Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 08:27   #601
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej. Tydzien temu mialam zakladane po 3letniej przerwie rzesy 1:1.
4 mce temu miałam laserową korektę wady wzorku - nigdy mnie 1:1 nie uczulały, okulista mi powiedział ze mogę przedłużać 1:1

Po 3 dniach mialam opuchniete powieki i czerwone oczy. Dostalam leki z antybiotykiem. Klej to ultra cos byl stosowany.

Wczoraj poszlam drugi raz, do innej stylistki rzes ktora uzywa kleju dla alergikow.
Oboje oczu mam teraz czerwone a wczoraj przy powiece lewego oka piekło przy linii rzes (od polowy oka do kacika)

Pytalam stylistke czy moze mi zdjąć te rzęsy - a ona zebym przetrzymala jeszcze z 2 dni i stosowala masc od opuchniec ktora mam i krople. Sprobuje... Dziś oko jst troszkę mniej czerwone a opuchlizna zeszła.


Czy zdarzylo sie Wam / komus ze uczulil klej ale ktos przetrzymal 1-2 dni i uczulenie / podraznienie minelo?


Wpuszczam antybiotyk, smaruje mascia, wpuszczam krople nawilzajace
Masc: dexamytrex
Antybiotyk krople: tobradex
Krople nawilzajace: Systane Ultra
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-10-19 o 08:29
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 16:44   #602
Dolorexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Hej. Tydzien temu mialam zakladane po 3letniej przerwie rzesy 1:1.
4 mce temu miałam laserową korektę wady wzorku - nigdy mnie 1:1 nie uczulały, okulista mi powiedział ze mogę przedłużać 1:1

Po 3 dniach mialam opuchniete powieki i czerwone oczy. Dostalam leki z antybiotykiem. Klej to ultra cos byl stosowany.

Wczoraj poszlam drugi raz, do innej stylistki rzes ktora uzywa kleju dla alergikow.
Oboje oczu mam teraz czerwone a wczoraj przy powiece lewego oka piekło przy linii rzes (od polowy oka do kacika)

Pytalam stylistke czy moze mi zdjąć te rzęsy - a ona zebym przetrzymala jeszcze z 2 dni i stosowala masc od opuchniec ktora mam i krople. Sprobuje... Dziś oko jst troszkę mniej czerwone a opuchlizna zeszła.


Czy zdarzylo sie Wam / komus ze uczulil klej ale ktos przetrzymal 1-2 dni i uczulenie / podraznienie minelo?


Wpuszczam antybiotyk, smaruje mascia, wpuszczam krople nawilzajace
Masc: dexamytrex
Antybiotyk krople: tobradex
Krople nawilzajace: Systane Ultra

Hej! Jestem ciekawa czy Twój problem już minął czy nadal pieką Cię okolice oczu. Praktycznie przy każdej metodzie miałam to samo, najmniej przy 1:1. Podobno wszystko zależy od tego jaki klej i rzęsy używane są podczas zabiegu oraz od ilości nałożonego kleju- jeśli za dużo to nie tylko rzęsy będą obciążone i będą wypadać, ale będą też reagować zaczerwienieniem czy inną alergią. Ja z reguły jestem na wszystko wrażliwa, więc po nałożeniu rzęs przez pierwsze dwa dni trochę mnie piecze

Jeśli chodzi o staranne i bezpieczne wykonanie polecam zdecydowanie Patrycję Zielińską ze Szkoły Select w Warszawie, pełna profeska
Dolorexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:44   #603
BeMyLil
Raczkowanie
 
Avatar BeMyLil
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 67
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny, macie jakies zlote rady jak sobie poradzic z silna alergia na rzesy? Poza tym, ze ich nie zakladac

Kiedys nosilam rzesy przez dluzszy czas (cos kolo 2 lat), zawsze robione u jednej dziewczyny, efekt byl super, nic zlego sie nie dzialo. Po ktoryms uzupelnianiu mnie uczulily, spuchlam, powieki potwornie swedzialy. Stylistka mowila, ze zmienila klej na antyalergiczny, podejrzewam, ze to wlasnie on mnie uczulil .

Zrobilam grubo ponad rok przerwy w doczepianiu rzes. Niestety ze wzgledow praktycznych sztuczne rzesy sa dla mnie ogromnym zbawieniem i wygoda, wiec zdecydowalam sie powtorzyc ten zabieg u tej samej stylistki. Efekt niestety ten sam, opuchlizna i swedzenie . Uparlam sie, ze chce rzesy, poszlam do innej stylistki, zrobila mi przepiekne 3:1 na normalnym kleju (nie hipoalergicznym). Niestety dostalam tak silnej alergii, ze wyladowalam w szpitalu na sterydach.. Mimo lekow stan oczu poprawil sie dopiero jak rzesy calkiem odpadly.

I teraz pytanie... Czy jest dla mnie cien szansy, zeby jednak rzesy miec? Mialyscie moze takie ciezkie przypadki i udalo sie jakos z nich wyjsc? Da sie jakos odczulic na klej? Brac jakies leki oslonowo?

Na nic nigdy nie bylam uczulona, a tu taki myk.. Help
BeMyLil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 13:14   #604
Dolorexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Wydaje mi się, że wszystko zależy właśnie od rodzaju kleju. Wszystkie są do siebie niestety podobne składem, więc ciężko będzie Ci znaleźć taki, który w ogóle nie wywoła reakcji alergicznej. Przy ewentualnej zmianie stylistki poproś o test uczuleniowy. Ja zrobiłam tak w kilku, a dokładniej w 9 salonach :PP i najmniej reaguję na ten, który używają w Select. Jak nie potrafisz żyć bez sztucznych rzęs to warto znaleźć trochę czasu i przejechać się w kilka miejsc
Dolorexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 02:37   #605
KamillaGon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Polecam rzęsy metodą 1:1 w Szkole Secret w Warszawie. Wszystkie problemy uczuleniowe znikły po pierwszej aplikacji właśnie tam, kolejne uzupełnienia również w niczym mi nie zaszkodziły. Zrobiłam u nich w tym roku też szkolenia z metody 1:1 i 2:1, pracuję na tych samych materiałach co oni i żadna klientka do tej pory nie upomniała mi się o jakieś uczulenie.

Edytowane przez KamillaGon
Czas edycji: 2016-12-20 o 02:40
KamillaGon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 09:13   #606
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KamillaGon Pokaż wiadomość
Polecam rzęsy metodą 1:1 w Szkole Secret w Warszawie. Wszystkie problemy uczuleniowe znikły po pierwszej aplikacji właśnie tam, kolejne uzupełnienia również w niczym mi nie zaszkodziły. Zrobiłam u nich w tym roku też szkolenia z metody 1:1 i 2:1, pracuję na tych samych materiałach co oni i żadna klientka do tej pory nie upomniała mi się o jakieś uczulenie.
Pfff... daruj sobie. Smierdzi reklama na kilometr! Tak jakby to od szkoly zalezali czy ktos dostanie uczulenie czy nie :/

Admin admin!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 00:09   #607
moniquezet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej, niedawno zrobilam rzęsy metodą 1:1 i mam troche problem z makijażem oka. Na wazne wyjscia lubie nalozyc cienie do powiek, niestety podczas nakładania cien osypuje mi się na przedlużane rzesy, przez co wygląda to dziwnie (efekt białych rzes przy uzyciu jasnych cieni). Nie wiem jak sobie z tym poradzić, kilka razy zdarzyło mi sie pociągnąc sztuczne rzesy tuszem chociaz wiem ze nie powinno sie tak robic... ktos zna jakis sposob? a moze ja po prostu nie potrafię się malować
moniquezet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 07:42   #608
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez moniquezet Pokaż wiadomość
Hej, niedawno zrobilam rzęsy metodą 1:1 i mam troche problem z makijażem oka. Na wazne wyjscia lubie nalozyc cienie do powiek, niestety podczas nakładania cien osypuje mi się na przedlużane rzesy, przez co wygląda to dziwnie (efekt białych rzes przy uzyciu jasnych cieni). Nie wiem jak sobie z tym poradzić, kilka razy zdarzyło mi sie pociągnąc sztuczne rzesy tuszem chociaz wiem ze nie powinno sie tak robic... ktos zna jakis sposob? a moze ja po prostu nie potrafię się malować
Zwilż wodą szczoteczkę do czesania rzęs i przeczesz rzęsy. Pył jasny powinien zejść. Rzęs kategorycznie nie wolno malować tuszem chyba że tylko takim na bazie wody. Oleje w tuszach do rzęs niszczą nie dość że rzęsy sztuczne to jeszcze naturalne.... ciężko je potem doczyścić i ja już tuszowanych rzęs nie uzupełniam tylko ściągam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 09:02   #609
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez BeMyLil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakies zlote rady jak sobie poradzic z silna alergia na rzesy? Poza tym, ze ich nie zakladac

Kiedys nosilam rzesy przez dluzszy czas (cos kolo 2 lat), zawsze robione u jednej dziewczyny, efekt byl super, nic zlego sie nie dzialo. Po ktoryms uzupelnianiu mnie uczulily, spuchlam, powieki potwornie swedzialy. Stylistka mowila, ze zmienila klej na antyalergiczny, podejrzewam, ze to wlasnie on mnie uczulil .

Zrobilam grubo ponad rok przerwy w doczepianiu rzes. Niestety ze wzgledow praktycznych sztuczne rzesy sa dla mnie ogromnym zbawieniem i wygoda, wiec zdecydowalam sie powtorzyc ten zabieg u tej samej stylistki. Efekt niestety ten sam, opuchlizna i swedzenie . Uparlam sie, ze chce rzesy, poszlam do innej stylistki, zrobila mi przepiekne 3:1 na normalnym kleju (nie hipoalergicznym). Niestety dostalam tak silnej alergii, ze wyladowalam w szpitalu na sterydach.. Mimo lekow stan oczu poprawil sie dopiero jak rzesy calkiem odpadly.

I teraz pytanie... Czy jest dla mnie cien szansy, zeby jednak rzesy miec? Mialyscie moze takie ciezkie przypadki i udalo sie jakos z nich wyjsc? Da sie jakos odczulic na klej? Brac jakies leki oslonowo?

Na nic nigdy nie bylam uczulona, a tu taki myk.. Help

Hej, polecam
1. krople do oczu antybiotyk na zapalenie oczu: np tobradex
2. ORAZ maść na zapalenie powiek, oczu: np cortinef.

Niestety to dodatkowy koszt do każdego doczepiania, bo ważność mają tylko 1 msc i dodatkowe zawracanie głowy bo po recepty trzeba chodzić. Dlatego ja już rezygnuję 100% z doczepiania rzęs bo szkoda mi czasu i kasy.

Sposób na rozwiązanie problemu: po założeniu rzęs 1:1 tego samego dnia od razu po założeniu wpuszczam po 1 kropli tobradex, i kolejnego dnia 4 razy dziennie, oraz smaruję 2 dni maścią na powiekach - i UCZULENIE PRZECHODZI kolejnego dnia.
Od 2 dnia oczy czyste, powieki normalne

Moja historia:
regularnie doczepiałam rzęsy 1:1 na silnych klejach - było super wszystko.
W czerwcu 2016 przeszłam laserową korektę wady wzroku (SMILE) i niestety.. każdy klej robi alergię: silny jak używałam kiedyś, ale nawet DLA ALERGIKÓW (próbowałam 3 klejów). Powieki spuchnięte przy linii rzęs (naprawdę opuchnięte mocno), swędzą, pieką, bardzo bolą. Oczy zaczerwienione i suche. Krople i maść pomagają zawsze już drugiego dnia.




Ale sama zdecyduj czy masz chęć katować oczy co miesiąc antybiotykami, myślę że 1 dzień wpuszczania kropli to nie tragedia, bo one wysuszają ale wystarczy pamiętać o nawilżaniu. Ale mnie znudziło po 3 mcach chodzenie co msc do receptę, kupoanie kropli i to koszt ok 40 zł (20 zł krople i 20 zł maść), poza tym tego 1 dnia swędzi - znudziło mi się to.


Ale tak, jest na to sposób
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-12-22 o 09:05
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 18:21   #610
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Hej, polecam
1. krople do oczu antybiotyk na zapalenie oczu: np tobradex
2. ORAZ maść na zapalenie powiek, oczu: np cortinef.

Niestety to dodatkowy koszt do każdego doczepiania, bo ważność mają tylko 1 msc i dodatkowe zawracanie głowy bo po recepty trzeba chodzić. Dlatego ja już rezygnuję 100% z doczepiania rzęs bo szkoda mi czasu i kasy.

Sposób na rozwiązanie problemu: po założeniu rzęs 1:1 tego samego dnia od razu po założeniu wpuszczam po 1 kropli tobradex, i kolejnego dnia 4 razy dziennie, oraz smaruję 2 dni maścią na powiekach - i UCZULENIE PRZECHODZI kolejnego dnia.
Od 2 dnia oczy czyste, powieki normalne

Moja historia:
regularnie doczepiałam rzęsy 1:1 na silnych klejach - było super wszystko.
W czerwcu 2016 przeszłam laserową korektę wady wzroku (SMILE) i niestety.. każdy klej robi alergię: silny jak używałam kiedyś, ale nawet DLA ALERGIKÓW (próbowałam 3 klejów). Powieki spuchnięte przy linii rzęs (naprawdę opuchnięte mocno), swędzą, pieką, bardzo bolą. Oczy zaczerwienione i suche. Krople i maść pomagają zawsze już drugiego dnia.




Ale sama zdecyduj czy masz chęć katować oczy co miesiąc antybiotykami, myślę że 1 dzień wpuszczania kropli to nie tragedia, bo one wysuszają ale wystarczy pamiętać o nawilżaniu. Ale mnie znudziło po 3 mcach chodzenie co msc do receptę, kupoanie kropli i to koszt ok 40 zł (20 zł krople i 20 zł maść), poza tym tego 1 dnia swędzi - znudziło mi się to.


Ale tak, jest na to sposób
Jaki jest sens katowania sie kroplami i tymi masciami?! Tylko po to zeby nosic rzesy? Leki sa po to, zeby cos wyleczyc a nie stosowac ciagle! Po za tym, 24h po aplikacji nie wolno moczyc rzes, stosowac kropli i masci bo to wplywa na wiazanie kleju.... rzesy po takim czyms sa sklejone, szybko wypadaja.... warto?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 23:40   #611
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny a może miałyście rzęsy z norek? Bo wiele osób nie ma uczulenia na klej tylko właśnie na norki.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 23:52   #612
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny, wklejacie czasami na ten wątek może zdjęcia przed i po przedłużaniu?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 06:33   #613
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

IMG_20161221_202310.jpg
Rzęsy 3:1, długie... stanowczo za długie ale na wyraźne życzenie klientki . Trzymają się bardzo długo. Rzęsy naturalne pod stałą obserwacją i póki co, nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 15:07   #614
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez BeMyLil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakies zlote rady jak sobie poradzic z silna alergia na rzesy? Poza tym, ze ich nie zakladac

Kiedys nosilam rzesy przez dluzszy czas (cos kolo 2 lat), zawsze robione u jednej dziewczyny, efekt byl super, nic zlego sie nie dzialo. Po ktoryms uzupelnianiu mnie uczulily, spuchlam, powieki potwornie swedzialy. Stylistka mowila, ze zmienila klej na antyalergiczny, podejrzewam, ze to wlasnie on mnie uczulil .

Zrobilam grubo ponad rok przerwy w doczepianiu rzes. Niestety ze wzgledow praktycznych sztuczne rzesy sa dla mnie ogromnym zbawieniem i wygoda, wiec zdecydowalam sie powtorzyc ten zabieg u tej samej stylistki. Efekt niestety ten sam, opuchlizna i swedzenie . Uparlam sie, ze chce rzesy, poszlam do innej stylistki, zrobila mi przepiekne 3:1 na normalnym kleju (nie hipoalergicznym). Niestety dostalam tak silnej alergii, ze wyladowalam w szpitalu na sterydach.. Mimo lekow stan oczu poprawil sie dopiero jak rzesy calkiem odpadly.

I teraz pytanie... Czy jest dla mnie cien szansy, zeby jednak rzesy miec? Mialyscie moze takie ciezkie przypadki i udalo sie jakos z nich wyjsc? Da sie jakos odczulic na klej? Brac jakies leki oslonowo?

Na nic nigdy nie bylam uczulona, a tu taki myk.. Help
Dlaczego zadna stylistka nie robila Ci testu alergicznego 24h przed zabiegiem? Przeciez to bardzo wazne w koncu to sa oczy...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 18:42   #615
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Dlaczego zadna stylistka nie robila Ci testu alergicznego 24h przed zabiegiem? Przeciez to bardzo wazne w koncu to sa oczy...
Testy alergologiczne... kto teraz to wykonuje?! Myslisz ze ktoras z klientek zgodzi sie przyjechac na test a potem znowu na rzesy? Tym bardziej ze test wyjdzie ok a ona po 3 korektach dostanie uczulenia...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:38   #616
Martadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny ratunku!
W zeszłym tygodni wydałam ponad 700 zł na kurs (przedłużanie metodą 1:1 oraz 2:1), na którym nic się nie nauczyłam... Potrzebuję Waszej pomocy. Czy mam przyklejać rzęsę sztuczna do KAŻDEJ naturalnej? czy od zewnątrz i wewnątrz oka powinnam doklejać krótsze rzęsy? Jakie skręty są najlepsze do jakich rzęs? Wiem, że to głupie pytania, które się tu pojawiły, ale nie mam czasu czytać wszystkiego, a trochę tego jest. Uprosiłam siostrę, żeby pozwoliła mi na sobie poćwiczyć i nie chciałabym jej skrzywdzić brzydkimi rzęsami Kurs była fatalny i pieniądze niestety wydałam w błoto...
Martadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:23   #617
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Martadr Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!
W zeszłym tygodni wydałam ponad 700 zł na kurs (przedłużanie metodą 1:1 oraz 2:1), na którym nic się nie nauczyłam... Potrzebuję Waszej pomocy. Czy mam przyklejać rzęsę sztuczna do KAŻDEJ naturalnej? czy od zewnątrz i wewnątrz oka powinnam doklejać krótsze rzęsy? Jakie skręty są najlepsze do jakich rzęs? Wiem, że to głupie pytania, które się tu pojawiły, ale nie mam czasu czytać wszystkiego, a trochę tego jest. Uprosiłam siostrę, żeby pozwoliła mi na sobie poćwiczyć i nie chciałabym jej skrzywdzić brzydkimi rzęsami Kurs była fatalny i pieniądze niestety wydałam w błoto...
No niestety ale... to sa pytania ktore powinnas wyniesc ze szkolenia albo zapytac instruktorki... nie wierze ze bylas na szkoleniu a nie przekazano ci takich podstaw. Skoro nie chce ci sie szukac i czytac to czekasz na gotowe odpowiedzi ... to jest podstawowa wiedza niestety i skoro teraz masz takie pytania to czemu nie zadalas ich na szkoleniu??

Sciagalam dzis takie cos.... dziewczyna robi rzesy juz podobno 2 lata....
IMG_20161227_130313_2.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2016-12-27 o 23:24
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:57   #618
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Testy alergologiczne... kto teraz to wykonuje?! Myslisz ze ktoras z klientek zgodzi sie przyjechac na test a potem znowu na rzesy? Tym bardziej ze test wyjdzie ok a ona po 3 korektach dostanie uczulenia...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Oczywiscie, ze salony wykonuja testy. Jak sie nie zgodzi przyjechac na test, to salon nie zgodzi sie na wykonanie uslugi. Wiesz jakie klientka moze dostac odszkodowanie jezeli salon nie zrobi jej takiego testu a ona dostanie alergii?! Warto o tym pomyslec. Mi porzadny salon nie chcial nawet henny zrobic bez tzw. Patch test.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:08   #619
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze salony wykonuja testy. Jak sie nie zgodzi przyjechac na test, to salon nie zgodzi sie na wykonanie uslugi. Wiesz jakie klientka moze dostac odszkodowanie jezeli salon nie zrobi jej takiego testu a ona dostanie alergii?! Warto o tym pomyslec. Mi porzadny salon nie chcial nawet henny zrobic bez tzw. Patch test.
Odszkodowanie za uczulenie?! Glupoty teraz piszesz i to takie....uczulenie to reakcja organizmu! Nie koniecznie powstaje po pierwszej aplikacji ale moze powstac nawet rok po pierwszej aplikacji lub dwa! I wtedy co?! Salon ma wyplacac odszkodowanie klientce?! No smieszne! Jesli aplikacja jest prawidlowa, uzyto odpowiednich produktow to o jakim ty odszkodowaniu mowisz?! Jesli jem pomidory w warzywniaku i dostane uczulenia nagle to mam winic halinke ktora mi je sprzedala i sie sadzic z nia??? Prosze cie... wielszej glupoty nie slyszalam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 07:21   #620
Martadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[QUOTE=Domina;69000751]No niestety ale... to sa pytania ktore powinnas wyniesc ze szkolenia albo zapytac instruktorki... nie wierze ze bylas na szkoleniu a nie przekazano ci takich podstaw. Skoro nie chce ci sie szukac i czytac to czekasz na gotowe odpowiedzi ... to jest podstawowa wiedza niestety i skoro teraz masz takie pytania to czemu nie zadalas ich na szkoleniu??

Sciagalam dzis takie cos.... dziewczyna robi rzesy juz podobno 2 lata....
Właśnie takich nie chciałabym robić, a niestety na kursie (była modelka) zrobiłam niewiele lepsze, ja z nich nie byłam zadowolona a instruktorka powiedziała, ze wyszło super! Dopytałam o to czy powinno się zakładać krótsze rzęsy od wewnątrz i zewnątrz oka to mi Pani odpowiedziała, ze to zależy od klientki jak chce
Martadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:23   #621
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[QUOTE=Martadr;69003536]
Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
No niestety ale... to sa pytania ktore powinnas wyniesc ze szkolenia albo zapytac instruktorki... nie wierze ze bylas na szkoleniu a nie przekazano ci takich podstaw. Skoro nie chce ci sie szukac i czytac to czekasz na gotowe odpowiedzi ... to jest podstawowa wiedza niestety i skoro teraz masz takie pytania to czemu nie zadalas ich na szkoleniu??

Sciagalam dzis takie cos.... dziewczyna robi rzesy juz podobno 2 lata....
Właśnie takich nie chciałabym robić, a niestety na kursie (była modelka) zrobiłam niewiele lepsze, ja z nich nie byłam zadowolona a instruktorka powiedziała, ze wyszło super! Dopytałam o to czy powinno się zakładać krótsze rzęsy od wewnątrz i zewnątrz oka to mi Pani odpowiedziała, ze to zależy od klientki jak chce
W takim razie popros o zwrot pieniedzy albo zrobisz tej pani czarny pr na temat prowadzenia jej szkolen.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:29   #622
Martadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Chyba będę musiała
Martadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 08:38   #623
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Martadr Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała
Niestety w internecie nie znajdziesz takich informacji z kursu.... wszystko zalezy od wielu czynnikow, ksztaltu oka itp itd. Nikt ci tego przez internet nie wytlumaczy bo musialby zrobic internetowe szkolenie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 09:32   #624
Martadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Niestety w internecie nie znajdziesz takich informacji z kursu.... wszystko zalezy od wielu czynnikow, ksztaltu oka itp itd. Nikt ci tego przez internet nie wytlumaczy bo musialby zrobic internetowe szkolenie

Ehh tak myślałam i 700 zł poszło w ☠☠☠☠u Ale masz rację odezwę się o zwrot pieniędzy. Takie rzęsy zrobiłam Pani na kursie i szczerze nie byłam z nich zadowolona. Dużo nauki przede mną. Dzięki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,3 KB, 93 załadowań)
Martadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 13:37   #625
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Odszkodowanie za uczulenie?! Glupoty teraz piszesz i to takie....uczulenie to reakcja organizmu! Nie koniecznie powstaje po pierwszej aplikacji ale moze powstac nawet rok po pierwszej aplikacji lub dwa! I wtedy co?! Salon ma wyplacac odszkodowanie klientce?! No smieszne! Jesli aplikacja jest prawidlowa, uzyto odpowiednich produktow to o jakim ty odszkodowaniu mowisz?! Jesli jem pomidory w warzywniaku i dostane uczulenia nagle to mam winic halinke ktora mi je sprzedala i sie sadzic z nia??? Prosze cie... wielszej glupoty nie slyszalam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jedyna osoba, ktora pisze glupoty jestes Ty i to przykre, ze nie wiesz podstawowych spraw a zajmujesz sie tym. Prosze, pierwszy artykul z Internetu:
http://shireslaw.com/types-of-claims...gic-reactions/

W Polsce jest tak samo. To jest wylacznie Twoja odpowiedzialnosc: zrobienie testu klientce. Jezeli pomimo jego zrobienia, wystapi uczulenie, to wtedy nie poniesiesz odpowiedzialnosci, ale musisz udowodnic, ze to zrobilas...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 14:46   #626
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jaki jest sens katowania sie kroplami i tymi masciami?! Tylko po to zeby nosic rzesy? Leki sa po to, zeby cos wyleczyc a nie stosowac ciagle! Po za tym, 24h po aplikacji nie wolno moczyc rzes, stosowac kropli i masci bo to wplywa na wiazanie kleju.... rzesy po takim czyms sa sklejone, szybko wypadaja.... warto?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No odpowiedziałam już w poście, że dla mnie nie warto i już nie noszę rzęs, skoro mnie uczulają nawet na delikatnych klejach dla wrażliwców


Ale dla upartych jest to sposób by nosić je ciągle.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 14:51   #627
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Jedyna osoba, ktora pisze glupoty jestes Ty i to przykre, ze nie wiesz podstawowych spraw a zajmujesz sie tym. Prosze, pierwszy artykul z Internetu:
http://shireslaw.com/types-of-claims...gic-reactions/

W Polsce jest tak samo. To jest wylacznie Twoja odpowiedzialnosc: zrobienie testu klientce. Jezeli pomimo jego zrobienia, wystapi uczulenie, to wtedy nie poniesiesz odpowiedzialnosci, ale musisz udowodnic, ze to zrobilas...
Nikt nie odpowie za to ze klientce wyszlo uczulenie!!! Podstawowa sprawa to jest? Nie sadze. Kazdy kto wykonuje rzesy wie, ze uczulenie moze wyjsc nawet po setnej aplikacji! Myslisz ze wtedy salon ponosi za to odpowiedzialnosc?! To nie jest zadna krzywda dla klientki spowodowana bledem osoby ktora stylizacje wykonuje. Poparzenie, uszkodzenie oka owszem, ale nie uczulenie! Mimo wykonania testu nic sie moze nie wydarzyc, ale za to przy uzupelnieniu juz tak. Przy paznokciach tez dziewczyny dostaja uczulenia po jakims czasie i co? Tez ktos ma odpowiadac za ich uczulenie? Pokaz taki przepis obowiazujacy w Polsce.
Prosze bardzo tutaj masz opis odpowiedzialnosci deliktowej. Jesli wszystko zostalo wykonane zgodnie z przepisami, normami sanitarnymi i wyszlo uczulenie - nikt nie mogl tego przewidziec ani zapobiec! Wiec z jakiej racji ma ponosic odpowiedzialnosc???


Aha i jeszcze jedno, przed zabiegiem klientka podpisuje zgode na zabieg w gabinecie, gdzie jest informowana o dzialaniach niepozadanych danego zabiegu. Jest tak wzmianka o tym, ze moze wystapic reakcja alergiczna. Klientka podpisuje zgode i to jest dowod na to, ze jest tego swiadoma. Przy zabiegu przedluzania rzes testy alergiczne nie maja sensu, na palcach jednej reki mozna policzyc miejsca gdzie to sie wykonuje.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2016-12-28 o 15:00
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 18:40   #628
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej. W poniedziałek idę na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Żeby dobrze się przygotować zapisałam się na dwudniowy. Z jakich firm produkty polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 14:17   #629
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hallooo jest tu jeszcze ktoś??

Mam pytanie odnośnie łóżka. Jeśli jezdzicie po klientkach jakiego łóżka używacie? Drewnianych czy aluminiowych?
Kiedyś raz rozkładałam drewniane i było mega ciężkie że podnieść to coś do góry nie mogłam a z aluminiowym to zastanawiam się czy nogi nie powyginają się od ciężaru... Doradźcie
I krzesełko jeszcze - macie takie obrotowe co się podwyższa?
Jak wygląda sprawa z wszystkimi produktami które musicie mieć przy sobie albo gdzieś na chwilę odkładać np pęsety, sety czy kamień. Gdzie zakupić odpowiednie meble które nie są ciężkie i łątwe w transporcie?
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:29   #630
Kerka
Zadomowienie
 
Avatar Kerka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 492
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

czy można sobie samemu przedłużać rzęsy? na pewno nie będzie to tak precvyzyjne jak u kosmetyczki, zdaje sobie sprawe ale czy są jakies przeciwskazania? czy ktoras sobie sama probowala przedluzyc? dodam, że będe pracować na kleju bezzapachowym
Kerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.