dylematy małolaty heheh:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 10:44   #361
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Kilka stron wczesniejsz zadeklarowałam się, że takze bede zapuszczać włosy, ale coś mi ochota zaczyna przechodzić... Tzn, jak patrze na zdjęcia z długimi włosami, to bardzo chciałabym takie miec, ale żeby je miec, musiałabym poczekac około 2-óch lat... Ja zmieniam fryzury kilka razy w roku, gdzież ja 2 lata wytrzymam!
Jak byłam w podstawówce, to zapuszczałam włosy do pasa, strasznie chciałam miec takie długie. Gdy już urosły, co zrobiłam? Oczywiscie obcięłam je do ucha. Byłam już tak nimi znudzona. Tym razem pewnie byłoby dokładnie tak samo. Takze chyba pozostanę przy póldługich najwyżej.
A wam życzę wytrwałości!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:13   #362
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Ewa u mnie bylo tak samo...Jak bylam mala to chcialam miec dlugie wlosy jak kolezanki...Meczyly mnie potem strasznie..Najgorsze bylo suszenie ich po basenie na ktory co tydzien chodzilam z klasa Przed komunia bylam juz nimi tak zmeczona ze je poprostu obcielam...Potem urosly mi i mialam wlosy do lopatek ale scialam je ze wzgledu na to ze byly strasznie slabe..Do fryzjera chodzilam potem co 1,5 miesiaca i czesto zmienialam fryzurke. Teraz jednak marze o dlugich wloskach i postawilam sobie ich zapuszczenie za cel . Wiem ze to wymaga czasu i pracy jednak ja jestem na to przygotowana bo lubie pielegnowac moje wlosy i zniose wszystko .Gdy bylam malym dzieckiem czesanie,mycie i inne zabiegi byly dla mnie uciazliwe ale to zrozumiale...

DO ZAPUSZCZACZEK: Kupilam sobie w aptece (wczoraj) herbatke TALIA bo chce zrzucic kilka kilogramow i przeczytalam sklad. Okazalo sie ze w niej jest skrzyp i pokrzywa wiec nie dosc ze bedzie dobra dla figury to jeszcze dla wloskow
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:31   #363
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Liomonko, ja obawiam się, że te zabiegi właśnie teraz byłby dla mnie uciążliwe. Dawniej miałam super zdrowe włosy, nigdy się nie plątały (nawet po chlorowanej wodzie w basenie), nie wypadały itp., a używałam jakichś najzwyklejszych polskich szamponów, bez odżywki (wtedy nie było innych). A teraz.... Niby wyglądają zdrowo, niby się błyszczą, ale to już nie to. Często je farbuję i mimo odżywek (teraz łykam jeszcze skrzyp), gdy troche urosną, po myciu ciężko mi się je rozczesuje. Dlatego też uważam, że nie wytrawałabym w zapuszczaniu.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:57   #364
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Ewa u mnie bylo tak samo...Jak bylam mala to chcialam miec dlugie wlosy jak kolezanki...Meczyly mnie potem strasznie..Najgorsze bylo suszenie ich po basenie na ktory co tydzien chodzilam z klasa Przed komunia bylam juz nimi tak zmeczona ze je poprostu obcielam...Potem urosly mi i mialam wlosy do lopatek ale scialam je ze wzgledu na to ze byly strasznie slabe..Do fryzjera chodzilam potem co 1,5 miesiaca i czesto zmienialam fryzurke. Teraz jednak marze o dlugich wloskach i postawilam sobie ich zapuszczenie za cel . Wiem ze to wymaga czasu i pracy jednak ja jestem na to przygotowana bo lubie pielegnowac moje wlosy i zniose wszystko .Gdy bylam malym dzieckiem czesanie,mycie i inne zabiegi byly dla mnie uciazliwe ale to zrozumiale...

DO ZAPUSZCZACZEK: Kupilam sobie w aptece (wczoraj) herbatke TALIA bo chce zrzucic kilka kilogramow i przeczytalam sklad. Okazalo sie ze w niej jest skrzyp i pokrzywa wiec nie dosc ze bedzie dobra dla figury to jeszcze dla wloskow

w jakiej cenie ta herbatka ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:52   #365
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
w jakiej cenie ta herbatka ?
Ja zaplacilam za nia jakos 5 zloty z groszami chyba 5.70 zl
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:33   #366
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Czesc Nie chce zostac uznana jako ta wtracajaca sie w watek Czystam go sobie codziennie tylko nie odzywam sie bo moje wlosy sa w stanie krytycznym ( zwlaszcza pod wzgledem wypadania ) a tez sie uparlam na zapuszczanie. Jak mi sie uda to bede sie chwalic Ja tylko w sprawie tej herbatki... Oprocz tego ze nie polecam jej picia non stop, to zobacz czy nie ma tez w skladzie senesu albo kruszyny. Te herbatki dzialaja z reguly moczopednie i przeczyszczajaco wiec taki skrzyp wydalisz szybciej niz wypijesz Dodatkowo odwitaminizujesz sie Takie herbatki wyciagaja wszystko co najlepsze z organizmu ... raz na czas mozna wypic co by wywalic wszelkie zaleglosci Ale nie polecam czestego jej picia...
Jeszcze raz przepraszam za wtracanie i madrzenie sie - sama pilam i na swoich bledach sie nauczylam Buziaki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:14   #367
Alaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

I ja zapuszczałam włoski, udało mi sie nawet uzyskac taka długosc jak ma m.in pani Przybylska. W celu zrobienia na nich jakiejs fajnej fryzurki udałam sie do
porzadnego fryzjera.Cóz mojej siostrzyczce zrobiła cudo, ale ja na własne zyczenie jestem srednio zadowolna. Coz poskarżyłam sie pani, ze strasznie sie te moje wlosy puszą i jest ich okropnie dużo, i czy da sie cos z tym zrobic. Pani powiedziała ze sie da, po czym przerzedziła mi moja włoski, tak ze tera mam w kucyku taki mysi ogonek;/ troche mi szkoda,bo zawsze były takie grube, no tylko ze to puszenie;/ Najgorsze jest to ze sciete prawie przy głowie włoski zaczynaja odrastac i to troszke przeszkadza. Wygladaja super po prostownicy i gniecione fale, ale zastanawiam sie kiedy mi odrasna moje kochane włosy
Alaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 16:22   #368
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez April007
Czesc Nie chce zostac uznana jako ta wtracajaca sie w watek Czystam go sobie codziennie tylko nie odzywam sie bo moje wlosy sa w stanie krytycznym ( zwlaszcza pod wzgledem wypadania ) a tez sie uparlam na zapuszczanie. Jak mi sie uda to bede sie chwalic Ja tylko w sprawie tej herbatki... Oprocz tego ze nie polecam jej picia non stop, to zobacz czy nie ma tez w skladzie senesu albo kruszyny. Te herbatki dzialaja z reguly moczopednie i przeczyszczajaco wiec taki skrzyp wydalisz szybciej niz wypijesz Dodatkowo odwitaminizujesz sie Takie herbatki wyciagaja wszystko co najlepsze z organizmu ... raz na czas mozna wypic co by wywalic wszelkie zaleglosci Ale nie polecam czestego jej picia...
Jeszcze raz przepraszam za wtracanie i madrzenie sie - sama pilam i na swoich bledach sie nauczylam Buziaki
Wiem wiem april jednak to jest slabiutka herbatka i ne bede jej pila przez dlugi czas..To tylko tak aby troszke przyspieszyc metabolizm na czas odchudzania ;] A tak na marginesie to April stosujesz cos na wypadajace wloski procz plukanek ziolowych ??
Alaya mam pytanko: Ile czasu zajelo Ci zapusczenie wlosow do takiej dlugosci i jakiej dlugosci mialas wlosy przed zapuszczaniem??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:09   #369
Alaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Wcześniej miałam mocno pocieniowane w rożek, trójkąt tym dziubkiem do dołu i najkrótsze prawie sięgały ramion, a najdłuzsze tak przed łopatke. Ale zanim całkiem zapuściłam pare razy dla zdrowotności podcinałam, bo końcówki były suche jak siano. A zapuszczałam jakies pięc miesiecy, moze cztery.
Alaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:32   #370
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Alaya
Wcześniej miałam mocno pocieniowane w rożek, trójkąt tym dziubkiem do dołu i najkrótsze prawie sięgały ramion, a najdłuzsze tak przed łopatke. Ale zanim całkiem zapuściłam pare razy dla zdrowotności podcinałam, bo końcówki były suche jak siano. A zapuszczałam jakies pięc miesiecy, moze cztery.
OOO to bardzo szybko Ci musza wloski rosnac Ile cm na miesiac ??

p.S: I JESZCZE JEDNO czy stosowalas moze jakies kosmetyki lub inne specyfiki ktore moglyby przyspieszyc wzrost wlosa czy poprostu dalas in rosnac swoim tepem ??

Edytowane przez ..::LiMoNkA::..
Czas edycji: 2005-09-14 o 20:34 Powód: p.s
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:11   #371
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ja już chcę takie włosy już już już, rosnąć mi szybciej
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 21:16   #372
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Podziwiam was za chęci
U mnie sobie spokojnie rosną, nic im nie przyśpieszam, bo tak w sumie to nie chce mi się ich zapuszczac
ale zawsze to parę złotych w kieszeni bo nie trzeba do fryzjera latać
chociaż nie wiem czy nie zetnę znowu....
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:44   #373
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Dzieki Puniax ..No niestety trzeba myc wlosy codziennie ale chyba warto Kurcze ja juz mam sama siebie dosyc jak gadam o tych dlugich wlosach A co do sciecia to nie wiem do Ci doradzic bo ja sobie podcielam wlosy przed zapuszczaniem i sie teraz boje chodzic do fryzjera bo jak sbie przypomne moje wyrąbane wlosy to az strach
rozumiem...
chociaż cię nie korci :P
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:54   #374
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez skrawka
ja już chcę takie włosy już już już, rosnąć mi szybciej
ja też, nawet mogą być troche krótsze...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:57   #375
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Kobitki, a jak zamierzacie okiełznać swoje włoski, gdy już będą tak długie jak chcecie? Jakieś cieniowanie końcówek, czy wszystkie równe jak spod linijki?
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 22:37   #376
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Wiem wiem april jednak to jest slabiutka herbatka i ne bede jej pila przez dlugi czas..To tylko tak aby troszke przyspieszyc metabolizm na czas odchudzania ;] A tak na marginesie to April stosujesz cos na wypadajace wloski procz plukanek ziolowych ??
Alaya mam pytanko: Ile czasu zajelo Ci zapusczenie wlosow do takiej dlugosci i jakiej dlugosci mialas wlosy przed zapuszczaniem??
No hm stosuje cala serie Garnier Neril szampon, maske mam akurat z alfaparf, wiec nie na wypadanie ale jest super Mam tez ampulki seboradinu ( koncze je ale poprawy jakiejs nie widze ) no i mgielke + serum na koncowki radical. Raz w tygodniu wcieram we wlosy nafte i ide z nia spac ( przewaznie jak mam na po poludniu do szkoly zeby umyc rano ). Łykam skrzypovite jakies 2 miesiace niecale. Reszte zabiegow stosuje miesiac. Ostatnio wydaje mi sie ze jest lepiej... ale nie wiem czy na wydawaniu sie nie konczy :P Poczekamy zobaczymy
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 09:43   #377
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

dziewczyny, powiedzcie mi czy gdy dolewacie troszkę olejku rycynowego do szamponu to potem nie przetłuszczają wam się szybciej włosy ? ( sam olejek jest dosyć tłusty ). Aha, i czy to działa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 09:47   #378
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez kaeri
Kobitki, a jak zamierzacie okiełznać swoje włoski, gdy już będą tak długie jak chcecie? Jakieś cieniowanie końcówek, czy wszystkie równe jak spod linijki?
ja chcę mieć długie i proste, wyrównane do jednej linii ( niestety gdybym je pocieniowała to miałabym nie dość że sianko to i gwarantowane skręcanie ), ewentualnie może być jakaś ukośna grzywka
ale ile na taki efekt będę musiała czekać
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 10:56   #379
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Super wątek
Uwielbiam długie włosy i te wszystkie rytuały związane z ich zapuszczaniem i pielęgnacją. Wczoraj po przeczytaniu tylu pozytywnych opini zakupiłam Wax - i jak narazie po 1nym użyciu jestem nim zachwycona !
Ja jestem w trakcie zapuszczania włosów, ale niestety w październiku czeka mnie cięcie ( bardzo wysuszone końcówki).
Dołączam w miarę aktualne fotki moich włosów.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 10:58   #380
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Talking Dot.: dylematy małolaty heheh:)

A ! I jeszcze zdjątko motywujące
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:04   #381
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Wow, są piękne!!! I w dodatku masz fale, których za nic w świecie nie mogę uzyskać na moich włosach. Piszesz, że jeszcze zapuszczasz, czyli jaką długość chcesz uzyskać?
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:06   #382
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
A ! I jeszcze zdjątko motywujące
Nie no, to już jest przesada .
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:07   #383
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Hej Kaeri dziękuję bardzo
Ja mam trochę takie "wavy" włosy, a te fale to dlatego, że nie rozczesywałam po myciu. Jak np. położę się z wilgotnymi włosami spać to właśnie tak powstają. Jaką długość? Jak najdłuższą....
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:37   #384
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez kaeri
Kobitki, a jak zamierzacie okiełznać swoje włoski, gdy już będą tak długie jak chcecie? Jakieś cieniowanie końcówek, czy wszystkie równe jak spod linijki?
Sama nie wiem, ajkie bym chciała mieć, bo nigdy nie miałam długich włosów, więc nie wiem czy mi będzie lepiej w równych czy wycieniowanych. Ale podobają mi się takie fryzurki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (103,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz15.jpg (67,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz18.jpg (16,8 KB, 18 załadowań)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:53   #385
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
A ! I jeszcze zdjątko motywujące
Te włosy są obrzydliwe... Takie zdjęcie niestety zamiast mnie mobilizować to bardziej mnie zniechęca.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:55   #386
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Super wątek
Uwielbiam długie włosy i te wszystkie rytuały związane z ich zapuszczaniem i pielęgnacją. Wczoraj po przeczytaniu tylu pozytywnych opini zakupiłam Wax - i jak narazie po 1nym użyciu jestem nim zachwycona !
Ja jestem w trakcie zapuszczania włosów, ale niestety w październiku czeka mnie cięcie ( bardzo wysuszone końcówki).
Dołączam w miarę aktualne fotki moich włosów.
I ty jeszcze zapuszczasz włosy? Co ja bym dała, żeby mieć chociaż 2/3 długości twoich włosów. O takich jak ty to nawet nie śmię marzyć, bo nie wiem, czy się kiedykolwiek doczekam...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:58   #387
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Dla mnie długie włosy sa bardzo związane z kobiecością. Wogóle polecam stronkę:

http://www.tlhs.org/xtra.html

Jest sporo równiez i o pielęgnacji ( niestety po angielsku). Niektóre fotki wzbudzają mój podziw, ale niestety nie każdy może sobie pozwolić na takie długie włosy...

Czy są obrzydliwe? Hmm... w sumie to niechciałabym, żeby włosy mnie przerosły Z drugiej strony ciekawe jak te panie radziły sobie z końcówkami? Hmm?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 12:01   #388
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

to już przesada takie długie włosy ja bym chciała mieć takie do połowy pleców
no i naturalny nieład jak najbardziej pożądany
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 12:14   #389
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

A mi się po prostu nie podobają włosy dłuższe niż do pasa... Ale bez obrazy, każdemu podoba się co innego. Ja jednak zakończę zapuszczanie na łopaktach...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:02   #390
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Witajcie Dawno się nie odzywałam w tym wątku, chociaż czytam WSZYSTKO, każdy nowy post... : ) Pamięta mnie któraś z Was jeszcze ?
Postanowiłam się odezwać... dzisiaj kupiłam sobie wreszcie Wax do ciemnych włosów Zaraz lecę wypróbować, bardzo jestem ciekawa czy na mnie też podziała jak na całą masę baaardzo zadowolonych wizażanek. Udało mi się dostać go za 17,80 Chciałam się zaopatrzyć już wcześniej, ale portfel niestety pusty, a musiałam kupić drugą butelkę szamponu garnier neril.
Ok, już nie wytrzymam i idę myć włosy
Dam znać jak się spisał!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.