Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 21:55   #451
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Gdzie w LUBLINIE........????????

Od jakiegos czasu myslalam juz o wizycie w Oazie, a teraz przestane sie juz nad tym zastanawiac jak tylko znajde chwilke czasu i dorwe wiecej kasy to sie tam pojawie z wizyta u kosmetyczki pazurki tez moglabym ozdobic bo nigdy wczesniej sie na to nie skusilam a chyba czas najwyzszy zwlaszcza ze az tak duzo mnie to nie bedzie kosztowalo bo moje wlasne sa mylone z tipsami wiec odpada jakies 100zeta na akryl
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 08:51   #452
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: salon kosmetyczny w trojmiescie

Ja polecam Sopocką Akademię Urody 'Drausal'.
adres stronki: http://www.drausal.republika.pl/
pozdrówka
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:45   #453
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie w LUBLINIE........????????

Ja zdecydowanie odradzam eris jeśli chodzi o dermatologa. Byłam tam dwa lata temu i ma samą myśl cierki mnie przechodzą. Wszystko wydawało się niby fachowe. Kosmetyki przepisała mi bardzo drogie Avene i La Roche Posey (lotin i krem) dodatkowo jeszcze kilka mazideł. Za krem zapłaciłam prawie 80 zł i użylam go kilka razy (strasznie mi sciągał skóre) lotion byl moze 20 zl tanszy, ale też do Poza tym mazidło jakieś kazala klasc na 30 min na twarz. Po tygodniu wyglądałam okropnie. Wiec poszlam do innego dermatologa i tem powiedzial, że specyfik, który nakaladalam na 30 min można trzymać na twarzy max 5 min bo jest strasznie wysuszajacy. Po wizycie u tej nieszczesniej pani dermatolog moja buzia goila sie pół roku Ja zdecydowanie odradzam i sama mijam ten gabinet dużym łukiem.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:50   #454
kuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Bydgoszcz

Niedawno zauważyłam nowy salon kosmetyczny na ul. Kopernika. To nowo otwarty Instytut Konmetyczny ERISA -m nie byłam i nie widziałam, ale myślę, że marce ERIS można zaufać...
Pozdr

Chętnie poznam też opinie tych Wizażanek, króre już go odwiedziły!!
kuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:31   #455
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

drogie bydgoszczanki, czy moglybyscie polecic mi jakis sprawdzony salon kosmetyczny??? chodzi mi zabiegi oczyszczajace i makijaz slubny. ewentualnie jakies dodatkowe porady. od jakiegos czasu mieszkam poza bydgoszcza, ale slub chce wziac w rodzinnym miescie. prosze, pomozcie!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:26   #456
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Na temat oczyszczania nie moge Ci nic powiedziec, bo sama nigdy nie mialam oczyszczanej cery, w kazdym razie moje kolezanki chodza do salonu pani Doleckiej (teraz na Konarskiego, kiedys na Starym Rynku), jest drogo, ale bardzo profesjonalnie. Sama chodze tam na henne brwi, rzes, depilacje brwi i manicure i jestem absolutnie zachwycona atmosfera i profesjonalizmem! Mialam tam rowniez dwa razy robiony makijaz wyjsciowy i tutaj takze nie mam nic do zarzucenia, moge Ci polecic ten salon z czystym sercem. Pelen profesjonalizm, wspaniala atmosfera, cisza i spokoj.
Slaby makijaz zrobila mi Pani z salonu kosmetycznego na ul. Curie-Sklodowskiej 33 (w pawilonach), nigdy juz tam nie pojde.
Z ciekawych historii moge przypomniec taka, ze jak przekluwalam sie w salonie kosmetyczno -pierciengowym na Krolowej Jadwigi, musialam isc przeplukac usta do miejsca zaslonietego parawanikiem, gdzie lezal jakis pan z maseczka i dla nas obojga bylo to krepujace, jesli wiec nie chcesz obcych ludzi, ktorzy laza dokola Ciebie, gdy masz na twarzy jakas zielona papke, to unikaj tego salonu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 13:37   #457
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Cytat:
Napisane przez mimbi
Z ciekawych historii moge przypomniec taka, ze jak przekluwalam sie w salonie kosmetyczno -pierciengowym na Krolowej Jadwigi, musialam isc przeplukac usta do miejsca zaslonietego parawanikiem, gdzie lezal jakis pan z maseczka i dla nas obojga bylo to krepujace, jesli wiec nie chcesz obcych ludzi, ktorzy laza dokola Ciebie, gdy masz na twarzy jakas zielona papke, to unikaj tego salonu.
hehe, dobre!!!

czyli polecasz salon na konarskiego? twierdzisz, ze drogo, tzn. jak mniej wiecej ksztaltuja sie ceny? np. makijazu...

a tak poza tym, to dziekuje za odpowiedz. pozdr!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 18:57   #458
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Ja moge polecic Ci wizazystke, ktora wykonywala mi makijaz slubny. Ma gabinet na Grodzkiej (przy skrzyzowaniu z Mostowa) a nazywa sie Joanna Nawrocka. Z tego co wiem, to nie przepada za robieniem makijazy z katalogow a woli dac sie poniesc swojej wyobrazni. W moim przypadku umowilysmy sie, ze makijaz bedzie delikatny i mniej wiecej kolorki ustalilysmy a reszte wymyslila ona. Zainspirowala sie kwiatem, ktory mialam we wlosach i widac bylo, ze wklada dusze w ten makijaz. Musze powiedziec, ze nigdy tak pieknie nie wygladalam. Jesli zdecydujesz sie na nia to zamow termin kilka miesiecy wczesniej. W dzien mojego slubu pierwsza klientke miala o 7.00 . Polecam ja goraco
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 19:24   #459
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

tornado, a mozesz wkleic zdjecie tego pieknego makijazu slubnego? bede wdzieczna. pozdrawiam i dziekuje.
poprosilabym o to samo mimbi, ale wieczorowy odbiega zdecydowanie od slubnego, hehe.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 19:55   #460
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Papryczko, postaram sie cos wstawic na dniach. Pozdrawiam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:55   #461
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Hej,
oto obiecane fotki. Pozdrawiam

Edytowane przez tornado
Czas edycji: 2005-11-04 o 21:40
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 07:14   #462
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Dobra kosmetyczka - Bydgoszcz!!!

Cytat:
Napisane przez tornado
Hej,
oto obiecane fotki. Pozdrawiam
o, dziekuje. rzeczywsicie ladnie wygladalas. pozdrawiam.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:57   #463
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Re: kosmetyczka we Wrocławiu???? Help

Polecam kosmetyczkę na Kromera 23a/1, na placu kromera. Jest to kobieta w średnim wieku, doświadczona, ciągle się doszkala... W nowych blokach na kromera obok pętli tramwaju tel 3256180 , jest również niedroga
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:24   #464
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Arrow Dobra i sprawdzona kosmetyczka w Bielsku-Białej

Witam!


Czy może ktoś polecić dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę w Bielsku-Białej? Błagam o pomoc - mam strasznie zanieczyszczoną cerę (kwasy już nie pomagają) i potrzebuję gruntownego oczyszczania (ale naprawdę profesjonalnego bo nie chcę narazić się na kolajny wysyp trądziku)!

Pozdrawiam i czekam na poradę,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 01:29   #465
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Dobra i sprawdzona kosmetyczka w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Witam!


Czy może ktoś polecić dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę w Bielsku-Białej? Błagam o pomoc - mam strasznie zanieczyszczoną cerę (kwasy już nie pomagają) i potrzebuję gruntownego oczyszczania (ale naprawdę profesjonalnego bo nie chcę narazić się na kolajny wysyp trądziku)!

Pozdrawiam i czekam na poradę,

Dorota
Witam Bielsko - Biala (ja na Karpackim sie urodzilam i mieszkalam 19 lat ). Podobno niezla kosmetyczka jest w Metamorfozie na Zwirki i Wigury, ale jeszcze popytam kolezanek dokladniej
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 06:36   #466
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: Dobra i sprawdzona kosmetyczka w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez svenja
Witam Bielsko - Biala (ja na Karpackim sie urodzilam i mieszkalam 19 lat ). Podobno niezla kosmetyczka jest w Metamorfozie na Zwirki i Wigury, ale jeszcze popytam kolezanek dokladniej
Witam serdecznie!

Ja też mieszkałam na Karpackim ładnych kilka lat! Dziękuję ci bardzo za informacje - sprawdzę tą Metamorfozę.

Pozdrawiam serdecznie,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:13   #467
elorelei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 52
Kosmetyczka w Jeleniej Górze

Poszukuję dobrej kosmetyczki lub dermatologa wykonującego zabiegi kosmetyczne tj. mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny w Jeleniej Górze lub okolicach. Będę wdzięczna za każdą informację.

Miłego dzionka Wizażanki
elorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 16:55   #468
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: Re: kosmetyczka Gliwice i okolice

wyciagam ten wątek bo potrzbuje wlaśnie kosmetyczki w gliwicach której można zaufać i która zna sie na rzeczy .chodzi mi tez o to zeby dobrze potrafila przeprowadzic zabieg oczysczania i zluszczania kwasami.mam nadzieje ze pomozecie.pozdrawiam
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:57   #469
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: Re: kosmetyczka Gliwice i okolice

licze ze ktos z gliwic sie znajdzie
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 13:50   #470
nika_rina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

hey ...no to ja rownziez bede z zaciekawienie m sledzic ten watek....no i oczywiscie niezmiernie ciekawa jestem co tam z ta "kosmetyka" zza tesco...

ja moge tylko powiedziec ze przez jakis czas chodzilam do salonu "Kamea" i wszytski moge go tylko polecic....szczegolnie jelsi chodzi o zabiegi na buzke...bylam bardzo zadowolona przedwszytskim ze kocham kosmetyki THALGO a wiekszosc zabiegow to walsnie nimi operuje...

co do sprzetu....najnowoczesnie jszym z salonow jest ebz porownania...Instytut kosmetyki (chyba tak to sie nazywa) ...ktory znajduje sie w centrum H&B " w podziemiach" przedwszytski....wreszcie mozna tam poddac sie zabiegowi kawitacji czyli oczyszczania...zabieg kosztuje 40 zl a efekty sa fenomenalne...przynajmnie j na mojej buzi i to bez ciskania...bolu i czerwonej buzi...pozatym mozna tam poddac sie mikrodermabrazjii....ogol nie bardzo fajne zabiegi...z tym ze ....cenny dosc wysokie ( tak mi sie przynajmneij wydaje )

jesli chodzi o salony ktore absolutnie skreslam to :

1) " Image " w hotelu gromada...ehhhh strasznie....

2) w takim budynku na przeciwko hotelu gromada...niestety nie pamietam jak sie nazywa...wiem tylko ze jest tam fryzjer i kosmetyczka....zabieg skonczyl sie wizyta u dermatologa....

3)na prostej tam kolo salonu tatuazu....wydawalo mi sie ze ta pani z litoscia robila ten zabieg z goracych alg...i wogole niezwracakla uwagi na to co robi...pozatym moim zdaniem zabieg bym wykonany niedokladnie

4) tak pod schodkach nad sphinxem.....panie nie przypadly mi do gustu absolutnie
nika_rina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:50   #471
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Jest jeszcze kilka nowoczesnych gabinetów na Pieczewie, ale nic o nich nie słyszałam. Dzwoniłam tylko do kilku i pytałam się o ceny i na jakich kosmetykach pracują.


Ja mieszkam na Pieczewie i uważam,że całkiem niezły jest salon "Afrodyta". Nie polecam natomiast tego koło poczty na ul. Gębika, szczególnie jeśli chodzi o delikatne zabiegi, typu oczyszczanie buzi - kosmetyczka jest młoda i niedoświadczona. Pozdrawiam
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 19:17   #472
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: kosmetyczka Gliwice i okolice

hej Anastasia ja tez jestem z Gliwic i mam ten sam problem- szukam sprawdzonej kosmetyczki ktora potrafi dobrze oczyscic twarz. jesli dowiesz sie czegos to pisz moze razem cos znajdziemy,a jak nie to chyba metoda prob i bledow bedzie trzeba buziakiss 4 all
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:06   #473
Dobra_Wilczyca
Raczkowanie
 
Avatar Dobra_Wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 101
Dot.: Bydgoszcz

Ten salon dr Eris poleciła mi moja dermatolog.. ale niestety z powodu braków finansowych jeszcze nie zdążyłam odwiedzić, ale w krótce powinnam tam dotrzeć. Ze zdaniem pani doktor się liczę, więc powinno być dobrze.
Dobra_Wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:57   #474
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: kosmetyczka Gliwice i okolice

niestety niedoczekalam sie odpowiedzi wiec zapisalam sie na oczyszczanie do salonu kosmetycznego na ul.konstytucji.bylam tam bardzo dawno dawo temu jak pracowaly tam zupelnie inne panie i bylam wtedy zadowolona,ale teraz pracownicy sie tam zmienili (ogolnie caly salon sie zmienil) i niebylam pewna czy warto tam isc.no ale juz sie zapisalam na oczyszcanie wiec jak tylko bede "po" to zdam ci relacje.pozdrawiam
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:14   #475
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Bydgoszcz

Wydaje mi sie, ze Hanna Dolecka ma jednak wiecej tytulow niz Monika Przybylak Pani Dolecka ma salon na Konarskiego, kiedys byl na Starym Rynku.
Nie idzcie do salonu na Krolowej Jadwigi (kosmetyczno - piercingowy). Kiedy bylam przekluwana, wlasnie jakis pan mial oczyszczanie twarzy, a tam tylko jeden zlew, wiec musialam mu troche poprzeszkadzac, a chyba byscie nie chcialy zeby ktos wokol was lazil w trakcie oczyszczania?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 07:21   #476
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: kosmetyczka Gliwice i okolice

jestem dzien po zabiegu oczysczania w tym zakladzie kosmetycznym i jestem zadowolona z wynikow.cena 50 zl - cena obejmu je cale przygotowanie do zabiegu oczyszczania, oczyszczanie,maske sciagajaca, i maske algowa. fajny efekt,tylko ze sam salon moglby byc ladniej zrobiony jezeli chodzi o wystroj ;-), pozatym niema tam takich zabiegow jak:zluszczanie kwasami albo mikrodermabrazja itp. ,a mnie by bardzo interesowaly te zabiegi.pozdrawiam
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 17:38   #477
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyczka i dermatolog w Lublinie

Wybieram się do pani dr. Szlendak na zabieg(nie wiem czy to bedzie peeling chemiczny czy mechaniczny). Jako lekarz jest świetna ale czy bedzie równie dobra jako kosmetyczka? Marionka, piszesz że warto. Mogłabys powiedzieć cos bliżej o swoich wrażeniach? Jakie były rezultaty? Bardzo jestem ciekawa. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Edytowane przez Króliczka
Czas edycji: 2006-08-21 o 14:08
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:42   #478
simbelyne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Question dobra kosmetyczka w Krakowie

dziewczyny, nie jestem z Krakowa ale pilnie potrzebuje jakiejs sprawdzonej kosmetyczki, ktora zna sie na depilacji bikini i oczyszczaniu twarzy. Na pewno macie jakies dobre kontakty. Bede wdzieczna
simbelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:00   #479
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: dobra kosmetyczka w Krakowie

Świetnie oczyszczanie twarzy (czy klasyczne, czy za pomocą peelingu kawitacyjnego) zapewnia Der Med, na ul. św. Tomasza 30/3. Jest to centrum dermatologiczno-kosmetyczne, więc idąc tam zawsze miałam pewność, że nie narobią mi bałaganu na twarzy Co do samej depilacji, nie orientuję się. Tzn. wiem, że mają depilację laserową.

http://www.dermed.pl/

Jeśli byłabyś zainteresowana to mogę na PW wysłać Ci nr telefonu i dane mojej kosmetyczki

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 22:57   #480
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Kosmetyczka w Warszawie

Poszukuje jakiejś sprawdzonej kosmetyczki z Warszawy. Na forum znalazłam tylko jeden adres podawany przez Destiny do Pani Dorotki
Macie coś co możecie polecić?
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.