Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 18:08   #181
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

Zdecydowałam, że kupię Differin. Właściwie to mam wiele do stracenia, jeśli nastąpi wysyp, ale lepszej alternatywy nie widzę.

Męczy mnie wrażenie, że dermatolog wcale nie jest dobrą("obsłużyła" mnie w 2 minuty, przekręciła buzię, spytała czy to wszystko i wypisała differin) i że narażę moją twarz na niepotrzebne cierpienia. Ech..
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:03   #182
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

Czytam forum i coraz bardziej jestem przerażona
Pare dni temu odbyłam wizytę u nowej pani dermatolog która zaleciła mi używanie do mycia Lubexu (po czym wycieranie buzi papierowymi ręcznikami), kremu Bioderma Sebium AKN oraz wcierania na dzień żelu Clindacne oraz na noc krem Differin własnie ( z tej racji ze mam wrazliwa skóre). Tego ostatniego jeszcze nie zakupiłam a teraz aż boję się wejść do apteki bo a nóż była już dostawa i tym razem będą mieć
W każdym bądź razie wycofać się chybą już nie mogę, także przygotowuję się na wielki wysyp a po cichu marzę, że może chociaż mnie ominie
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:37   #183
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

nie ma się co bać.....ja miałam wysyp ale po kwasach AHA i nic nie pomagało....zaprzestałam używania AHA bo moja skóra tego nie wytrzymuje i się przezuciłam na differin i stosuje go już 4,5 miesiąca i powiem ze bardzo ładnie wygładził buźke....ja po differinie nie miałam jakiegoś tragicznego wysypu bo juz miałam wysyp po kwasach wiec differin powyciągał te pryszcze które zaczą wyciągać kwas AHA......na razultaty czeba czekać.....teraz mam na buzi dwa pryszcze i musze powiedziec ze jeszcze mi sie buzia oczyszcza ale juz tylko wyskakują mi pryszcze co jakis czas, juz nie ma wysypu.....wyłazą juz same niedobitki z mojej skóry ........ja go stosowałam na poczatku raz dziennie ale i tak strasznie podrazniał, natomiast po jakimś czasie skóra się przyzwyczaiła i teraz moge stosować dwa razy dziennie i to grubo i nic się nie dzieje...
Clindacne to coś cudownego bo sprawia że pryszcze się strasznie szybko goją i nie wyskakują....rok temu miałam idealną twarz i to dzieki clindacne no ale niestety moja skóra sie po jakimś czasie przyzwyczaiła i clindacne przestało działać....
Mam zamiar wrocić do Clindacne i stosować go na dzień a na noc dalej differin,myśle że to bardzo fajne połączenie bo u mnie się bardzo dobrze sprawdzało.teraz differin stosuje raczej żeby się pozbyć przebarwień jakie mi sie porobiły po stosowaniu kwasów i musze powiedzieć ze widze rezultaty jesli chodzi o rozja śnianie, no ale jeszcze są więc myśle ze jeszcze ze 4 miechy zebym się tych przebarwień mogła całkiem pozbyć
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 21:27   #184
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

ja stosowałam differin jakiś czas temu i owszem wysypało mnie po nim strasznie ale po jakimś czasie zaczęło sie poprawiać...miałam juz skóre gładziutką, no i zachłysnełam sie efektami i odstawiłam żel...Niestety trądzik wrócił;( moja dermatolog zapisała mi ostatnio Aknemycin Plus, który bardzo podrażnia mi skóre:/ Chyba jednak wróce do differinu,który w moim przypadku najlepiej poradził sobie z tym okropieństwem...
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:01   #185
daffodil
Raczkowanie
 
Avatar daffodil
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

ja stosuje differin i clinacne od ok poltora miesiaca (na noc diferin i jak wstaje rano to nie myje twarzy bo jak mam na 7 do szkoly i wstane i umyje twarz to potem mam tak czerwona ze wsytd sie pokazac a po nocy z differinem moja twarz rano naprawde ladnie wygloda ze nawet nie musze uzywac podkladu i pudru, po powrocie ze skozly dopiero myje twarz i daje sobie cliance;];] ) i jak narazie mi pomaga wiadomo ze od razu mi wszystko nie zeszlo ale jest lepiej niz wczesniej;]
daffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 10:10   #186
tora8883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

A ja dostalam do Differinu doustne srodki tez, zeby nie bylo wysypu. Kuracje mam zamiar zaczac po Nowym Roku, wiec sie okaze )
tora8883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 21:43   #187
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

ja uzywam Differinu od prawie 2 miesiecy, fakt ze bardzo podraznia, gdzie nie gdzie tworza sie liszaje:/ nie nalezy zbyt duzo nakladac, stosuje kosmetyki Biodermy, Sebium AKN, i Sebium zel do mycia, po innych mam straszne podraznienia. Wysyp przezywam ciagle odkad zaczelam go stosowac, ale nie przeszkadza mi to jesli ma byc pozniej dobrze. Po tym czasie moge stwierdzic ze jest lepiej i coraz mniej wypryskow, ale nie ma ekstra efektow, mam nadzieje ze jeszcze beda
Bez wyciskania nie wytrzymalam, musialabym nie patrzec w lustro
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 22:30   #188
daffodil
Raczkowanie
 
Avatar daffodil
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Deanne ja mam takie dni ze placze przed lustrem i nie chce wyjsc z domu dosc czesto oststanio... ;/;/;/
daffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 10:25   #189
puchatkasdsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

Witaj, ja takze dostalam Differin ,uzywam go juz 5 tygodni. razem z nim dermatolog przypisal mi Akneroxid taki płyn mialam go stosowac rano a D.wieczorem i tak tez robilam!!!!Na poczatku moja buzia po tym plynie byla czerowna ,sucha strasznie ,---wiec odstawilam aby sie troszke zagoila.A po differinie na poczatku takze mialam wysyp ale po 3 -4 dniach mijal gdyz po prostu buzia sie oczyszcza.Kolejna wizyta u lekarza sprawila iz dostalam znowu differin i masc na rano AKNEMYCIN jest ok --tylko tlusta i buzia sie swieci, trzeba barc tylko odrobinke masci --jest bardzo wydajna.
Differin zauwazylam ze pomaga mi, jednak czasem wyskoczy cos nowego(((Do tego trzeba starac sie nie wyciskac nic ,nie drapac buzki.
Dermatolog powiedziala ze na wiosne powinnam miec "klopot z glowy",wiec mam nadzieje ze tak bedzie .Zaznacze ze trwa to rok czasau a sama sobie go stworzylam .....przynioslam z solarium ..bakterieee!!!!!!!Trzyma m kciuki aby sie udalo wszystkim zwalczyc ten problemik ))))))))
puchatkasdsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:21   #190
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

Czesc dziewczyny. Do grupy uzywaczek Differinu dolaczylam 15.11.br. Minelo juz prawie 1,5 miesiaca a wysypu ani widu ani slychu. Byc moze to dlatego, ze Differin zostal mi przepisany z powodu zaskornikow, a nie jakis wielkich pryszczy, wiec chyba nie ma za bardzo czego wyciagac. Zaskorniki sie zmniejszyly, ale nie wiem czy to z racji stosowania samego Diffeinu, czy z racji zmasowanej kuracji polaczonej - tabletki Zincas + Capivit A+E, Aknemycin (na blizny), pigulki Jeanine. Uzywam Differinu co drugi wieczor, a skore pielegnuje zelem Toleriane na zmiane z zelem do demakijazu Avene, kremem Avene Clean-ac, poltlustym Cutibaza, woda termalna LRP i zwyklym tonikiem nagietkowym Ziaja. Troche tego jest, ale rezultaty sa warte nakladania na siebie tych wszystkich specyfikow. Dzieki tym nawilzajacym skora mi sie wysuszyla tylko troche, raz w tygodniu zluszczam ja peelingiem enzymatycznym AA.
Tak wiec jestem zywym przykladem na to, ze mozna przezyc kuracje Differinem bez wysypu, ale wiadomo - kazda z nas jest inna i nigdy nie wiadomo, co bedzie nam sadzone, nawet w kwestii problemow skornych
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 12:13   #191
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Cytat:
Napisane przez daffodil
Deanne ja mam takie dni ze placze przed lustrem i nie chce wyjsc z domu dosc czesto oststanio... ;/;/;/
jesli wysypalo cie po zastosowaniu differinu dosyc mocno warto udac sie do lekarza i ewentualnie dołaczyc antybiotyk np klindamycyne, ktory zlagodzi stany zapalne!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 15:44   #192
kitana83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

hej ja z 3 lata temu zaczelam uzywac differinu. mialam tradzik tylko na brodzie i po kuracji antybiotykami i differinem wlasnie pryszcze zniknely. w sumie jakiegos pogorszenia nie zauwazylam u siebie takze toi chyba indywidualna sprawa. teraz jak tylko mi cos zaczyna sie dziac smaruje punktowo i po sprawie. trzeba tylko uwazac na ilosc bo zel bardzo wysusza skore. teraz moj mlodszy brat sie leczy i juz widac u niego kolosalna poprawe takze goraco polecam
kitana83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 21:16   #193
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Differin-cena

Ile kosztuje ten Differin i czy jest na recepte, czy moge go wykupic bez konsultacji z dermatologiem?? Czy moge go stosować na wągry (w okolicach i na nosie, czoło)???
A jeśli nie differin to co polecacie na wągry (coś skutecznego, piszcie z cenami)
proszę o odp.
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 21:24   #194
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Differin-cena

na receptę.
jest differin krem i differin żel; cena ok.43zł.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 09:33   #195
dermatolog
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Differin-cena

Witaj!

Jestem dermatologiem.
Ponieważ kupuje leki w hurtowni mogę Ci sprzedać Differin za 35 zł. Jest to cena hurtowa.
Polecam żel zamiast kremu gdyż jest znacznie bardziej skuteczny i lepiej się wchłania.

Pozdrawiam
dermatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 18:07   #196
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Differin-cena

Cytat:
Napisane przez dermatolog
Witaj!

Jestem dermatologiem.
Ponieważ kupuje leki w hurtowni mogę Ci sprzedać Differin za 35 zł. Jest to cena hurtowa.
Polecam żel zamiast kremu gdyż jest znacznie bardziej skuteczny i lepiej się wchłania.

Pozdrawiam
Hm.. A mi bardziej odpowiadał krem..
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 23:03   #197
daffodil
Raczkowanie
 
Avatar daffodil
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

indiego, to nie rzez differin, differin mi wlasnie pomaga i jak nie wyciskam na widze naprawde poprawe;]a u dermatologa osstanio to 3 dni temu bylam;] i mi nowe clindacne przepisala a do lykania cynk i witamine a;]
daffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:06   #198
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

a na co jest cynk?
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 17:34   #199
Ewcyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

czytam Wasze wypowiedzi i jestem załamana . Od wczoraj stosuje DIFFERIN na zmiane z DALACIN T oraz antybiotykTETRALYSAL.
Nie wiem czy wygniatac te zmiany na twarzy czy je tak zostawić?????????
Czy ktoś z Was miał w trakcie leczenia zabiegi z KWASEM PIROGRONOWYM ??? Słyszałam o tym kwasie różne opinie!!!
Ewcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 10:35   #200
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Kurcze, przestraszyłam się. Właśnie wróciłam od dermatologa. Dostałam differin, cynk, revalid i na wypadajace wloski Loxan.

Bylam pierwszy raz i troche jestem niezadowolona. Slyszalam o tej kobiecie wiele dobrych opinii za nim sie wybralam, ale cala wizyta trwała moze z 3 minuty, max.5 i nie wiem za bardzo co mam o tym myslec. Moment looknela mi na skore, odrazu cos tam sobie pisala, prawie o nic mnie nie zapytala, a ja mam tyle watpliososci jesli chodzi o pielegnacje skory twarzy i glowy. Czy ktos wie, czy ten Loxan bedzie niewelowal tez przetluszczanie?

Czy tak w ogole powinno wygladac wizyta u dermatologa? :-/

Albo ona jest tak dobra, ze spojrzy i wie albo totalnie beznadziejna i byc moze tasmowo przepisuje wszystkim to samo, bo tylko to zna :-/
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:39   #201
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

a! i jeszcze chodze co miesiac do kosmetyczki na oczyszczanie mechaniczne. Jednak wiem, ze sa bardzo sprzeczne opinie na ten temat i zapytalam tę dermatolog o to. No i mowie, ze chodze, tylko nie wiem czy dobrze, bo wielu dermatologow mowi, ze wtedy skora jeszcze wiecej tego paskudztwa produkuje. A ona: tak, tak, prosze chodzic dalej, bardzo dobrze.Ja tam bym chciała, zeby mi ona powiedziała, czemu uwaza, ze to jest dobre
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 11:42   #202
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Cytat:
Napisane przez daffodil
indiego, to nie rzez differin, differin mi wlasnie pomaga i jak nie wyciskam na widze naprawde poprawe;]a u dermatologa osstanio to 3 dni temu bylam;] i mi nowe clindacne przepisala a do lykania cynk i witamine a;]

no to jak pomaga to bedzie coraz lepiej jesli stosujesz na razem z klindamycyna to powinno ci pomóc!! polecam tez lykac drozdze ze skrzypem i pokrzywa oraz bratek w tabletkach efekty po ok 1,5 miesiaca stosowania!!

pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:18   #203
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Hej! ja uzywam Differinu na tradzik podskórny na czole...Efekty sa naprawdę dobre - choć okropnie przesusza on skórę - radze zaopatrzyć się w dobry kremik nawilzający. Takie połączenie + koniecznie cierpliwość(nie wyciskaj!!!!) =sukces
Powodzenia
__________________

Kasiulek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:21   #204
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Ash problem dermatologów to temat rzeka niestety:/ ja byłam juz u 3 i kazdy co innego przepisał W tym jedna z pań kazała mi myc buzię zwykłym mydlem i zabroniła uzywac jakiegokolwiek(!) kremu, bo "cera w pani wieku sama powinna sobie radzić z takimi problemami" :/
__________________

Kasiulek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 00:19   #205
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

Kurcze, jestem w temacie dermatologow swieza Jak rozpoznacz czy ktos jest dobry czy nie? Szukac dalej czy zaczac stosowac, co ta kobieta mi przepisala?

Z pewna obawa przed wysypem pryszczy posmarowalam sie dzis differinem, pozostaje jeszcze kwestia wypadajacych wlosow, przepisala mi LOXON, w necie przeczytalam, ze na lysienie typu meskiego i trzeba smarowac miejsca nieowlosione, a ja przeciez nie lysieje, skora mi sie przetluszcza i wypadaja, ale nie az tak, zebym miala nieowlosiona skore. No i nie wiem czy wykupowac ten lek czy nie. Trzeba go uzywac dwa razy dziennie i efekt widac po kilku miesiacach. A jesli to jest jakies tluste? To ja w zyciu nie bede mogla rozpuscic wlosow, bo taie tlute, to a fe!
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:37   #206
Canelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 59
Dot.: Differin-cena

Witaj
Mnie udalo się dzisiaj kupić Differin w aptece za 35 zł
pozdrawiam
Ps. Wg mnie lepszy jest krem niż żel
Canelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:18   #207
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Differin-cena

OMG!
Jasssssssssssssne, dermatolog ktory nie wie, ze nie wolno hadlowac lekami w ten sposob
Preceder, ktory chcesz uprawiac jest prawnie zabroniony= karalny.
Wycofaj lepiej swoja niemoralna propozycje, bo bana Panie dermatolog dostaniesz.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:15   #208
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Differin-cena

Cytat:
Napisane przez dermatolog
Witaj!

Jestem dermatologiem.
Ponieważ kupuje leki w hurtowni mogę Ci sprzedać Differin za 35 zł. Jest to cena hurtowa.
Polecam żel zamiast kremu gdyż jest znacznie bardziej skuteczny i lepiej się wchłania.

Pozdrawiam
SWIETNIE
moze jeszcze recepte mozna zamowic przez internet,

WSTYDZILABY SIE PANI "DOKTOR"
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:09   #209
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: DIFFERIN-ktos używał ??

mnie rowniez po differinie wyskakuje mnostwo takich malych syfkow a na dodatek skora sie strasznie przesusza ale mam na to juz sposob-preparat clean ac avene, silnie nawilzajacy bogaty krem do stosowania przy skorze podraznionej preparatami przeciwtradzikowymi.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:11   #210
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Differin-cena

Witajcie
Krem - jak to powiedzała moja Pani dermatolog -"jest bardziej delikatniejszy".Ja mam skóre bardzo wrażliwą dlatego wole krem bo po nim skóra sie tak nie łozczy.

Edytowane przez Monola
Czas edycji: 2006-01-06 o 09:44
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.