Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 23:53   #271
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Często kuując na Allegro lampy można sie nieźle naciąć. Znam kilka dziewzyn, które kupiła lampy przez Allegro. Nawet im zazdrosciam, bo ja swoja kupiłam w dobrej firmiei zapłaciłam za nia duuuzo więcej. Wszystko ładnie pieknie, zapakowane, wysłane, lampy dobrze działała, aż do.... az do momentu wymiany żarówek, bo wtedy pojawił sie ZONK!
Do owych lamp pasowały li i jedynie żarówki firmy X, która najlepsza nie była, a przeciez lampa tak własciwie to "opakowanie" do żarówek, które są tu najwazniejsze... I tak oszczędny traci dwa razy, bo kolezanki i tak musiały kupic sobie lampy firmowe
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:25   #272
mari_bell
Raczkowanie
 
Avatar mari_bell
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
GG do mari_bell
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

jak się zepsuje to będę płakać :p, a na razie jestem zadowolona Czytałam że lampy z allegro są bee. Chodzi o to że na początku jak sie zaczyna to chodzi o kasę. Na czym zaoszczędzić lampa czy żele?? a jak będzie lepiej (z kasą), albo się zepsuje lampa to się zmieni lampę i już
Pozdrawiam serdecznie
mari_bell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:11   #273
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

czytalam na forum duzo opinii o lampie Acitiv za 130 zl - ma 4 zarowki i chyba jest ok ??- tylko ta cena - 130 zl - a takie saame lapmy sa droższe- np w masternail jest za 240 zl . a sa i za 500 zl tez w innych sklepach . MOJE PYTANIE CZYM TE LAMPY SIE ROZNIA?? i czy nie popelnie bledu kupujac ta z ACTIV????
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:00   #274
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mari_bell Pokaż wiadomość
No tak. Ale ja kończę kurs, co oznacza, że nie mam jeszcze dyplomu przede mną jeszcze egzamin i chyba jakieś dwa tygodnie oczekiwania na dyplom już prawe zdecydowałam sie na lampę z activ jest w promocji za 130zł. tylko nie ma bajerów typu 120sek/180sek... Mam nadzieję że będzie dobra Gorąco pozdrawiam
tez sie zastanawiam nad tą lampą - poniewaz cena jest dobra i opinie na forum tez chyba dobre - zapisalam sie juz na kurs - ale tam lampa jest drugiie tyle droższa- i nie wiem czym te lampy sie różnią? czy ta lampa utwardza zele wszystkich firm?? bo firmy przewaznie oferuja swoje prodkukty w pakietach. no i te lampy na 4 zarówki sa wielkie - czy na jedną zarówke nie wystarczy?? - czy moze z 1 zarowka dluzej sie utwardza albo tez zle sie utwardza?? - czesto podrozuje i ciezko z taka lampą - no ale jesli te male sa niezbyt dobre to jakos to przezyje - bo zalezy mi robic od poczatku dobre pazurki - anie pracowac tak sobie zeby tylko bylo...czytalam juz różne opinie na forum (niektore dziewczyny utwardzaja paznokcie lampa 9 wat - tylko czy to wystarczy??) moze ktos rozwieje moje wątpliwości??? bardzo prosze!!
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:16   #275
mari_bell
Raczkowanie
 
Avatar mari_bell
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
GG do mari_bell
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

taka lampka na 4 żarówki nie jest super duża, tak mi się wydaje Ja bym na lampkę z jedną żarówką się nie zdecydowała. Jak się obróci lekko palec to może dobrze żelu nie utwardzić ( nie dotrze wszędzie światełko, zwłaszcza zakamarkach) więc trzeba będzie dłużej trzymać pod lampką. I chyba tylko ta różnica. Tak mi się wydaje, ale ja laik jeszcze jestem, więc czekaj na odpowiedzi od mądrzejszych ode mnie Pozdrawiam
mari_bell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:51   #276
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

dziki za wszystkie odpowiedzi
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2008-06-08 o 22:32 Powód: zmiana tekstu
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:45   #277
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

nop czy ktos jest jeszcze na tym forum?? mam pytania co do lampki activ?? bo wiem ze niektore z was mialy ja sobie nabyc. tez sie sklaniam do jej zakupu - tylko chce jeszcze przeczytac jakąś opinie co do tej lampy - czy jest ona duza bardzo??
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 12:38   #278
paulinka312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

mam do was pytanko czy warto zamowic lampe http://www.allegro.pl/item384571013_...ele_tipsy.html lub ta http://www.allegro.pl/item378426415_...ele_tipsy.html byla bym wdzieczna za podopwiedz
paulinka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:09   #279
paulinka312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

heyy dziewczyny jest tu ktos??? doradzi mi ktos i podpowie??
paulinka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:13   #280
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja tez wlasnie sie zatanawiam nad zakupem tej pierwszej i rowniez chcialabym sie doradzic )
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:35   #281
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

dziewczynki mam pytanie, potrzebuje lampe, nie jakas swietnej jakosci, bo potrzebna mi do zaciskania tunelu na zelach wiec musi byc na przestrzal taka znalazlam cu takiego na allegro, tak jak mowie, potrezbna mi tylko do szkieletow, bo mam swoja tunelowa (ktora nota deme zaczyna szwankowac po 2latach uzytkowania) ale nie chcialabym zeby to byl kompletny szajs.. mozecie powiedziec czy ktoras z was ma podobna i czy warte to?

http://www.allegro.pl/item400565066_...rak_i_nog.html
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 16:20   #282
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja mam podobną, ale z hipermarketu ( nie śmiac się, byla wyprzedaż calego kompletu z prawie 200 zl na 70, no to wzielam, zeby miec awaryjną mniejszą lampkę) i chwalę sobie ją, szczegolnie jak gdzieś z nią jadę
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:31   #283
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

awus no widzisz wlasnie o to mi chodzi, to chyba tez wezme, bo mi sie cholernie podba to ze moge zaciskac tunel z lapka w lampie siedzac naprzeciw klientki
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:42   #284
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

bierz, zanim Ci się oberwie za zakupy " no name" z allegro czasem warto mieć zapasową taniochę potrzebną do wybranych celów )))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:19   #285
aneta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witam,

a co sądzicie o lampie 9W euro fashion? używa ktoś, nie jest za słaba? wcześniej trochę czytałam o tych lampach i wywnioskowałam , że najlepiej zakupić te 36W, może sie mylę, jeśli tak, to proszę mnie wyprowadzić z błędu

jak narazie to widze, że polecacie euro fashion, active, coś jeszcze, poza (odradzanym) allegro?

i wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tą mocą? te 9W dają radę?

Pozdr.
aneta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:56   #286
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

O lampach pisze sie 36wat, ale w rzeczywistosci maja one 4 zarowki kazda po 9 wat.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 08:59   #287
gosiaaakkk
Raczkowanie
 
Avatar gosiaaakkk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 29
GG do gosiaaakkk
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hej, zagląda ktoś jescze na ten wątek??
Mam pytanie i oczywiście chodzi mi o lampę, w ten weekend zaczynam kurs stylizacji paznokietków i chciałabym powoli kompletowac sobie rzeczy potrzebne do przedłużania paznokci.
Na stronie www.dobrarada.com.pl znalazłam taka lapmę:
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...i-9-watt-biala
miał może ktoś tę lampę albo zamawiał z tej strony? Bede wdzięczna na odpowiedz
Pozdrawiam
__________________
Kocham
gosiaaakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:11   #288
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

kobitki, ja mam 2 lampki, jedną z zestawu z allegro tunelową i z Eurofashion 9-watową. Nie widzę żadnej różnicy w utwardzaniu żelu. Dodatkowym atutem małej lampki jest to że wszędzie sie mieści, więc jak chodze do klientki to biore tą mała. Dużą zostawiłam sobie na stopy. Dlatego jeśli zastanawiacie się jaką lampkę kupić, naprawde polecam taka na jedną żarówkę, jest wygodniejsza i tańsza w eksploatacji, bo kupujemy tylko 1 żarówecznę na wymianę a nie 4
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:41   #289
mysiuniunia
Raczkowanie
 
Avatar mysiuniunia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja zamówiłam lampe 9W tą z eurofashion za 75 zł, nie chciałam szukać jakiejś droższej bo mi lampa jest potrzebna tylko do utwardzenia żelu nabłyszczającego bo pracuję na akrylach, lampa przyjdzie w poniedziałek, wiec jak cos to napisze jak sie sprawuję.
A co do tego czy lepiej kupic taka lampe z 4 zarówkami czy z 1 to czytalam ze bez roznicy, bo poprostu ta z 4 "oświetla" pazurek z każdej strony, ale są przeciez te z 1 zarówka i z scianami które odbijaja te swiatełko i dziala tak samo jak ta z 4 więc po co przepłacać.....
__________________
http://www.pajacyk.pl/
mysiuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 00:08   #290
inaika
Raczkowanie
 
Avatar inaika
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 135
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

mam pytanko do nieco bardziej doświadczonych dziewczyn

zastanawiam się nad zakupem lampy UV, która bedie mi słuzyła do żeli (na dzien dzisiejszy) i za jakiś tam czas do akryli. czy to bez róznicy jaka lampa do żeli i do akryli? narazie myśle o samych żelach ale kto wie co będzie np. za rok a nie będę kupowała nowej lampy.

czy np. taka lampa http://www.allegro.pl/item421304842_..._4zarowki.html nada się, czy to tzw. tandeta.. ?
nie potrzebuję profesionalnej lampy..

z góry dziekuje za odpowiedzi
__________________
NEW: french+czerwone mini holo oraz błękitne stópkiZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198526&page=4
-----------------------------------------------------------------------
Moje Pazurkowe Zakupy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...14#post5044314
inaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 01:05   #291
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Smile Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inaika Pokaż wiadomość
mam pytanko do nieco bardziej doświadczonych dziewczyn

zastanawiam się nad zakupem lampy UV, która bedie mi słuzyła do żeli (na dzien dzisiejszy) i za jakiś tam czas do akryli. czy to bez róznicy jaka lampa do żeli i do akryli? narazie myśle o samych żelach ale kto wie co będzie np. za rok a nie będę kupowała nowej lampy.

czy np. taka lampa http://www.allegro.pl/item421304842_..._4zarowki.html nada się, czy to tzw. tandeta.. ?
nie potrzebuję profesionalnej lampy..

z góry dziekuje za odpowiedzi
Hej !ja nie mam takiej lampy ale jak kompletowalam moj sprzecik to jedna babeczka z wizazu mi ja goraco polecala .Pisala ,ze ma ja dlugo i lampka swietnie sie sprawuje .Ja kupilam lampe za 499zl z bell**** na dwie rece i jest to zwykly bubel!Uzylam ja tylko dwa razy i z powodu idiotycznych przelacznikow bardzo ciezko sie ja obsluguje .Ta lampka wyglada fajnie ,powinna byc ok .Odradzam kupno lampy uv z suszarka.Jak ta moja ktorej nie uzywam .Chcesz wlaczyc lampe a tu wlacza ci sie suszarka i na odwrot .Jm wiecej takich bajerkow tym wieksze prawdopodobienstwo ,ze cos sie popsuje .pozdrawiam !
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:53   #292
mysiuniunia
Raczkowanie
 
Avatar mysiuniunia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ojej a ja zapomniałam napisać o mojej lampie.
wszystko jest ok utwardza żel w takim czasie jak jest napisane na opakowaniu, nie trzeba dłuże trzymać łapek w lampie
więc serdecznie polecam ta lampę
__________________
http://www.pajacyk.pl/
mysiuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:30   #293
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Jak zwykle na Allegro sprzedawca niesamowiecie dobrze poiformowany "Lampa do zeli i akryli", a na co lampa do akryli?!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:13   #294
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

no cóż wydaje mi się że nawet do akryli się przyda:

ja nie mam cierpliwości aby polerować ostatnią warstwę akrylu pięcioma polerkami i oliwką - nie jara mnie jazda na polerce przez godzinę
wolę nałożyć żel gloss na ostatnią warstwę akrylu i utwardzić w lampie

drugie przeznaczenie: metoda combo - uzywa się i akryl i zel UV

trzecie przeznaczenie: nakładanie glossa na kwiatki 3D z akrylu ulepione na paznokciu

czwarte przeznaczenie : utwardzanie lakierów które zasychają pod wpływem światła UV, które mozna połozyć na akryl.

itd.....

może się niezbyt precyzyjnie wyraził, ale nie można zakwestionować przydatności lampy dla Stylistki pracujacej tylko na akrylu......

to tak jak duzo osób mówi że zrobiło sobie tipsy, albo że robi tipsy - to nieprecyzyjne i niedokładne okreslenie, nie mające zbyt wiele wspólnego z faktyczną czynnością stylizacji pazurków ale funkcjonuje w potocznej mowie i każdy wie o co chodzi.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:28   #295
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

No dobra, ale nadal lampy uzywasz do ZELU czy to glossa, czy w metodzie kombo

A co do okreslenia "tipsy", to ja z nim nie walcze- utarlo sie wiele lat temu to sie utarlo.....

Tak samo jak po polsku "linia stresu" cudna kalka z angielkiego, w polskim majaca nieco inne znaczenie przeca paznokcie tam sie nie "stresuja", a podlegaja naciskom, sile.... Co oznacza stress w angielskim
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:01   #296
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Talking Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
No dobra, ale nadal lampy uzywasz do ZELU czy to glossa, czy w metodzie kombo

A co do okreslenia "tipsy", to ja z nim nie walcze- utarlo sie wiele lat temu to sie utarlo.....

Tak samo jak po polsku "linia stresu" cudna kalka z angielkiego, w polskim majaca nieco inne znaczenie przeca paznokcie tam sie nie "stresuja", a podlegaja naciskom, sile.... Co oznacza stress w angielskim
No niezle haha .Po niemiecku tez nazywa sie stress punkt i jest jeszcze druga nazwa na to samo okreslenie .Nie jest to zaden brzydki wyraz po niemiecku mowia C--****e .Cos nie chcialo mi to przejsc przez gardlo na kursie .Bardzo brzydko mi sie kojarzylo ..hahahha
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:31   #297
aneta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysiuniunia Pokaż wiadomość
ojej a ja zapomniałam napisać o mojej lampie.
wszystko jest ok utwardza żel w takim czasie jak jest napisane na opakowaniu, nie trzeba dłuże trzymać łapek w lampie
więc serdecznie polecam ta lampę
Hej, rozumiem, że chodzi o te lampę http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...php?duzy=10750
długo się nad nią zastanawiałam i chyba się na nią skusze skoro piszesz, że wszytsko ładnie utwardza to po co przepłacać
aneta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:53   #298
kingak19
Rozeznanie
 
Avatar kingak19
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 526
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysiuniunia Pokaż wiadomość
ojej a ja zapomniałam napisać o mojej lampie.
wszystko jest ok utwardza żel w takim czasie jak jest napisane na opakowaniu, nie trzeba dłuże trzymać łapek w lampie
więc serdecznie polecam ta lampę

a jest jeszcze ta lampa na allegro co u Ciebie sie dobrze sprawuje ;>? jak tak to podaj link
__________________
'Bo...życie jest chwilą wieczności'

_________________________ __________

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362866 <--- CIUCHY WYMIANA


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13986827 #post13986827
SZUKAM
kingak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 21:23   #299
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

A ja mam dziewczyny takie pytanie. Czy lepiej zaplacic pare zlotych wiecej za lampe i kupic taka z wysuwanym spodem czy kupic troche tansza bez tej mozliwosci?
Ta funkcja jest naprawde przydatna czy bez wiekszego znaczenia?
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 12:00   #300
kaoo
Raczkowanie
 
Avatar kaoo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań / Luboń
Wiadomości: 47
GG do kaoo
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;9495670]A ja mam dziewczyny takie pytanie. Czy lepiej zaplacic pare zlotych wiecej za lampe i kupic taka z wysuwanym spodem czy kupic troche tansza bez tej mozliwosci?
Ta funkcja jest naprawde przydatna czy bez wiekszego znaczenia?[/quote]
jest przydatna np przy czyszczeniu lampki .. łatwiej jest wyczyścić ta podkładkę jak ja sobie wysuniesz i podobno łatwiej sie tez żarówki wymienia .. ale ja zawsze miałam z niewysuwanym spodem i tez nie narzekam
ale może jeśli to faktycznie "parę" złotych co nie zrobi większej różnicy to może wypróbuj? ..
__________________
kaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.