Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 18:46   #2071
magkuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziękuję. W długich czułam się super,,,ale ich stan był tragiczny. A tak mam fajnego boba i włosy od razu zdrowsze. Jak odrosną moje naturalki to spróbuje sobie je zapuścić. Długie wlosy są fajne, ale pod warunkiem, że nie są zniszczone i tak wysuszone. A poza tym lubię zmiany
Ps. Mam już 3 cm odrosty i bardzo podoba mi się kolorek, który sobie odrasta
magkuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:40   #2072
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

swoja droga to mialam chwile zwatpienia, teraz po prostu staram sie nie patrzec w dobrym swietle na kolor wlosow
no własnie w łazience mam takie światło, że mi się moje włosy takie dziwne wydają jak sa odrosty
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:07   #2073
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

loveyouamy też podobną fryzurę miałam ale jeszcze krótszą na początek
hehe baaaaaardzo ci ładnie!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:11   #2074
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dziękuję
no ja nie chcę mocno krótkich, dlatego teraz zapuszczam oczywiście tak co 3 miesiące podcinam końcówki, ale na razie mi żal, więc poczekam jeszcze z miesiąc
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 06:32   #2075
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez magkuk Pokaż wiadomość
Dziękuję. W długich czułam się super,,,ale ich stan był tragiczny. A tak mam fajnego boba i włosy od razu zdrowsze. Jak odrosną moje naturalki to spróbuje sobie je zapuścić. Długie wlosy są fajne, ale pod warunkiem, że nie są zniszczone i tak wysuszone. A poza tym lubię zmiany
Ps. Mam już 3 cm odrosty i bardzo podoba mi się kolorek, który sobie odrasta
Witam ehh..każdy zna skutki rozjaśniania..miałam to samo Gratuluję odrostów
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 07:43   #2076
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
no własnie w łazience mam takie światło, że mi się moje włosy takie dziwne wydają jak sa odrosty
to ja z kolei w łazience mam takie światło, że mi sę bardzo podoba kolor moich włosow (w sztucznym jest ciemniejszy) i nie widac odrostu ani róznic w kolorze wcale a wcale


a propos podcinania końcówek - to dawno nie podcinałam, ale po prostu mi się nie rozdwajają to jest niesamowite , jak farbowałam to te końce trzeba bylo często podcinać a teraz moge w ogole nie podcinać, i pewnie bym nie skracała włosów gdyby nie te farbowańce...
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:36   #2077
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mi własnie też nic się nie dzieje O.o ale myślę, że to dzięki temu, że teraz o nie dbam i właśnie żal mi ścinać końcówki skoro zniszczone nie są.
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 10:12   #2078
zazula
Raczkowanie
 
Avatar zazula
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 224
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
pije pokrzywe i kupilam maske wax, a Ty co stosujesz?
To ja też się melduję w tym wątku Mój odrost ma już ok. 5-6 cm i dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
Mój naturalny kolor włosów to średni blond, ale przez ok. 2 lata rozjaśniałam włosy, żeby uzyskać efekt włosów "rozjaśnionych słońcem". Lubię jasne blondy, ale wolę zdrowe włosy, więc podjęłam decyzję o powrocie do naturalnego koloru włosów przez zapuszczenie. Całe szczęście mój odrost nie jest aż tak strasznie widoczny, ale obawiam się że to tylko dlatego, że odrost rozjaśnił się od słońca. Niestety zbliża się jesień i nie wiem, co zrobię, jeśli różnica między odcieniami będzie drastyczna...
Na szczęście Was znalazłam więc będę pytała o radę

Co do Tygrryski - też piję pokrzywę - dzięki temu włosy rosną znacznie szybciej i też używam maski Wax, ale tej oryginalnej, a nie tej do włosów blond - baaaaardzo pomaga w regenerowaniu włosów
__________________
"...aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa, aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach, aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi, aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami raz dziennie..."

Audrey Hepburn
zazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:28   #2079
nell89
Przyczajenie
 
Avatar nell89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do nell89
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez magkuk Pokaż wiadomość
Dziękuję. W długich czułam się super,,,ale ich stan był tragiczny. A tak mam fajnego boba i włosy od razu zdrowsze. Jak odrosną moje naturalki to spróbuje sobie je zapuścić. Długie wlosy są fajne, ale pod warunkiem, że nie są zniszczone i tak wysuszone. A poza tym lubię zmiany
Ps. Mam już 3 cm odrosty i bardzo podoba mi się kolorek, który sobie odrasta

Ja się właśnie próbuję odważyć.... Chcę obciąć, ale tak strasznie mi szkoda... włosy mam tak do talii i nie są bardzo zniszczone, więc przymusu ie ma a z drugiej strony strasznie mi się podobają takie dłuższe boby do ramion p tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Heidi-Klum_6.jpg (22,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok <Coco Chanel>
nell89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:50   #2080
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
to ja z kolei w łazience mam takie światło, że mi sę bardzo podoba kolor moich włosow (w sztucznym jest ciemniejszy) i nie widac odrostu ani róznic w kolorze wcale a wcale


a propos podcinania końcówek - to dawno nie podcinałam, ale po prostu mi się nie rozdwajają to jest niesamowite , jak farbowałam to te końce trzeba bylo często podcinać a teraz moge w ogole nie podcinać, i pewnie bym nie skracała włosów gdyby nie te farbowańce...
Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
mi własnie też nic się nie dzieje O.o ale myślę, że to dzięki temu, że teraz o nie dbam i właśnie żal mi ścinać końcówki skoro zniszczone nie są.
Mi też się nie rozdwajają końcówki. Mimo, że te wstrętne farbowańce są strasznie suche, to końcówki mam idealne. Od 3 miesięcy nie byłam u fryzjera i ze 3 pewnie nie pójdę jeszcze
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:21   #2081
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez nell89 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie próbuję odważyć.... Chcę obciąć, ale tak strasznie mi szkoda... włosy mam tak do talii i nie są bardzo zniszczone, więc przymusu ie ma a z drugiej strony strasznie mi się podobają takie dłuższe boby do ramion p tak:
Na twoim miejscu bym nie ścinała Z krótkimi jest trochę kłopotu, a z długich to zawsze można coś wyczarować
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 09:37   #2082
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu bym nie ścinała Z krótkimi jest trochę kłopotu, a z długich to zawsze można coś wyczarować
Ale z drugiej strony jak nie spróbuje to będzie ją to męczyć
Ja bym to przemyślała naprawdę poważnie, czy jesteś gotowa na takie skrócenie włosów, czy nie będziesz żałować później.
A włosy i tak zawsze odrosną mnie też męczy krótsza fryzurka, ale to jak coś dopiero za pół roku, jak naturalki będą trochę dłuższe. Wtedy mogłabym ściąć wszystkie farbowane i zapuszczać już tylko swoje, ale z drugiej strony szkoda mi tej długości
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:21   #2083
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu bym nie ścinała Z krótkimi jest trochę kłopotu, a z długich to zawsze można coś wyczarować
Zależy jakie ścięcie z niekórymi oczywiscie trzeba się męczyć i układać a inne... po prostu wash&go )


Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony jak nie spróbuje to będzie ją to męczyć
Ja bym to przemyślała naprawdę poważnie, czy jesteś gotowa na takie skrócenie włosów, czy nie będziesz żałować później.
A włosy i tak zawsze odrosną mnie też męczy krótsza fryzurka, ale to jak coś dopiero za pół roku, jak naturalki będą trochę dłuższe. Wtedy mogłabym ściąć wszystkie farbowane i zapuszczać już tylko swoje, ale z drugiej strony szkoda mi tej długości
Zawsze możesz spróbować obciąć a to o 5cm 10cm stopniowo bez szoku
Poza tym Kicia ma rację włosy nie zęby odrastają ) Ja obciełam włosy chyba w kwietniu nie pamiętam juz dokładnie. mając swoje naturalki mniej więcej do ucha. To była cholernie ciężka decyzja ale nie żałuje. Teraz przez zimę będą schowane pod czapką a na następne lato bede już czarować swoimi naturalkami przynajmniej do ramion
Fakt jest ciezko w tej fryzurze przejściowej bo każdy włos robi co chce. Ale chyba warto )
pokazuje wam moje przed i aktualne słabo widać ale coś tam jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bef.jpg (31,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natur.jpg (24,1 KB, 129 załadowań)
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:28   #2084
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Zależy jakie ścięcie z niekórymi oczywiscie trzeba się męczyć i układać a inne... po prostu wash&go )




Zawsze możesz spróbować obciąć a to o 5cm 10cm stopniowo bez szoku
Poza tym Kicia ma rację włosy nie zęby odrastają ) Ja obciełam włosy chyba w kwietniu nie pamiętam juz dokładnie. mając swoje naturalki mniej więcej do ucha. To była cholernie ciężka decyzja ale nie żałuje. Teraz przez zimę będą schowane pod czapką a na następne lato bede już czarować swoimi naturalkami przynajmniej do ramion
Fakt jest ciezko w tej fryzurze przejściowej bo każdy włos robi co chce. Ale chyba warto )
pokazuje wam moje przed i aktualne słabo widać ale coś tam jest
slicznyyyyy masz naturalnyyyyyyyyyyyy milion razy lepszy od farbowanego koloru
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:58   #2085
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A dziękuje Chociaż przyznaję że czasami chodzi za mną farba
Ale mam na tyle mądrego faceta który wybija mi to z głowy prawiąc komplementy naturalkom
No i ich pielęgnacja jest jakaś łatwiejsza ;D
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:08   #2086
nell89
Przyczajenie
 
Avatar nell89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do nell89
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
slicznyyyyy masz naturalnyyyyyyyyyyyy milion razy lepszy od farbowanego koloru


Zgadzam się w 100 %. Genialny!! Mądrego masz faceta

Ja na razie zapominam o ścinaniu (chyba wiecie jak to jest, jak się człowiek na coś nakręci to koniec). Może troszkę wycieniuję, a obetnę na wiosnę jak mi naturalki odrosną i farba jeszcze bardziej się zmyje...
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok <Coco Chanel>
nell89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:20   #2087
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witam dziewczyny które dołączyły Widzę że coraz więcej osób decyduje się na powrót do naturalek
JustCassie jesteś jedną z inspiracji na tym wątku Uwielbiam Twoje lśniące włosy i nie mogę się na nie napatrzeć
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:08   #2088
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez nell89 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 %. Genialny!! Mądrego masz faceta

Ja na razie zapominam o ścinaniu (chyba wiecie jak to jest, jak się człowiek na coś nakręci to koniec). Może troszkę wycieniuję, a obetnę na wiosnę jak mi naturalki odrosną i farba jeszcze bardziej się zmyje...
Czasami najlepiej jest zostawić w spokoju, zrobić kitkę i żyć nie zwracajac na nie uwagi chociaż wiem że pewnie wiele z was co rano stoi w lustrze i wypatruje większego odrostu przynajmniej ja przez to przechodziłam

Cytat:
Napisane przez Anioleczka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny które dołączyły Widzę że coraz więcej osób decyduje się na powrót do naturalek
JustCassie jesteś jedną z inspiracji na tym wątku Uwielbiam Twoje lśniące włosy i nie mogę się na nie napatrzeć
Też widzę to po swoim otoczeniu Jak ktoś uzna że mu nie pasują to zawsze może znowu się przefarbować.
To wymaga trochę wysiłku "cierpienia" czasu i wyrzeczeń ale jak ze wszystkim, chcesz mieć dzidzię musisz poczekać 9 miesiecy, chcesz mieć płaski brzuch trzeba poćwiczyć i odstawić co nie co chcesz mieć kase trzeba popracować i zarobić

Co do "blaknięcia" włosów i tu na wizażu i koleżanki które wracały do naturalek a posiadały ciemne włosy polecały Head&Shoulders nie wiem czy w formie maseczki czy codziennego użytku ;D
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 07:52   #2089
magkuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hey,
Ja mam dosyć duży kontrast między odrostem-średni (ale naturalnie piękny blondzik) a farbowanymi-platyna. Ale przez to że ściełam włosy są one dużo bardziej puszyste i lżejsze i nowa fryzura jakoś odciąga uwagę od dosyć już widocznych odrostów.
Plan mam taki: zapuszczam włosy z odrostem i co jakieś 2-3 miesiące je podcianam aż dojdę do mojego w 100% naturalnego kolorku. Pewnie to trochę potrwa, mam nadzieję, że mi się uda. Trzymajcie kciuki
magkuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 11:23   #2090
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A mi się rozdwajają, ale tylko na pasmach z przodu. Co i tak jest sukcesem bo kiedy namiętnie je farbowałam całe były w tragicznym stanie..
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:56   #2091
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mi na szczęście farbowanie nie zniszczyło włosów (trochę ponad rok farbowałam). jednak przy stosowaniu farb z Garniera miałam wrażenie, ze mam siano. tak to zawsze l'oreal. są drogie, ale przynajmniej dobre dla moich włosów
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:28   #2092
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ee twoje szczęście, że szybko to zakończyłaś. Ja farbowałam jakieś 8 lat - farbami i profesjonalnymi i tymi drogeryjnymi i szamponetkami i pseudohenną także przerobiłam prawie wszystko
Oczywiście najgorsze były te drogeryjne, chociaż kupowałam loreal za 3 dychy :/
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:03   #2093
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mnie denerwowały później odrosty, blaknięcie koloru i doszłam do wniosku, że najlepiej nie farbować ogólnie mama mi zawsze mówi, że póki nie mam siwych to mam tego nie robić
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:31   #2094
BabyLightMyFire
Raczkowanie
 
Avatar BabyLightMyFire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 281
GG do BabyLightMyFire
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

I ja postanowiłam wrócić do swoich naturalnych, mysio - miedzianych włosów.
Ostatnio farbowałam je w sierpniu, chyba już miesiąc minął, a odrost ponad 2cm okropnie to wygląda, czarne włosy + jasny odrost = efekt łysienia.

i tak mnie kusi, czy nie poużywać szamponetek. czy one niszczą włosy? stosowałabym je przynajmniej 2x w miesiącu, bo nie wiem czy będę mogła spokojnie patrzeć w lustro widząc to "coś"
BabyLightMyFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:12   #2095
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Szamponetek nie polecam, z moich włosów do końca się nie zmywały i wyglądało to później jakbym miała trzy odrosty ( naturalne, szamponetka, farba:P ). Najlepiej spinać włosy Łatwiej wtedy przetrzymać ten ciężki czas:P

Ja już mam ten cały proces za soba (na szczeście ) Trzymam za Was kciuki.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:19   #2096
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

u mnie na szczęście odrostów tak nie widać, bo mam kręcone to każdy w inną stronę
kiedyś farbowałam szamponem Delia (brąz, blond, rudy) i żaden mi nie chwycił
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:28   #2097
aaagniesia89
Przyczajenie
 
Avatar aaagniesia89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny czemu właściwie po wielu farbowaniach chcecie wracać do własnego koloru??? Sama stoję teraz przed dylematem 6 cm odrostu rozjaśniać czy nie...
__________________
...jeśli chcesz, by cię objęto, otwórz ramiona...
aaagniesia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:31   #2098
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

bo to wygodniejsze niż farbowane. poza tym podoba mi się nawet mój naturalny, a szkoda marnowac włosy
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:43   #2099
aaagniesia89
Przyczajenie
 
Avatar aaagniesia89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja szczerze się zastanawiam szukałam już podpowiedzi w różnych wątkach, chyba w żadnym zadowalającej Nie wiem teraz już czy powinnam dalej robić pasemka czy wrócić do naturalnego koloru...
Poniższe zdjęcia 1 to pasemka od razu po zrobieniu, 2 to aktualne zdjęcie, a 3 mój naturalny kolor... Poradźcie coś dziewczyny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg.jpg (20,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,3 KB, 65 załadowań)
__________________
...jeśli chcesz, by cię objęto, otwórz ramiona...
aaagniesia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:56   #2100
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

pofarbuj na bliski twojemu naturalnemu
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.