Blond pasemka na czarnych wlosach... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 18:44   #31
aaaDorotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Mam takie pytanko: Miałam kiedyś piękny blond na włosach, niestety ktoś mnie namówił i zrobiłam sobie ciemne. Po 2 miesiącach żałowałam i chciałam wrócić do blond więc zrobiłam balejaż ale wyszedł nie za ciekawie i po jakimś czasie aby wyruwnać kolor pofarbowałam sobie Lorealem Casting i wyszedł okropny! Był ciemny, szary po prostu obżydliwy! Tak więc poczekałam około półtora miesiąca i pofarbowałam sobie Garnierem jasny blond i.... zero efektu, chyba się nie przyjął. Poszłam do fryzjerki i zapytała się co zrobić(w końcu Sylwester się zbliża!) Ona powiedziała, że jedynie pasemka tu coś zmienią i umówiła mnie na poniedziałek 21.12. problem w tym, że 18.12 farbowałam tym garnierem i boje się, że chyba mi włosy wypadną od tych kombinacji, zwłaszcza,że pasemka to pewnie rozjaśniaczem mi zrobi. Co sądzicie o tym?? Mam iść ?? Proszę o pomoc!
aaaDorotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 12:00   #32
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Cytat:
Napisane przez Sweetdari Pokaż wiadomość
Od dawna zastanawiam sie nad zrobieniem blond pasemek..jednak mam farbowane czarne wlosy...I nie wiem czy kolor wyjdzie...a dokladnie chodzi mi o piaskowy blond...
Idąc do jedej fryzierki powiedziała,że to możliwe,zaś inna nie...
Hmmm...moze któraś z was próbowała osiągnąć taki efekt???wie cos na ten temat..pytam o radę..
jestem fryzjerką więc taki efekt na czarnych włosach możliwe , że wyjdzie. zawsze możesz zrobić próbę każdy włos inaczej reaguje na pigment Ale na pewno trzeba będzie to zrobić rozjaśniaczem i to o wysokim stopniu utleniania i kilka razy przeciągać włosy na folii, ale czy później ze stanu swoich piaskowych pasemek będziesz zadowolona? Z pasemek może tak ale ze stanu włosów na pewno nie.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:02   #33
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Zaczynam się bać. Przeczytałam cały ten temat i nadal nie wiem, czy ryzykować rozjaśnianie.

Kiedyś już rozjaśniałam (dwa razy) swoje czarne włosy. Na górze miałam żółte, niżej marchewkowe, a na dole nadal czarne. Zafarbowałam na czarno.

Teraz mam czarne wł9osy od sierpnia, farbuję średnio co miesiąc. Moje włosy są kruczoczarne i sięgają szyi (przedłużony bob) i bardzo, ale to bardzo chcę mieć pasemka. Nie platynowe, a zwykły blond. Jestem na to zdecydowana, ale nie wiem, czy dam radę zrobić je sama. Jestem raczej spłukana i wolałabym tą opcję. Ale może jednak powinnam pójść do fryzjera.. Jak myślicie?
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:56   #34
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

A ja chciałam blond, długo starałam się do tego doprowadzić.. i w momencie jak moje czarne włoski były już całkiem jasne, to... wróciłam do ciemnego i jednak w takich czuję się o wiele lepiej teraz przynajmniej już blond mnie nie korci tylko żałuje tych wszystkich rozjaśnień..
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:03   #35
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Ja także, rozjaśniłam do brązowej czerwieni takiej, ale jednak wolę ciemny, czarny.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:27   #36
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
dokladnie, jak masz włosy farbowane na czarno to niestety wyjdzie ci kolor rudy
nieprawda!
moje kolezanka malowala wlosy na czarno po 2 tyg poszla do fryzjera na pasemka i wyszly jej blond ale taki zolty, kupila taki fioletowy szampon z joanny i po 2 tyg miala piekne blond pasemka

tylko musi to zrobic fryzjer i oczywscie dluzej trzymac rozjasniacz
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:03   #37
aaania90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Witam zaledwie kilka dni temu zrobiłam sobie pasemka na farbowanych od lat na ciemny brąz włosach (generalnie na końcówkach były czarne i było na nich tyle warstw tej farby ze szok). fryzjerka trzymała rozjaśniacz jakaś godz na moich włosach.
W efekcie końcowym na wiekszej czesci włosów mam ładny słomkowy blond, a końcówki troszke rudawe...ale nie wyglada to bardzo zle.
Moje pytanie brzmi..
Czy mogłabym zrobić sobie powtórkę i ponownie zrobić pasemka blond by dodatkowo rozjaśnic te co mam?
aaania90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.