurra, hurra! I gratulacje Frantic, wiemy, ze bedziesz godnie się nami opiekować

edit:

To kto zakłada wątek o Pure Luxe? Muszę mieć gdzie się wyżyć na te piękności, och...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-01-27 o 20:59
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:32   #229
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Dziewczyny wszystkim wam bardzo dziękuję za miłe słowa.

Sama przenieść wątku nie mogę, bo mam uprawnienia do moderowania tylko na forum mineralnym, ale już napisałam do moderatorki forum plotkowego prośbę o przeniesienie.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Hurra, hurra! I gratulacje Frantic, wiemy, ze bedziesz godnie się nami opiekować

edit:

To kto zakłada wątek o Pure Luxe? Muszę mieć gdzie się wyżyć na te piękności, och...
Gabs jeżeli masz chwilę czasu i ochotę to zakładaj wątek. Jak nie, to postaram się ja to jutro zrobić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 22:03   #230
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

frantic, podpisuję się pod dziewczynami, fajnie że zostalaś modem
myślę nad wątkiem "przed i po", byłoby to genialne dla nowych osób, niepewnych czy minerały są dla nich. Tylko nie wiem, czy chcemy na tak popularnym portalu pokazywać swoje twarze?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:10   #231
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Tez mi sie marzy taki watek ale z tym bedzie trudno, mozna jednak stworzyc watek o makijazach mineralnych, pare "mineralek" udziela sie na MM, wiec moze i tutaj by wkleilo swoje malunki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:13   #232
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Przyadłby się taki podpiety wątek (zamknięty, informacyjny) - czym się różnią minerały te na tym podforum od tych drogeryjnych - zeby bylo jasno. Bez jakichkolwiek opinii tylko:

Hmm.. Kosmetyki mineralne (kilkuskładnikowe) i tu wymienic co moze zawierac, aby łapał się jako kosmetyk mineralny i czego ma nie zawierac.

Kosmetyki drogeryjne z minerałami. Unikałabym słowa pseudo, bo brzmi negatywnie.

I jeszcze uwaga, że na tym podforum rozmawiamy o tych pierwszych. Co sądzicie?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:14   #233
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Z tym pokazywaniem twarzy to może być problem. Ja na pewno się nie zdecyduję. Ale taki wątek by się przydał.

Jejku, tyle nowych postów. Kiedy ja znajdę czas żeby to czytać A wypadałoby jeszcze coś napisać



Na pewno by się coś takiego przydało. Bo tak naprawdę niewiele osób wie co to są te minerały. Tylko jest trochę kosmetyków z pogranicza, które warto uwzględnić, myślę np. o fluidach mineralnych.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-27 o 22:18
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:17   #234
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez mi sie marzy taki watek ale z tym bedzie trudno, mozna jednak stworzyc watek o makijazach mineralnych, pare "mineralek" udziela sie na MM, wiec moze i tutaj by wkleilo swoje malunki
makijaże mineralne!

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przyadłby się taki podpiety wątek (zamknięty, informacyjny) - czym się różnią minerały te na tym podforum od tych drogeryjnych - zeby bylo jasno. Bez jakichkolwiek opinii tylko:

Hmm.. Kosmetyki mineralne (kilkuskładnikowe) i tu wymienic co moze zawierac, aby łapał się jako kosmetyk mineralny i czego ma nie zawierac.

Kosmetyki drogeryjne z minerałami. Unikałabym słowa pseudo, bo brzmi negatywnie.

I jeszcze uwaga, że na tym podforum rozmawiamy o tych pierwszych. Co sądzicie?
a) Nanomi, myślę że jako bardzo zorganizowana i konkretna osoba świetnie nadajesz się do utworzenia informacyjnego wątku- tak jak go opisałaś.
b)naturalnie wyszło tak, że na forum są same wątki mineralne-mineralne, zauważcie, że np. pure minerals maybelline zostało na wizażystce. Podforum naturalnie się rozwinie, nie zamykajmy się na razie na kosmetyki drogeryjne z minerałami, kto wie co przyniesie przyszłosć?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:21   #235
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przyadłby się taki podpiety wątek (zamknięty, informacyjny) - czym się różnią minerały te na tym podforum od tych drogeryjnych - zeby bylo jasno. Bez jakichkolwiek opinii tylko:

Hmm.. Kosmetyki mineralne (kilkuskładnikowe) i tu wymienic co moze zawierac, aby łapał się jako kosmetyk mineralny i czego ma nie zawierac.

Kosmetyki drogeryjne z minerałami. Unikałabym słowa pseudo, bo brzmi negatywnie.

I jeszcze uwaga, że na tym podforum rozmawiamy o tych pierwszych. Co sądzicie?
Bardzo dobry pomysł.
Poza tym myślałam nad postem opisującym właściwości, działanie, możliwe skutki uboczne i dobroczynne działanie poszczególnych minerałów spotykanych w kosmetykach mineralnych. O ile dobrze pamiętam Lorri podawała ten pomysł (chyba się nie mylę, jeżeli tak to przepraszam) i deklarowała chęć założenia takiego wątku. Skoro jest forum, to i czas na wątek. Na pewno powinna to zrobić osoba mająca pojęcie o biochemii.
Lorri jeżeli nadal jesteś chętna do założenia takiego wątku, to zapraszam.

Cytat:
Napisane przez Rozwielitka
a) Nanomi, myślę że jako bardzo zorganizowana i konkretna osoba świetnie nadajesz się do utworzenia informacyjnego wątku- tak jak go opisałaś.
b)naturalnie wyszło tak, że na forum są same wątki mineralne-mineralne, zauważcie, że np. pure minerals maybelline zostało na wizażystce. Podforum naturalnie się rozwinie, nie zamykajmy się na razie na kosmetyki drogeryjne z minerałami, kto wie co przyniesie przyszłosć?
Oj tak Nanomi, na przykładzie wątku EDM pokazałaś, że takie informacje potrafisz świetnie zebrać w sensowną i przejrzystą całość.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-27 o 22:25
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:26   #236
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
makijaże mineralne!



a) Nanomi, myślę że jako bardzo zorganizowana i konkretna osoba świetnie nadajesz się do utworzenia informacyjnego wątku- tak jak go opisałaś.
b)naturalnie wyszło tak, że na forum są same wątki mineralne-mineralne, zauważcie, że np. pure minerals maybelline zostało na wizażystce. Podforum naturalnie się rozwinie, nie zamykajmy się na razie na kosmetyki drogeryjne z minerałami, kto wie co przyniesie przyszłosć?
Założyłam, tworzę i uwzględniłam uwagi
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:28   #237
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic, podpisuję się pod dziewczynami, fajnie że zostalaś modem
myślę nad wątkiem "przed i po", byłoby to genialne dla nowych osób, niepewnych czy minerały są dla nich. Tylko nie wiem, czy chcemy na tak popularnym portalu pokazywać swoje twarze?
Myślę, że jeśli spiąć włosy i wkleić np. kawałek twarzy lub całą z zasłoniętymi oczami to nic nam nie grozi.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:49   #238
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Założyłam, tworzę i uwzględniłam uwagi
super! Nanomi, masz dar tworzenia hermetycznych, przejrzystych tekstów!
prosimy o podpięcie, zamknięcie i ewenetualne dodawanie informacji.

zauwazyłyście mnogość OT? plotkowy robi się z każdego watku, a np. wymiankowy i promocyjny powinny być zwięzle.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:55   #239
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki

Cały dzień mnie nie było.Teraz wchodze i padam ileeeeeeeeeeeeeee czytania Teraz to już nie wyrobię

Frantic gratulacje
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:55   #240
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
super! Nanomi, masz dar tworzenia hermetycznych, przejrzystych tekstów!
prosimy o podpięcie, zamknięcie i ewenetualne dodawanie informacji.

zauwazyłyście mnogość OT? plotkowy robi się z każdego watku, a np. wymiankowy i promocyjny powinny być zwięzle.
Frantic, uprzejmie prosimy o to co napisała rowielitka
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.