Dobra offlinowa apteka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 13:47   #91
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Lublin:
Jak dla mnie świetną apteką jest otwarta niedawno w stokrotce przy ul. Męczenników Majdanka apteka. Ceny są naprawdę dużo niższe niż w innych w których bywałam (porównywalne ceny jak aptek internetowych czyli około 4zł na produkcie mniej niż w innych). Panie są bardzo pomocne i zawsze dostanę próbki nawet się o nie nie upominając. Ostatnio kupując jedynie krem nawilżający iwostin (który tam kosztuje jedyne 20 zł) dostałam próbki fluidu LRP, filtru również tej firmy i jeszcze inne które zużyłam od razu Także serdecznie polecam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:08   #92
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pal, ja kupuje tam te rzeczy, o których wiem, że np. w Rossmannie czy aptece mi znanej mają akurat na dany towar wyższe ceny. A fakt różnie z tym bywa. Czasem w Rossmannie czy Drogerii Natura, mam na myśli szampony, balsamy, żele itd. jest sporo taniej niż w Superpharmie.

Yo
o rany a ty skąd sie tu wziełas ? Dawno cie nie widzialam

A wracajac do tematu to ja z tego Superpharmu wynioslam wrazenia jak najgorsze W rossmanie rzadko bywam wiec nie umiem ocenic na takich zwyklych kosmetykach - raczej na aptecznych. To co zobaczylam to mnie troche zmrozilo
Poza tym chodzi o podejscie do klienta -w "mojej" aptece, jak kobieta nie miala probek Flexiliftu Vichy w saszetkach, to mi dala taki sloiko-tester ichniejszy zebym tylko sobie mogla w domu wyprobowac (co prawda to bylo dla Buni ale liczy sie fakt ).
A w tych molochach to te sprzedawczynie chyba mysla ze ich bede po rekach calowac za jakakolwiek probke. Wrr
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 23:13   #93
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
Yo
o rany a ty skąd sie tu wziełas ? Dawno cie nie widzialam

A wracajac do tematu to ja z tego Superpharmu wynioslam wrazenia jak najgorsze W rossmanie rzadko bywam wiec nie umiem ocenic na takich zwyklych kosmetykach - raczej na aptecznych. To co zobaczylam to mnie troche zmrozilo
Poza tym chodzi o podejscie do klienta -w "mojej" aptece, jak kobieta nie miala probek Flexiliftu Vichy w saszetkach, to mi dala taki sloiko-tester ichniejszy zebym tylko sobie mogla w domu wyprobowac (co prawda to bylo dla Buni ale liczy sie fakt ).
A w tych molochach to te sprzedawczynie chyba mysla ze ich bede po rekach calowac za jakakolwiek probke. Wrr
No ja staram się być aktywną Wizażanką hehehe

Ja mało kiedy kupuję w Superpharmie, bo u nas jest jeden w manufakturze i mi nie po drodze ale będąc kiedyś w stolicy szukałam balsamu brązującego, a że nie wiem, gdzie jakieś te drogerie są, a była akurat Superpharma kupiłam balsam z cenie 25zł, który gdzie indzien bez promocji kosztował by mnie max.19zł. Nie miałam wtedy wyjścia, ale już wiem, że tam nie jest konkurencyjnie No i Omegę chyba kupiłam i tokovit E i tez było drożej niż w "zwykłej" aptece, więc ja tam chodze tylko oglądać zasadniczo
Niestety koło mnie nie ma nigdzie małej, fajnej apteki - w sensie cen i próbek

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 09:34   #94
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Dobra offlinowa apteka

A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy, chciałabym kupić następny, ale jakoś na razie wszędzie, gdzie pytałam, odsyłają mnie do aptek internetowych a zważywszy na cenę żelu, wolałabym jednak aptekę stacjonarną
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:15   #95
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No ja staram się być aktywną Wizażanką hehehe
No popatrz - ja tez tylko wykonanie wychodzi mi jak zwykle
Zaproponowalam stworzenie froum wydluzajacego dobe w ramach cudownych wlasciwosci Wizazu, ale chyba nikt nie podchwycil pomyslu - widocznie to ja jakos malo zorganizowana jestem



Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy, chciałabym kupić następny, ale jakoś na razie wszędzie, gdzie pytałam, odsyłają mnie do aptek internetowych a zważywszy na cenę żelu, wolałabym jednak aptekę stacjonarną

w jakich dzielnicach sie obracasz? bedzie latwiej
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 14:39   #96
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy
mozesz pójść do najbliższej apteki i poprosić o zamówienie dla ciebie tego żelu- powinien być do odbioru najpóźniej następnego dnia.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 08:56   #97
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Dziewczyny, czy przypadkiem jest juz gdzieś wątek o promocjach aptecznych? Nie mogę się doszukać, a może warto byłoby założyc taki? Aktualne promocje w aptekach offlinowych...
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 10:19   #98
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przypadkiem jest juz gdzieś wątek o promocjach aptecznych? Nie mogę się doszukać, a może warto byłoby założyc taki? Aktualne promocje w aptekach offlinowych...
Również myślę że to dobry pomysł Tylko należałoby również wyszczególniać miasta
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:29   #99
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Dobra offlinowa apteka

załączm link może to nie jest o promocjach ale warto czasami go przejrzeć
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=24176&page=24
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 11:07   #100
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Dzieki Anna, link ok, poczywiście znam go. Myslałam raczej o wątku, w którym wpisywałybyśmy aktualne promocje w realowych aptekach - miasto, lokalizacja, no i oczywiscie opis. Czasem mozna kupić coś naprawdę w hiper-okazyjnych cenach albo zestawach, nawet taniej niż w sieci.
Czy myślicie, że jest sens?
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 12:38   #101
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
Dzieki Anna, link ok, poczywiście znam go. Myslałam raczej o wątku, w którym wpisywałybyśmy aktualne promocje w realowych aptekach - miasto, lokalizacja, no i oczywiscie opis. Czasem mozna kupić coś naprawdę w hiper-okazyjnych cenach albo zestawach, nawet taniej niż w sieci.
Czy myślicie, że jest sens?
Ja też bym była zainteresowana takimi realnymi promocjami, a nie tylko wirtualnymi
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 13:37   #102
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Wrocław
polecam Zielony Bluszcz na ul. Oławskiej
ponadto muszę pochwalić Superpharm na tej samej ulicy. Tylko tutaj mają kosmetyki Flos Lek i to w cenach niemal identycznych jak na www producenta
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:42   #103
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez corpse-bride Pokaż wiadomość
witam moze wiedza panie gdzie mozna kupic yasmin we wroclawiu taniej niz na szewskiej (tam za 39zl) ? pozdrawiam
w aptece joannitów za Dworcem Głównym PKP - ulicy nie pamiętam jest na samym rogu, stojąc tyłem do Dworca po lewej. Yasmin kosztuje tam 35zł
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:16   #104
Zuźka200
Przyczajenie
 
Avatar Zuźka200
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4
Dot.: Dobra offlinowa apteka

WROCŁAW

Tak jak tu ktoś wspomniał naprawde dobra jest ta apteka Śródziemnomorska na rogu Ruskiej i Kazimierza Wlk od strony Rynku . Mają bardzo szeroką oferte SVR , Vichy , Nuxe , Biodermy , Galenica , La Roche , Avene , Eris itp. Próbki dostałam za darmo i to wiele . No i to co powiedziała mi znajoma , pracuje tam dermokonsultantka która pracowała w Carrefourze , a ona jest jedną z najlepszych w mieście , bardzo fachowa osoba , rozmowe toczyła ze mną ok 35 minut pokazując wszystko co chciałam ! Również kilka nowych rzeczy się od niej dowiedziałam apropos skóry . Naprawde bardzo porządna apteka . Ceny mają praktycznie te same co w bluszczu i tam też zaglądam często ale jak narazie uwazam , że wieksza wiedza dermokosmetyczna w srodziemnomorskiej . No i ta pani mówiła coś ze mają dostać specjalistyczny sprzet to diagnostyki skóry w przeciągu miesiąca i wszelkie badania będą gratisowe !! Pani ma na imie Iwona i naprawde przekonała mnie do siebie , z tego co mówiła jest 10-18 poza weekendami . Mysle ze czasem warto tam zajrzeć , czasami takie mniej znane apteki chcą przyciągnąć czymś więcej niz cenami .
Zuźka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:42   #105
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Wroclaw:

Apteka Joannitow jest najlepsza!
Jest tez jedna z najtanszych- niedawno dzwonilam do apteki na placu sw. macieja, zapytac o dostepnosc i ceny paru produktow, przykladowo active c kosztuje na macieja 74zl, na joannitow zaplacilam 69. Zestaw effaclar k + zel do mycia twarzy 39zl, drozsze kremy typu eulage, ysthal, ktore kosztuja ponad 100zl w superpharmach i innych duzych aptekach, tam sa po 80-pare zl.

No i najwazniejsza kwestia- obsluga. Ostatnio przy wcale nie tak duzych zakupach, dostalam bez proszenia cala mase probek. Poniewaz o tym nie wiedzialam, poprosilam przy okazji o probke interesujacego mnie filtru- nie bylo, dostalam dwie probki innych. Jestem zachwycona i nie szukam innej apteki. Naprawde polecam.
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:33   #106
Zuźka200
Przyczajenie
 
Avatar Zuźka200
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez fruttina Pokaż wiadomość
Wroclaw:

Apteka Joannitow jest najlepsza!
Jest tez jedna z najtanszych- niedawno dzwonilam do apteki na placu sw. macieja, zapytac o dostepnosc i ceny paru produktow, przykladowo active c kosztuje na macieja 74zl, na joannitow zaplacilam 69. Zestaw effaclar k + zel do mycia twarzy 39zl, drozsze kremy typu eulage, ysthal, ktore kosztuja ponad 100zl w superpharmach i innych duzych aptekach, tam sa po 80-pare zl.

No i najwazniejsza kwestia- obsluga. Ostatnio przy wcale nie tak duzych zakupach, dostalam bez proszenia cala mase probek. Poniewaz o tym nie wiedzialam, poprosilam przy okazji o probke interesujacego mnie filtru- nie bylo, dostalam dwie probki innych. Jestem zachwycona i nie szukam innej apteki. Naprawde polecam.
Byłam dziś znów w tej Śródziemnomorskiej i mają niewiele ale niższe ceny od tych co podałaś także Joanici nie najlepsi a napewno nie najtańsi Ale ważne że jest coraz więcej dobrze zaopatrzonych i tanich aptek !
Zuźka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:23   #107
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dobra offlinowa apteka

znalazlam apteke ,w kotrej ceny wygladaja na dosc niskie ,choc jeszcze internetowo nie skladalam zamowienia ale powoli planuje tymbardziej ze dla mieszkajacych w okolicach Bialegostoku mozliwy jest odbior osobisty a ceny dosc przystepne wiec warto. I kiedy kupuje osobiscie w cefarmie zawsze mozna liczyc na probki ,trzeba tylko poprosic
Cefarm24.pl
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 08:15   #108
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dobra offlinowa apteka

TORUŃ
Pod łabędziem - tanio, super obsługa, ale zapomnijcie o próbkach ...
Obok Bumaru - promocji dużo, ale mega kolejki podobno tanio kosmetyki Vichy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 08:20   #109
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Kielce
Chciałam polecić aptekę na Piotrkowiej, koło antykwariatu( po schodach w górę).
Niektóre kosmetyki (np. Vichy) mają tańsze nawet o 7 zł od pozostałych aptek.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 05:34   #110
Zuźka200
Przyczajenie
 
Avatar Zuźka200
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Apteka o której wspominałam uruchomiła swój sklep internetowy pod adresem

www.apteki.net.pl

Sklep jest w trakcie tworzenia ale to co już jest można zamawiać i od razu wysyłają , także polecam bo mimo że mają niskie ceny to w ich sklepie jest jeszcze taniej niż w aptece na półce , zwłaszcza że można zaznaczyć odbiór w aptece i wtedy odbierze się taniej niż nie przez sklep internetowy - dobre dla wrocławianek !
Zuźka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:31   #111
Zuźka200
Przyczajenie
 
Avatar Zuźka200
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Dziś znów byłam w Śródziemnomorskiej i przeszłam pełną diagnostykę skóry i włosów na nowiutkim sprzęcie do diagnostyki dermatologicznej ! Super sprzęt tam mają i panią Iwonkę . Dostałam wszystkie wyniki na kartce + zalecenia dermatologiczne . I to wszystko tam jest za darmo !! Nawet widziałam jedną Panią dermatolog , która tam kupuje kosmetyki

Naprawdę ich baardzo polecam , rozwijają się fantastycznie . Dodatkowo mają teraz pełną oferte Lieraca , Nuxa i Galenica . Reszta firm też oczywiście jest .

Pozdrowienia dla załogi !
Zuźka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:40   #112
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Zgadzam się z Palomino. Ceny w superfahrm są zawyżone.
Tańsza apteka jest przy przystanku "Kino Femina".
Apteka się nazywa Cosmedica, a jest przy ulicy Jana pawła II 35 w Warszawie.
Przykład filtru LRP
Chciałam obejrzeć filtry w lato - sprawdziłam cenę między Superpharm Arkadia i Cosmedica - różnica 10 zł!
Tymczasem apteka w Wola parku - asortyment na późnej jesieni - słabiutki - niewiele La Roche i Avene, a filtrów to wcale.
Aptekę Cosmedicę poleciła mi koleżanka mojej siostry, której udało się w tej aptece (bez numeru pesel) kupić lek na receptę (miała w starej wersji receptę).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:24   #113
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol?
Nie wiem czy ci sie to jeszcze przyda ale Oeparol jest w niewielkiej drogerii na Woli przy skrzyzowaniu Wolkiej i Płockiej, kawalek dalej przy Młynarskiej jest kolejny sklep ze zdrowa zywnoscia i pewnie tez by mieli kosmetyki Oeparol

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Z
Tymczasem apteka w Wola parku - asortyment na późnej jesieni - słabiutki - niewiele La Roche i Avene, a filtrów to wcale.
o to dziwne, bo niedawno bylam w tej aptece (tam jest chyba jedna tylko?) i filtry byly, moze nie wielki wybor, ale ogladalam Avene i Ivostin, inne mnie nie interesowaly akurat
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:12   #114
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Warszawa
apteka w CH Reduta- kupiłam filtr avene cleanance https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html wszędzie kosztuje 50 zł, ja zapłaciłam 40 ^^ nie wiem jak z innymi produktami.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:59   #115
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
TORUŃ
Pod łabędziem - tanio, super obsługa, ale zapomnijcie o próbkach ...
Obok Bumaru - promocji dużo, ale mega kolejki podobno tanio kosmetyki Vichy
Patrilla, a możesz napisać gdzie dokładnie znajduje sie ta apteka obok Bumaru? bo ja szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tam żadnej apteki, a chętnie bym się wybrała
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:25   #116
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ci sie to jeszcze przyda ale Oeparol jest w niewielkiej drogerii na Woli przy skrzyzowaniu Wolkiej i Płockiej, kawalek dalej przy Młynarskiej jest kolejny sklep ze zdrowa zywnoscia i pewnie tez by mieli kosmetyki Oeparol
A dziękuję, nie zauważyłam wcześniej przyda się przy następnych zakupach, nawet przypadkiem wiem dokładnie, gdzie to jest
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:55   #117
dumnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
humektan gdzie w krakowie???

witam
chcialabym sie dowiedziec w ktorej aptece w krakowie mozna kupic humektan zeby byl w regularnej sprzedazy w ostatecznosci na zamowienie tylko szybko realizowane bo wiekszosc pan w aptece robi duze oczy jak im mowie o tym kremie...
dumnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:28   #118
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: humektan gdzie w krakowie???

Ja swój egzemplarz bez problemu kupiłam w aptece przy Placu Wszystkich Świetych. (apteka niemal na przeciwko przystanku tramwajowego). Pozdrawiam
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:29   #119
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: humektan gdzie w krakowie???

Pierwsza z brzegu apteka znaleziona w google, napewno wirygodna, bo pojawiała się wielokrotnie w wątku o aptekach intenetowych:
http://www.lekidlamnie.pl/e_apteka/i...sklep&szukaj=1
Pozatym www.☠☠☠☠☠☠☠ - zamawiasz to czego potrzebujesz i nastepnego dnia odbierasz w wybranej aptece należacej do sieci aptek dbam o zdrowie. Humektan jest tu w niemal identycznej cenie
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:05   #120
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Kasiajka Pokaż wiadomość
  1. W woj. dolnośląskim
    – Apteka „Bankowa”, ul. Solna 1 w Jeleniej Górze.
Apteka jest dobra, tylko jak chce się kupić leki. Jeśli chodzi o kosmetyki - beznadzieja. ): Niewielki wybór, brak próbek i obsługa wogóle jakaś niedoinformowana. Orientuje się ktoś może w aptekach w Jeleniej Górze? ;>
imposing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 11:23:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.