Problem z tamponami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-14, 12:03   #1
Karciaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1

Problem z tamponami


Hej babeczki! Mam mały problem z tamponami i nie chodzi o aplikacje ich (chociaż może...). Kiedyś zmarnowałam całe opakowanie, a nawet i dwa chyba, tamponów. Może jednego udało mi się dobrze zaaplikowac,reszty nie udało mi się odpowiednio zaaplikowac. Dziś rano włożyłam jednego i jak zwykle zrobiłam to zle (ja mam chyba za krótkie palce), bo po jakimś czasie zaczęłam go odczuwać. No ale do tego dochodzi jeszcze coś - za każdym razem gdy tampon jest w środku, ja zaczynam się źle czuć, kręci mi się w głowie i zaczyna boleć mnie podbrzusze. I nie jest to kilka godzin później, tylko kilka minut. Nie wiem czy jest to na tle psychicznym, bo dla mnie to jest niecodzienne nosić tampony, zawsze używałam tylko podpasek, a teraz gdy mam bardziej obfity okres i wiem, że niezbyt często będę mogła korzystać z wc to wolałam spróbować z tamponami. Jednak to, że mam te zawroty głowy, bóle i niezbyt przyjemne samopoczucie to jakoś odechciewa mi się kupować kolejne opakowanie. Czy któraś z was tak też miała? 😓
Karciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 17:44   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Problem z tamponami

Cytat:
Napisane przez Karciaxx Pokaż wiadomość
Hej babeczki! Mam mały problem z tamponami i nie chodzi o aplikacje ich (chociaż może...). Kiedyś zmarnowałam całe opakowanie, a nawet i dwa chyba, tamponów. Może jednego udało mi się dobrze zaaplikowac,reszty nie udało mi się odpowiednio zaaplikowac. Dziś rano włożyłam jednego i jak zwykle zrobiłam to zle (ja mam chyba za krótkie palce), bo po jakimś czasie zaczęłam go odczuwać. No ale do tego dochodzi jeszcze coś - za każdym razem gdy tampon jest w środku, ja zaczynam się źle czuć, kręci mi się w głowie i zaczyna boleć mnie podbrzusze. I nie jest to kilka godzin później, tylko kilka minut. Nie wiem czy jest to na tle psychicznym, bo dla mnie to jest niecodzienne nosić tampony, zawsze używałam tylko podpasek, a teraz gdy mam bardziej obfity okres i wiem, że niezbyt często będę mogła korzystać z wc to wolałam spróbować z tamponami. Jednak to, że mam te zawroty głowy, bóle i niezbyt przyjemne samopoczucie to jakoś odechciewa mi się kupować kolejne opakowanie. Czy któraś z was tak też miała?
Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy to na tle psychicznym czy faktycznie tampony nie są dla Ciebie.

Wątpię, że masz za krótkie palce. Jakich tamponow używasz? Próbowałaś z mini?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 15:43   #3
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Problem z tamponami

Ja mam chyba podobnie. Kilkanaście podejść do tamponów. Próby z różnymi wielkościami i firmami i nie udaje mi się. Tak samo, źle się czuje, jak już uda mi się włożyć tampon. Ale u mnie stawiam, że to na tle psychicznym, nienawidzę czegoś w ciele. Mam później tej problem z wyjeciem, więc chyba też boję się, że utknie Tak samo męka są dla mnie zatyczki do uszu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-16 15:43:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.