przeswietlenie a tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 14:51   #1
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Question

przeswietlenie a tabletki


DZiewczyny moze to glupie ptanie,ale jakos mnie tak dreczy.Czy przeswietlenie pluc moze miec wplyw na dzialanie tabletek anty?? W koncu podczas przeswietlenia zostaje sie naswietlonym promieniowaniem X.I nie wiem czy mozliwe jest czy to promieniowanie w jakis sposob "rozlozy" polknieta tabletke albo cos innego z nia zrobi... Dodam ze od polkniecia tabletki do badania RTG minelo niecale pol godziny. Prosze o odpowiedz.
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 06:43   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: przeswietlenie a tabletki

__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:21   #3
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Dot.: przeswietlenie a tabletki

novakia nie rozumiem Twojej reakcji.Zadalam pytanie i oczekuje odpowiedzi.nie znalazlam niec takiego na forum.a jak zapewne wiesz albo powinnas wiedziec, przeswietlen nie mozna robic czesto,gdyz sa szkodliwe dla organizmu.Czlowiek zostaje naprominiowany promieniami Rentgena. Skad mam wiedziec czy nie wplywa on np na rozkald tabletki antykoncepcyjnej.Nie pamietam,ale kiedys gdy mialam robione jakies przeswietlenie,lekarka kazala mi wczesniej nie przyjmowac lekow(nie mowie teraz o tabletkach anty). najwyrazniej dziewczyny tez tego nie wiedza,bo jeszcze nikt mi nie odpisal od wczoraj. Czasem na forum pojawiaja sie te same pytania po raz setny,ale dziewczyny zawsze odpowiedza(czasem zgryzliwie czasem mniej,czasem odesla do wyszukiwarki).a to jedneknie jest chyba az tak oczywiste.
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:26   #4
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: przeswietlenie a tabletki

Przypuszczam, ze gdyby przeswietlenie mialo miec wplyw na pigulki zamieszczonoby ta informacje w ulotce.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 22:13   #5
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: przeswietlenie a tabletki

Cytat:
Napisane przez komandoska Pokaż wiadomość
novakia nie rozumiem Twojej reakcji.Zadalam pytanie i oczekuje odpowiedzi.nie znalazlam niec takiego na forum.a jak zapewne wiesz albo powinnas wiedziec, przeswietlen nie mozna robic czesto,gdyz sa szkodliwe dla organizmu.Czlowiek zostaje naprominiowany promieniami Rentgena. Skad mam wiedziec czy nie wplywa on np na rozkald tabletki antykoncepcyjnej.Nie pamietam,ale kiedys gdy mialam robione jakies przeswietlenie,lekarka kazala mi wczesniej nie przyjmowac lekow(nie mowie teraz o tabletkach anty). najwyrazniej dziewczyny tez tego nie wiedza,bo jeszcze nikt mi nie odpisal od wczoraj. Czasem na forum pojawiaja sie te same pytania po raz setny,ale dziewczyny zawsze odpowiedza(czasem zgryzliwie czasem mniej,czasem odesla do wyszukiwarki).a to jedneknie jest chyba az tak oczywiste.
ale nie musisz tłumaczyć się, tym bardziej mnie. przeciez ja nic nie powiedziałam, a to juz Twoja indywidualna sprawa jak odebralaś moją minę-a zapewniam ze nie byla ona w totalnie złych zamiarach
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 14:00   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: przeswietlenie a tabletki

a jaki to moze miec wplyw??? zaden.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:54   #7
doda69
Przyczajenie
 
Avatar doda69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: przeswietlenie a tabletki

jako przyszly elektroradiolog (pani od zdjec ) mowie ze nie ma
doda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.