Dziwne bóle po orgazmie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 21:47   #1
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148

Dziwne bóle po orgazmie :(


Witajcie Wizażanki

Doświadczam dziwnego problemu, który zaczął się u mnie w 5-tym miesiącu ciąży i trwa nadal, jestem 6 miesięcy po porodzie.

Otóż gdy osiągnę orgazm czuję bóle, jakby napięciowe, mrowiące, piekące w kolanach, okolicach pachwin i górnej części ud. Dotyczy to tylko orgazmu łechtaczkowego, także tego sennego. Po orgazmie pochwowym tego nie doświadczam.

Wybieram się do ginekologa a później może do osteopaty ginekologicznego ale chciałabym się najpierw zapytać czy któraś z was miała może coś podobnego i co to było? Bardzo mnie to martwi i utrudnia swobodę życia seksualnego

Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:41   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwne bóle po orgazmie :(

Cytat:
Napisane przez AngelOfDestiny Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki

Doświadczam dziwnego problemu, który zaczął się u mnie w 5-tym miesiącu ciąży i trwa nadal, jestem 6 miesięcy po porodzie.

Otóż gdy osiągnę orgazm czuję bóle, jakby napięciowe, mrowiące, piekące w kolanach, okolicach pachwin i górnej części ud. Dotyczy to tylko orgazmu łechtaczkowego, także tego sennego. Po orgazmie pochwowym tego nie doświadczam.

Wybieram się do ginekologa a później może do osteopaty ginekologicznego ale chciałabym się najpierw zapytać czy któraś z was miała może coś podobnego i co to było? Bardzo mnie to martwi i utrudnia swobodę życia seksualnego

Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
Na twoim miejscu skonsultowałabym to też z fizjoterapeutą od spraw kobiecych.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 09:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.