Suknia wybrana - co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 15:45   #1
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35

Suknia wybrana - co dalej?


Drogie dziewczęta.
Suknia już wybrana ale ja nie mam kompletnie pomysłu co dalej.
Suknia taka:
http://www.slubnesuknie.com.pl/quartz.html#87
Tylko ja będę mieć do niej jeszcze doszyte ramiona schodzące się na dekolcie w kształcie litery V.
Źle się czuję w welonach, na głowie będę miała opaskę z małą woalką, włosy blond rozpuszczone.

I nie mam pomysłu kompletnie co dalej.
Poradźcie proszę:
- buty - dół jest dość szeroki i chyba w ogóle nie będzie ich widać, więc raczej nie przywiązuje do nich dużej wagi, Jeszcze nie szukałam, ale gładkie i wygodne w kolorze zbliżonym do sukni bedą oki?
- kwiaty - nie mam żadnego pomysłu!!!! Mam jasną cerę, blond włosy nie widzę tutaj ciemnych kolorów, chyba że się mylę? A mocno czerwony bukiet nie będzie się rzucał w oczy? Nie znoszę różu i pastelowych kolorów. Może biały? Nie zleje się w całość? jaki kształt? jak się dobiera w ogóle kwiaty? do sukni czy czegoś innego?
- bizuteria - tzw. klops. Pewnie naszyjnik, ale jaki? W Jakim stylu? Myślałam nad takim w kształcie litery Y, do tego kolczyki i nic więcej.

Pomóżcie proszę bo nie mam pomysłów...

Edytowane przez Lady_Katerina
Czas edycji: 2013-03-01 o 16:00
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:28   #2
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Przepiękna jest ta suknia, widziałam ją na żywo (swoją też wybrałam w Nabli). Ja widziałabym do niej długie kolczyki i bransoletkę, najlepiej z kryształków, na szyję nic bym nie zakładała Buty mogą być tak naprawdę każde, wiele dziewczyn decyduje się teraz na kolorowe szpilki, np. fioletowe A co do kwiatów - ja widziałabym tu bukiet w kształcie berła lub kuli , może z cantadesek / gerberów? Nie jestem za białym, wg mnie zleje się z suknią. Za to białe kwiaty wymieszane np. z zielonymi lub fioletowymi będą ok Pokaż suknię florystce, ona pomoże Ci dobrać kwiaty i ich kolor Gdybyś zdecydowała się na kolorowe buty, to fajnie będzie, jeśli bukiet będzie w tym samym kolorze co one. Za to kolor makijażu dobierz wyłącznie do swojej urody, broń Boże nie do bukietu czy czegokolwiek innego

A z ciekawości - ile kosztuje ta kiecka?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:46   #3
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Kosztuje po przeróbkach niecałe 4tys.
Bransoletka odpada - na codzień nie noszę i będę się żle czuła. Kolczyków widać nie będzie stąd ten pomysł naszyjnika. Jednakże myślę o czymś lekkim, w tym stylu:
http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,23,6879
i kolczyków do kompletu.
Pasuje?

Jakie kwiaty są niedrogie we wrześniu?
Mieszane kolory mi się nie podobają, mogą być różne kwiaty ale bardziej jednokolorowe tylko koloru wybrać nie mogę przewodniego koloru wesele też nie mam

Te cantadeski fajne, gerbery mi się nie podobają....

Makijaż oczy będzie mocny, smoky eye w kolorze neutralnym/szarym. taki lubię, w takim się najlepiej czuję i taki będzie neutralny więc nie dobieram pod niego innych dodatków.

Reasumując: mocny jeden kolor bukietu może byc? Czy nie będzie za ciemny?
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:05   #4
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Reasumując: mocny jeden kolor bukietu może byc? Czy nie będzie za ciemny?
Jasne, że może być! Biżuteria cudna, zwłaszcza kolczyki - widziałam je na żywo skąd pomysł, że nie będzie ich widać? Widzę taką opcję tylko jeśli masz bardzo bujne włosy i idziesz do ślubu w rozpuszczonych
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:40   #5
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Mam bujne włosy i idę w rozpuszczonych

Dobra to co do biżuterii mam jakąś jasność.
Co z tym bukietem?
Jaki kolor do jasnych włosów, cery i sukienki śmietankowa biel?
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:47   #6
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Mam bujne włosy i idę w rozpuszczonych

Dobra to co do biżuterii mam jakąś jasność.
Co z tym bukietem?
Jaki kolor do jasnych włosów, cery i sukienki śmietankowa biel?
Trudny orzech do zgryzienia, skoro bukiet ma być w jednym kolorze i nie lubisz pudrowych Skoro ślub we wrześniu to może jakiś jesienny bukiet, np. z ciemnopomarańczowych kantadesek? Albo fioletowy / zielony z różnych kwiatów? Zastanów się nad butami i tak jak pisałam wyżej - jeśli będą kolorowe to do nich dobierz bukiet

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Lady, a w ogóle to którego września masz ślub? od tego też zależy jakie kwiaty będą dostępne I w ogóle co masz załatwione? Pytam, bo ja ślubuję ostatniego sierpnia i zastanawiam się, czy jestem bardzo "w lesie"
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 06:58   #7
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Mam bujne włosy i idę w rozpuszczonych

Dobra to co do biżuterii mam jakąś jasność.
Co z tym bukietem?
Jaki kolor do jasnych włosów, cery i sukienki śmietankowa biel?
Biały rzeczywiście może się zlewać, ale nie musi - jeśli masz dobrą florystkę, to może zrobić Ci piękny bukiet który wszyscy zauważą (;
Jednak kolorowy bukiet jest o wiele fajniejszym rozwiązaniem, ponieważ możesz podciągnąć pod niego cały kolor przewodni wesela. Gdybyś się zdecydowała np. na bukiet w kolorze chabrowym, to możesz dobrać pod niego np. intensywnie niebieskie wstążki na samochód, biało-niebieskie zaproszenia, niebieskie dekoracje na sali.

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że jeśli chce się konsekwentnie poprowadzić przyjęcie weselne jedną paletą, to najlepiej wziąć się za obmyślanie jej dopiero po wybraniu sali (:
Np. ja rozważam ostatnio pomarańczowy bukiet i buty (czego jeszcze dwa miesiące temu w ogóle nie brałam pod uwagę!), ponieważ moja sala jest w kawowym kolorze i uznałam, że można by ją fajnie ożywić pomarańczowymi dekoracjami.
Powodzenia (:
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-03-02 o 06:59
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 12:31   #8
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Violet -ślub 14 września. Z załatwionych rzeczy to mam salę, kościół, DJa i fotografa no i kieckę
Pomarańczowe kwiatki mi się bardzo podobają! To strzał w 10! Sukienka jest jasne ecru rzeczywiście białe kwiatki mogąbyc takie sobie, pomarańczowe bedą super! Myślicie, że będą w połowie września te kantadeski?

Cukratywna - sala jest biała cała i przez to super. Do tego białe nakrycia - kwiaty to będzie jedyny kolor w tej sali więc można wymyślić dowolny o każdy będzie pasował.

Ciemno pomarańczowy będzie super do białego i czarnego, teraz takie zaproszenia muszę znależć. Buty pomarańczowe odpuszczę, w sumie kolor będzie tylko w bukiecie. Jeśli mam określić kolor przewodni to jest to.... biały!

A jakie paznokcie? Na codzień zawsze nosze kolorowe...
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:04   #9
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
A jakie paznokcie? Na codzień zawsze nosze kolorowe...
Do pomarańczowego bukietu chyba pasuje tylko zwykły manicure, najwyżej z diamencikami albo akrylowymi kwiatuszkami (oczywiście w wersji mini i tylko na niektórych paznokciach).
Ja zastanawiam się nad czekoladowymi paznokciami do pomarańczowego bukietu, ale ja wyjątkowo lubię ciemne kolory blondynce chyba by nie pasowały
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:38   #10
Neels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Pomarańczowe kwiaty będą radośnie wyglądać..

Sama miałam ślub pod koniec września i miałam duży problem. Tu masz link do bukietu jaki sobie sprezentowałam
http://4.bp.blogspot.com/-9phD8rgQpN...2012-06-02.jpg
Neels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:45   #11
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Drogie dziewczęta.
Suknia już wybrana ale ja nie mam kompletnie pomysłu co dalej.
Suknia taka:
http://www.slubnesuknie.com.pl/quartz.html#87
Tylko ja będę mieć do niej jeszcze doszyte ramiona schodzące się na dekolcie w kształcie litery V.
Źle się czuję w welonach, na głowie będę miała opaskę z małą woalką, włosy blond rozpuszczone.

I nie mam pomysłu kompletnie co dalej.
Poradźcie proszę:
- buty - dół jest dość szeroki i chyba w ogóle nie będzie ich widać, więc raczej nie przywiązuje do nich dużej wagi, Jeszcze nie szukałam, ale gładkie i wygodne w kolorze zbliżonym do sukni bedą oki?
- kwiaty - nie mam żadnego pomysłu!!!! Mam jasną cerę, blond włosy nie widzę tutaj ciemnych kolorów, chyba że się mylę? A mocno czerwony bukiet nie będzie się rzucał w oczy? Nie znoszę różu i pastelowych kolorów. Może biały? Nie zleje się w całość? jaki kształt? jak się dobiera w ogóle kwiaty? do sukni czy czegoś innego?
- bizuteria - tzw. klops. Pewnie naszyjnik, ale jaki? W Jakim stylu? Myślałam nad takim w kształcie litery Y, do tego kolczyki i nic więcej.

Pomóżcie proszę bo nie mam pomysłów...
Że tak powiem WOOOOOW
Ślub brałam w tamtym roku i suknię wybrałam od razu a to jest pierwsza i jedyna jaką widziałam, która pewnie by zaowocowała zmianą mojego wyboru. Przepiękna

Buty - zależy czy tradycyjnie czy na kolorowo
Biało np. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...VWhfGVXRc_5BlL

Kolorowo np:
http://www.slubclick.com/blogs/slub-...orowe-buty.jpg
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/files/userslib...owe_buty2.jpeg
http://bridelle.pl/wp-content/uploads/2010/10/eye2.jpg

Chociaż mi osobiście chyba do tej sukienki pasują białe

Kwiaty:
Mi się z tą suknią skojarzyły takie delikatne bukiety:
http://weddingsisters.pl/wp-content/...konwalii-8.jpg
http://www.zielonafabryka.pl/obraz/w...17DSC02471.JPG
http://www.bialeinspiracje.pl/wp-con...2/konwalie.jpg

Ja uwielbiam konwalie i chyba ciutkę żałuję, że dałam się namówić na "trochę bardziej ślubny" Miałam o taki http://forum.przewodnikmp.pl/richedi...388bd89e3a.jpg

Ale myślę, że ciemny jednokolorowy będzie super Do tej sukni wydaje mi się, że fiolet by był najfajniejszy.

Biżuteria:
Wybrałaś piękną Jak dla mnie strzał w 10!
W sumie zależy też czy planujesz jakiś kolor przewodni. Ja np miałam biżuterię ze szmaragdami bo miałam zielono-fioletowe wesele
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 13:43   #12
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Violet -ślub 14 września. Z załatwionych rzeczy to mam salę, kościół, DJa i fotografa no i kieckę
Pomarańczowe kwiatki mi się bardzo podobają! To strzał w 10! Sukienka jest jasne ecru rzeczywiście białe kwiatki mogąbyc takie sobie, pomarańczowe bedą super! Myślicie, że będą w połowie września te kantadeski?

Cukratywna - sala jest biała cała i przez to super. Do tego białe nakrycia - kwiaty to będzie jedyny kolor w tej sali więc można wymyślić dowolny o każdy będzie pasował.

Ciemno pomarańczowy będzie super do białego i czarnego, teraz takie zaproszenia muszę znależć. Buty pomarańczowe odpuszczę, w sumie kolor będzie tylko w bukiecie. Jeśli mam określić kolor przewodni to jest to.... biały!

A jakie paznokcie? Na codzień zawsze nosze kolorowe...
Kantadeski będą na bank, moja przyjaciółka wychodziła za mąż 12 września i miała je w bukiecie

Co do paznokci - postawiłabym na mleczny, jednolity lakier bez ozdobników. Frencha nie znoszę, więc Ci go nie polecę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 15:33   #13
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Drogie dziewczęta.
Suknia już wybrana ale ja nie mam kompletnie pomysłu co dalej.
Suknia taka:
http://www.slubnesuknie.com.pl/quartz.html#87
Tylko ja będę mieć do niej jeszcze doszyte ramiona schodzące się na dekolcie w kształcie litery V.
Źle się czuję w welonach, na głowie będę miała opaskę z małą woalką, włosy blond rozpuszczone.

I nie mam pomysłu kompletnie co dalej.
Poradźcie proszę:
- buty - dół jest dość szeroki i chyba w ogóle nie będzie ich widać, więc raczej nie przywiązuje do nich dużej wagi, Jeszcze nie szukałam, ale gładkie i wygodne w kolorze zbliżonym do sukni bedą oki?
- kwiaty - nie mam żadnego pomysłu!!!! Mam jasną cerę, blond włosy nie widzę tutaj ciemnych kolorów, chyba że się mylę? A mocno czerwony bukiet nie będzie się rzucał w oczy? Nie znoszę różu i pastelowych kolorów. Może biały? Nie zleje się w całość? jaki kształt? jak się dobiera w ogóle kwiaty? do sukni czy czegoś innego?
- bizuteria - tzw. klops. Pewnie naszyjnik, ale jaki? W Jakim stylu? Myślałam nad takim w kształcie litery Y, do tego kolczyki i nic więcej.
Buty - wg mnie dobry pomysł, a jeśli chcesz mieć naprawdę wygodne, to polecam ze sklepu tanecznego szyte na miarę. Ja mam z Akces2 (znajdziesz łatwo w necie), i jestem zachwycona

Kwiaty - też jestem blondynką z jasną cerą, ja będę mieć akurat bukiet w kilku odcieniach pasteli. Generalnie najlepiej dobrać bukiet jakoś pod kolor przewodni dekoracji i całego wesela, jeśli taki będziesz jednak mieć A może białe/ecru kwiaty mieszane z kolorowymi, np. ciemnoczerwonymi, dla zgaszenia mocnego efektu? Albo biały właśnie, tylko z jakimś ciekawym akcentem - kolorowa wstążka, czy zielone dodatki.

Co do pomysłu na naszyjnik i kolczyki - zgadzam się. Coś delikatnego, lekki blask, nie przyćmiewające sukni.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub

Edytowane przez ennostiel
Czas edycji: 2013-03-05 o 15:34
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 12:25   #14
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Dzięki wielkie za wszystkie rady!

Trochę utknęłam, ale wiem już kilka rzeczy:
- że naszyjnik ok, teraz czekam na swoje urodziny aby go dostać w prezencie
- buty - myślałam o akcesie, ale ja jestem niska i chce mieć mała platformę, z tego co wiem oni nie robią platformy
- kwiatki - sama nie wiem... chyba zdam się na rady florystki żeby ona mi coś dobrała. Podoba mi się ten pomarańczowy ale nie powiem żebym była na 100% przekonana. Poczekam jeszcze trochę, może się jakiś kolor przewodni wyklaruje.
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:27   #15
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Lady_Katerina Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za wszystkie rady!

Trochę utknęłam, ale wiem już kilka rzeczy:
- że naszyjnik ok, teraz czekam na swoje urodziny aby go dostać w prezencie
- buty - myślałam o akcesie, ale ja jestem niska i chce mieć mała platformę, z tego co wiem oni nie robią platformy
- kwiatki - sama nie wiem... chyba zdam się na rady florystki żeby ona mi coś dobrała. Podoba mi się ten pomarańczowy ale nie powiem żebym była na 100% przekonana. Poczekam jeszcze trochę, może się jakiś kolor przewodni wyklaruje.
Przede wszystkim Twój wygląd w dniu ślubu musi byc spójny i wszystko musi do siebie pasować kwiaty musza pasowac też do Twojej urody i makijażu. Pisałaś, że chcesz mieć stanowany makijaż najchętniej w szarościach, osobiście do takiego makijażu bardziej widzę bukiet w fioletach niż w pomarańczach. Zalezy też czy jesteś ciepłym czy zimnym typem urosy, jesli jesteś chlodnym pomarańczowy bukiet może nie współgrac z Twoją urodą. Skonsultuj się jeszcze w wizażystką i florystką, koniecznie zabierz do florystki zdjęcie sukni jeśli masz delikatną urodę cantadeski mogą byc trochę za mocnymi kwiatami dla Ciebie, jeśli wiesz co mam na myśli. Kojarzysz eustomy? są o tyle fajne, że wystepują w wielu kolorach, są dostepne cały rok, sa w miarę tanie. Oprócz tego anemony, goździki też myślę, że mogłyby się sprawdzić...albo w ogóle mieszany bukiet. W każdym razie ważne żebyś dobrała go również do swojej urody.
A w ogóle to bardzo ładną suknie wybrałaś
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:40   #16
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Kojarzysz eustomy? są o tyle fajne, że wystepują w wielu kolorach, są dostepne cały rok, sa w miarę tanie.
Mnie się wydawało, że eustomy są tylko białe lub fioletowe
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:45   #17
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

https://www.google.com/search?q=eust...w=1366&bih=640

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

nie chce mi się wklejać wszystkich zdjęć ale tu są wszystkie dostępne kolory
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:46   #18
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia wybrana - co dalej?

Dawno mnie tu nie było, w sumie niewiele więcej załatwiłam od ostatniego postu

Suknia jest, to wiecie. Komplet naszyjnik i kolczyki też jest (dostałam i jestem super z niego zadowolona), pokazywałam wam w poprzednich wątkach.

Makijaż - ostatnio robiłam sobie smoky ale w odcieniach brązu i bordo. bardzo mi się podobało, myślę że pójdę w tą stronę. Mam świetną makijażystkę, więc sobie poradzi.

Fryzjer wybrany - zaufana fryzjerka sobie zarezerwowała czas. Szukam pomysłu na fryzurę, włosy będą proste, rozpuszczone, mam nadzieję, że wiatr ich nie rozwali

Butów oczywiście nie mam. Widziałam stronę sklepu na Kasztanowej w Krakowie, miał ktoś od nich buty, wygodne są? Bo parę modeli wpadło w oko.

No i zaproszenia!! Wydrukowane i zamówione leżą już drugi miesiąc w szafce. Chyba trzeba będzie zacząć je rozdawać

Dzięki wam wszystkim za rady kwiatkowe - ale chyba poproszę florystkę o pomoc bo z tego co piszecie bardzo ważne jest dobranie bukietu do figury, urody itp. Florystka sobie poradzi, jak będzie mnie widziała na żywo.

Problem mam z organizacją odbierania i przechowywania kwiatków i prezentów ale nad tym się zastanawiam w osobnym wątku.

Jest niecałe 4 miesiące do slubu. Co trzeba teraz załatwić?
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.