Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 19:21   #1
Mrowa9971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2

Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne..


WITAM WSZYSTKICH. OD RAZU PRAGNE NAPISAĆ, ZE TO NIE JEST ŻADNY GŁUPI ŻART TYLKO BARDZO WAŻNA DLA MNIE PROŚBA.
MOJ POST BĘDZIE NIECO INNY OD WASZYCH, ALE BARDZO WAS PROSZĘ O PRZECZYTANIE GO.
MAM NA IMIE DAWID , 26 LAT , TYLE O MNIE.
MOJA MAMA MA 44LATA I AKTUALNIE CIERPI NA SKOLIOZE, MA STRASZNE SKRZYWIENIE KRĘGOSŁUPA. CODZIENNIE BIERZE LEKI, PONIEWAŻ KRĘGOSŁUG BOLI JĄ NA OKRĄGŁO. SAMA LEKARKA DZIWI SIE ZE WOGÓLE JESZCZE CHODZI. OD RAZU NASÓWA SIE PYTANIE , DLACZEGO DOPIERO TERAZ? DLACZEGO WCZESNIEJ NIE DZIAŁAŁA. WIĄŻE SIE TO GŁOWNIE Z BAGATELIZOWANIEM PROBLEMU I FINANSAMI. (BYWAŁO CIEŻKO..). CHCE POMÓC MAMIE, POSIADAM ODŁOŻONĄ ILOŚĆ FINANSÓW I JESTEM ZDECYDOWANY WYDAĆ TO NA POWRÓT DO ZDROWIA MAMY. WIADOMO ZE NIE BEDZIE TO OKAZ ZDROWIA ALE NIE WIEŻE ŻE NIC SIE NIE DA ZROBIĆ. LEŻĄC CIERPI STOJĄC TEZ, SIEDZĄC, PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS NA LEKACH, CZOPIKACH. PROSZE WAS O JEDNO, JEŻELI POSIADACIE NAMIAR DO KOGOŚ KOMPETENTNEGO, U KOGO JEST MOZLIWOŚĆ WYKONANIA OPERACJI (TYLKO TO POZOSTAJE, WIEM ZE WIEK 4 LATA PRZEKRACZA ALE WIERZE ŻE CHCIEĆ ZNACZY MÓC), LUB POSIADACIE KONTAKT DO JAKIES PLACÓWKI KTÓRA WYKONUJE DANE OPERACJI KREGOSŁUPA PROSZĘ O POMOC.
WIADOMO NAJLEPIEJ Z JAK NAJMNIEJSZYM NAKŁADEM FINAFNSOWYM ALE , OSTATECZNIE LLICZY SIE EFEKT WIEC PROSZE O WSZYTKO CO MACIE I MOZE ZADZIAŁAĆ. OTO MÓJ MAIL: Mrowa9971@wp.pl Proszę wysyłajcie info do kogo mógłbym się zwrócić o pomoc. Dodam ze jestem z wlkp malego miasteczka. Jesli ktoś może pomóc moge jechac z nią nawet na suwałki i dalej.
WIERZE ZE ZNAJDE TU SPOSÓB BY MAMA MOGŁA POWRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA....
Mrowa9971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:43   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne..

Cytat:
Napisane przez Mrowa9971 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH. OD RAZU PRAGNE NAPISAĆ, ZE TO NIE JEST ŻADNY GŁUPI ŻART TYLKO BARDZO WAŻNA DLA MNIE PROŚBA.
MOJ POST BĘDZIE NIECO INNY OD WASZYCH, ALE BARDZO WAS PROSZĘ O PRZECZYTANIE GO.
MAM NA IMIE DAWID , 26 LAT , TYLE O MNIE.
MOJA MAMA MA 44LATA I AKTUALNIE CIERPI NA SKOLIOZE, MA STRASZNE SKRZYWIENIE KRĘGOSŁUPA. CODZIENNIE BIERZE LEKI, PONIEWAŻ KRĘGOSŁUG BOLI JĄ NA OKRĄGŁO. SAMA LEKARKA DZIWI SIE ZE WOGÓLE JESZCZE CHODZI. OD RAZU NASÓWA SIE PYTANIE , DLACZEGO DOPIERO TERAZ? DLACZEGO WCZESNIEJ NIE DZIAŁAŁA. WIĄŻE SIE TO GŁOWNIE Z BAGATELIZOWANIEM PROBLEMU I FINANSAMI. (BYWAŁO CIEŻKO..). CHCE POMÓC MAMIE, POSIADAM ODŁOŻONĄ ILOŚĆ FINANSÓW I JESTEM ZDECYDOWANY WYDAĆ TO NA POWRÓT DO ZDROWIA MAMY. WIADOMO ZE NIE BEDZIE TO OKAZ ZDROWIA ALE NIE WIEŻE ŻE NIC SIE NIE DA ZROBIĆ. LEŻĄC CIERPI STOJĄC TEZ, SIEDZĄC, PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS NA LEKACH, CZOPIKACH. PROSZE WAS O JEDNO, JEŻELI POSIADACIE NAMIAR DO KOGOŚ KOMPETENTNEGO, U KOGO JEST MOZLIWOŚĆ WYKONANIA OPERACJI (TYLKO TO POZOSTAJE, WIEM ZE WIEK 4 LATA PRZEKRACZA ALE WIERZE ŻE CHCIEĆ ZNACZY MÓC), LUB POSIADACIE KONTAKT DO JAKIES PLACÓWKI KTÓRA WYKONUJE DANE OPERACJI KREGOSŁUPA PROSZĘ O POMOC.
WIADOMO NAJLEPIEJ Z JAK NAJMNIEJSZYM NAKŁADEM FINAFNSOWYM ALE , OSTATECZNIE LLICZY SIE EFEKT WIEC PROSZE O WSZYTKO CO MACIE I MOZE ZADZIAŁAĆ. OTO MÓJ MAIL: Mrowa9971@wp.pl Proszę wysyłajcie info do kogo mógłbym się zwrócić o pomoc. Dodam ze jestem z wlkp malego miasteczka. Jesli ktoś może pomóc moge jechac z nią nawet na suwałki i dalej.
WIERZE ZE ZNAJDE TU SPOSÓB BY MAMA MOGŁA POWRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA....
Może dr Marek Krzemiński - bardzo dobry ortopeda-traumatolog... Przyjmuje w Szpitalu w Kościerzynie i (chyba nadal) w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:40   #3
liliok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne..

Niestety, nie mogę pomóc ...
Współczuję !

Życzę, żeby wszystko się udało !
liliok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.