Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Perfumy, wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-07-04, 21:39   #1
wiolkaa_91
Raczkowanie

Perfumy na lato - mgiełki zapachowe

Cześć dziewczyny

letnia pogoda już coraz częściej pytanie więc o perfumy na lato.

Co stosujecie?

Ja próbuję znaleźć swoją ulubioną, ale jest ciężko. Mają super owocowe zapachy, ale nie mogę trafić z dobrą konsystencją.
Przetestowałam już trzy różne firmy, ale żadna mi nie odpowiada w 100%. Polecacie coś?

Ja testowałam mgiełki:
- sheer love z Victoria Secret - to chyba moja ulubiony zapach, najbliżej jej do perfum, ale od mgiełki oczekuję, żeby chociaż trochę nawilżała, a tutaj nie było nic takiego
- mgiełka Organiue o zapachu mango - super zapach, naturalane składniki w postaci masła shea, ale to mi własnie w niej nie do końca odpowiada bo jest dość tłusta i trzeba bardzo uważać, aby nie narobić plam na ubraniu
- mgiełka z Avonu - konsystencja była ok, miałam kwiatowy zapach, który dla mnie był za bardzo chemiczny.
Najbardziej podobała mi się chyba ta z Victorii, ale te ceny... ;p

Jakie są Wasze doświadczenia? Co polecacie?
wiolkaa_91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 10:41   #2
Agnieszka_Wro
Przyczajenie

Dot.: Perfumy na lato - mgiełki zapachowe

Cytat:
Napisane przez wiolkaa_91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

letnia pogoda już coraz częściej pytanie więc o perfumy na lato.

Co stosujecie?

Ja próbuję znaleźć swoją ulubioną, ale jest ciężko. Mają super owocowe zapachy, ale nie mogę trafić z dobrą konsystencją.
Przetestowałam już trzy różne firmy, ale żadna mi nie odpowiada w 100%. Polecacie coś?

Ja testowałam mgiełki:
- sheer love z Victoria Secret - to chyba moja ulubiony zapach, najbliżej jej do perfum, ale od mgiełki oczekuję, żeby chociaż trochę nawilżała, a tutaj nie było nic takiego
- mgiełka Organiue o zapachu mango - super zapach, naturalane składniki w postaci masła shea, ale to mi własnie w niej nie do końca odpowiada bo jest dość tłusta i trzeba bardzo uważać, aby nie narobić plam na ubraniu
- mgiełka z Avonu - konsystencja była ok, miałam kwiatowy zapach, który dla mnie był za bardzo chemiczny.
Najbardziej podobała mi się chyba ta z Victorii, ale te ceny... ;p

Jakie są Wasze doświadczenia? Co polecacie?

Ja jestem wielką fanką mgiełek z Bath and Body Works. Mają zapachy zarówno letnie, jak i bardziej ciężke. Szczerze polecam te owocowe!
Szkoda, że ich sklep tylko w Warszawie.
Niestety nawilżających właściwości nie zanotowałam, ale pachnie bosko!
Agnieszka_Wro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 10:58   #3
wiolkaa_91
Raczkowanie

Hmmm, sklep Bath and Body mnie właśnie odstrasza zapachem. Kicham prawie za każdym razem jak przechodzę obok w Galerii Mokotów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-07-06, 07:38   #4
liv87
Guerlain Lover

Nienawidzę mgiełek, bo pachną krótko. Używam perfum normalnie, zazwyczaj zanim idę się opalać zjem śniadanie, więc psikam się przed śniadaniem, a potem już nie poprawiam i nigdy nie dostałam uczulenia z tego powodu.

liv87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 10:29   #5
wiolkaa_91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Nienawidzę mgiełek, bo pachną krótko. Używam perfum normalnie, zazwyczaj zanim idę się opalać zjem śniadanie, więc psikam się przed śniadaniem, a potem już nie poprawiam i nigdy nie dostałam uczulenia z tego powodu.
Ja mam właśnie niestety tak, że perfumy potrafią mnie podraznic jak sie wystawie na słońce po spsikaniu.
Poza tym na wakacjach gdzie opalanie przerywam np kąpielą w basenie mgielki spisują sie lepiej. Głównie przez to, że sa tańsze. Szkoda by mi było używać perfum kilka razy dziennie: )
I tak jak juz pisałam ja je cenię również za właściwości nawilżające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-07-14, 21:44   #6
sophisticated_90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To polecam Ci spróbować mgiełkę której teraz używam, czyli XXX. Ja mam zapach grecki, ale są tez dostępne inne wariant. Pachnie tak mocno (domyślam się, że jest to kwestia zawartego w niej oleju, dzięki któremu kompozycja zapachowa się utrzymuje), że dla niektórych może to być wręcz zbyt intensywny zapach. Dosłownie kilka osób powiedziało mi, że mam ciekawy perfum, albo, że ładnie pachnę a to tylko mgiełka!
Po spryskaniu można ją spokojnie rozprowadzić na skórze i pozostawia lekki film który pięknie nawilża skórę

Ps. Czy możecie polecić coś z drobinkami? Taką mgiełkę która podkresli opaleniznę ?

Edytowane przez neyra
Czas edycji: 2017-07-16 o 11:32 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 22:12   #7
agata_1501
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sophisticated_90 Pokaż wiadomość
To polecam Ci spróbować mgiełkę której teraz używam, czyli XXX. Ja mam zapach grecki, ale są tez dostępne inne wariant. Pachnie tak mocno (domyślam się, że jest to kwestia zawartego w niej oleju, dzięki któremu kompozycja zapachowa się utrzymuje), że dla niektórych może to być wręcz zbyt intensywny zapach. Dosłownie kilka osób powiedziało mi, że mam ciekawy perfum, albo, że ładnie pachnę a to tylko mgiełka!
Po spryskaniu można ją spokojnie rozprowadzić na skórze i pozostawia lekki film który pięknie nawilża skórę

Ps. Czy możecie polecić coś z drobinkami? Taką mgiełkę która podkresli opaleniznę ?
Ja właśnie coś się nie mogę przekonać do mgiełek, kiedyś stosowałam te z Avonu, ale ich zapachy zaczęły mnie drażnić i się zniechęciłam. Ale lubiłam bardzo stosować a codziennie jak idę do pracy to przechodzę koło sklepu XXX i one tak pięknie zerkają z wystawy także jak ktoś poleca to może się skuszę i przekonam do nich na nowo

Edytowane przez neyra
Czas edycji: 2017-07-16 o 11:32 Powód: reklama
agata_1501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 16:05   #8
sophisticated_90
BAN stały

Spróbuj koniecznie! Według mnie są bez porównania. Te z Avonu są jakby na wodzie, chemiczne, ulotne. Dobre np. dla nastolatek Natomiast te z xxx trochę jak balsam w sprayu Ja nawet jak jestem w domu, a nie chcę używać perfum, to spryskuję sobie dekolt: nawilżenie + zapach Jak przetestujesz koniecznie napisz, czy Ci odpowiada i jaki zapach miałaś. Bo mój grecki sam w sobie jest mocny, więc może dlatego tak intensywnie pachnie i się utrzymuje na skórze jestem też ciekawa tych z Victoria's Secret. Skąd je zamawiacie? Czy może są dostępne w drogerjach stacjonarnych?

Edytowane przez neyra
Czas edycji: 2017-07-16 o 11:34 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 21:52   #9
anekania
Zakorzenienie

A może wody z Biotherm? Nie są trwałe niestety ale mocno letnie, świeże, letnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Only the strong survive
anekania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 22:10   #10
agata_1501
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
A może wody z Biotherm? Nie są trwałe niestety ale mocno letnie, świeże, letnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w sumie niekoniecznie muszę mieć trwały zapach, bardziej chodzi mi ogólnie o odświeżenie, także chętnie zobaczę te z Biotherm też
agata_1501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 18:10   #11
liv87
Guerlain Lover

Na mnie Biotherm i Victoria's Secret słabe.. po pół godzinie nic nie czuć

liv87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości