Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 21:51   #4381
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Oj szkoda. Ja nie wiem oprócz Focusa gdzie są szafy, bo ja u siebie w Jbiu mam 2 natury i jedną dziką drogerię i wszędzie mam szafy Essence, więc tylko okazjonalnie (przy okazji fajnych limitek) korzystam z Douglasa. Dodatkowo, u mnie jest Catrice i żeby było zabawniej, nie ma boomu na limitki, mało w moim mieście takich opętanych :P No i Inglota oczywiście, bo u mnie tylko mała wysepka
No to masz fajnie, bo u mnie w Wodzisławiu jest jedna natura, w której catrice brak, a essence jedna szafa i szkoda gadać, sto lat za murzynami.
Dobra koniec narzekania, bo trochę offtopuję
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:04   #4382
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ojj ja w Rybniku nie mieszkam, jeżdżę tylko od czasu do czasu na sklepy, głownie właśnie do Douglasa W pobliżu tylko tam są dwie szafy essence, co nie? Wcześniej były też w Pszowie, ale za późno skumałam, remontowali biedronkę i już tam naturki nie ma Poza tym od października spadam do Katowic i sama czaję na jakąś wizażankę, która będzie dobrze poinformowana o sytuacji essence w Kato
Także widzisz, nie jestem zbyt dobrym informatorem...
Pozdro z Wodzisławia ^^
Ja czasem jeżdżę do Jastrzębia właśnie po essence/catrice bo jest najpewniejsze że tam znajdę. Zazwyczaj szafy pełne a limitki tak szybko nie schodzą. Chętnie wybrałabym się do Rybnika na nowości ale trochę za daleko. Poczekam aż do Natury wejdą bo bardziej mi na nowościach Catrice zależy.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:32   #4383
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
pędzelek do linera w żelu: catrice(dwustronny)-essence
który lepszy?
Ja wolę ten Catrice. Po pierwsze choćby za to, że jest dwustronny, więc kupując jeden masz od razu jakby dwa pędzelki a po drugie wg mnie łatwiej się nim robi kreski. Tą zagiętą końcówką wychodzą idealne, ta ścięta jest wg mnie bardziej miękka niż w pędzelku Essence, ale za to grubsza - więc kreski wychodzą trochę grubsze jak na moje oko (dosłownie i w przenośni). Ale pędzelek Essence też nie jest zły, można nim zrobić cieńszą kreskę. Jakbym miała dostęp do Catrice to bym na pewno kupiła drugi, ale nie mam więc mam 3 pędzelki Essence i jeden Catrice i też jest dobrze
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:56   #4384
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Kurczę kiedyś znalazłam ale teraz nie umiem tego odszukać znacie blog (albo wy mialyscie na swoim ) w którym jest porównywana baza essence z bazą joko virtual?
ja porównywałam do bazy z Catrice, to wg mnie ten sam produkt
Joko vs Catrice
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...od-cienie.html

Catrice vs Essence
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...od-cienie.html
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 01:16   #4385
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Przepraszam, że Was zamęczam, ale staram się zrobić przemyślane zakupy.. napisałam na watku catrice, więc napiszę i tu:
pędzelek do linera w żelu: catrice(dwustronny)-essence
który lepszy?
Z góry dzięki za opinie
Mam dwa z Catrice i dwa z Essence, w tym jeden z limitowanki Bondi Beach, który daje ładną, cienką kreskę.

Najbardziej lubię tą wygiętą końcówkę z pędzla Essence, skośnie ściętej nie używam w ogóle. Będę trzymać jeden z nich w kosmetyczce wraz z korektorem do poprawek w ciągu dnia gdy zacznie się rok akademicki, bo według mnie dobrze nadaje się do tego zadania - ma ładne, poręczne etui, jest niewielkich rozmiarów.

Pędzli Essence nie używam do malowania kresek, służą mi jako pędzle do korektora i spełniają się w tej roli znakomicie Fakt, że są skośnie ścięte jedynie ułatwia sprawę.

Poza tym, po zakupie 4 linerów żelowych doszłam do wniosku, że jakoś nie lubię takich wyraźnych kresek i praktycznie z nich zrezygnowałam. Pewnie dokupię jeszcze szarego, matowego Inglota i będę się przyglądać jak pięknie mi zasychają

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2011-09-07 o 01:18
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:26   #4386
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Ktoś wie jak ma się sytuacja w Douglasie w Poznaniu?

Byłam wczoraj w naturze na Pestce i pustki
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:24   #4387
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

No powiem Wam Dziewczynki, że nie spodziewałam się tego po moim marnym Rzeszowie Wlazłam wczoraj do Douga i nie mogłam się nadziwić, że nowości dotarły nawet do naszego zacofanego i snobistycznego douglasa. Chciałam się lepiej przyjrzeć, ale jakieś dwie dziewczyny z taką pasją okupywały tę malutką szafkę, że zrezygnowałam. Jednak tak jak mówi desporatka były cienie w kremie (tyle że nieźle przetrzebione), nowe tusze, ten eyeliner w pyłku, jakieś resztki żelowych linerów no i jeszcze dużo wolnego miejsca na półkach (pewnie po pędzlakach, które mnie najbardziej interesowały)
Mam nadzieję, ze już niedługo będą jakieś nowe dostawy i trafię na dobry czas, bo pędzlak musi być mój (no chyba, ze na żywo mnie nie zachwyci, co jest mało prawdopodobne)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 10:36   #4388
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Wczoraj baza z I love utrzymała mi cienie od 14 do 21 - kiedy zmywałam makijaż wyglądały tak samo jak po nałożeniu. Dzisiaj testów ciąg dalszy. Z takich spraw technicznych to ma 4 ml pojemności, 6 miesięcy ważna po otwarciu, ZERO drobinek czy jakiegokolwiek błysku, aplikator to miękka gąbeczka, która nabiera tyle kosmetyku, że ja pokrywam obydwie powieki górne i dolne, a produktu na aplikatorze jeszcze zostaje, więc nie trzeba się bawić w grzebanie i wiercenie w pudełeczku. Dzisiaj testów ciąg dalszy, jeśli będzie się sprawdzać to rzucam dla niej ARTDECO ze względu na cenę, brak drobinek i formę aplikacji Cena to 10.99zł
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:53   #4389
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wczoraj baza z I love utrzymała mi cienie od 14 do 21 - kiedy zmywałam makijaż wyglądały tak samo jak po nałożeniu. Dzisiaj testów ciąg dalszy. Z takich spraw technicznych to ma 4 ml pojemności, 6 miesięcy ważna po otwarciu, ZERO drobinek czy jakiegokolwiek błysku, aplikator to miękka gąbeczka, która nabiera tyle kosmetyku, że ja pokrywam obydwie powieki górne i dolne, a produktu na aplikatorze jeszcze zostaje, więc nie trzeba się bawić w grzebanie i wiercenie w pudełeczku. Dzisiaj testów ciąg dalszy, jeśli będzie się sprawdzać to rzucam dla niej ARTDECO ze względu na cenę, brak drobinek i formę aplikacji Cena to 10.99zł


O! Właśnie, Plinuś, bardzo prosiłabym Cię o zdanie "raportu", jak już przetestujesz bazę bo jestem jej bardzo ciekawa
Pewnie niedługo na blogach dziewczyn pojawią się porównawcze recenzje tej bazy do poprzedniej z YR. Ni ukrywam, że jestem bardzo zainteresowana, bo baza z YR to taki średniaczek z tendencją spadkową wśród moich baz i dlatego liczę że może w tej nowej coś ulepszyli
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:05   #4390
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O! Właśnie, Plinuś, bardzo prosiłabym Cię o zdanie "raportu", jak już przetestujesz bazę bo jestem jej bardzo ciekawa
Pewnie niedługo na blogach dziewczyn pojawią się porównawcze recenzje tej bazy do poprzedniej z YR. Ni ukrywam, że jestem bardzo zainteresowana, bo baza z YR to taki średniaczek z tendencją spadkową wśród moich baz i dlatego liczę że może w tej nowej coś ulepszyli
Właśnie mam w planach jeszcze parę dni ją potestować i wrzucić na bloga jakąś mini recenzje Po pierwszym użyciu jestem pozytywnie zaskoczona, więc dam znać jak dalej się sprawuje. Pani w Douglasie powiedziała, że w Łodzi po paru godzinach nie było już po nich śladu
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:11   #4391
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

W złotych wczoraj koło 16 po nowoiściach to w zasadzie tylko wspomnienie zostało... Ze dwa lakiery tylko. Córka mi relację zdała.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 11:14   #4392
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

mnie strasznie kusi tusz I love ale zawsze jak kupię jakiś inny tusz niż MA Essence albo ten srebrny z My Secret to okazują się niewypałami... dobry jest w porównaniu do tych dwóch?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:16   #4393
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Właśnie mam w planach jeszcze parę dni ją potestować i wrzucić na bloga jakąś mini recenzje Po pierwszym użyciu jestem pozytywnie zaskoczona, więc dam znać jak dalej się sprawuje. Pani w Douglasie powiedziała, że w Łodzi po paru godzinach nie było już po nich śladu
Ciekawe, o którego łódzkiego Douglasa chodziło..?
Podejrzewam, że o tego w GŁ, bo jak byłam ostatnio w Porcie-Łódź to z Balleriny ubyły tylko 2 róże i 1 jasny błyszczyk.

Chciałam napisać dla poszukiwaczek rozświetlacza Moonlight, że pojawił się na Allegro i to w bardzo przystępnej cenie, ale właśnie ktoś go kupił
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:06   #4394
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A mi się z nowości marzy pędzelek do różu i może ten tusz I love, ale jeszcze nie wiem czy go kupię bo w swoich zasobach mam naprawdę sporo tuszy, a nie lubię mieć ich nadmiaru bo tylko zasychają niepotrzebnie .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:33   #4395
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Ciekawe, o którego łódzkiego Douglasa chodziło..?
Podejrzewam, że o tego w GŁ, bo jak byłam ostatnio w Porcie-Łódź to z Balleriny ubyły tylko 2 róże i 1 jasny błyszczyk.
A w Douglasie w Manufakturze jest szafa Essence? Jakoś nie mogę się zebrać, żeby iść i sprawdzić osobiście. Zwykle poluję na Essence w GŁ w Naturze, ale tam też wszystko zawsze przebrane.

Chyba też zostanę Essencomaniaczką. Długo zbierałam się, żeby kupić wychwalany pod niebiosa tusz Multi Action i w końcu nie pożałowałam na niego tych 10 zł w ubiegłym miesiącu. Na początku nie byłam zadowolona, ale teraz, jak przesechł, to jest po prostu cudowny! Nie mogę się doczekać tuszu I Love - szczoteczka wygląda obiecująco. Ale obiecałam sobie, że do końca września nic nie kupię

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:37
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:38   #4396
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
mnie strasznie kusi tusz I love ale zawsze jak kupię jakiś inny tusz niż MA Essence albo ten srebrny z My Secret to okazują się niewypałami... dobry jest w porównaniu do tych dwóch?

Ja mam ten tusz i stwierdzam, że efekt jest fenomenalny. Jednak po kilku godzinach odbija się na dolnej powiece i trzeba poprawiać, bo tworzą się niesympatyczne cienie. Ale przy MA robiło mi się tak samo.


Dzisiaj pomalowałam sobie paznokcie kolorem nude it! i kocham moje paznokcie! Kolor jest przecudowny!
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:55   #4397
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Chyba nie było..... Jeśli tak to przepraszać
http://lacquerdicted.blogspot.com/20...nt-herbst.html
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:57   #4398
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chyba nie było..... Jeśli tak to przepraszać
http://lacquerdicted.blogspot.com/20...nt-herbst.html
ojej, jakie prześliczne niektóre
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:05   #4399
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
mnie strasznie kusi tusz I love ale zawsze jak kupię jakiś inny tusz niż MA Essence albo ten srebrny z My Secret to okazują się niewypałami... dobry jest w porównaniu do tych dwóch?
Mam oba, o których wspomniałaś i ten I LOVE jest lepszy (przepraszam za kuszenie )
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 13:39   #4400
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Mam oba, o których wspomniałaś i ten I LOVE jest lepszy (przepraszam za kuszenie )
no nie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:09   #4401
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
ojej, jakie prześliczne niektóre
Przez te swatche mam ochotę na :
Essence - 64 - Be Optimistic!
Essence - 77 - In Style
Essence - 76 - Hard to Resist

: love::l ove:
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:16   #4402
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Ja się chyba nie doczekam tych nowości w Toruniu Dzwoniłam dzisiaj po raz trzeci do Douglasa i dzisiaj Pani nawet nie wiedziała o co pytam Tak mnie kusicie tymi nowościami,a ja nawet nie mogę ich dotknąć nie wspominając już o kupieniu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:17   #4403
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

To szczęśliwa jesteś.... Ja bym więcej chciała. Uzależnienie "colorendgołowe"
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:34   #4404
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja się chyba nie doczekam tych nowości w Toruniu Dzwoniłam dzisiaj po raz trzeci do Douglasa i dzisiaj Pani nawet nie wiedziała o co pytam Tak mnie kusicie tymi nowościami,a ja nawet nie mogę ich dotknąć nie wspominając już o kupieniu
pocieszę CIę- u mnie będą po 10, a 9 wyjeżdzam na 2 tygodnie..

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Przepraszam, że Was zamęczam, ale staram się zrobić przemyślane zakupy.. napisałam na watku catrice, więc napiszę i tu:
pędzelek do linera w żelu: catrice(dwustronny)-essence
który lepszy?
Z góry dzięki za opinie
catrice- bo dzięki 2 zakończeniom możesz malować inne kreski
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:45   #4405
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wczoraj baza z I love utrzymała mi cienie od 14 do 21 - kiedy zmywałam makijaż wyglądały tak samo jak po nałożeniu. Dzisiaj testów ciąg dalszy. Z takich spraw technicznych to ma 4 ml pojemności, 6 miesięcy ważna po otwarciu, ZERO drobinek czy jakiegokolwiek błysku, aplikator to miękka gąbeczka, która nabiera tyle kosmetyku, że ja pokrywam obydwie powieki górne i dolne, a produktu na aplikatorze jeszcze zostaje, więc nie trzeba się bawić w grzebanie i wiercenie w pudełeczku. Dzisiaj testów ciąg dalszy, jeśli będzie się sprawdzać to rzucam dla niej ARTDECO ze względu na cenę, brak drobinek i formę aplikacji Cena to 10.99zł
O proszę, a u mnie 12,99 zl
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:52   #4406
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Zazdroszczę wam nowości, bo nie mam Douglasa. Muszę czekać na Naturę. Oświećcie mnie I love to stała oferta co nie? Na Fb drogerie natura twierdzą, że limitka I love pojawi się na przełomie września i października. To tyle trzeba będzie czekać? A co z pędzlami i resztą? Kiedy będą w Naturze? Nie mam Fb żeby zapytać.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:03   #4407
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
pocieszę CIę- u mnie będą po 10, a 9
wyjeżdzam na 2 tygodnie.
To rzeczywiście już przestaję narzekać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:07   #4408
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam nowości, bo nie mam Douglasa. Muszę czekać na Naturę. Oświećcie mnie I love to stała oferta co nie? Na Fb drogerie natura twierdzą, że limitka I love pojawi się na przełomie września i października. To tyle trzeba będzie czekać? A co z pędzlami i resztą? Kiedy będą w Naturze? Nie mam Fb żeby zapytać.
Teoretycznie I Love powinno było pojawić się przed wejściem nowości. Nie wiadomo więc jak zrobi to Natura, czy może zrezygnuje w ogóle z umieszczania IL w miejscu limitki, czy będzie może czekać tak długo z nowościami...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:20   #4409
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

W Naturach chyba druga połowa września/październik z tego co wyczytałam
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:43   #4410
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ktoś wie jak ma się sytuacja w Douglasie w Poznaniu?

Byłam wczoraj w naturze na Pestce i pustki
Pisałam jakieś 2-3 strony temu, że w Douglasie w Plazie są już nowości
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.