tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 18:42   #1
bizzzare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Exclamation

tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!


Bardzo prosze o pomoc .. mam ogromny problem z ramionami, nie dość, że posiadają dosyc mocno rozwinieta tkanke miesniowa to dodatkowo sa nad wyraz otluszczone... Odchodzanie sie nic mi nie daje i ramiona pozostaja wciaz takie same :/ Boje sie, ze cwiczenia z hantalmi dodatkowo rozwina tkanke miesniowa. Zalezy mi tylko na tym aby je "odtluscic". Czy bieganie spowoduje, ze tluszcz z moich ramion choc troche zniknie? Czy ktos moze mi podac naprawde dobre i efektywne cwiczenia? Bardzo prosze o pomoc ... to glupie, ale moim marzeniem jest wyjsc kiedys w koncu w bluzce na ramiaczkach ...
bizzzare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 19:20   #2
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!

Nie rezygnuj z ćwiczeń z hantlami, musisz tylko zmodyfikowac swój trening. Po pierwsze ćwicz z mniejszym obciążenien, aby wykonywać większą ilość powtórzeń w serii (np. 20-25 powtórzen w ćwiczeniu), zmniejsz przerwy między seriami (a jeżeli możesz to ich nie rób), ewentualnie jako przewę zastosuj ćwiczenia z elementami aerobiku tj. pajacyki, bieg bokserski, a nawet "walke z cieniem" itp. nawet podczas biegania czy jazdy na rowerku wprowadzaj wymachy rąk, oraz ciosy, skakanka równiez ładnie modeluje ramiona(nie rozbudowuje). W treningu staraj się także zastosowac ćwiczenia angażujące kilka grup mięśniowych na raz. Staraj się aby twój trening był wytrzymałościowy tzn. śrenia/niska intensywność w dłuższym czasie. Rezygnacja z ćwiczeń siłowych może sprawić że twoja skóra nawet po schudnięciu nie bedzie jędrna.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 21:40   #3
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!

ja rowniez zgadzam sie z Grazia, ze lekkie hantelki na pewno Ci nie zaszkodza proponuje wszelkie cwiczenia aerobowe, najlepiej z elementami kickboxingu trzymajac w rekach hantle np 0.5 kg. ja sama mialam dosc otluszczone lapki, zaczelam cwiczyc z hantlami, najpierw lekkimi, potem 1kg teraz 1.5 i moge rece wyrazie zeszczuplaly a na ramionach rysuja sie bardzo delikatne miesnie. moj trener powiedzial, ze wcale nie tak latwo rozwinac 'muskuly' jakie posiadaja kulturystki. do tego potrzeba wielogodzinnych treningow z ogromnymi ciezarami a takze odpowiednich suplementow. mysle, ze nie musisz sie niczego obawiac, bo lekkie ciezarki tylko przyspiesza spalanie sie tluszczu. pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 12:03   #4
bizzzare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!

Dzieki dziewczyny .. ulzyyło mi, ze moje ramiona sa do uratowania ... A mam jeszcze jedna prosbe .. czy moglybyscie podac mi linek do jakichs odpowiednich cwiczen z hantlami? Z gory dziekuje!
bizzzare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:22   #5
madzia:p
Przyczajenie
 
Avatar madzia:p
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10
Dot.: tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!

ja mam ten sam problem!!! naprawde...mam te miesnie niewiadomo skad i duzo tluszczu wiadomego pochodzenia no..moze jak schudne z 5 kg to mi sie poprawia...albo basen bo na te zabawy z hantelkami nie mam ochoty:/
madzia:p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:46   #6
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: tragiczne muskukarne ramiona ...:( help !!!

Bieganie na pewno pomoze. Przy zachowaniu odp. tętna spalającego tłuszcz chudnie się wtedy po troszku we wszystkim.

Jeśli chodzi o hantelki, na pewno pomogą. Mięsni sie nie obawiaj, bo cieżary nie maja być zbyt cięzkie, głównie skup sie na duzej liczbie powtórzen.

Tu możesz znaleźć ćwiczenia na ramiona

http://www.tymbark☠☠☠☠☠☠☠/index.php?i...section=jeansy

Poszukaj jeszcze w wyszukiwarce, było kilka wątków na ten temat

PS. O odp. diecie chyba nie musze wspominac
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.