Jaka suknia gdy mały biust? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 16:01   #31
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Kluczem jest odpowiednio dobrany stanik, koniecznie usztywniany i koniecznie z wkładkami! No i warto zapytać w salonie, czy nie doszywają do gorsetu wkładek jeszcze
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 23:21   #32
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

No widzicie same - mały biust kicha. Poszłam do intimissimi i laska mi pokazała takie wkładki silikonowe, jak te do implantów. Ale ja bym się czuła fatalnie i sztucznie - przecież większość gości mnie zna i wie że jestem płaska - a tu nagle na weselu mam wielkie balony. To by pomyśleli, że jestem żałosna.

Dużych cycków też bym nie chciała. Najlepsze duże "c" jest. Mógł nam Bóg wszystkim dać idealne cycki, a nie tak niesprawiedliwie.

Mama mi mówi że mi najlepiej jest w takim fasonie - zbliżonym do http://terazslub.pl/komis/show/sukni...jaguar,10.html nawet mi sie podoba - troche gorset bez ramion jak chciałam, a koronka subtelna i ładna.

Niestety przymierzanie sukienek jest koszmarne. W wielu salonach marudzą jak chcę przymierzyc wiecej niz 3 sukienki, Jak chce sie przjsc albo usiasc to dostaja palpitacji, ze wybrudzę....
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:03   #33
elizela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Nie widzę problemu. Ja mam ten sam rozmiar, a jednak w sukience tego nie widać. Proponuję Ci dobrać stanik z pushem (optycznie uniesie i ujędrni biust). Ponadto, do małego biustu dobrze jest, żeby góra była dosyć strojna (odwraca uwagę od małego biustu) - hafty, koraliki, jakiś dominujący element, marszczenie. Co do kroju, u mnie sprawdziła się klasyczna litera A. Co do dekoltu proponuję równą linię lub na kwadrat jeśli z rękawkami (broń boże nie serduszko czy karo !) Pomóc też może suknia odcinana lub nawet kolorowa wstążka pod biustem.

Widziałam mnóstwo takich sukienek i na pewno coś sobie wybierzesz.

Nie mogę wkleić tu zdjęć, ale w kolekcji sukien Agnes (www.suknieagnes.pl) widzę dosyć ciekawe rozwiązania. Modelki prawie w ogóle nie mają biustu a jakoś to nie razi.

Zobacz np. numery : 10219, 10221, 10222, 10238, 10252 z Silver Collection, 10052, 10082, 10083, z Gold Collection. Może coś Cię zainspiruje. W załączniku moja suknia.

Edit 1: zobacz też https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1294566470 W tym przypadku bardzo przydatna była długa biżuteria i lekkie wycięcie w gorsecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (62,5 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez elizela
Czas edycji: 2011-01-11 o 16:11
elizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:54   #34
roxana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Dziewczyny a jaki krój sukienki gdy się ma problem z dużym biustem co możecie mi polecić
roxana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:48   #35
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Myślę, że do mneijszego biustu można wybrać coś z jakims drapowaniem na biuście. Ja zastanawiałam się nad taką sukienką:
http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=9.emblema
W takiej górze nei widać czy biust jest mały czy nie.

Podobnie ma też np sukienka Cosmobella:
http://www.lisaferrera.katowice.pl/p...odel_7473.html

P.S> bardzo ładna sukienka, mimo, że nie szukałam księżniczkowatej, a tą przymierzyłam ot tak - to zrobiła na mnei wrażenie.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 16:58   #36
pannamloda2012
Przyczajenie
 
Avatar pannamloda2012
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Mam szerokie, szczupłe ramiona i mały biust. Chyba 70C jeżeli dobrze policzyłam. W grę wchodzi tylko sukienka bez ramiączek. Jaka będzie najlepsza? Pomóżcie!
pannamloda2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.