"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-29, 22:39   #4561
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ewesko tez kiedys lubilam grac w Simsy tylko denerwowalo mnie to ze ten czas tak szybko leci a ludziki tak wolno wykonuja czynnosci...ale to pewnie juz dopracowali
Wiesz co z czasem jest podobnie, ale nie jest tak źle, fajne nowe opcje są w 3, jakiś czas temu też ze dwa razy grałam, a później mi się nie chciało, a dziś powróciłam do gry
Hahaha simka moja już w ciąży była i chłopczyka urodziła Nawet w szpitalu rodziła a nie w domu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 22:46   #4562
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

haha smieszna ta gra Simsy sa taka gra ze nawet jak sie znudzi to za jakis czas chce sie znowu troszke pograc...ja bym pograla ale nie mam ale podobno ma wyjsc wersja na playstation wiec kto wie
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 23:11   #4563
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziewczyny kochane, dziękuję za wszystkie gratulacje
Przepraszam, że nie wymieniam z nicków, przeczytałam wszystkie ale nie mam sił nawet pisać - jestem tak jakby przeprowadzona, choć jutro jeszcze wycieczka do Ikei Dziś o 11 zrzuciliśmy graty w pokoju i tato pojechał, a ja do 23 (! ) walczyłam z porządkowaniem - zdezynfekowałam absolutnie wszystko, ale moje dłonie mnie nienawidzą A teraz tylko wpadłam zobaczyć co u Was i odpływam, jutro będę pewnie miała gorsze zakwasy niż po siatkówce z początku
Ściskam dobranockowo
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 00:18   #4564
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Marakujo - gratuluję I zazdroszczę mimo wszystko

Eweska, Gosada - też grałam kiedyś :P Ale jak tylko już ustaliłam charaktery, wygląd i zrobiłam dom wg. mojego pomysłu to mi się nudziły :P Poza tym, chyba nie lubię za bardzo gier "bezendu", hehe. Tzn jak nie ma określonego celu, który trzeba zdobyć/przejść/osiągnąć.
Uwielbiam przygodówki z łamigówkami (np. Syberia itd) i RPG'i, a niedawno "zagrywałam się" grami CSI

Miałam iść spać a wciągnęłam się w sprzątanie forum... I tam nadal jest bajzel, a ja padam
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 07:19   #4565
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Marakujo - gratuluję I zazdroszczę mimo wszystko
[...]
Dzięki piękne Nie ma czego zazdraszczać, wprawdzie mam komfort mieszkania w dużym spokoju, ale wiem, że i taki styl ma swoje wady - jestem nauczona mieszkać z ludźmi, więc pewnie będą momenty, w których chciałabym mieć jakichś złośników na karku Tak jak wtedy z nimi czasami pragnęłam samotności Ale pocieszam się faktem, że mam dobry dojazd do bloku z niemal każdej części Poznania, więc w razie czego będę zapraszać znajomych Pomijam już fakt wydawania 2/3 wypłaty na mieszkanie Na szczęście z kolorówki poczyniłam takie zapasy, że starczy na dłuuugo A teraz piję kawkę i czekam na rodziców, bo zapomniałam o której mieli przyjechać, więc na wszelki wypadek wstałam wcześniej Dzień dober!
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 07:51   #4566
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam drogie panie
Ja dziś lecę na obiadek do mamusi a potem dłubanie w komputerze do późna - muszę ułożyć 2 egzaminy końcowe na jutro...
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:06   #4567
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzien dobry

Ale się nie wyspałam no :/ siedziałam do późna, a wstałam już o 7 :/ No ale cóż czekania ciąg dalszy.
Jaszcze kilka godzin i tż będzie, ma zadzwonić jak już przekroczy granicę Niemiecko-Polską , a w PL będzie miała jeszcze ok 4-5 godzin jazdy. Teraz siędzę z kawusią

W simsy chyba przez jakiś czas nie będę grała, znudziły mi się już Najlepiej lubię budować lub urządzać domki, a później jak już gram to szybko mi się nudzi
Ogólnie nie jestem ulubieńcem różnego typu gier, ale dla zbicia czasu mogą być

Słoneczko pięknie świeci, cieplutko już jest bardzo, taką pogodę to ja lubię

Miłej niedzieli
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 08:25   #4568
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzien dobry
Poszłam spać po 2 oglądałam z tż dwie super komedie a mianowicie"Wiezienie dla świrów" i "Amerykańska dziewica" no tak się uśmialiśmy że masakra hehe
A teraz trzeba pokarbować włoski i się pomalować troche to potrwa bo wlosy mam dlugie i te karbowanie ciężko idzie

A co do simsów to je uwielbiałam
Jak byłam młodsza to spaliła mi się rodzinka w pożarze i tak spanikowałam że pobiegłam do mamy z histerycznym placzem heheJak sobie to przypominam to aż wstyd
Miłego dzionka kochane
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:40   #4569
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja uwielbiam Simsy, ale dla mnie ta gra polega na wybieraniu wyglądu, ciuszków i projektowaniu domów Nigdy w nią nie gram w sensie np. robienia kariery czy zdobywaniu przyjaciół; skupiam się tylko na tym pierwszym etapie i mam z tego mnóstwo frajdy Pod tym względem część 3 jest niesamowita - dosłownie wszystko można przerobić po swojemu
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 08:53   #4570
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Nonuś chyba muszę zainstalować Simsy
Cześć 3 nie chciała mi działać
lubiałam grać w Simsy zwierzęta hehe
A to ja grałam tak żeby miec przyjaciół i rodzine hehe

Właśnie karbuje włoski
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:30   #4571
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witajcie Moje Kobietki Kochane

Wieeedziałam , że na Was można liczyć , jesteście nie zastąpione , KOCHAM WAS !! NA PRAWDE!! Zdecydowałam , że ścinam Zobaczymy jak będę wyglądać Zawsze można związać w kucyk Jak już będę miała nowy fryz wstawię zdjęcia , w tym tygodniu będę miała zaawalony cały tydzień Echhhh... Wczoraj w pracy też ciężko miałam , szłam kupić sobie coś do jedzenia i stałam sobie pomidorka wybierałam i jakiś dziadek uderzył Mnie wózkiem w nogę i coś burczał pod nosem , a we Mnie się już gotowało , sobie pomyślałam 'dorwe Cię ...' i tak się złożyło , że jedna pani kupowała wędliny a ten Pan sobie dalej stał i oglądał mięsko , to stenęłam za tą Panią co kupowała i nagle słyszę jakieś sapanie 'Ja tu chyba w kolejce stoję!!' Odwróciłam się już z ku****kami w oczach , ale powiedziałam grzecznie , że ja nie jestem jasnowidzem i nie wiem co Pan robi , a jak już Pan tak stoi w kolejce to proszę stać a nie odchodzić to ten na Mnie się drzeć zaczął 'Niee! Przyszedłem sobie pooglądać!' Ja mówię z podniesionym głosem już ' No Ja Nostradamus i przewiduję przyszłość' a ten 'Może jeszcze mam Pani na plecy wskoczyć!!!' a Ja ' Może trochę grzeczniej , nie jestem Pana koleżanką ...' Ten się zdziwił i nic już nie powiedział a baba z wędlin miała z Nas niezłą polewkę Co do simsów uuuwielbiam A część 3-cia jest po prostu cudowna Dawno w to nie grałam , ale siostra intensywnie w to gra i czeka niecierpliwie na nowy dodatek

A i kkaska wróciła Noooo wreszcieeeeeee
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 09:42   #4572
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ale się nie wyspałam no :/ siedziałam do późna, a wstałam już o 7 :/ No ale cóż czekania ciąg dalszy.
Jaszcze kilka godzin i tż będzie, ma zadzwonić jak już przekroczy granicę Niemiecko-Polską , a w PL będzie miała jeszcze ok 4-5 godzin jazdy. Teraz siędzę z kawusią

W simsy chyba przez jakiś czas nie będę grała, znudziły mi się już Najlepiej lubię budować lub urządzać domki, a później jak już gram to szybko mi się nudzi
Ogólnie nie jestem ulubieńcem różnego typu gier, ale dla zbicia czasu mogą być

Słoneczko pięknie świeci, cieplutko już jest bardzo, taką pogodę to ja lubię

Miłej niedzieli
Akurat jak my wylecielismy to sie zrobila pogoda w Anglii deszczowo...cos sie mijamy w tym roku z cieplutka wiosna
Ja dopijam kawusie i zaraz uciekam bo dzisiaj niankuje kilka godzinek.
Milej niedzieli Kochane

Ollemku a mowi sie jaka ta mlodziez jest niewychowana, jak widac czesto jest odwrotnie jak mieszkalam w PL to strasznie mnie denerwowalo jak starsze osoby walczyly o miejsca w autobusie czy tramwaju tratujac wszystkich po drodze co to byl za widok hehe

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-05-30 o 09:50
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:48   #4573
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Witajcie Moje Kobietki Kochane

Wieeedziałam , że na Was można liczyć , jesteście nie zastąpione , KOCHAM WAS !! NA PRAWDE!! Zdecydowałam , że ścinam Zobaczymy jak będę wyglądać Zawsze można związać w kucyk Jak już będę miała nowy fryz wstawię zdjęcia , w tym tygodniu będę miała zaawalony cały tydzień Echhhh... Wczoraj w pracy też ciężko miałam , szłam kupić sobie coś do jedzenia i stałam sobie pomidorka wybierałam i jakiś dziadek uderzył Mnie wózkiem w nogę i coś burczał pod nosem , a we Mnie się już gotowało , sobie pomyślałam 'dorwe Cię ...' i tak się złożyło , że jedna pani kupowała wędliny a ten Pan sobie dalej stał i oglądał mięsko , to stenęłam za tą Panią co kupowała i nagle słyszę jakieś sapanie 'Ja tu chyba w kolejce stoję!!' Odwróciłam się już z ku****kami w oczach , ale powiedziałam grzecznie , że ja nie jestem jasnowidzem i nie wiem co Pan robi , a jak już Pan tak stoi w kolejce to proszę stać a nie odchodzić to ten na Mnie się drzeć zaczął 'Niee! Przyszedłem sobie pooglądać!' Ja mówię z podniesionym głosem już ' No Ja Nostradamus i przewiduję przyszłość' a ten 'Może jeszcze mam Pani na plecy wskoczyć!!!' a Ja ' Może trochę grzeczniej , nie jestem Pana koleżanką ...' Ten się zdziwił i nic już nie powiedział a baba z wędlin miała z Nas niezłą polewkę Co do simsów uuuwielbiam A część 3-cia jest po prostu cudowna Dawno w to nie grałam , ale siostra intensywnie w to gra i czeka niecierpliwie na nowy dodatek

A i kkaska wróciła Noooo wreszcieeeeeee
oLLemku nie przejmuj sie.Raz stoje na PKS (czekałam na Tż) i mialam ubrana spodnieczke i ladna bluzeczke a stara zołza do mnie"ILE PANI ZAROBI" normalnie sie wkur*****łam i mowie co Pani powiedziala?Pozniej patrze a ona za krzakami czai sie i gapi sie na mnie. Masakra.A raz jak jeszcze mieszkałam w Wodzisławiu a był dzien co mecz był, wieczorem poszlam na zakupy do sklepu tesco stoje w kolejce po miesko i zastanawiam się co kupic no i mowie a za mna stoi typ i mowi ze mam sie pospieszyc.Zaraz mowi prosze szynke na moj koszt wredny typ.Ja mowie mu ze robie zakupy i musze sie zastanowic co kupic.On do mnie ze jestem głupia dziwk****.Normalnie łezki mi polecialy bo ja wrażliwa bardzo jestem i powiedziałam ze jest głupi chu***ekspedientki od miesnego zaczely sie smiac.Balam sie wyjsc ze sklepu bo to byl wieczor a skad mam wiedziec co typkowi szczeli do glowyokropny to był dzien
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:28   #4574
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Właśnie dzwonił małż Jest już w Polsce jeszcze okoły 4 godzin i będzie w domku
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:31   #4575
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ollemku, Asiu ludzie starsi teraz sa jacyś dziwni. Zamiast dawać przykład, to zachowują się gorzej niż młodzież.
Ja na szczęście dawno nie spotkałam się z takim zachowaniem wobec mnie, ale ostatnio na przystanku jakichś dwóch podstarzałych idiotów (bo tylko tak to moge nazwać) kłóciło się, czy dziewczyna obok, też na przystanku stała, jest kobietą czy nie! Bo miała na zółto pomalowane paznokcie - więc jeden z nich twierdził, że nie, że jak to tak można, że jeszcze włosy mogła sobie żółte zrobic itp. Gadka bez sensu, ale widziałam, że dziewczynie było bardzo przykro.

O, ja raz się w autobu sie pokłóciłam z jedną starszawą panią, bo Zuza mi się rozpłakała (to był początek zimy, ale nie było mrozów...) i baba stwierdziła, że to dlatego, że Zuza nie ma rękawiczek i złe buty - i płacze bo jej zimno. A to chyba ja jestem matką i wiem kiedy jest jej zimno! I mam przegrzewać dziecko, bo jakiejś prukwie się coś nie podoba... Ostro się z nią wtedy ścięłam, choć na ogół staram się szanować starszych. No ale jeśli oni nie szanują mnie....

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

a co do Simsów kiedyś grałam, ale też wolałam tworzyć rodzinkę i budować domek potem jakoś się nodno robiło
ogólnie wolę gry strategiczne, takie wojenne, gdzie trzeba miasto budować, bitwy toczyć np The Settlers ale dawno nie grałam...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:48   #4576
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ewesko- No kochana to już niedługo będziecie razem
Gosadko,Asiu,Anusiu- Noo Ja Wam powiem , że Ja się jakoś specjalnie tym Panem nie przejęłam , bo na ogół jestem osobą , która siedzieć cicho nie będzie Jakby Mi ktoś tak powiedział jak Tobie Asiu , to bym pojechała typa aż by Mu w pięty poszło , co to w ogóle za kultura , jak stoi w kolejce to niech czeka jak Mu nie pasuję , to niech spada , a nie jakieś głupie komentarze i wyzwiska Tak samo w autobusach , ustępuję miejsca jak widzę starszą Panią lub Pana co potrzebują usiąść , ale jak stanie Mi nad głową Baba i sapie a z tyłu ma pełno wolnych miejsc i nie chce się Jej ruszyć tyłka to nawet nie wstane ... Bo są czasami takie wredne babcie

Mloda,Kasia-Obejrzałam Wasze filmiki Mloda jaka Ty super jestes Masz swietny głos i super sie Ciebie słucha To samo się tyczy Kasi , bardzo Mnie się podobają Wasze filmiki , Kasiula słodki był moment jak wyciągnęłaś szczoteczkę z colosala i taka minka , że za dużo tuszu na szczoteczce Super rady , na prawdę Świetne jesteście kochane Mogła bym Was ogladac i ogladac i oglaaaadac
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:59   #4577
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

oLLemku wiedziałam ze facet jest pijany po meczu takiemu lepiej sie nie narazac, uderzyl by mnie albo co uuuu nawet nie moge myslec co by sie stalo
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 11:06   #4578
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dooobry dzien
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 11:30   #4579
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Asiu- A no chyba , że był pijany , to z takim lepiej nie dyskutować Ale Ja wybuchowa jestem ( i wredna ) to pewnie bym coś Mu i tak powiedziała

Canduś - Dzień dobry
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 12:02   #4580
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

aaa co tu taka cisza z rana?:P hehe ja ide zrobic sobie jakies sniadanko i pozniej za obiadek sie wezme bo chyba moj by cos chcial zjesc jak wroci z pracy
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:07   #4581
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Aaaaa tż-towi zostało 110km i będzie w domku
Wiem, wiem przeżywam, ale zawsze tak mam jak tż wraca do domku

Candy dopiero sniadanko ??? Toż to południe już jest Pora na obiad spiochu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:14   #4582
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień dobry
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:19   #4583
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

hej hej wpadam w biegu niedzielnie


Mialo byc leniwie.. a nie jest.

zdecydowałam się na udział w konkursie Brauna.. oczywiscie sie nie uda nigdy nic nie wygralam(poza lalka Barbie za nalepki z gumy balonowej) ale co mi tam

Jesli bym mogla prosić o głosy byłabym bardzo wdzieczna

https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkas...php?uid=349333


i jeszcze(przekupstwo)
macie ochote na sniadnia delikatne z mozarella, ostre chilli con carne czy może truskawki?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:23   #4584
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aaa co tu taka cisza z rana?:P hehe ja ide zrobic sobie jakies sniadanko i pozniej za obiadek sie wezme bo chyba moj by cos chcial zjesc jak wroci z pracy
Ja też jeszcze przed śniadaniem ale już po kawce
Pospałam trochę ale w nocy nie mogłam spać i dopiero rano dałam radę zasnąć
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:30   #4585
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Fergussonku nie żebym była przekupna, ale skoro proponujesz... to ja truskawki poproszę
Kobieto, jakie Ty masz piękne włosy!

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-30 o 12:32
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:34   #4586
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

nie no ja wstalam o 9 ale jakos zwlec z lozka mi sie nie chcialo i cwiczylam na kotach ustawienia aparatu heheh :P

mmm Fergiiii..ja sie pisze na truskawki :d mmmmmm
glos oddany
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:36   #4587
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze przed śniadaniem ale już po kawce
Pospałam trochę ale w nocy nie mogłam spać i dopiero rano dałam radę zasnąć
też sie meczyłam dziś w nocy.. napilismy się wina i padliśmy jak muchy obydwoje..

potem sie zaczytałam w wannie i połozyłam w koncu o 3.. a pobudka o 9.. Pospałabym sobie jeszcze


Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Fergussonku nie żebym była przekupna, ale skoro proponujesz... to ja truskawki poproszę
Kobieto, jakie Ty masz piękne włosy!

to truskawki raz! na jaki adres?

Tam są własnie nieumyte.. brzydkie.. ale strasznie mi szybko rosną..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:42   #4588
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

jaaaki raz?? dwa razy
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:44   #4589
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

ekskuze mła Dwa razy!
Nikt chili nie chce..? genialne wyszło, ostre jak hell ale
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:47   #4590
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Fergii ja się piszę na wszystko
A ja mam gołąbki Chce ktoś ???


Jejku jakiego stresa mam Wybija godzina zero
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.