Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 13:05   #1
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381

Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??


Witam, pytanie jakw tytule.Slyszalam ze jakas dziewczyna szyła w tym salonie:
"Mario Menezi" Studio Mody
Warszawa
ul. Patriotów 11 a, tel. 022 6127332 , fax. 022 6127332

tyle tylko ze te suknie sa bardzo drogie (3,5 tys euro) a to wynika z tego ze sa uzytkowane bardzo drogie jedwabie i dlatego jest taki wspaniały efekt (fotka). Dołaczam zdjecie sukienki mojego marzenia, ktora najprawdopodobniej trzeba bedzie uszyc. Tylko pytanie gdzie i czy ktos zna jakas krawcowa ktora potrafilaby oddac urok tej sukni. Cena nie gra roli (tzn powinna być nizsza niz 3,5 tys euro

Dziekuje za sugestie i pozdrawiam.
http://www.le-spose-di-gio.it/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16 le spose.jpg (32,0 KB, 356 załadowań)
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:48   #2
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

3,5 tys euro
ale qrcze efekt jest!
nie pomoge ci krawcową ale popieram z ta sukienką
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:14   #3
Oliwia31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 82
GG do Oliwia31
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

ja tez chcialam szyc sukienke tej firmy....ale sie rozmyslilam.....jak zaczelam szukac material to sie zalamalam i strwierdzilam ze to nie ma sensu...naturalne tkaniny nie maja koloru idealnej bieli , a szyfony wrecz przeciwnie.....
Oliwia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:41   #4
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

czyli co??nie ma w PL odpowiedniech materiałów??znaczy tego jedwabiu?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 14:00   #5
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Ja jestem zakochana w di gio,ale.... nie sądzę,żeby ktokolwiek w Polsce mógł mi uszyć takie cudeńko Chyba,że Zeń czy Minge ale cena chyba byłaby podobna
szkoda,że nawet przymierzyć nie można może w rzeczywistości też by mnie nie zachwyciła tak jak większość i czar by prysł
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:27   #6
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Oliwia a zjakiego maista jestes ze nia znalazlas materiałów?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:46   #7
Oliwia31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 82
GG do Oliwia31
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Jestem z Trojmiasta.....jedwabie sa...ale jedwab naturalny nie jest bialy....a szyfony z kolei sa koloru czystej bieli.....wiec trudno idealnie dobrac te dwa materialy
Oliwia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 10:50   #8
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

jak nie urok to sraczka za przeproszeniem:eh:
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:40   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Ja mam suknię z jedwabnej tafty, idealnie biała, aż razi po oczach...
aż mi się wierzyć nie chce, że w Trojmieście jest problem z materiałami.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:57   #10
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

no tak ale ja jestem z Łodzi
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:44   #11
Oliwia31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 82
GG do Oliwia31
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

jedwab moze byc naturalny lub sztuczny.....nie ma naturalnego czystej bieli...jesli masz jedwabna biala tafte to nie jest to naturalny jedwab....a to juz zupoelnie inne materialy...
Oliwia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:11   #12
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

no wlasnie, tafta sie tak nie leje, nawet najciensza. no ale to na zdjeciu to jedwab wiec jakis, gdzies musi byc.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:51   #13
kl2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

W Warszawie salon Juliette szyje takie suknie "na wzrór". Ale potwierdzam - mierzylam i sie o to dopytywalam- jesli ma byc z naturalnego jedwabiu to bedzie kremowam nie snieznobiala.
kl2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 23:11   #14
wiaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Kl2 nie wiesz przypadkiem ile mniej więcej trzeba zapłacić za uszycie sukni w tym salonie?
wiaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:25   #15
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Witam, pytanie jakw tytule.Slyszalam ze jakas dziewczyna szyła w tym salonie:
"Mario Menezi" Studio Mody
Warszawa
ul. Patriotów 11 a, tel. 022 6127332 , fax. 022 6127332

tyle tylko ze te suknie sa bardzo drogie (3,5 tys euro) a to wynika z tego ze sa uzytkowane bardzo drogie jedwabie i dlatego jest taki wspaniały efekt (fotka). Dołaczam zdjecie sukienki mojego marzenia, ktora najprawdopodobniej trzeba bedzie uszyc. Tylko pytanie gdzie i czy ktos zna jakas krawcowa ktora potrafilaby oddac urok tej sukni. Cena nie gra roli (tzn powinna być nizsza niz 3,5 tys euro

Dziekuje za sugestie i pozdrawiam.
http://www.le-spose-di-gio.it/
NIE MUSISZ JUŻ SZYĆ, MOŻESZ JUŻ ZAMÓWIĆ W POLSCE suknie Le spose di Gio są już u nas dostępne, ja swoją zamówiłam w Świebodzicach w Atelier Art Consultants Events and Wedding, polecam gdyż jest tam bardzo dobra obsługa i doradzą ci na pewno najlepiej to co będzie Ci pasować a nie to co może Ci się spodobać a wcale nie będzie do Ciebie pasowało ,a to bardzo ważne,
musisz nastawić się na dłuższy okres oczekiwania od złożenia zamówienia około 5-7 mesięcy , zwracają też pieniążki za podróż kiedy zakupisz u nich suknię, miło być traktowanym tak troszkę światowo, mnie bardzo się podoba ten styl podejścia do nas klientek, czasu poświęcono mi tyle ile chciałam a marudziałam bardzo ale to bardzo .Upatrzony miałam inny model ale ze względu na mój biust doradzono mi ten model sukni który ostatecznie zamówiłam i rzeczywiście sprzedawczyni miała rację , wysłuchano i poradzono mi najlepiej , dlatego jestem szczęśliwa że dokonałam najważniejszego zakupu w moim życiu jak do tej pory.Nie wiem jak Tobie ale moja suknia bardzo mi się podoba, nie mogę się doczekać ślubu to bedzie wspaniałe przeżycie wystąpić w mojej wymarzonej sukni. Troszkę się chwalę ale mam powód bo jestem zadowolona że wystąpie w Le spose di Gio.

Edytowane przez ninka12245
Czas edycji: 2010-06-16 o 19:27 Powód: literówka
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:17   #16
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

ninka12245 ile zaplacilas?? i na 100%% to sa sprowadzane oryginaly??
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:06   #17
amcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Hej! Ja kupiłam orginalną sukienkę le spose di gio. Byłam po nią w Monzy pod Mediolanem. Oczywiście zapłaciłam bardzo dużo ale efekt był zniewalający! Sukienka układała się idealnie! Wszyscy zwrócili na nią uwagę jednocześnie mówiąc o jej skromności. Właśnie tego szukałam! Wcześniej w krakowie szukałąm materiałów podobnych do tych włoskich z nadzieją, że uszyje podobną (miałam próbke do porównania). W sklepach z materiałąmi zwariowali! Powiedzieli że nigdy nie mieli czegoś tak delikatnego i mieś nie będą! No mówie wam, po prostu odjazd!!
amcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:15   #18
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Cytat:
Napisane przez ninka12245 Pokaż wiadomość
NIE MUSISZ JUŻ SZYĆ, MOŻESZ JUŻ ZAMÓWIĆ W POLSCE suknie Le spose di Gio są już u nas dostępne, ja swoją zamówiłam w Świebodzicach w Atelier Art Consultants Events and Wedding, polecam gdyż jest tam bardzo dobra obsługa i doradzą ci na pewno najlepiej to co będzie Ci pasować a nie to co może Ci się spodobać a wcale nie będzie do Ciebie pasowało ,a to bardzo ważne,
musisz nastawić się na dłuższy okres oczekiwania od złożenia zamówienia około 5-7 mesięcy , zwracają też pieniążki za podróż kiedy zakupisz u nich suknię, miło być traktowanym tak troszkę światowo, mnie bardzo się podoba ten styl podejścia do nas klientek, czasu poświęcono mi tyle ile chciałam a marudziałam bardzo ale to bardzo .Upatrzony miałam inny model ale ze względu na mój biust doradzono mi ten model sukni który ostatecznie zamówiłam i rzeczywiście sprzedawczyni miała rację , wysłuchano i poradzono mi najlepiej , dlatego jestem szczęśliwa że dokonałam najważniejszego zakupu w moim życiu jak do tej pory.Nie wiem jak Tobie ale moja suknia bardzo mi się podoba, nie mogę się doczekać ślubu to bedzie wspaniałe przeżycie wystąpić w mojej wymarzonej sukni. Troszkę się chwalę ale mam powód bo jestem zadowolona że wystąpie w Le spose di Gio.
kłamczucha, kłamczucha... " Dear Miss,
>
> Thank you for your interest in our collection. We are sorry, but we haven't retailers in Poland.
> Our store are located in Italy ( Monza, Varese, Bergamo and Bologna) and one store in London.
> Each dress is made on measure and is in pure silk. The price strats from Euro 2400,00 upward.
> Please don't hesitate to contact us to book your appointment.
>
> Best regards
> Le spose di Gio' "
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:24   #19
akwe14
Przyczajenie
 
Avatar akwe14
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś szył sukienke z Le spose di gio??

Część dziewczyny, szukam sukienki La spose di Gio bardzo długo. Tak jak ostatnio koleżanka pisała, nie ma w Polsce oryginałów. Postanowiałam jednak, że sprawdze wspomniane ATELIER

"NIE MUSISZ JUŻ SZYĆ, MOŻESZ JUŻ ZAMÓWIĆ W POLSCE suknie Le spose di Gio są już u nas dostępne, ja swoją zamówiłam w Świebodzicach w Atelier Art Consultants Events and Wedding, polecam"

i niestety wydaje mi się, że to jakaś totalna ściema. Po 1 na każdej stronie na jakiej znalazłam to Atelier był inny numer telefonu, gdy tam dzwoniłam to dodzwoniłam się do restauracji, a później do osoby prywatnej. Po 2 na stronie Miasta Świebodzice w informatorze nie znalazłam takiej firmy. Nie będę jechała 150 km żeby sprawdzić czy ktoś mnie w konia robi czy nie ale moim skromnym zdaniem ktoś tu oszukuje, może nawet na tym zarabia, za ilości wejść na stronę.

I już na sam koniec wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach każdy szanujący się salon sukni ślubnych ma swoją stronę internetową.

Poza tym to jestem zdołowana, chciałam kupić taką suknię albo uszyć, a nie wiem czy będę w niej dobrze wyglądać, nawet nie ma jak przymierzyć jak sklepy są tak daleko

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

a no i jeszcze jedno, nie nabijajmy komuś kasy kto oszukuje i żeruje na przyszłych pannach młodych, nawet nie szukajcie tego Atelier w internecie bo szkoda czasu i ktoś na tym zarabia
akwe14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 17:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.