Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 17:15   #1441
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyjmuję krytykę na bary Co zmienić, jaki kształt, czego nie robić i dlaczego nie ruszać skórek?
Ja podobnie, jak Smoo lubię cię (i tak cię lubię) w okrągłych Sórki wyglądają już o niebo lepiej
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Mam bana na lakiery do stycznia, niestety.
Może się przyłączę... Po szaleństwach tego tygodnia przyda mi się nieco otrzeźwienia
No i za lakierami do boxa zacznę się rozglądać niedługo, więc to nie będzie tai straszny ban
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Nefty, z okazji twojego święta wszystkiego najlekierowniejszego:cmok : Żeby ci się pazurki nie łamały i skórki nie zadzierały i lakiery trzymały na mur beton. Miałam pomysł na fajne mani, niestety nie wyszło, więc musiałam wcielić w życie plan B i mam dla ciebie coś skromniejszego. Mam nadzieję, ze mimo to spodoba się choć trochę - odrobina błysku i koloru w listopadowej szarości

Oczywiście wizaż zeżarł jakość...
O maamuusiuu! co za kształt! Piękne!
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
vivinn, cudowne mani Zakochałam się! Fajny dobór kolorów (moich ulubionych) i perfekcyjnie wykonany gradient. Myślę, że Nefty również się spodoba. Można się rozmarzyć, a ta tapeta... Mniam. Gdzieś już ją widziałam, ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie.

A właśnie, dziewczyny, o co chodzi z tym świętowaniem? Znaczy... 24 kto wykonuje to mani dla jednej z Nas? Tylko z klubu ludzie czy ogólnie? I skąd wiadomo, kto teraz świętuje? Weźcie wyjaśnijcie, bo nie ogarniam...
Ojej, dziękuję, miło mi!
A tapeta - kocham <3 i jeszcze kilka innych galerii w podobnym klimacie, mogłabym siedzieć i oglądać godzinami... zresztą siedziałam i oglądałam godzinami

Święto... już nie pamiętam skąd się wzięło, ale pierwsze odbyło się 24 września 2011 - to miało być coroczne (nie comesięczne) Święto Pazurkomaniaczek Później któraś rzuciła pomysł żeby zrobić mani na Święta Bożego Nardzenia, 24 grudnia, a potem poszedł pomysł zrobienia mani dla Rudej również 24. któregoś miesiąca i chyba od tego się zaczęło Ruda wyznaczyła następną osobę i każda z nas, udzielających się na wątku w miarę możliwości tworzy mani dla wyznaczonej Tradycja 24. każdego miesiąca została
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:20   #1442
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Aaaa, już rozumiem Dziękuję za wytłumaczenie! Jestem tu dość krótko i w wielu sprawach jeszcze wychodzę na żółtodzioba. Niestety, nie dam rady namalować mani dla Nefty z wiadomych powodów (niestety dziadkowie, z którymi mieszkam nie zgadzają się na inny lakier niż odżywka tudzież bezbarwny), ale obiecuję, że za miesiąc coś wymyślę

Muszę ich w końcu wybłagać o malowanie kryjącym lakierem chociaż na weekend. To są właśnie minusy niepełnoletności!
na święta na pewno pozwolą
a że tak głupio zapytam, ile masz lat?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:21   #1443
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
genialny pomysł
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
urooocze
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ładne chmurki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Super gradient
Senkju
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:29   #1444
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn
Ojej, dziękuję, miło mi!
A tapeta - kocham <3 i jeszcze kilka innych galerii w podobnym klimacie, mogłabym siedzieć i oglądać godzinami... zresztą siedziałam i oglądałam godzinami

Święto... już nie pamiętam skąd się wzięło, ale pierwsze odbyło się 24 września 2011 - to miało być coroczne (nie comesięczne) Święto Pazurkomaniaczek Później któraś rzuciła pomysł żeby zrobić mani na Święta Bożego Nardzenia, 24 grudnia, a potem poszedł pomysł zrobienia mani dla Rudej również 24. któregoś miesiąca i chyba od tego się zaczęło Ruda wyznaczyła następną osobę i każda z nas, udzielających się na wątku w miarę możliwości tworzy mani dla wyznaczonej Tradycja 24. każdego miesiąca została
Nie ma sprawy

Swego czasu też siedziałam na deviantarcie i przeglądałam przeróżne obrazki, najlepiej fantasy ze zwierzętami lub magicznymi postaciami. No i były różne fora fantasy, blogi itp., ale już z tego wyrosłam Poza tym to strasznie dużo czasu zabierało i wkrótce świat wirtualny mieszał mi się z rzeczywistym... Smoki to przepiękne stworzenia, uwielbiam je przez książkę pewnej włoskiej autorki.

Już wszystko zrozumiałam, dziękuję! Od grudnia też będę brała udział w tej zabawie. Mam nadzieję, że Nefty nie będzie na mnie za to zła.

Cytat:
Napisane przez vivinn
Może się przyłączę... Po szaleństwach tego tygodnia przyda mi się nieco otrzeźwienia
Nadprogramowo kupiłam sześć lakierów, więc łączę się w bólu Do stycznia naprawdę nic nie kupię, bo mam kilka prezentów na głowie dla rodziny, przyjaciółki i osoby z klasy.

Cytat:
Napisane przez smoothly
na święta na pewno pozwolą
a że tak głupio zapytam, ile masz lat?
Mam nadzieję. Już nawet wiem, jakim lakierem pomaluję

Gdzie tam głupio! Piętnaście lat mam
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:33   #1445
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Mam nadzieję. Już nawet wiem, jakim lakierem pomaluję

Gdzie tam głupio! Piętnaście lat mam
haha, to super
a widzisz, to żeś mnie zagięła, bo myślałam że 17-18 ;> to w sumie trochę się im nie dziwię, sama zaczęłam malować paznokcie kolorami raczej w liceum ale na jakieś specjalne okazje albo raz w miesiącu myślę, że powinni nie mieć pretensji
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:36   #1446
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dopsz, to i ja coś przygotowałam na dziś
Zacznijmy od wyjaśnień Miałam kilka innych pomysłów typu: Lublin - miasto inspiracji (wszak Nefty to Lubelaczka, przypominam), albo jakieś mani z krzywym (bo jakżeby innym w moim wykonaniu) samochodem i życzeniami szybkiego zdania prawka, albo jakieś piwko z painką... i tak mi się kłębiło, kłębiło, aż w końcu powiedziałam sobie: zróbże coś! No i zrobiłam, kolory same się wybrały i wyszły z tego wszystkiego różowe gradientowe chmury. I powiem, że pasuje mi to do Nefty (Być może trochę zadziałała mi na podświadomość moja tapeta, przedstawiam w załączniku)
No i cóż... czego mogę Ci, Nefty, życzyć oprócz góry lakierów i zawsze udanego mani? Hmm... Może tego właśnie żebyś miała swoje własne różowe chmurki, do których możesz uciec z codzienności. Co to takiego lub kto, już pewnie sama wiesz
Jaki super sposób cudeńka

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

super! świetnie, ze się udało





a ja się sparzyłam, tak to jest jak sie robi tyle rzeczy na raz... ogarniam wizaż, kuchnie, robie obiad i placka
No w końcu !

Ojej biedna, ja też ostatnio sie oparzyłam ale ja to niezdara w kuchni jestem, beztalencie.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Super

Właśnie I, w przeciwieństwie do brokatu, nie ma problemu ze zmyciem.

Nefty, z okazji twojego święta wszystkiego najlekierowniejszego:cmok : Żeby ci się pazurki nie łamały i skórki nie zadzierały i lakiery trzymały na mur beton. Miałam pomysł na fajne mani, niestety nie wyszło, więc musiałam wcielić w życie plan B i mam dla ciebie coś skromniejszego. Mam nadzieję, ze mimo to spodoba się choć trochę - odrobina błysku i koloru w listopadowej szarości

Oczywiście wizaż zeżarł jakość...



No właśnie, nie ma problemu ze zmywaniem, łatwo się nakłada



Ale mi się podoba kształt Twoich pazurków
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:41   #1447
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smothly
haha, to super
a widzisz, to żeś mnie zagięła, bo myślałam że 17-18 ;> to w sumie trochę się im nie dziwię, sama zaczęłam malować paznokcie kolorami raczej w liceum ale na jakieś specjalne okazje albo raz w miesiącu myślę, że powinni nie mieć pretensji
Będzie tak świątecznie i ciepło Tak w ogóle to kocham święta! A Wy?

Większość osób z internetu myśli, że mam właśnie więcej, niż szesnaście lat... Mając dwanaście zaczęłam publikować na blogu opowiadania i już wtedy dziewczyny były pewne, że mam w okolicach piętnastki Dobrze, że w rzeczywistości wyglądam na młodszą, a nie na starszą, haha. Wcześniej pozwalali mi malować paznokcie np. na czerwień czy czerń, teraz są już na to uczuleni. Pewnie przez to, że co chwilę maluję i zmywam, maluję i zmywam.

Też myślę, że nie powinni mieć pretensji na święta i na weekendy
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 17:47   #1448
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Super!!!!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A Twoje zdobienie znowu piękne ma coś w sobie

:
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
J
Śniegusku Booooooskie! Lolli i Śniegowa standardowo wymiatają. Niedługo mi śliny zabraknie
Przy Waszych mani, aż wstyd wrzucać swoje Wasze jest pełne magii, a moje obrazkowe takie pospolite
Nie wstyd Preziu..... Nie wuGUpiaj się

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Śniegowa - kochana, pazurki są śliczne te kropelki.. wiosennie, takie piękne orzeźwienie na te paskudne, nadchodzące dni zimy
Dziękuje. Kropelki sa z kamyczków od Lolli Kupiła mi w Pepco.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Następna... Piękne paznokcie Subtelne a zarazem wyraziste Śliczne
Dziękuję. To miły komplement

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Urocze
Mrrrr
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
:

następne świetne ...
Dziękuję Smoo

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śnieguś, Porcelankę dla Prezia zamawiam, ja musiałabym pewnie nałożyć ze 4 grube warstwy, żeby przykryć swoje bruzdy...

(...)

Śnieguś, jak zawsze kobieco i subtelnie
:
Aaaa No tak. Pod tym względem to cięzki lakier

Dziękuję. Aż się uśmiecham

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
:

piękne znowu dzieła sztuki na paznokciach

(

OOOoooo........ <głośno wdycha z rozkoszy>

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszych rad! Jaki lakier do czarnej sukienki? TEN czy TEN?
Jak to jaki..... czerwony!

Nadrabiam dalej....



Ale naspamowałyście!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:50   #1449
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
na name za 3 zł, kupione w sklepie "wszystko po 5 zł" Trzymam ja na zdjęciu.

cudo dorwałaś


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Będzie tak świątecznie i ciepło Tak w ogóle to kocham święta! A Wy?

Dobrze, że w rzeczywistości wyglądam na młodszą, a nie na starszą, haha.

ja nie lubię, ale to ze względu na tą całą otoczkę lubię dawać i dostawać prezenty, lubię wigilijne potrawy, ale ja chyba mało rodzinna jestem i wkurza mnie długie siedzenie przy stole

też nie wyglądam na swój wiek, a za rok czeka mnie ostatnie -naście
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:56   #1450
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ojej biedna, ja też ostatnio sie oparzyłam ale ja to niezdara w kuchni jestem, beztalencie.



haha, ja też byłam, potem zaczęłam kombinować, zwłaszcza na studiach i pokochałam gotowanie, a teraz nawet odważnie zabrałam się za placka drożdżowego i czekam na chłopaków ciekawe czy wyjdzie jakiś sensowny



Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Będzie tak świątecznie i ciepło Tak w ogóle to kocham święta! A Wy?

Większość osób z internetu myśli, że mam właśnie więcej, niż szesnaście lat... Mając dwanaście zaczęłam publikować na blogu opowiadania i już wtedy dziewczyny były pewne, że mam w okolicach piętnastki Dobrze, że w rzeczywistości wyglądam na młodszą, a nie na starszą, haha. Wcześniej pozwalali mi malować paznokcie np. na czerwień czy czerń, teraz są już na to uczuleni. Pewnie przez to, że co chwilę maluję i zmywam, maluję i zmywam.

Też myślę, że nie powinni mieć pretensji na święta i na weekendy
pogadaj z nimi myślę, że nie będzie problemów
noooo zdecydowanie nie wyczułam Cię, zachowujesz się i piszesz dużo dojrzalej
a święta fajne są, zawsze u babci z rodzicami i ciotką, masa jedzenia, cudowny babciny barszcz grzybowy... mmm... wszyscy są mili i prezenty sobie dajemy i z Tatą zawsze na pasterkę chodzimy...
stałe rytuały..


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Smoo
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:56   #1451
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Wam nie można na chwilę zostawić...
Właśnie bawię się kształtem. Wróć, właśnie papram kształt
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 17:58   #1452
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
ja nie lubię, ale to ze względu na tą całą otoczkę lubię dawać i dostawać prezenty, lubię wigilijne potrawy, ale ja chyba mało rodzinna jestem i wkurza mnie długie siedzenie przy stole

też nie wyglądam na swój wiek, a za rok czeka mnie ostatnie -naście
Tak, mnie też wkurzają np. ozdoby świąteczne lub słodycze JUŻ w sklepach, choć święta dopiero za miesiąc... Czekoladowe mikołaje to widziałam chyba dwa tygodnie temu w Lidlu Uwielbiam kupować prezenty, a dostawać jeszcze bardziej! W te święta ciągniemy losy i każdy kupuje prezent jednej osobie. Przy stole długo nie siedzimy, są tylko cztery osoby, więc...

Ja tam już bym chciała być w liceum Gimnazjum to najgorszy okres... Mam tak niedojrzałych ludzi wokół siebie, że żal tyłek ściska.

Cytat:
Napisane przez smoothly
pogadaj z nimi myślę, że nie będzie problemów
noooo zdecydowanie nie wyczułam Cię, zachowujesz się i piszesz dużo dojrzalej
a święta fajne są, zawsze u babci z rodzicami i ciotką, masa jedzenia, cudowny babciny barszcz grzybowy... mmm... wszyscy są mili i prezenty sobie dajemy i z Tatą zawsze na pasterkę chodzimy...
stałe rytuały..
Jasne, pogadam. Dziękuję!

Booże, aż się rozmarzyłam, jak zaczęłaś o tym pisać. Święta to jest taki wyjątkowy czas, gdy każdy jest dla siebie miły, nie ma sporów, tylko ciepła i rodzinna atmosfera. U mnie w domu są tylko dziadkowie i wujek, więc nie ma takiego gwaru przed Gwiazdą czy coś, ale i tak jest przyjemnie. Potraw na wigilię niestety nie lubię żadnych, jedynie rybę zjem z ziemniakami i surówką. Pasterka, śpiewanie kolęd, wypatrywanie pierwszej gwiazdki, prezenty, dzielenie się opłatkiem... Kocham to.


Oglądacie Kevina?
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:01
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:03   #1453
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Będzie tak świątecznie i ciepło Tak w ogóle to kocham święta! A Wy?

Większość osób z internetu myśli, że mam właśnie więcej, niż szesnaście lat... Mając dwanaście zaczęłam publikować na blogu opowiadania i już wtedy dziewczyny były pewne, że mam w okolicach piętnastki Dobrze, że w rzeczywistości wyglądam na młodszą, a nie na starszą, haha. Wcześniej pozwalali mi malować paznokcie np. na czerwień czy czerń, teraz są już na to uczuleni. Pewnie przez to, że co chwilę maluję i zmywam, maluję i zmywam.

Też myślę, że nie powinni mieć pretensji na święta i na weekendy
No to masz tak jak ja w Twoim wieku dawali mi 18 lat. Najbardziej poprzez sposób pisania. Ja też pisałam/piszę. W wieku 11 lat zaczęłam pisać wiersze ( ) a później opowiadania. Nie były one jakichś wysokich lotów, ale jak na mój wiek były poważne. Pisanie nadal idzie ze mną przez życie, uwielbiam to jako sposób wyrażania uczuć.


Ps: ja dopiero zaczęłam malować paznokcie 3 lata temu, czyli też zaczynając szkołę średnią wcześniej jakoś mnie do tego nie ciągnęło nawet.
Myślę, że na jakieś okazje czy weekendy pozwolą Ci poszaleć z kolorkami

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, ja też byłam, potem zaczęłam kombinować, zwłaszcza na studiach i pokochałam gotowanie, a teraz nawet odważnie zabrałam się za placka drożdżowego i czekam na chłopaków ciekawe czy wyjdzie jakiś sensowny

A no.. ostatnio przyłapałam się na tym, że chętnie bym coś upichciła chętnie zrobiłabym babkę czy sernik...Nie chcę być też beztalenciem domowym i kulinarnym

życzę smakowitego dania, i możesz mi kawałek odstąpić!

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:06
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:04   #1454
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Śniegowa - słodkie, bardzo.


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Następne piękne pazurki Śniegusku, ja nie wiem, jak można tak pięknie tworzyć wzorki na paznokciach! Jest boskie to mani, takie subtelne i delikatne, kobiece... Czyli tak, jak lubię najbardziej
Bardzo dużą przyjemność mi sprawiłaś tym komentarzem

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Oto moje -1nki..

Załącznik 4993332


Jak widać.. wolny brzeg dopiero zaczyna rosnąć. Były porozdwajane na całym wolnym brzegu, musiałam ściąć..
Jakie biedaczki króciaczki.....
Spróbuj może odżywki Sensiqie Silky Smooth. Młodej Baaardzo pomogła. Trelus mi polecił

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
super


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Prezio, w Yoko miniaturki Orly kosztują 12 zł.
Pisać do babki mejla z zamówieniem małego Bombshell?
No BA!!! Świetny jest (mam)

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mamy uraz do takiej krytyki przez pewną osobę that's all
Taaaa..... Krytykować- Tak. Ale konstruktywnie.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyjmuję krytykę na bary Co zmienić, jaki kształt, czego nie robić i dlaczego nie ruszać skórek?

Duże zdjęcia, żebyście dobrze widziały
Jest znaaaaaaaacznie lepiej. Pierwsze mani piekne

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a mi się podoba fowl play, poproszę baty !

Nie biję. Chyba że brawo. Piekny jest,
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
w ogóle mam teraz powody do radości, moja siostra starała się tyle lat o mieszkanie w moim mieście, bez skutku. Już prawie zrezygnowała. Aż tu nagle.. dostała po tylu próbach, na dodatek 2 ulice dalej ode mnie jednak szczęście potrafi się do człowieka uśmiechnąć
Super. Komunalne?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Super

Właśnie I, w przeciwieństwie do brokatu, nie ma problemu ze zmyciem.

Nefty, z okazji twojego święta wszystkiego najlekierowniejszego:cmok : Żeby ci się pazurki nie łamały i skórki nie zadzierały i lakiery trzymały na mur beton. Miałam pomysł na fajne mani, niestety nie wyszło, więc musiałam wcielić w życie plan B i mam dla ciebie coś skromniejszego. Mam nadzieję, ze mimo to spodoba się choć trochę - odrobina błysku i koloru w listopadowej szarości

Oczywiście wizaż zeżarł jakość...
Skromne, ale niezwykle urokliwe.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:05   #1455
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180
No to masz tak jak ja w Twoim wieku dawali mi 18 lat. Najbardziej poprzez sposób pisania. Ja też pisałam/piszę. W wieku 11 lat zaczęłam pisać wiersze ( ) a później opowiadania. Nie były one jakichś wysokich lotów, ale jak na mój wiek były poważne. Pisanie nadal idzie ze mną przez życie, uwielbiam to jako sposób wyrażania uczuć.
Jejku, jak fajnie wiedzieć, że są jeszcze osoby piszące opowiadania czy wiersze... Już tak dawno o tym nie gadałam Również pisałam poezję, ale już nie piszę, bo to nie dla mnie. Czytać wiersze jednak nadal lubię i nieraz się nad nimi zachwycam. Masz rację, że pisanie jako sposób wyrażania uczuć jest cudowny. Można się w ten sposób poznać i wgłębić w swoją psychikę, wyrazić ból, smutek, radość, pasję... Słowa to największa magia, jaką znam

Jakbyś chciała to możesz podesłać mi na PW coś swojego autorstwa. Ja mam tylko starą miniaturkę z HP sprzed roku, jedyny tekst, którego nie usunęłam

Czytałaś może "Cień wiatru" Zafóna?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:10   #1456
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dopsz, to i ja coś przygotowałam na dziś
Zacznijmy od wyjaśnień Miałam kilka innych pomysłów typu: Lublin - miasto inspiracji (wszak Nefty to Lubelaczka, przypominam), albo jakieś mani z krzywym (bo jakżeby innym w moim wykonaniu) samochodem i życzeniami szybkiego zdania prawka, albo jakieś piwko z painką... i tak mi się kłębiło, kłębiło, aż w końcu powiedziałam sobie: zróbże coś! No i zrobiłam, kolory same się wybrały i wyszły z tego wszystkiego różowe gradientowe chmury. I powiem, że pasuje mi to do Nefty (Być może trochę zadziałała mi na podświadomość moja tapeta, przedstawiam w załączniku)
No i cóż... czego mogę Ci, Nefty, życzyć oprócz góry lakierów i zawsze udanego mani? Hmm... Może tego właśnie żebyś miała swoje własne różowe chmurki, do których możesz uciec z codzienności. Co to takiego lub kto, już pewnie sama wiesz
Jak zachmurzony zachód słońca..... Piękne

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nefty - ja jestem niewtajemniczona i ogolnie obca tu, ale tez dołączam do życzeń ) Wszystkiego manicurowego i pedicurowego )

To nie tajemnica Zmaluj dziś mani dedykowane Nefty. Resztę wujaśniła Viv. Zabawa boska.
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Oglądacie Kevina?
No peeeeewnie.... 3 kilo popkornu tez przyszykowałam




Przed wizytą u teściowej byłam na jodze.... i prowadząca na koniec, na relaksie zrobiła nam niespodziankę.... Relaks z gongiem tybetańskim..... zaaaaaiebista sprawa. To zawieszony na stelarzu półtorametrowy talerz, wydający przy najmniejszym dotknięciu cudownie wibrujące dźwięki.... Dźwięki które przenikają ciało i jakby masują je od środka.... Wyszłam stamtąd, jak by mnie ktoś posiekał i poskładał na nowo.... Cudowna rzecz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:34
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:14   #1457
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Jakie biedaczki króciaczki.....
Spróbuj może odżywki Sensiqie Silky Smooth. Młodej Baaardzo pomogła. Trelus mi polecił


Super. Komunalne?

Ooo, rozważę to. Mam już kasę odłożoną na to albo evelinkę będę musiała się zdecydować.

Komunalne do remontu. Ale jest i tak w dobrym stanie. Dla mojej siostry to mega szczęście. Nie musi już mieszkać 100 km stąd, zwłaszcza, że ma dziecko.



Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jejku, jak fajnie wiedzieć, że są jeszcze osoby piszące opowiadania czy wiersze... Już tak dawno o tym nie gadałam Również pisałam poezję, ale już nie piszę, bo to nie dla mnie. Czytać wiersze jednak nadal lubię i nieraz się nad nimi zachwycam. Masz rację, że pisanie jako sposób wyrażania uczuć jest cudowny. Można się w ten sposób poznać i wgłębić w swoją psychikę, wyrazić ból, smutek, radość, pasję... Słowa to największa magia, jaką znam

Jakbyś chciała to możesz podesłać mi na PW coś swojego autorstwa. Ja mam tylko starą miniaturkę z HP sprzed roku, jedyny tekst, którego nie usunęłam

Czytałaś może "Cień wiatru" Zafóna?
A wyślę killka wierszy brałam udział w jakichś konkursach, za namową mojej pani z polskiego. W sumie przez to bardziej otwarłam sie na upublicznienie moich prac.


Słowa to narzędzia wyrażania uczuć, potrafią niesamowicie władać i manipulować umysłem. Nieraz silniejsze są od władz fizycznych.

miło jest z kimś pogadać o tym, rzadko się spotykam z ludźmi o podobnym zamiłowaniu specjalizuję się głownie w romantyzmie, wierszach białych.


nie czytałam
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:14   #1458
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wam nie można na chwilę zostawić...
Właśnie bawię się kształtem. Wróć, właśnie papram kształt
pokazuj potem


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jasne, pogadam. Dziękuję!

Booże, aż się rozmarzyłam, jak zaczęłaś o tym pisać. Święta to jest taki wyjątkowy czas, gdy każdy jest dla siebie miły, nie ma sporów, tylko ciepła i rodzinna atmosfera. U mnie w domu są tylko dziadkowie i wujek, więc nie ma takiego gwaru przed Gwiazdą czy coś, ale i tak jest przyjemnie. Potraw na wigilię niestety nie lubię żadnych, jedynie rybę zjem z ziemniakami i surówką. Pasterka, śpiewanie kolęd, wypatrywanie pierwszej gwiazdki, prezenty, dzielenie się opłatkiem... Kocham to.


Oglądacie Kevina?
u mnie wcale nie jest miło i przyjemnie, bo i tak się z mamą kłócimy ale co jak co kochamy się i staramy się unikac tego jak ognia, a w święta złwaszcza
i nie masz za co dziękować
Kevina nie oglądam, nie mam tv


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ps: ja dopiero zaczęłam malować paznokcie 3 lata temu, czyli też zaczynając szkołę średnią wcześniej jakoś mnie do tego nie ciągnęło nawet.
Myślę, że na jakieś okazje czy weekendy pozwolą Ci poszaleć z kolorkami
(..)
A no.. ostatnio przyłapałam się na tym, że chętnie bym coś upichciła chętnie zrobiłabym babkę czy sernik...Nie chcę być też beztalenciem domowym i kulinarnym

życzę smakowitego dania, i możesz mi kawałek odstąpić!
a ja myślałam że Ty starsza jesteś ode mnie
to rób! a placek jak wyjdzie to nie ma problemu



Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Czytałaś może "Cień wiatru" Zafóna?
jaaaa! polecam i drugą część też wszyscy którym polecałam się zachwycali i ja też


a teraz znikam, chłopcy przyszli


buziaki, miłego wieczoru
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:22   #1459
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wam nie można na chwilę zostawić...
Właśnie bawię się kształtem. Wróć, właśnie papram kształt

Koniecznie musisz pokazać !
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 18:25   #1460
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
No peeeeewnie.... 3 kilo popkornu tez przyszykowałam
Kevina oglądałam chyba dwa razy, potem mi się już znudził Nie wiem, jak można oglądać go w każde święta. Poza tym puszczając go miesiąc przed świętami trochę przesadzili... Tak jak z tymi ozdobami w sklepach.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180
A wyślę killka wierszy brałam udział w jakichś konkursach, za namową mojej pani z polskiego. W sumie przez to bardziej otwarłam sie na upublicznienie moich prac.


Słowa to narzędzia wyrażania uczuć, potrafią niesamowicie władać i manipulować umysłem. Nieraz silniejsze są od władz fizycznych.

miło jest z kimś pogadać o tym, rzadko się spotykam z ludźmi o podobnym zamiłowaniu specjalizuję się głownie w romantyzmie, wierszach białych.


nie czytałam
Cieszę się, chociaż wolę opowiadania Też brałam udział w paru konkursach, na których - nie chwaląc się - zajęłam pierwsze miejsce. Jeden z nich polegał na tym, że trzeba było opisać jedną z pór roku, ja wybrałam zimę. Ale od roku nie startuję już w konkursach, jakoś nie mam weny.

Pięknie to napisałaś I prawdziwie.

A mogłabyś wysłać też opowiadanie czy coś? Jak nie czytałaś "Cienia wiatru" to gorąco polecam, jedna z moich ulubionych książek. Drugą jest "Pamiętnik narkomanki" Kocham psychologiczne książki, dramaty, romantyczne powieści.

Cytat:
Napisane przez smoothly
jaaaa! polecam i drugą część też wszyscy którym polecałam się zachwycali i ja też
Też czytałam Ale drugiej części nie, tak prawdę mówiąc to nie wiedziałam o jej istnieniu. Podkradłam ją wujkowi Jaki jest Twój ulubiony bohater z pierwszej części? Moim Nuria, Julian, Fermin i Beatriz
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:25   #1461
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja myślałam że Ty starsza jesteś ode mnie
to rób! a placek jak wyjdzie to nie ma problemu


w maju 18tka mi stuknęła dopiero

A właśnie chyba sie przełamię i na przyszły weekend coś upitraszę.

wyjdzie na pewno bo chcę spróbować


miłego wieczoru
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:29   #1462
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Swego czasu też siedziałam na deviantarcie i przeglądałam przeróżne obrazki, najlepiej fantasy ze zwierzętami lub magicznymi postaciami. No i były różne fora fantasy, blogi itp., ale już z tego wyrosłam Poza tym to strasznie dużo czasu zabierało i wkrótce świat wirtualny mieszał mi się z rzeczywistym... Smoki to przepiękne stworzenia, uwielbiam je przez książkę pewnej włoskiej autorki.
Mam nadzieję, że nie wyrosnę za szybko (i oby nie wszerz!) Uwielbiam te klimaty i pamiętam, że kiedy trafiłam na te galerie byłam wniebowzięta Teraz też jestem, bo oczywiście znowu zaczęłam oglądać
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Jaki super sposób cudeńka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak zachmurzony zachód słońca..... Piękne
Dziękuję
Twoich jeszcze nie chwaliła, to chwalę teraz. Znowu takie, które bardzo się z Nefty kojarzą, sama nie wiem czemu Są prześliczne
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

jaaaa! polecam i drugą część też wszyscy którym polecałam się zachwycali i ja też
Druga część? Jakaż to?

Okeeej... kupiłam dziś kubełek 500g takiego budyniu waniliowego w Lidlu, ja go nazywam pudingiem. Jest jednym z najlepszych przetworów mlecznych jakie jadłam, uwielbiam. I no, ten tego... właśnie stukam w dno łyżką
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:30   #1463
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cieszę się, chociaż wolę opowiadania Też brałam udział w paru konkursach, na których - nie chwaląc się - zajęłam pierwsze miejsce. Jeden z nich polegał na tym, że trzeba było opisać jedną z pór roku, ja wybrałam zimę. Ale od roku nie startuję już w konkursach, jakoś nie mam weny.

Pięknie to napisałaś I prawdziwie.

A mogłabyś wysłać też opowiadanie czy coś? Jak nie czytałaś "Cienia wiatru" to gorąco polecam, jedna z moich ulubionych książek. Drugą jest "Pamiętnik narkomanki" Kocham psychologiczne książki, dramaty, romantyczne powieści.

Ja w 1 zajęłam pierwsze miejsce, za 2 drugie. Dyplomy trzymam na pamiątkę ostatnio mam postój w pisaniu, a to najgorsze co może być. Trzeba pisać,pisać w każdym wolnym czasie. Niestety jestem zbyt pochłonięta szkołą..

dzięki za polecenie, akurat mam wielką potrzebę czytania. Dawno nie czytałam.. nauka odziera mnie z wartości kulturowych


Od razu uprzedzam, że piszę wiersze typu " trudne rzeczy opisując łatwymi słowami"
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:37   #1464
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn
Mam nadzieję, że nie wyrosnę za szybko (i oby nie wszerz!) Uwielbiam te klimaty i pamiętam, że kiedy trafiłam na te galerie byłam wniebowzięta Teraz też jestem, bo oczywiście znowu zaczęłam oglądać
To nie tak, że wyrosłam z blogów i for fantasy, bo jestem za stara, tylko po prostu przestałam już wcielać się w bajkowe postacie i udawać kogoś, kim nie jestem To były takie gry jakby. Pochłaniały mi większość czasu i już chyba nie potrafiłabym do nich wrócić... Ale galerie pooglądać sobie oczywiście mogę!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180
Ja w 1 zajęłam pierwsze miejsce, za 2 drugie. Dyplomy trzymam na pamiątkę ostatnio mam postój w pisaniu, a to najgorsze co może być. Trzeba pisać,pisać w każdym wolnym czasie. Niestety jestem zbyt pochłonięta szkołą..

dzięki za polecenie, akurat mam wielką potrzebę czytania. Dawno nie czytałam.. nauka odziera mnie z wartości kulturowych


Od razu uprzedzam, że piszę wiersze typu " trudne rzeczy opisując łatwymi słowami"
Też sobie je trzymam, mam całą teczkę zapchaną świadectwami i dyplomami, nawet z przedszkola Nie piszę od roku, może więcej... Nie pamiętam, kiedy ostatnio otworzyłam OpenOffice w celu napisania opowiadania. Brak mi weny, czasu, chęci, pomysłu. Już nie potrafię tak jak kiedyś. A może po prostu się nie nadaję. Nie wiem.

Koniecznie przeczytaj i daj znać, jak się podobało. W necie chyba powinna być ta książka. Masz jakieś ulubione?

To nic, czasem proste słowa mogą w przekazie być mocniejsze, niż te trudne, których autor sili się na filozofię...

Aha, widziałam Twoje zdjęcia w albumie. Śliczna z Ciebie dziewczyna (szczególnie cera, usta i oczy!). A koloru włosów zazdroszczę, zawsze chciałam być blondynką.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:38
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:37   #1465
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ooo, rozważę to. Mam już kasę odłożoną na to albo evelinkę będę musiała się zdecydować.
Ewelinka może wysuszać. Ona na 8w1 ma uczulenie, a diamentowa ją wysuszyła.....

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kevina oglądałam chyba dwa razy, potem mi się już znudził Nie wiem, jak można oglądać go w każde święta. Poza tym puszczając go miesiąc przed świętami trochę przesadzili... Tak jak z tymi ozdobami w sklepach.
Niestety.... po 2 razach to juz jest nudne....

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Dziękuję
Twoich jeszcze nie chwaliła, to chwalę teraz. Znowu takie, które bardzo się z Nefty kojarzą, sama nie wiem czemu Są prześliczne
Mnie się z ta foteczką z córcią skojarzyło Tym się inspirowałam
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:44   #1466
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

W załączniku masz wersję mojego wiersza screena łatwiej mi było podrzucić
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2012-11-24 193528.bmp.jpg

Oprócz tego interesuję się rysunkiem. To dziwne, dziś miałam czas na rysowanie a o pisaniu zapomniałam
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:44   #1467
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Próbnie skończyłam lewą. Wyszła... masakra. Malowane na szybko, tylko do piłowania.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:46   #1468
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ewelinka może wysuszać. Ona na 8w1 ma uczulenie, a diamentowa ją wysuszyła.....
Miałam diamentową u mnie prócz dobrych efektów nie było nic

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Próbnie skończyłam lewą. Wyszła... masakra. Malowane na szybko, tylko do piłowania.

Ty...migdały..cholera, pasują Ci!. Jak je dopieścisz jeszcze to.. jak dla mnie kształt nr 1 u Ciebie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:47   #1469
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

no więc.. Nefty, spełnienia wszystkich lakierowych marzeń podrzucam mani speszal for ju, mam nadzieję, że Ci się spodoba postanowiłam pójść w klasykę, czyli czerwień, czyli to co tygryski lubią najbardziej, a to tego postanowiłam dodać trochę błyskotek, bo to uwielbia każda kobieta (przypomniały mi się i zainspirowały mnie flejksy Złej na czerwieni, ale moje nie dorastają jej do pięt )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01402.jpg (76,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01404.jpg (73,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01405.jpg (163,4 KB, 29 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:47   #1470
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180
W załączniku masz wersję mojego wiersza screena łatwiej mi było podrzucić
Jak rozkminię o co w nim chodzi to dam znać, co sądzę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Próbnie skończyłam lewą. Wyszła... masakra. Malowane na szybko, tylko do piłowania.
Prezio, nie załamuj się Nie jest źle, tylko zastanawiam się, po co ruszałaś. Były takie długaśne, a kształt tylko nie pasował we wskazującym. Fajny kolor


Spadam szykować kolację, potem mam Komisarza Alexa. Trzymajcie się!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.