Pomocy! Jaki kolor tuszu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 12:44   #1
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Question

Pomocy! Jaki kolor tuszu?


Mam pewien problem co do wyboru tuszu, więc zwracam się o pomoc do wizażystek. Zawsze używałam czarnego tuszu, jednak jak wiadomo kobieta zmienną jest, więc zachciała mi się czegoś kolorowego.
Tylko jaki kolor? Oto jest pytanie! Nie chcę żadnych turkusowych czy czerwonych mascar, tylko czegoś co będzie wyglądało w miarę naturalnie.Jestem szatynką o dość jasnej cerze. Mam skłonność do rumieńców i moje policzki często robią się denerwująco czerwone. Mam oczy szare a rzęsy czarne. Zastanawiam się, czy czarne rzęsy w ogóle można malować na jakiś inny kolor? Czy to będzie dobrze wyglądać? A jeśli tak to jaki kolor? Granatowy, śliwkowy, brązowy, a może grafitowy? Pomóżcie!

Edytowane przez Aga017
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:13
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:59   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

jesli do wizazystek wiec chyba watek powinien byc zalozony na forum 'wizażystka'
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:19   #3
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Osobiscie preferuje tylko i wylacznie czarne tusze, ale jezeli chcesz bardziej naturalny efekt to kup po prostu brazowy.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:46   #4
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Z tymi kolorowymi tuszami to bywa różnie. Też mam czarne rzęsy i nie znalazłam jeszcze ani jednego kolorowego, który byłby widoczny na moich rzęsach...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:47   #5
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Z tymi kolorowymi tuszami to bywa różnie. Też mam czarne rzęsy i nie znalazłam jeszcze ani jednego kolorowego, który byłby widoczny na moich rzęsach...
Jak znajdziesz to daj znać Mam smoliste wręcz rzęsy, jasne na końcówkach - o kolorowych rzęsach mogę pomarzyć
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:18   #6
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Zalozylas drugi taki sam watek?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:57   #7
final touch
Przyczajenie
 
Avatar final touch
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
GG do final touch
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem co do wyboru tuszu, więc zwracam się o pomoc do wizażystek. Zawsze używałam czarnego tuszu, jednak jak wiadomo kobieta zmienną jest, więc zachciała mi się czegoś kolorowego.
Tylko jaki kolor? Oto jest pytanie! Nie chcę żadnych turkusowych czy czerwonych mascar, tylko czegoś co będzie wyglądało w miarę naturalnie.Jestem szatynką o dość jasnej cerze. Mam skłonność do rumieńców i moje policzki często robią się denerwująco czerwone. Mam oczy szare a rzęsy czarne. Zastanawiam się, czy czarne rzęsy w ogóle można malować na jakiś inny kolor? Czy to będzie dobrze wyglądać? A jeśli tak to jaki kolor? Granatowy, śliwkowy, brązowy, a może grafitowy? Pomóżcie!
Spróbuj fiolet,zieleń albo niebieski, jednak jeśli masz bardzo ciemny kolor rzęs, może być słabo widoczny. Ewentualnie na samych końcówkach,będzie trochę widoczny kolor. Może jak chcesz poszaleć z kolorami,to zamiast kolorowej maskary może skuś się na kredki w innych kolorach niż czarny. Każdy z wymienionych odcieni będzie Ci pasował. Dorzuciłabym do tego zestawu turkusowy, hit tego sezonu
final touch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 15:50   #8
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Cytat:
Napisane przez final touch Pokaż wiadomość
Spróbuj fiolet,zieleń albo niebieski, jednak jeśli masz bardzo ciemny kolor rzęs, może być słabo widoczny. Ewentualnie na samych końcówkach,będzie trochę widoczny kolor. Może jak chcesz poszaleć z kolorami,to zamiast kolorowej maskary może skuś się na kredki w innych kolorach niż czarny. Każdy z wymienionych odcieni będzie Ci pasował. Dorzuciłabym do tego zestawu turkusowy, hit tego sezonu
zgadzam się, ale przy szarych oczach stawiam zdecydowanie na fiolet, sama mam czarne rzęsy i szre oczy i fiolet bardzo intrygująco na nich wygląda
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:44   #9
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz to daj znać Mam smoliste wręcz rzęsy, jasne na końcówkach - o kolorowych rzęsach mogę pomarzyć
No to mamy ten sam problem Jak coś znajdę to napiszę ale nawet te górnopółkowe sa u mnie niewidoczne
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:05   #10
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

NA dyskotekę, lato i taki luźniejsze okazje, kiedy mozna poszaleć mysle, że fajnie skomponuje się z twoimi oczami niebieska maskara. Śliwkowa, ale ciemna to dobry pomysł na codzień, jeśli chcesz troche poszaleć. Zastanawia mnie tylko to, gdzie taką kupisz... Co do brązowej... hmm. Chyba niezabardzo do szarych oczu a siwa z kolei się z nimi zleje.Zależy jeszcze, jakie kolory ubrań nosisz i jakie kolory cieni do powiek używasz. Wszystko musi do siebie pasować. Jeśli dałabyś swoją fote, to możnaby to lepiej określić.
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:19   #11
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

może wrzuciłaby kóraś zarooka Wizażanka zdjęcie swoich umalowanych na fioletowo rzęs? jestem bardzo ciekawa, jak to wygląda
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 20:19   #12
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

polecam burgund
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:53   #13
Qunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tę cza cza cza!
Wiadomości: 238
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Witam,
Przepraszam, że przeszkodzę, ale szukam pewnego kosmetyku, a mianowicie mascary Flash Lash Up firmy applause koloru jasnego niebieskiego, bądź widocznego/ jasnego fioletowego, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć, w żadnych mniejszych drogeriach, ani Rossmanach, wie ktoś gdzie mogę go dostać? bardzo mi zależy.
Jeżeli nie wiecie, to proszę o zaproponowanie innej mascary w tych kolorach dostępne w drogeriach.
Pozdrawiam.
__________________


może dotąd zaniedbywałam modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę, uratuj mnie SUPERMANIE! }

"ciało pielęgnuje, bo jest domem duszy i gdy mi jest dobrze - moja dusza mruczy."
Qunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:56   #14
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

Cytat:
Napisane przez Qunia Pokaż wiadomość
Witam,
Przepraszam, że przeszkodzę, ale szukam pewnego kosmetyku, a mianowicie mascary Flash Lash Up firmy applause koloru jasnego niebieskiego, bądź widocznego/ jasnego fioletowego, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć, w żadnych mniejszych drogeriach, ani Rossmanach, wie ktoś gdzie mogę go dostać? bardzo mi zależy.
Jeżeli nie wiecie, to proszę o zaproponowanie innej mascary w tych kolorach dostępne w drogeriach.
Pozdrawiam.

Wystarczyło wpisać w Google "Flash Lash Up - Applause" i juz

Proszę : http://www.sadrena.com.pl/st_ram_tusze.php

Poczytaj sobie o wysyłce, kosztach, kolorach tych tuszy itp.
Myślę, że znajdziesz to, czego szukałaś.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:00   #15
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Pomocy! Jaki kolor tuszu?

śliwkowy jest fajny
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.