Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 20:48   #31
ally_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Hej!!!
Widzę, że sezon urlopowy w pełni bo coś tu cichutko. Jednak spróbuję. Ma może ktoś menu z Kawaleryjskiej? Może odezwie się ktoś kto miał wesele w tym roku będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam serdecznie.
ally_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 23:21   #32
luz maria z guadelupy
Przyczajenie
 
Avatar luz maria z guadelupy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 16
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Mam pytanko. Podobno w sali na koskowikiej był generalny remont. Orientujecie się, jak to teraz wygląda?
luz maria z guadelupy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:27   #33
iwoncia1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

polecam sale w Jakuszowie sama miałam tam przyjecie weselne jedzenie swietne wszystko najwyzszej jakości obsługa miła własciciel sali świetny i bezproblemowy polecam tez sale w Bielanach jak ktoś planuje przyjecie od 100 osób w góre naprawde jest pieknie i sa noclegi z tego co wiem jak ktoś planuje przyjecie do 50 osób to Kamieniczka ze staropolskim jadłem maja piekne dekoracje sal w cenie tez polecam sprawdzone duzo osób sobie chwali Oberże osobiście nie byłam ale znajomi chwalili a jak ktoś juz bardzo nie liczy sie z kosztami wesela polecam Lubiatów koło Sławy wraz z wynajmem domków drewnianych pod nocleg dla gosci wesele pełne atrakcji jezioro 20 metrów od sali wraz z plaża osobiscie robiła bym teraz swoje przyjecie tam wiecej informacji można uzyskac na stronie ośrodka wypoczynkowego "MASTER" naprawde piekne przyjecia organizuja możliwe jest także wynajecie żaglówki na zdjęcia w plenerze )))
iwoncia1013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:27   #34
rapaeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez mysiulek Pokaż wiadomość
witam....jestem juz po weselu, a wiec:
- jedzenie jest bardzo dobre (taka jest zarowno moja opinia jak i obecnych gosci) i jest go sporo, wiec zabraknac nie powinno,
- na sali (sala balowa) jest bardzo duzo miejsca do zabawy z czego goscie byli zadowoleni,
- dodatkowo stoic sali nie trzeba bo sama w sobie jest elegancka, chata jesli ktos chce dekoruje je balonami (wliczone w cene)...ja mialam nie miec balonow na scianach, a jak weszlismy na sale to sie zdziwilam, bo balony byly! ale pozniej nie zalowalam bo dzieci mialy czym sie bawic.
Jesli ktos ma juz zarezerwowana tam sale to moge podpowiedziec jakie stosuje sie tam drobne "haczyki" na ktore trzeba sie nastawic, zeby nie dowiedziec sie tak jak my-tydzien przed slubem, ale to nie jest nic az tak bardzo zlego (pisac na priv). Z wesela tam jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek jest jest minus-jedzenie po weselu i poprawinach nagle "znika". Powinno go zostac sporo (wiem ile zostalo po weselu a co zostalo wystawione na stol na poprawiny), a oficjalnie zostalo tyle co kot naplakal (mowa o miesie, krokietch itp.), wiec moja rada-najlepiej spisac po weselu ile zostalo miesa, krokietow itp. oraz ciasta czyli takiego jedzenia co mozna zamrozic! takiego jedzenia co nie mozna zamrozic zostaje mnostwo, tylko co z tego jak trzeba to zjesc juz....to tyle...pozdrawiam wszystkie Panny Młode
Kochana podaj mi proszę adresik mailowy, mam kilka pytań dziękuję i pozdrawiam
Eliza - przyszła panna młoda(11.06.2011)
rapaeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 15:05   #35
gosia 17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cześć dziewczyny, co sądzicie o sali Arkadia (teraz Laguna) w Spalonej?? Jakie jedzenie i sala? Może ktoś miał tam wesele? Napiszcie jakie wrażenia DZIĘKI
gosia 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 14:04   #36
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Wątek podupadł, więc mam nadzieję, że uda mi się go wskrzesić pewnie wypowiadające się w nim Wizażanki są już zamężne, czego serdecznie gratuluję i życzę dużo miłości na dalszej wspólnej drodze życia
Dobrze jest poczytać opinie doświadczonych koleżanek - łatwiej wtedy podjąć decyzję Niestety dolnośląskie PMki gdzieś się ukrywają i trudno znaleźć ich wypowiedzi... Wierzę, że to się zmieni!
Jestem z Lubina i mogę podzielić się informacjami, które dotychczas udało mi się zdobyć, ale zaznaczam, że zajmuję się tym dopiero od kilku dni. Byłam w Domu Weselnym Józefina, w Chacie Karczowiska, dzwoniłam do sali Magnat i do Baronu w Lubinie, do D.W. Noce i Dnie/Pałacyk w Szklarach i do Bądzowa.
Dziewczyny czy myślicie, że rok na załatwienie wszytskiego w naszym rejonie wystarczy?
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:29   #37
jodzia
Przyczajenie
 
Avatar jodzia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

A wie ktoś może coś o weselach w hotelu Sękowski??
jodzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 10:44   #38
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez jodzia Pokaż wiadomość
A wie ktoś może coś o weselach w hotelu Sękowski??
Niestety nic nie wiem i nie znam żadnych opinii, a też o nim myślę, bo na zdjęciach prezentuje się bardzo ciekawie Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto opowie nam co nieco. Jodzia orientowałaś się już w kwestii terminów i cen w Sękowskim?
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 02:31   #39
aleksandrawielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez imprezowicz Pokaż wiadomość
Witam, ja polecam nowootworzoną sale napoleońska w Legnicy ul. Struga, bardzo miła obsługa, wyśmienite jedzenie, byłem na andrzejkach i na sylwestra, moj kolega robil tam wesele na 150 osób i jest bardzo zadowolony.
To chyba pisze wlasciciel sali, albo kierownik bo na wszystkich forach to samo powklejane. (to tak na marginesie), osobiscie bylam na struga bylo 110 osob i bylo ciasno. Na parkiecie bardzo ciasno (dodam , ze prawie wszyscy tanczyli) przy stolach tez masakra, wiec 150 osob to chyba z miejscami na werandzie. Jedzenie malo i niesmaczne. sala ladna. Bylam tez w tym roku na komuni w sunny clubie i poprostu mega masakra. Jedzenie to stare wyschniete kotlety sprzed pieciu imprez, o ilosci i smaku nie wspomne nawet bo to zenada, ze takie cos jeszcze istnieje i ma klientow???. Juz bym wolala w komunistycznej majorce bo przynajmniej jedzenie dobre. czy ktos cos wie na temat magnoli i tanga???
aleksandrawielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:28   #40
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

My zdecydowaliśmy się na największą salę w Zespole Pałacowo-Parkowym w Bądzowie Zebrałam kilka bardzo pochlebnych opinii od znajomych na temat tego miejsca i dzięki temu 07.06.2012 r. będzimy bawić się w pięknym otoczeniu Podejrzewam, że dla osób z Legnicy może to być zbyt odległe miejsce, ale dla nas z Lubina jest akurat.
Teraz szukamy fajnego zespołu, fotografa i kamerzysty - jeśli możeci polecić czyjeś usługi, to będę wdzięczna za info
Aha! Jeszcze jedno - koleżanka swoje wesele w sierpniu przyszłego roku organizuje w Hotelu Kopcza Rezydencja w Legnicy - urokliwe miejsce, może kogoś zainteresuje
Życzę owocnych poszukiwań!
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 16:11   #41
hakse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cześć Dziewczyny
Orientujecie się może czy w okolicach Legnicy są jakiekolwiek sale, które można wynająć bez cateringu?
hakse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 07:15   #42
ketty85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Również chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś robił lub był na weselu w sali Tango na Poznańskiej. Oglądałam ostatnio tę salę - ładna, ale wydaje się, że jest mało miejsca do tańczenia.
ketty85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 17:01   #43
luz maria z guadelupy
Przyczajenie
 
Avatar luz maria z guadelupy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 16
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez hakse Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Orientujecie się może czy w okolicach Legnicy są jakiekolwiek sale, które można wynająć bez cateringu?
Poszukaj jakiś domów kultury itp., np. w Kunicach jest sala gminnego domu kultury, chyba też osiru, nas samym jeziorem.
W Legnicy np. klub nauczyciela, atrium.
Tylko to mi do głowy na razie przychodzi .
Możesz też podzwonić do właścicieli sal i dowiedzieć się o możliwość wynajęcia samej sali.
luz maria z guadelupy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 21:28   #44
neciaku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Mam do oddania wolny termin - 30.06.2012 r. na sali Kawaleryjskiej. Wszystkie szczegółowe informacje chętnie podam mailowo lub telefonicznie (mój numer telefonu 601228960)
neciaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:53   #45
karolinka575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam

Cytat:
Napisane przez jodzia Pokaż wiadomość
A wie ktoś może coś o weselach w hotelu Sękowski??

Sale na zdjęciach faktycznie ładne, w środku także ( w końcu nowy hotel i sale). Ale jak byłam je oglądać strasznie nieprzyjemnie "pachniało" kanalizacją na parkingu, bardzo drażniące to było - a jak się dostanie do środka zapach? Może nie jest tak ciągle, nie wiem, ale szczerze mówiąc to duży minus dla mnie bo nie chciałabym przyjechać po uroczystości na wesele, wyjść z samochodu i poczuć coś takiego. ;/
W przyszłym tygodniu umówiłam się do Arkadii po sąsiedzku zobaczymy czy tam też się zdarzają takie "zapachy"
karolinka575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:48   #46
legniczanka23
Przyczajenie
 
Avatar legniczanka23
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

hej jestem ciekawa czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat hotel pałac krotoszyce ? bardzo urokliwe miejsce ale słyszałam negatywne opinie np. mało jedzenia(ponoć wraca Sie z wesela glodnym) może ktoś był albo robił tam wesele?
legniczanka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:56   #47
haloha007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

witam,
ja również zastanawiam się nad weselem w Krotoszycach. Czy macie jakieś doświadczenia i opinie. Będę wdzięczna. Sam obiekt bardzo mi się podoba, ale dotarły do mnie opinie na temat jedzenia. I za takie przede wszystkim będę wdzięczna,
pozdrawiam
haloha007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:58   #48
legniczanka23
Przyczajenie
 
Avatar legniczanka23
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez haloha007 Pokaż wiadomość
witam,
ja również zastanawiam się nad weselem w Krotoszycach. Czy macie jakieś doświadczenia i opinie. Będę wdzięczna. Sam obiekt bardzo mi się podoba, ale dotarły do mnie opinie na temat jedzenia. I za takie przede wszystkim będę wdzięczna,
pozdrawiam
haloha byłam tam w sprawie sali ceny sa naprawde kosmiczne wesele z poprawinami w najtanszej opcji kosztuje ok 300 zł osoba
a sala nie jest zbyt ciekawa nawet orkiestra ktora mamyi ktora miała juz okazje tam grać nam nie poleca ponieważ jest waska i słaby podobno jest kontakt orkiestry z gośćmi.ale miejsce przepiekne....Ja jednak decyduje sie na Karczowiska

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to podobno dobre bardzo wyszukane i nietypowe.
legniczanka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:47   #49
angelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

w Krotoszycach ogldalismy sale to wydawala sie zbyt dluga i filarow duzo za to ladnie zielono tam. my planujemy w Karczowiskach sliczna sala
angelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 21:11   #50
Ka_Lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Ja z narzeczonym zdecydowaliśmy się na salę w Krotoszycach, bo musimy pomieścić około 130 osób, no i termin, który wybraliśmy okazał się bardzo popularny. Jednak jedną z sal jakie oglądaliśmy była Arkadia w Spalonej koło Kunic. Naprawdę polecam. Ładnie położona (nad jeziorem), właściciele bardzo sympatyczni (podobno prowadzą salę bankietową od roku). O jedzeniu słyszeliśmy same pozytywy (bardzo dobre i dużo). Sala fajna, klimatyczna, można obejrzeć ją na stronce choć polecam na żywo bo zdjęcia nie wszystko oddają.
Ka_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:12   #51
lolek66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam,
a może macie jakieś spostrzeżenia co do sali w warmątowicach sienkiewiczowskich? jak obsługa, jaka gramatura jedzonka?
lolek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:53   #52
angelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

witam
może ktoś był na weselu w hotelu sękowski? mamy tę salę już zarezerwowaną ale dodatkowe opinie się zawsze przydadzą

pozdrawiam
angelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:31   #53
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez angelli Pokaż wiadomość
witam
może ktoś był na weselu w hotelu sękowski? mamy tę salę już zarezerwowaną ale dodatkowe opinie się zawsze przydadzą

pozdrawiam
też mieliśmy tak robić wesele ale cenowo wyszło dość drogo + słyszałam troche opinii o złym jedzeniu - nawet o nieświeżym
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:49   #54
mkk86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam. Moja opinia o Hotelu Sękowskim jest jak najbardziej pozytywna. Pani Menager która zajmuję się przygotowaniami jest naprawdęświetna. Szybko odpisuje na maile, można się dogadać pod wieloma względami, obsługa jest wzorowa, jedzenie też bardzo dobre. Wszystko było przygotowane naprawdę z klasą i wyglądało tak jak sobie zamarzyłam Polecam ten hotel, gdyż wszystko można ustalić według własnych priorytetów i zawsze ktoś coś pomoże i podpowie. WG 10 na 10Pozdrawiam
mkk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:58   #55
mkk86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam. Moja opinia o Hotelu Sękowskim jest jak najbardziej pozytywna. Pani Menager która zajmuję się przygotowaniami jest naprawdęświetna. Szybko odpisuje na maile, można się dogadać pod wieloma względami, obsługa jest wzorowa, jedzenie też bardzo dobre. Wszystko było przygotowane naprawdę z klasą i wyglądało tak jak sobie zamarzyłam Polecam ten hotel, gdyż wszystko można ustalić według własnych priorytetów i zawsze ktoś coś pomoże i podpowie. WG 10 na 10Pozdrawiam
mkk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:30   #56
angelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

witam
wczoraj podpisaliśmy umowę (w Sękowskim) menu mamy już ustalone Pani manager była bardzo pomocna, koszt na osobę wyniósł 176 zł bez poprawin. dodatkowo mamy stół staropolski. Koleżanka była w tym roku u nich na weselu to mówiła że jedzenie dobre.
A dodatkowo okazało się że fotograf i kamerzysta ma wolny termin więc podstawowe rzeczy załatwione
angelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:36   #57
ketty85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Ja miałam w tą sobotę wesele w sali Tango, na Poznańskiej i było naprawdę super. Jedzenie pyszne, wszystkim smakowało, piękny ogród, gdzie można było zaczerpnąć świeżego powietrza, obsługa przemiła, talerzyki były szybko zmieniane. Wesele robiliśmy na 80 osób. Ale jeszcze trochę by weszło bez ścisku Z czystym sumieniem mogę polecić tą salę
ketty85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:02   #58
jodzia
Przyczajenie
 
Avatar jodzia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Ja zdecydowałam się na Hotel Sękowski chociaż informacji na temat wesel tam było tyle co kot napłakał i nie żałuję. Wesele nasze było 18 sierpnia cena zależy od wybranego jedzenia u nas wyniosło 153zl. Weselem zajmowała się pani Basia przemiła osoba zawsze można było się dogadac.. Obsługa widac ze profesjonalnie przygotowana nie z pierwszej łapanki. Jedzenie gościom smakowało. Na zewnatrz posadzili kwiaty , jest tez miejsce dla dzieci do zabawy. Z puszczaniem lampionów tez nie było problemów, a wiem że nie każda sala zgadza się na to.
jodzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:53   #59
whitedevil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Polecam salę bankietowo-weselną w Męcince koło Jawora! Robimy tam wesele w czerwcu 2014 Sala jest śliczna, kontakt z właścicielem super i jest niedrogo. Mają własny catering

Zdjęcia pod tym adresem: http://sala-wodecki.pl/galeria/
whitedevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 20:05   #60
MartynaMichal2209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Nasze wesele odbyło się w Forum Sękowski niecałe 3 tygodnie temu, grzechem byłoby nie skorzystać z noclegów dla gości w Hotelu Sękowski, położonym dosłownie 50 m od Forum. Miejsce to nadaje się idealnie i w pełni odpowiada naszym gustom.
Forum Sękowski jest świetnie urządzony, ze smakiem, w bieli w połączeniu z delikatnym punktowym oświetleniem w różu. Gwarantuje to świetną atmosferę. Bardzo podobały nam się pięknie przystrojone okrągłe stoły z białymi kwiatami i małymi lampionami, które tworzyły wieczorem niepowtarzalny klimat.
Forum Sękowski posiada wiele miejsca poza salą główną - przeszklony, obszerny hol, gdzie można spokojnie porozmawiać i odpocząć od głośnej weselnej muzyki. Sala ma znakomitą akustykę i spory parkiet do tańczenia.

Na szczególne uznanie zasługuje profesjonalne przygotowanie wesela, w dużej mierze wsparcie Pani Manager, która zawsze chętnie służyła radą i pomocą. Szczególne słowa uznania dla właściciela hotelu, Pana Łukasza, który także zaangażował się w organizację.

Jeśli chodzi o sam przebieg wesela, to wszystko wypadło super. Obsługa była czujna, profesjonalna i miła, w ogóle nie musieliśmy się o nic martwić. Jedzenie było nietuzinkowe i niezwykle smaczne. Hitem stał się płonący udziec serwowany przez samego szefa kuchni. Wszystkim, także zagranicznym gościom wszystko smakowało. Samo podanie posiłków i ich apetyczny wygląd zasługują także na słowa uznania.

Serdecznie polecamy to miejsce. Przy takim profesjonalizmie nie można się zawieść Martyna i Michał
MartynaMichal2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 19:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.