Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 20:14   #4981
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupujac produkty B&B nie sądziłam, że mnie aż tak oczarują. Raczej sie nastawiałam na średniaki, zwłaszcza po Pingwina opini i innych osób, a tu z każda godzina kocham te produkty coraz bardziej i wiem, ze skusze sie na kolejne. Dziewczyny, naprawdę trudno mnie zbajerować kosmetykami do włosów, bo moje proste druty sa nijak niepodatne na układanie - albo sie wysypuja przy próbie misternego uzłozenia, albo rozkrecają, przy pokręceniu ich, albo też klapią. A po tej serii Thockening, zwłaszcza spray'u nie dosć ze włosy nie klapią, to jeszcze nabrały tekstury i sa mega podatne na ukłądanie. Normalnie jak bym je nie spieła, to lezą idealnie, jak przy jakimś wymyslnym układaniu i tapirowaniu, a to tylko spray ... W szoku jestem. Jak jeszcze nie będa mi się przetłuszczać po serii za szybko, to chyba porzucę Alterne i całkiem na Bumbla sie przeniosę
Corii zazdroszczę

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46514365]A sprej Alterny probowalas?
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod3160221



Ja nigdy pianki nie uzywalam . Musze jednak zaczac. Niestety wymaga to poswiecenia i wstawania wczesniej. Od zawsze wlosy myje wieczorem.[/QUOTE]
Nie, generalnie jak skończyłam farbować włosy to raczej odstawiłam produkty do stylizacji, bo efekt zazwyczaj jest do niczego.
Ja nie tapiruje włosów, ale kiedyś u fryzjera mi wytapirowali i efekt był mega.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:16   #4982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii zazdroszczę
Pinguś, mówiłam ze kazde włosy sa inne i warto spróbowac na swoich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:23   #4983
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46510461]Dziekuje.
Dla mnie sie chyba nie nada. Za ciezki ma sklad, co w recenzjach sie potwierdza. Ja szukam czegos do biura, co moge na makijaz stosowac. U mnie nawet Fix MACa robi efekt masla w spreju. [/QUOTE]


Do biura, na makijaż faktycznie absolutnie się nie nadaje
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:56   #4984
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

no niee, znowu w D. zrobili te nieszczęsne niespodzianki a na dodatek kod mi nie wchodzi

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2014-05-19 o 09:12
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:35   #4985
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W DOUGLASIE ON-LINE przy wpisaniu kodu MAMA wchodzi Kosmetyczka Collistara z miniaturą pielęgnacyjną, i po wpisaniu kodu RET3 ta sama kosmetyczka collistara po wpisaniu MAJ pojawia się przewodnik po produktach:brzy dal:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dougi.jpg (21,4 KB, 96 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:48   #4986
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
no niee, znowu w D. zrobili te nieszczęsne niespodzianki a na dodatek kod mi nie wchodzi
Ciekawa jestem, co to za prezent
A odnośnie do moich ostatnich dylematów, dostałam dziś info od Douglasa, że moja wpłata została zaksięgowana (dopiero dziś, płaciłam w czwartek ), punkty za zakup mam dodane
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:42   #4987
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ddiano - umyłam włosy serią Thickening i jestem zahcywcona - włosy pieknie odbite od skóry głowy, nie leża płasko, jak po innych specyfikach. Zapach obłędny. Potem użyłam hairspray z tej serii i efekt jeszcze lepszy.
Coś mi się wydaje, ze skusze sie w przyszłości na pełnowymiarowy szampon i odżywkę
Na razie ma zakusy an Surfesr's Spray, chociaż nie wiem, czy na proste jak drut włosy miałoby to sens, mmusiałabym je chyba pocieniować
Myśle tez o spray nabłyszczającym.
Dziękuję
To i ja się skuszę,ale przy następnych vipach,kupię szampon i odżywkę oraz muszę szczoteczkę(wkład) kupić.
Mi właśnie na uniesieniu szczególnie zależy

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wracając do sztywności włosów po sprayach B&B, to owszem po Thickening są sztywnawe lekko, ale ponieważ ja je modeluję dalej szczotą i suszarą to ta sztywność znika a zostaje obłetość i generalnie naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektu.
Ja rbię to samo,mam z natury lekko falowane włosy,jednak nie są to ładne fale i muszę za każdym razem układać na dużą szczotkę.Również uważam,że sztywności brak,być może właśnie to zasługa szczotki do modelowania(wyczesuje się)
A jak pryskasz?Ja po spłukaniu odżywki i wyciśnięciu włosów w ręcznik pryskam kilkanaście razy,następnie rozczesuję i ponownie pryskam kilkanaście pryśnięć

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46510461]Dziekuje.
Dla mnie sie chyba nie nada. Za ciezki ma sklad, co w recenzjach sie potwierdza. Ja szukam czegos do biura, co moge na makijaz stosowac. U mnie nawet Fix MACa robi efekt masla w spreju.



Zdjecia w sieci widzialam. Nie znalazlam jednak zadnego, z efektem po odzywce i spreju lub Dryspunie. O takie wlasnie pytalam .
Szampon mialam i koniec koncow uzywalam go do prania. Zastanawiam sie nad Dryspunem i lakierem. Oba nadaja sie do stosowania na sucho niby i sama nie wiem ktory kupic.
Surfer odpada u mnie, bo mnie sie wlosy nie kreca po soli. Dalej mam proste jak druty.[/QUOTE]

James ja lakieru używam na wilgotne włosy.Kurcze,żebym wiedziała,że masz szampon i nie chcesz to bym się zgłosiła
Fajny avek

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam tak samo - nic mnie bardziej nie irytuje, niż włosy sztywne i szorstkie w dotyku, choćby nie wiem jak pięknie wyglądały
Dlatego z lakierem i innymi środkami stylizacyjnymi mam do czynienia jedynie u fryzjera. Inna sprawa, że z moimi włosami i tak nie da się za wiele zrobić, bo są cienkie, a zarazem błyskawicznie się puszą i nie sposób ich utrzymać w ryzach
też mam włosy cienkie i niby falujące,a jednak jakby się puszą.Teraz dodatkowo zaczęły się przetłuszczać,bo zeszłam całkowicie z koloru,mam naturalne.Używam obecnie szamponu Eris dla włosów przetłuszczających się,odżywkę też Eris,ale dodającej objętości i kładę tylko od połowy włosów(nigdy przy nasadzie) po spłukaniu najpierw ciepłą wodą odżywki, płuczę zimną wodą głowę,wycieram włosy w ręcznik i nakładam piankę B&B albo pryskam Thickeningiem(lakierem) kolejną czynnością suszenie suszarkę głową w dół i następnie już układam na szczotkę
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 11:30   #4988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nabyłam Bumbla spray surfera i namierzyłam odzywkę Sally - rehab oby zadziałała

I o dziwo spodobała mi się nowa Flowerbombka - Bonbon, a ja ja Rolfem nie przepadam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziękuję
To i ja się skuszę,ale przy następnych vipach,kupię szampon i odżywkę oraz muszę szczoteczkę(wkład) kupić.
Mi właśnie na uniesieniu szczególnie zależy

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------


Ja rbię to samo,mam z natury lekko falowane włosy,jednak nie są to ładne fale i muszę za każdym razem układać na dużą szczotkę.Również uważam,że sztywności brak,być może właśnie to zasługa szczotki do modelowania(wyczesuje się)
A jak pryskasz?Ja po spłukaniu odżywki i wyciśnięciu włosów w ręcznik pryskam kilkanaście razy,następnie rozczesuję i ponownie pryskam kilkanaście pryśnięć
No to powinnas byc zadowolona bo ten duet unosi ładnie włosy. Dzisiaj rano wstałam i cud - dalej mam uniesione, zero oklapniecia

Ja tego spray'u używam tak, ze jak włosy mma pułsuche, to pryskam 4-5 razy na pióra potem biore suszarke i głowa w dół i podsuszam, a dalej to juz normalnie podsuszam układajac na szczotce.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 12:50   #4989
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabyłam Bumbla spray surfera i namierzyłam odzywkę Sally - rehab oby zadziałała

I o dziwo spodobała mi się nowa Flowerbombka - Bonbon, a ja ja Rolfem nie przepadam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



No to powinnas byc zadowolona bo ten duet unosi ładnie włosy. Dzisiaj rano wstałam i cud - dalej mam uniesione, zero oklapniecia

Ja tego spray'u używam tak, ze jak włosy mma pułsuche, to pryskam 4-5 razy na pióra potem biore suszarke i głowa w dół i podsuszam, a dalej to juz normalnie podsuszam układajac na szczotce.
Już jestem skuszona więcej nie trzeba
O to muszę spróbować półsuche jeszcze dodatkowo spryskać,tylko obawiam się czy nie będą wtedy jakieś sztywne
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:03   #4990
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
też mam włosy cienkie i niby falujące,a jednak jakby się puszą.Teraz dodatkowo zaczęły się przetłuszczać,bo zeszłam całkowicie z koloru,mam naturalne.Używam obecnie szamponu Eris dla włosów przetłuszczających się,odżywkę też Eris,ale dodającej objętości i kładę tylko od połowy włosów(nigdy przy nasadzie) po spłukaniu najpierw ciepłą wodą odżywki, płuczę zimną wodą głowę,wycieram włosy w ręcznik i nakładam piankę B&B albo pryskam Thickeningiem(lakierem) kolejną czynnością suszenie suszarkę głową w dół i następnie już układam na szczotkę
Sądząc po Twoim opisie, możemy mieć podobny "typ" włosów
Z tym że ja jeszcze farbuję (choć też mam zamiar przestać) i z tego powodu końcówki mam dość suche. Do tego często związuję włosy gumką i to się też na nich odbija.
Piankę nakładasz przy nasadzie?
Ja stosowałam pianki kiedy miałam krótsze włosy, potem przestałam, bo przy dłuższych - mimo że cienkie i lekkie - efekt utrzymywał się krótko i szkoda było zachodu
Królestwo za kosmetyk który nie będzie powodował sklejenia i szorstkości włosów, ale bedzie działał. Jakby do tego jeszcze utrwalał i nabłyszczał oraz był prosty w obsłudze to w ogóle byłby cud, ale nie mam złudzeń ze coś takiego istnieje
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:11   #4991
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja od lat używam takiej pianki:
http://image.ceneo.pl/data/products/...generujaca.jpg
Tak naprawdę to nie jest żadna pianka modelująca czy dodająca objętości, tyko zwykła odżywka, ale ja bardzo często związuje włosy w kucyk i muszę mieć wszystko idealnie "przylizane" i ta pianka wygładza mi wszelkie niesforne kosmyki. Przez to, że jest to odżywka, nie skleja włosów ani ich nie usztywnia. Używam jej na suche włosy, właśnie do wygładzenia.
Dodam, że moich włosów nie obciąża.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 13:15   #4992
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja od lat używam takiej pianki:
http://image.ceneo.pl/data/products/...generujaca.jpg
Tak naprawdę to nie jest żadna pianka modelująca czy dodająca objętości, tyko zwykła odżywka, ale ja bardzo często związuje włosy w kucyk i muszę mieć wszystko idealnie "przylizane" i ta pianka wygładza mi wszelkie niesforne kosmyki. Przez to, że jest to odżywka, nie skleja włosów ani ich nie usztywnia. Używam jej na suche włosy, właśnie do wygładzenia.
Dodam, że moich włosów nie obciąża.
Muszę się tym zainteresować
Ja się teraz od niedawna "wygładzam" jakąś odżywką w sprayu z Goldwella, która w sumie jest całkiem skuteczna, ale zawiera w składzie alkohol, który na dłuższą metę będzie chyba szkodliwy dla włosów :-(
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:20   #4993
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Sądząc po Twoim opisie, możemy mieć podobny "typ" włosów
Z tym że ja jeszcze farbuję (choć też mam zamiar przestać) i z tego powodu końcówki mam dość suche. Do tego często związuję włosy gumką i to się też na nich odbija.
Piankę nakładasz przy nasadzie?
Ja stosowałam pianki kiedy miałam krótsze włosy, potem przestałam, bo przy dłuższych - mimo że cienkie i lekkie - efekt utrzymywał się krótko i szkoda było zachodu
Królestwo za kosmetyk który nie będzie powodował sklejenia i szorstkości włosów, ale bedzie działał. Jakby do tego jeszcze utrwalał i nabłyszczał oraz był prosty w obsłudze to w ogóle byłby cud, ale nie mam złudzeń ze coś takiego istnieje
Tak,piankę (wielkości orzecha włoskiego) nakładam palcami przy nasadzie.Kiedyś też stosowałam tylko pianki drogeryjne i efekt był zerowy,albo opłakany,włosy sklejone i zero objętości.Natomiast ta pianka u mnie naprawdę działa
A tę kupiłam jak już wspominałam przez pomyłkę i chciałam wymienić,aż w końcu zaczęłam sama stosować,po pierwszym użyciu jakoś efektu wow nie miałam,ale przy następnym myciu i nałożeniu(włosy myję średnio co 2-3 dni nie częściej i wspomagam się czasami suchym szamponem) kolezanki mnie pytały czy u fryzjera byłam/robiłam z włosami,więc efekt być musiał

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja od lat używam takiej pianki:
http://image.ceneo.pl/data/products/...generujaca.jpg
Tak naprawdę to nie jest żadna pianka modelująca czy dodająca objętości, tyko zwykła odżywka, ale ja bardzo często związuje włosy w kucyk i muszę mieć wszystko idealnie "przylizane" i ta pianka wygładza mi wszelkie niesforne kosmyki. Przez to, że jest to odżywka, nie skleja włosów ani ich nie usztywnia. Używam jej na suche włosy, właśnie do wygładzenia.
Dodam, że moich włosów nie obciąża.
Olu,a jaki masz rodzaj włosów?Mam na myśli grubość
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:55   #4994
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Już jestem skuszona więcej nie trzeba
O to muszę spróbować półsuche jeszcze dodatkowo spryskać,tylko obawiam się czy nie będą wtedy jakieś sztywne
No będa nieco sztywne, ale dlatego włąsnie nie klapną i nie przetłuszczają sie u mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:58   #4995
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Muszę się tym zainteresować
Ja się teraz od niedawna "wygładzam" jakąś odżywką w sprayu z Goldwella, która w sumie jest całkiem skuteczna, ale zawiera w składzie alkohol, który na dłuższą metę będzie chyba szkodliwy dla włosów :-(
Ja mam ostatnią w zapasie i właśnie przed chwilą zaczęłam jej szukać na allegro u sprzedawcy, u którego zwykle kupowałam, i nie ma jej nie tylko w jego ofercie, ale u żadnego innego, a jeszcze parę miesięcy wstecz był ich wysyp . Podejrzewam, że została wycofana. Chyba mnie szlag jasny trafi, bo to już kolejny przypadek. Wcześniej używałam podobnej pianki z Kadusa, a jeszcze wcześniej jakiejś polskiej taniochy z lnem w składzie. Obydwie zostały wycofane i coś czuję, że z Wellą będzie podobna historia. Znowu będę musiała wszczynać poszukiwania .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak,piankę (wielkości orzecha włoskiego) nakładam palcami przy nasadzie.Kiedyś też stosowałam tylko pianki drogeryjne i efekt był zerowy,albo opłakany,włosy sklejone i zero objętości.Natomiast ta pianka u mnie naprawdę działa
A tę kupiłam jak już wspominałam przez pomyłkę i chciałam wymienić,aż w końcu zaczęłam sama stosować,po pierwszym użyciu jakoś efektu wow nie miałam,ale przy następnym myciu i nałożeniu(włosy myję średnio co 2-3 dni nie częściej i wspomagam się czasami suchym szamponem) kolezanki mnie pytały czy u fryzjera byłam/robiłam z włosami,więc efekt być musiał
A mogłabyś wkleić link do tej pianki, co to wzbydza zachwyty koleżanek?
Przepraszam, ale już się pogubiłam i mam watpliwosci, o którą chodzi (o której pisałaś).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Olu,a jaki masz rodzaj włosów?Mam na myśli grubość
Wydaje mi się, że włosy mam dość grube (przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę grubość pojedynczego włosa ). Są suche i sianowate, zmęczone częstym farbowaniem (siwieję strasznie) i nie są może zbyt gęste, ale na pewno nie cienkie i delikatne.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:23   #4996
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
W DOUGLASIE ON-LINE przy wpisaniu kodu MAMA wchodzi Kosmetyczka Collistara z miniaturą pielęgnacyjną, i po wpisaniu kodu RET3 ta sama kosmetyczka collistara po wpisaniu MAJ pojawia się przewodnik po produktach:brzy dal:

Mi dziala tylko MAMA i RET3 , MAJ - kod nieaktualny, ESTEE - kod nieaktualny ( a na stronie jest jeszcze)

Wbija mi dwie kosmetyczki collistara ale jak przechodze do kasy to zostaje jedna.

Jakies nowe kody?:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:29   #4997
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Mi dziala tylko MAMA i RET3 , MAJ - kod nieaktualny, ESTEE - kod nieaktualny ( a na stronie jest jeszcze)

Wbija mi dwie kosmetyczki collistara ale jak przechodze do kasy to zostaje jedna.

Jakies nowe kody?:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NIESPODZIANKA od 119 zł
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:33   #4998
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

taaa tą niespodziankę wywala mi z koszyka jak się zaloguję jak przejdę ponownie do koszyka i próbuję wpisać to dooopa nie wchodzi
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:34   #4999
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
taaa tą niespodziankę wywala mi z koszyka jak się zaloguję jak przejdę ponownie do koszyka i próbuję wpisać to dooopa nie wchodzi
u mnie wszystko jest ok. Po zalogowaniu zostaje grzecznie w koszyku.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 15:34   #5000
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ciekawe co to za niespodzianka

Byly gumki do wlosow to teraz moze wsuwka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:36   #5001
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ciekawe co to za niespodzianka

Byly gumki do wlosow to teraz moze wsuwka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bardzo możliwe
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:38   #5002
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
bardzo możliwe

Nie zdziwilabym sie haha


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:43   #5003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Zapraszam do nwoego watku!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post46525143
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:18   #5004
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

edit: Dopiero zauwazylam, ze nowy watek juz jest .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:51   #5005
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dobra, to zamykam tę część
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.