Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-07, 17:02   #3661
Cukiereczek92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: podkład a lato..

co do kremow tonujacych to nie widzialam zadnego fajnego w rossmanie, a ten krem siarkowa moc nie zapycha porow?

Edytowane przez Cukiereczek92
Czas edycji: 2012-07-07 o 17:07
Cukiereczek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 21:17   #3662
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Bardzo was proszę o po moc mam bardzo ciężki i duzy trądzik na całej twarzy ,praktycznie nei ma miejsca bez krosty, będe miała izotek bo to dla mnie ostatnie wyjście ,ale do rzeczy po wakacjach idę do liceum i musze się dobrze zatuszować ale nic mi nie kryje jakoś super ,miałam już mnóstwo fludiów nawet tych niby takich super kryjących np: estee lauder czy ten clinique , revlon i kilka innych i słabo kryją taki mam duż ytrądzik nietsety proszę o jakieś inne zebyscie mi poleciły tak żeby zarąbiście kryły do naprawde duzych problemów z cerą
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 21:53   #3663
alinu
Przyczajenie
 
Avatar alinu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 17
GG do alinu
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny pomóżcie. Bardzo cieżko mi dobrać podklad a raczej odcień. W drogerii wydaje mi sie ok a po nalozeniu już nie...... Moje podstawowe pytanie dla kogo odcienie rose a dla kogo beige? Jak określić czy mam typ ciepły,zimny czy neutralny?
__________________
We live, as we dream - alone
alinu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:03   #3664
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Bardzo was proszę o po moc mam bardzo ciężki i duzy trądzik na całej twarzy ,praktycznie nei ma miejsca bez krosty, będe miała izotek bo to dla mnie ostatnie wyjście ,ale do rzeczy po wakacjach idę do liceum i musze się dobrze zatuszować ale nic mi nie kryje jakoś super ,miałam już mnóstwo fludiów nawet tych niby takich super kryjących np: estee lauder czy ten clinique , revlon i kilka innych i słabo kryją taki mam duż ytrądzik nietsety proszę o jakieś inne zebyscie mi poleciły tak żeby zarąbiście kryły do naprawde duzych problemów z cerą
Spróbuj może dermablend albo LRP toleriane,mają też lepszy skład od tych które wymieniłaś.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:04   #3665
Rara_Avis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam już dość wszelkich podkładów, płynne spływają a mineralne podkreślają pory i świecą się tragicznie. Mam trudną cerę, bo mieszaną z suchymi skórkami. Matujące podkreślają mi suche skórki a nawilżające spływają, do tego mam jasną oliwkową cerę, więc wybór mam w ogóle ograniczony. True Match L'oreala, Inglot w szklanym opakowaniu i Bourjois Healthy Mix podkreślały mi skórki, a Rimmela Match, Lasting Finish, Wake me up (Stay Matte to w ogóle tragedia), Maybelline Satin Make up, Colour Adapt Maxa Factora i Bourjois 10 Hours Sleep spływają. Dermablend i Revlon Colorstay za ciężki. Shiseido Sun Protection świeci się bardzo i ściera.

Czy możecie cokolwiek mi polecić? Myślałam nad Inglotem Cream, MACiem ProLongwear albo Maybeline 24hour Stay. Tylko nie wiem, czy trafię jasnego żółtka.
Ja też miałam skórki na twarzy, które podkład oczywiście niesamowicie podkreślał. Byłam kiedyś na szkoleniu z Oeparolu (zresztą mają fajną nową serię nawilżającą) i pani stwierdziła, że to efekt odwodnionej skóry. Do tego kiedyś usłyszałam, żeby zamienić kremy i na noc stosować matujący a na dzień nawilżający (nie wiem jaki sens ale pomogło). Używam podkładu La Roche Toleriane Taint nr 13. Rewelacyjnie kryje każde zaczerwienienie. Może Ci się na początku nie spodobać bo maże się na twarzy, ale po czasie wysycha i pięknie kryje. Mam cerę mieszaną i fakt, że po czasie zaczyna się świecić. Myślę teraz nad kupnem pudru transparentnego Vichy. Też widziany na szkoleniu. Było gorąco a pani z Vichy nawet się nie rozlała ;]
Rara_Avis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:05   #3666
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez alinu Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Bardzo cieżko mi dobrać podklad a raczej odcień. W drogerii wydaje mi sie ok a po nalozeniu już nie...... Moje podstawowe pytanie dla kogo odcienie rose a dla kogo beige? Jak określić czy mam typ ciepły,zimny czy neutralny?
Jeśli Twoja cera ma raczej różowe podtony to jest typ chłodny,zaś w przypadku przeważających żółtych tonów - ciepły.
Neutralny,to taki właśnie w środku,bez wyraźnych nut kolorystycznych.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:07   #3667
Rara_Avis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie wystrasz się jak zaczniesz stosować Izotek. Na początku wywala wszystko co do tej pory chowało się pod skórą, ale warto. Znam dziewczyny które stosowały go przy minimalnej ilości wyprysków i z nimi też tak było.
Efekt po całej kuracji rewelacyjny.
Oczywiście to do Aliseja ;]

Edytowane przez Rara_Avis
Czas edycji: 2012-07-07 o 22:12
Rara_Avis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 22:10   #3668
alinu
Przyczajenie
 
Avatar alinu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 17
GG do alinu
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jeśli Twoja cera ma raczej różowe podtony to jest typ chłodny,zaś w przypadku przeważających żółtych tonów - ciepły.
Neutralny,to taki właśnie w środku,bez wyraźnych nut kolorystycznych.


Myśle ze mam neutralny typ w takim razie podklad w odcienia beżowym czy różowym?
__________________
We live, as we dream - alone
alinu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:04   #3669
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez alinu Pokaż wiadomość
Myśle ze mam neutralny typ w takim razie podklad w odcienia beżowym czy różowym?
Beż
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 00:42   #3670
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Bardzo was proszę o po moc mam bardzo ciężki i duzy trądzik na całej twarzy ,praktycznie nei ma miejsca bez krosty, będe miała izotek bo to dla mnie ostatnie wyjście ,ale do rzeczy po wakacjach idę do liceum i musze się dobrze zatuszować ale nic mi nie kryje jakoś super ,miałam już mnóstwo fludiów nawet tych niby takich super kryjących np: estee lauder czy ten clinique , revlon i kilka innych i słabo kryją taki mam duż ytrądzik nietsety proszę o jakieś inne zebyscie mi poleciły tak żeby zarąbiście kryły do naprawde duzych problemów z cerą
Hej,
daj spokój z podkładami na czas kuracji Izotekiem, wywali Ci wszystko, ale potem zacznie się goić.
Pamiętaj żeby nie wyciskać, bo zostaną blizny!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:19   #3671
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez alinu Pokaż wiadomość
Myśle ze mam neutralny typ w takim razie podklad w odcienia beżowym czy różowym?
Beżowym
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 14:00   #3672
alinu
Przyczajenie
 
Avatar alinu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 17
GG do alinu
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziękuję za odp
__________________
We live, as we dream - alone
alinu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 18:17   #3673
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Sprobuje tego toleriane, Edeldredzia niestety nei jest to mozliwe bym gdziekolweik wyszła bez fluidu , i zapewniam cię że ty tez raczje byś nie wyszła z taką twarza. Niestety do szkoły czy na dłuższe wyjscie do sklepu obowiązkowo fluid muszę mieć bez niego bym się strasznie czuła , raz musialam wyjsc bez niego bo to byl nagluy przypaek i pamiętam te spojrzenia ludzi na ulicy .. w autobusie niestety nie jest to kilka krostek . A blizny niestety tez mam mimo ze nie wyciskaam i do tego jak dermatolog okreslila twarz jak sito , normalnie takie dziury na twarzy ,ze szkoda gadac.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..

Edytowane przez Aliseja
Czas edycji: 2012-07-08 o 18:20
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:40   #3674
paula51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

)
paula51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:31   #3675
urokiszczescia
Przyczajenie
 
Avatar urokiszczescia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Moje pytanie.

Witam.
Chciałam zapytać się jak dobrać odpowiedni podkład do koloru skóry? Pytam się ponieważ mam z tym problem i nie za bardzo wiem jak to zrobić. Wcześniej miałam odpowiedni podkład pod moją karnację, ale firma, od której kupowałam wcześniej podkład zaczęła zmieniać kolory.
Ostatnio kupiłam dwa razy podkład miał być naturalny a okazał się opalony, a drugi brzoskwiniowy. Z góry dziękuję za radę. Pozdrawiam.
urokiszczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:20   #3676
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Moje pytanie.

Powinnaś zacząć od określenia, czy jesteś chłodna, czy ciepła
tzn. nie Ty, a Twoja cera.
Różowa, czy żółtawa.
Jaki kolor ma Twój dekolt, szyja (choć to bywa mylące).
W jakich kolorach wyglądasz dobrze, a jakich ubrań unikasz.

No i później należy wybrać się do drogerii i macać testery.
Ja na twarz nie mam odwagi nałożyć zawartości testera, ale teoretycznie powinno się sprawdzać na linii żuchwy i porównać z szyją, dekoltem.

Ja więc sprawdzam na nadgarstku i wyszukuję po chwili kolor, który najbardziej wpada w żółty/beżowy.
Po chwili - bo należy dać próbce wtopić się w skórę i przeschnąć - wówczas jest szansa na uzyskanie zbliżonego do prawdy koloru.
Co prawda nie ma gwarancji, jak zachowa się podkład w połączeniu z sebum, no ale poglądowo jest.

No i zazwyczaj - podkreślam- nie zawsze kolory typu:
Ivory, Cameo, True Beige, Peach, Rosy Beige- wpadają w róż
Sand, Caramel, Soft Beige, Creamy - są żółtawe/neutralne.

Próbuj, wychodź z umazaną dłonią na światło dzienne
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:02   #3677
urokiszczescia
Przyczajenie
 
Avatar urokiszczescia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Moje pytanie.

Ja raczej ubrań nie unikam. Unikam tylko kolorów czarnych jeśli chodzi o bluzki.
A tak to raczej wszystkie. Moja karnacja nie jest mieszana tylko raczej naturalna, jednym słowem mówiąc biała. Ale dziękuję za radę i skorzystam z niej. Pozdrawiam.
__________________
[FONT=&quot][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]Kobieta powinna delektować się momentem
ubierania , tak samo jak ulubioną poranną kawą z mlekiem.
urokiszczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:58   #3678
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Moje pytanie.

Kolor sprawdzaj rozsmarowujac odrobine podkladu na szyi jesli sie idealnie wtopi - jest dobry szyja jest w bezposrednim sasiedztwie z twarza, najlatwiej w ten sposob dobrac kolor, ktory nie stworzy maski
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:30   #3679
urokiszczescia
Przyczajenie
 
Avatar urokiszczescia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Moje pytanie.

A czy któraś kosmetyczka bądź wizażystka z Łodzi znalazłaby chwilę aby wybrać się ze mną i pomóc mi w tym wyborze ? Z góry bardzo dziękuję.
__________________
[FONT=&quot][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]Kobieta powinna delektować się momentem
ubierania , tak samo jak ulubioną poranną kawą z mlekiem.
urokiszczescia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 00:52   #3680
XxClaaaudiaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxClaaaudiaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Wiadomości: 41
GG do XxClaaaudiaxX
Wink Który podkład będzie lepszy ;)

Witam.Mam mały problem.Zastanawiam się nad zakupem podkładu firmy Maybelline.Rozważam między Super Stay 24h a Super Stay 16h.Niby oba w nazwie podobne jednak jest między nimi tak czy inaczej różnica.Mam cerę mieszaną więc nie mam pojęcia który będzie bardziej odpowiedni.Czytałam na forum wiele recenzji lecz były tak zróżnicowane opinie że sama już nie wiem który wybrać.Proszę pomóżcie
XxClaaaudiaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:09   #3681
joannaskiba
Raczkowanie
 
Avatar joannaskiba
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej Lenka
Zasada jest prosta - jak masz ładna cerę to nie używaj podkładu Choć jeśli już chcesz to polecam Ci Bourjois healthy mix (serum z czerwoną zakrętką jest lżejsze, ale gorzej się trzyma, z czarną bardziej kryje i ten Ci polecam).
Na miejscowe problemy, kosmetyki, które kładzie się w ilościach minimalnych czyli kamuflaż:
Najlepiej Kryolan (ponad 200 odcień) lub Art Deco (ok. 6-8kolorów)

joannaskiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:04   #3682
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej dziewczyny ja zapytam o puder jesli moge uzywam podkladu rimmel match perfection i chciałabym go jakoś utrwalic pudrem. jaki polecacie? dodam, że mam 16 lat
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:07   #3683
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Sylwia spróbuj pudrów z Avonu. Np z serii Idealna Cera (ok. 20 zł) lub tańszy Colortrend transparentny. Fajny jest też z Synergen (Rossmann) ok. 8 zł, fajnie matuje i jest antybakteryjny.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-07-18 o 13:11
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:19   #3684
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny jaki puder wybrać na lato, a głównie na wakacje bo w naszym kraju pogoda raczej jesienno-wiosenna? Chodzi mi o lekki ale zarazem taki, żeby skóra się nie świeciła za szybko jak słońce przygrzeje?
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:27   #3685
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez szara_myszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki puder wybrać na lato, a głównie na wakacje bo w naszym kraju pogoda raczej jesienno-wiosenna? Chodzi mi o lekki ale zarazem taki, żeby skóra się nie świeciła za szybko jak słońce przygrzeje?
Chodzi Ci o puder (sypki, w kamieniu) czy podkład?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:41   #3686
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Sylwia spróbuj pudrów z Avonu. Np z serii Idealna Cera (ok. 20 zł) lub tańszy Colortrend transparentny. Fajny jest też z Synergen (Rossmann) ok. 8 zł, fajnie matuje i jest antybakteryjny.
potwierdzam, i tez polecam
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 15:15   #3687
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o puder (sypki, w kamieniu) czy podkład?
podkład najlepiej
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 15:53   #3688
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez szara_myszka_ Pokaż wiadomość
podkład najlepiej
Jeżeli ma być lekki i matujący to może coś w musie? Wiele firm ma takie w swojej ofercie, zależy jaki przedział cenowy Cię interesuje, np. Maybelline, Loreal, Bourjois, Revlon; z tańszych: Catrice, Essence, Rimmel, Bell. Zawsze możesz wspomóc się bibułkami matującymi. Jeśli masz bardzo tłustą cerę to pod podkład możesz dać krem matujący, ale z tym ostrożnie bo w połączeniu z musem może wysuszyc Ci skórę.

Lżejszym zamiennikiem podkładu będzie krem tonujący, ale mało który da matujący efekt, są raczej rozświetlające, nawilżające.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 01:01   #3689
Fioll88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny !

Na początku pragnę się przywitać ponieważ dopiero raczkuję na tym portalu :P
Czytam Wasze wypowiedzi na temat podkładów ale już się sama pogubiłam i nie wiem jaki wybrać. Dajecie tu dużo pomocnych informacji ale ja dalej nie wiem jaki podkład wybrać
Szukam czegoś kryjącego, matującego no i ogólnie czegoś co zakryje moje niedoskonałości.. Mam cerę skłonną do zaskórników, wyprysków, itd. ponadto często świecę się jak psu jajca za przeproszeniem. Okolica T to masakra. Wiem, że potrzebny będzie także puder..
No i zaznaczam, że przystępna cena jest mile widziana

Help me !!!
__________________

Fioll88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:43   #3690
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeżeli ma być lekki i matujący to może coś w musie? Wiele firm ma takie w swojej ofercie, zależy jaki przedział cenowy Cię interesuje, np. Maybelline, Loreal, Bourjois, Revlon; z tańszych: Catrice, Essence, Rimmel, Bell. Z
Wow, jakoś nigdy nie byłam przekonana do musów i zawsze pomijam je w drogeriach ale może trzeba w końcu spróbować, bo drażni mnie jak na wakacjach świecę
Dzięki wielkie za radę!
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.