chce wciac wygladac jak malolatka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 12:13   #1
beebee83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Talking

chce wciac wygladac jak malolatka...


Od 16tego roku zycia bylam rosjasniona blondynka, pozniej z wiekiem czasu, chcialam odmiany, zrobi;lam sie na czarno, problem w tym, ze mam jasna karnacje i do czarnych wlosow zawsze musialam sie mocniej podkreslic, zaznaczam, ze nie lubie zbyt mocnego makijazu*to zawsze postarza*, teraz znow powracam do dawnego blondu*balejaz, pasemka*, mam niebieskie oczy i z natury mysi, popielaty blond, szukam alternatywy, aby podkreslic swoja urode, od zawsze kocham makijaz w stylu eye-liner i grubiej pociagniete rzesy, lecz zawsze kiedy uzyje cienia do powiek mam wrazenie, ze jest przesadzone. Ilekroc chce sie odmienic, to jednak wciaz ten sam makijaz, ta sama fryzura, wydaje mi sie, ze popadlam w rutyne... Dziewczyny poradzcie cos...

Edytowane przez beebee83
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:18
beebee83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 22:47   #2
Nadia44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

może postaw na dziewczęcy, delikatny "look" ? tzn, podkład, puder, delikatny róż, tusz do rzęs, jasna szminka/błyszczyk ? bardzo mi to pasuje do jasnej karnacji
Nadia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 01:32   #3
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

Czy tylko ja nie rozumiem tego postu?
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:05   #4
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie rozumiem tego postu?
Nie
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:40   #5
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie rozumiem tego postu?
ja tez nie wiem o co chodzi
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:11   #6
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

Cytat:
Napisane przez beebee83 Pokaż wiadomość
Od 16tego roku zycia bylam rosjasniona blondynka, pozniej z wiekiem czasu, chcialam odmiany, zrobi;lam sie na czarno, problem w tym, ze mam jasna karnacje i do czarnych wlosow zawsze musialam sie mocniej podkreslic, zaznaczam, ze nie lubie zbyt mocnego makijazu*to zawsze postarza*, teraz znow powracam do dawnego blondu*balejaz, pasemka*, mam niebieskie oczy i z natury mysi, popielaty blond, szukam alternatywy, aby podkreslic swoja urode, od zawsze kocham makijaz w stylu eye-liner i grubiej pociagniete rzesy, lecz zawsze kiedy uzyje cienia do powiek mam wrazenie, ze jest przesadzone. Ilekroc chce sie odmienic, to jednak wciaz ten sam makijaz, ta sama fryzura, wydaje mi sie, ze popadlam w rutyne... Dziewczyny poradzcie cos...

a ja tam wiem o co chodzi, wystarczy się wczytać by zrozumieć I znam ten problem...chciałabyś coś zmienić,by było "jakoś inaczej świeżo nowo" a okazuje się że w końcu i tak wyglądasz jak przedtem...Ja tak mam czasami. A nie pomyślałaś że to nie rutyna tylko wręcz odwrotnie? Po prostu określiłaś się-wiesz w czym się dobrze czujesz? Ja bym tam nie walczyła z tym Skoro za każdym razem jak się malujesz cieniem czujesz się "sztucznie" to odstaw te cienie na wyjątkowe okazje jak gościny, wesela imprezy , nie kupuj nowych bo po ch***ę skoro się w nich źle czujesz? A na co dzień maluj się tak jak teraz.Zamiast makijażu proponuje iść do fryzjera by doradził jakąś zmianę albo nowe perfumy, błyszczyk..to zawsze poprawia humor
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:19   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: chce wciac wygladac jak malolatka...

Post ciężki do przeczytania, ale chyba rozumiem o co chodzi - sama mam taki "problem". Maluję się zawsze tak samo - kreska + tusz, czasem jakiś cień (mam jeden ulubiony i jak przychodzi co do czego, to zawsze tego używam ). Czasem mam ochotę na jakąś zmianę, ale.. tak naprawdę najlepiej się czuję w samej mocnej kresce.

Może zamiast czarnego kolorowy eyeliner? Może zamiast eyelinera spróbuj malować kreskę i następnie ją trochę rozcierać? Co do cienia - nie wiem jakich kolorów używałaś, ale może spróbuj jakichś jasnych, pastelowych odcieni z satynowym wykończeniem + kreska lub sam tusz? Takie kolory raczej odświeżają i odmładzają, więc nie będziesz miała problemu z postarzaniem
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.