Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 10:18   #1
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Unhappy

Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca.


Witam bardzo serdecznie. Prześledziłam wątki związane z temetem i nie znalazłam odpoowiedzi. Jestem bardzo wysoka (180) drobna i do tego chuda (posądzają mnie o anoreksję.) Jak mam dobrac sukienkę ślubną do swojej figury? Mam długie i chudziutkie ręce mocno zaznaczoną talię i niewielki biust. Czy góra powinna byc w tym przypadku zabudowana np. koronkami bo te chude ramiona.. Czy gorset bedzie mi pasował?
I drugie wazniejsze dla mnie pytanie. Mam długa szyję. Jakie kolie naszyjniki beda mi ja skacały? Słyszałam rózne opinie. "obroże" podobaja mi sie bardzo ale podobno są do idealnej szyi i długą wydłużają a krótką skracaja. Ogólnie nie wiem czy takie np w kształcie litery V nie wydłuzą jeszcze bardziej. Proszę o pomoc i mini wykład co mi pasuje dziewczynom o podobnych problemach Mile widziane zdjęcia
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:44   #2
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca.

dekolt w ksztalcie serca powieksza biust, natomiast suknie z koronka pod szyje skracaja ja. Wydaje mi sie, ze wlasnie kolie skracaja szyje i powinnas dobrze wygladac. Co do fasonu to musisz sama poprzymierzac w salonach, nie wiem jakie suknie Ci sie podobaja - proste czy bardziej ksiezniczkowate. na pewno te ksiezniczkowate beda Cie troche skracac. Ja sama mam 176 cm i kupilam suknie szersza, ktora rowneiz zasloni troche buty na niskim obcasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3[2].jpg (30,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25[2].jpg (97,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gala_larad[1].jpg (30,9 KB, 26 załadowań)
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 14:09   #3
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca.

Zamieszczam Ci kawalek artykulu..warto skorzstac z tych rad

Łódkowy dekolt polecany jest przy wąskich ramionach. Suknią w kształcie litery a powinny zainte- resować się panny przy tuszy. Zbyt szerokie biodra ukryjemy decydując się na fason tradycyjny - suknia rozszerza się ku dołowi, a smukłość talii podkreśla gorset. Sukienka o obniżonym stanie i z rozszerzonym dołem ukryje niezbyt smukłą talię i chłopięce biodra. Szczupłym, ale niezbyt wysokim dziewczynom, proponuje się suknię o podwyższonej talii - optycznie osoba jest wyższa, przy tym jednak (to może być plus lub minus...) eksponuje biust. Elementy bufiaste, marszczenia, drapowania, fałdy i obniżona talia optycznie skracają. Panie przy kości powinny unikać też marszczeń, pufek i nagromadzenia materiału. Panny o drobnej budowie ciała tracą w dużych wzorach i krzykliwych kolorach. Decydując się na gorset, szczególnie z wkładkami i na fiszbinach, możemy uzyskać efekt większego biustu.

marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:28   #4
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Red face Dot.: Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca.

Dzięki dziewczyny. Nie wiem naprawde jak zorganizować górę ciała.. podejrzewam ze i tak wszystko wyjdzie przy mierzeniu. Czy gorset np nie uwydatni chudości jeszcze bardziej(niestety większosc sukni ma gorsety!). A np rekawiczki chyba skróca rece prawda?
Fryzura tez nie wiem jaka bo a długa szyja... w jakims koczku moge wyglądać jak zapałka... tylko to środek lata i z rozpuszczonymi włosami gorąco... ale dylematy....
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:53   #5
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Suknia i biżuteria dla bardzo wysokiego chudzielca.

Jezeli chodzi o gore sukienki, to na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na gorset z poziomymi marszczeniami i niewidocznymi fiszbinami.
Napewno doda Ci optycznie pare cm, jednoczenie podkreslajac ksztalty.
Np. cos w tym stylu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Addison.jpg (70,5 KB, 49 załadowań)
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.