operacja nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 13:29   #1
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33

operacja nosa w Łodzi


Witam,
temat o nosie był już poruszany wielokrotnie, jednak proszę o konkretne odpowiedzi i Waszą pomoc. Chciałabym zrobić sobie korektę nosa (właściwie końcówki tj skrócenie i zmniejszenie dziurek), a przy okazji może prostowanie przegrody nosowej bo wydaje mi się, że jest skrzywiona. Czy któraś z Was robiła sobie korekte nosa w Łodzi? Kogo możecie polecić? Bardzo proszę o rady bo to mój spory kompleks...

Edytowane przez Kornelia1234
Czas edycji: 2011-01-26 o 15:57 Powód: niejasny tytuł
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:50   #2
paulina_0103
Raczkowanie
 
Avatar paulina_0103
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 107
Dot.: operacja nosa

Rady? Przemyśl to bo ludzie traktują operacje plastyczne jak jakieś lekkie zabiegi kosmetyczne. Narkoza, powikłania, zła klinika. Przede wszystkim - wypytuj o wszystko lekarza( jeśli już się zdecydujesz). Zapytaj o jego preferencje, o możliwe powikłania, o opiekę lekarską po zabiegu. Zazwyczaj takie kliniki są od zarabiania pieniędzy, robią wszystko szybko , im więcej nosów zrobią tym lepiej zarobią.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=30251 - tutaj jest ten wątek, rozumiem że Ci się nie chce czytać,ale chyba warto ?

Edytowane przez paulina_0103
Czas edycji: 2011-01-27 o 10:33
paulina_0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:43   #3
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: operacja nosa w Łodzi

ja wiem, że taka operacja niesie ryzyko i nie wszystko może się udać. Dlatego zależy mi na dobrym, doświadczonym lekarzu, który będzie w stanie uczciwie powiedzieć, co można w moim przypadku zrobić i który ma za sobą wiele udanych zabiegów. Jeśli któraś z was operowała nos w Łodzi i jest zadowolona z efektu to bardzo proszę o nazwiska lekarzy.
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:05   #4
miracle85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47
Dot.: operacja nosa

Hej
Jakos nie szlyszalam dobrych opinii co do Łodzi kiedys na jakims forum dziewczyna nie byla zadowolona z operacji robionej w tym miescie nie pamietam nazwiska bo bym Ci napisala. A do Warszawy nie chcesz sie wybrac?
miracle85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.