Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-03, 14:20   #1
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360

Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII


Chcesz zapytać o prawdopodobieństwo ciąży to napisz tutaj.
Nie zakładaj nowych wątków!

Link do poprzedniej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=823990
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 13:22   #2
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć, wiem, że od pettingu nie można zajść w ciążę ale jednak... spóźnia mi się miesiączka już 4 dzień. Piersi bolą już jakoś 10 dni, a brzuch od kilku również pobolewa. Czasami przy podcieraniu zauważę różowy śluz... Podczas pettingu nic nie miało prawa się dostać do środka... Co może być przyczyną tego spóźnienia, bólu i śluzu? :/
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 13:33   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Cześć, wiem, że od pettingu nie można zajść w ciążę ale jednak... spóźnia mi się miesiączka już 4 dzień. Piersi bolą już jakoś 10 dni, a brzuch od kilku również pobolewa. Czasami przy podcieraniu zauważę różowy śluz... Podczas pettingu nic nie miało prawa się dostać do środka... Co może być przyczyną tego spóźnienia, bólu i śluzu? :/
Czemu dalej bawisz sie w petting skoro do niego nie dojrzalas?

Jak sie okres spozni dwa tygodnie to idz do lekarza. Koniec tematu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 19:47   #4
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Cześć, wiem, że od pettingu nie można zajść w ciążę ale jednak... spóźnia mi się miesiączka już 4 dzień. Piersi bolą już jakoś 10 dni, a brzuch od kilku również pobolewa. Czasami przy podcieraniu zauważę różowy śluz... Podczas pettingu nic nie miało prawa się dostać do środka... Co może być przyczyną tego spóźnienia, bólu i śluzu? :/
Znowu Ty? Przestań dawać wkładać sobie paluchy i jęzor jak nie znasz podstaw biologii. No błagam, ile można.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:21   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Znowu Ty? Przestań dawać wkładać sobie paluchy i jęzor jak nie znasz podstaw biologii. No błagam, ile można.
Juz dostala zasluzonego bana ^^

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:26   #6
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Juz dostala zasluzonego bana ^^

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
A to nie widziałam z tapatalka. Bardzo dobrze -.-
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:56   #7
blantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Ciąża czy wahania hormonalne?

Witam,
wizyta u ginekologa dopiero za 1,5 tygodnia, dlatego piszę na forum.
Mam problem, otóż 23 listopada skończyłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. W czwarty dzień po ich odstawieniu dostałam krwawienia, następnie 1 stycznia pojawiła się miesiączka. Dziś mamy 8 lutego a miesiączki brak. Z mężem uprawialiśmy seks bez dodatkowego zabezpieczenia w tym czasie, dochodziło do wytrysków w pochwie. Od dwóch dni odczuwam drażniący ból sutków, uczucie napięcia w dole brzucha jak przed miesiączką mam już od około tygodnia. Codziennie zabezpieczam się podpaską lub wkładką, jednak nadal krwawienia nie widać. Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy i czy jest możliwe, że na wskutek wahań hormonalnych miesiączka przyjdzie z dużym opóźnieniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
blantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 08:37   #8
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Ciąża czy wahania hormonalne?

Cytat:
Napisane przez blantka Pokaż wiadomość
Witam,
wizyta u ginekologa dopiero za 1,5 tygodnia, dlatego piszę na forum.
Mam problem, otóż 23 listopada skończyłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. W czwarty dzień po ich odstawieniu dostałam krwawienia, następnie 1 stycznia pojawiła się miesiączka. Dziś mamy 8 lutego a miesiączki brak. Z mężem uprawialiśmy seks bez dodatkowego zabezpieczenia w tym czasie, dochodziło do wytrysków w pochwie. Od dwóch dni odczuwam drażniący ból sutków, uczucie napięcia w dole brzucha jak przed miesiączką mam już od około tygodnia. Codziennie zabezpieczam się podpaską lub wkładką, jednak nadal krwawienia nie widać. Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy i czy jest możliwe, że na wskutek wahań hormonalnych miesiączka przyjdzie z dużym opóźnieniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
Jak długo przyjmowałaś tabletki? To bardzo, bardzo prawdopodobne, że okres się opóźni, nastąpiła ogromna zmiana dla organizmu. Wahania są więc równie prawdopodobne jak ciąża

Test będzie najbardziej wiarygodny 14 dni od ostatniego stosunku.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 08:59   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża czy wahania hormonalne?

Cytat:
Napisane przez blantka Pokaż wiadomość
Witam,
wizyta u ginekologa dopiero za 1,5 tygodnia, dlatego piszę na forum.
Mam problem, otóż 23 listopada skończyłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. W czwarty dzień po ich odstawieniu dostałam krwawienia, następnie 1 stycznia pojawiła się miesiączka. Dziś mamy 8 lutego a miesiączki brak. Z mężem uprawialiśmy seks bez dodatkowego zabezpieczenia w tym czasie, dochodziło do wytrysków w pochwie. Od dwóch dni odczuwam drażniący ból sutków, uczucie napięcia w dole brzucha jak przed miesiączką mam już od około tygodnia. Codziennie zabezpieczam się podpaską lub wkładką, jednak nadal krwawienia nie widać. Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy i czy jest możliwe, że na wskutek wahań hormonalnych miesiączka przyjdzie z dużym opóźnieniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
50% szans ze ciaza, 50% szans, ze okres sie spoznia bo hormony. Zrob test 14 dni po stosunku lub test z krwi 10 dni po stosunku.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:02   #10
blantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ciąża czy wahania hormonalne?

Tabletki brałam dokładnie 4 lata i 8 miesięcy bez przerw. Właśnie już w zeszłym miesiącu miałam cykl, który trwał 36 dni, teraz już 40 dzień i dalej nic ;/ ale bóle w podbrzuszu są takie, że mam nadzieję, że lada dzień miesiączka przyjdzie.
blantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 16:08   #11
sarkastyczna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej. Od razu powiem ze nie jestem nastolatka nie planuje dziecka ale nie mialbym nic przeciwko gdyby sie pojawilo. W 21 dniu cyklu 30 stycznia kochalam sie z chlopakiem dwa razy bez zabezpieczenia, ale byly to stosunki bez wytrysku. Okres mam średnio co 28 dni. Dzisiaj jest 31 Dzień cyklu i nie mam okresu. Delikatnie pobolewa mnie brzuch ale nieznacznie. Wczoraj bylam pewna ze dostane okres bo bylam bardzo poddeberowana i zla ale dzisiaj jakby ręką odjal. Szanse są chyba nikłe zważywszy na to że stosunki byly niepelne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sarkastyczna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 19:00   #12
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blantka Pokaż wiadomość
Tabletki brałam dokładnie 4 lata i 8 miesięcy bez przerw. Właśnie już w zeszłym miesiącu miałam cykl, który trwał 36 dni, teraz już 40 dzień i dalej nic ;/ ale bóle w podbrzuszu są takie, że mam nadzieję, że lada dzień miesiączka przyjdzie.
To bardzo długo, poziom hormonów będzie szalał jeszcze długo, nie spodziewaj się jakiejkolwiek regularności. Sama się tego boję po odstawieniu tabsów
Cytat:
Napisane przez sarkastyczna29 Pokaż wiadomość
Hej. Od razu powiem ze nie jestem nastolatka nie planuje dziecka ale nie mialbym nic przeciwko gdyby sie pojawilo. W 21 dniu cyklu 30 stycznia kochalam sie z chlopakiem dwa razy bez zabezpieczenia, ale byly to stosunki bez wytrysku. Okres mam średnio co 28 dni. Dzisiaj jest 31 Dzień cyklu i nie mam okresu. Delikatnie pobolewa mnie brzuch ale nieznacznie. Wczoraj bylam pewna ze dostane okres bo bylam bardzo poddeberowana i zla ale dzisiaj jakby ręką odjal. Szanse są chyba nikłe zważywszy na to że stosunki byly niepelne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle to prawie żadne spóźnienie, a szanse na ciążę z niepełnego stosunku są nieduże, ale oczywiście są zrób test, będziesz mieć pewność
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:42   #13
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
To bardzo długo, poziom hormonów będzie szalał jeszcze długo, nie spodziewaj się jakiejkolwiek regularności. Sama się tego boję po odstawieniu tabsów
Koleżanka odstawiła tabsy po kilku latach (6-7) i od razu miała równe cykle. Ja w kwietniu odstawiłam po 4 miesiącach i do tej pory mam problemy. Nie ma reguły.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:44   #14
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Koleżanka odstawiła tabsy po kilku latach (6-7) i od razu miała równe cykle. Ja w kwietniu odstawiłam po 4 miesiącach i do tej pory mam problemy. Nie ma reguły.
Nie mówię, że to reguła. Ale spodziewać się regularności po odstawieniu tabsów, to jak spodziewać się wiosny w połowie marca - może będzie, a może nie
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:16   #15
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jak to jest z tym zapłodnieniem? Tutaj na wizażu wyśmiewacie i zgłaszacie osoby które pytają o ciążę z palca. Na większości stron internetowych specjaliści wypowiadają się, że wystarczy preejakulatu w okolicy pochwy umieścić i ryzyko ciąży istnieje. Dlaczego tak uparcie głosicie, że to niemożliwe?
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:23   #16
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pinkplanet Pokaż wiadomość
Jak to jest z tym zapłodnieniem? Tutaj na wizażu wyśmiewacie i zgłaszacie osoby które pytają o ciążę z palca. Na większości stron internetowych specjaliści wypowiadają się, że wystarczy preejakulatu w okolicy pochwy umieścić i ryzyko ciąży istnieje. Dlaczego tak uparcie głosicie, że to niemożliwe?
Zglosilam twoj post

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:50   #17
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No właśnie typowe zachowanie. Najlepiej zgłosić. Na pontonie który tak bardzo polecacie również znajdują się takie informacje. Może lepiej nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Skoro jesteście takie pewne swoich racji to dlaczego się nie wypowiecie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 17:10   #18
sally_3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny proszę Was o poradę!

Mam cykle 27-28 dniowe. Kochałam sie z Tz w ostatnim dniu miesiączki czyli okolo 5-6 dnia cyklu. Skończył we mnie. Czy jest możliwość ciąży?? Nie ukrywam ze narazie nie planujemy dziecka 😞

.
sally_3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 18:59   #19
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sally_3112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o poradę!

Mam cykle 27-28 dniowe. Kochałam sie z Tz w ostatnim dniu miesiączki czyli okolo 5-6 dnia cyklu. Skończył we mnie. Czy jest możliwość ciąży?? Nie ukrywam ze narazie nie planujemy dziecka 😞

.
Tak.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 20:33   #20
ewe11na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Lightbulb Infekcja, czy jednak obawiać się ciąży?

Witam ,otóż kochałam się(z zabezpieczeniem )z moim partnerem 07.01 po 5 dniach dostałam miesiączki (trwała 13.01-16.01), a potem przez 2 dni męczyły mnie zaparcia (podejrzewam jelitówkę),po czym jeszcze parę dni czułam się gorzej,ale to raczej nic dziwnego. Mimo to po 2 tyg od stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny. Kolejny test zrobiłam 29.01 i też wyszedł negatywny.
Kolejny stosunek odbyłam także w zabezpieczeniu 26.01. Przed spodziewaną miesiączką (08.02) odczuwałam mocniejsze bóle niż zawsze przed okresem i chęć na słodycze. Zrobiłam test (12.02.)- negatywny. Przed okresem 1-2 dni pojawił się biały jak mleko, gęsty śluz, a wokół przezroczysty śluz o nie przyjemnym zapachu to działo się także w dni, w którym powinien pojawić się okres jak i jeszcze 2 dni po nim (już nie było czuć nieprzyjemnej woni). Dziś (35 dzień cyklu) natomiast pojawiły się brązowe plamy takie jakby ktoś wysmarował czekoladą, bezwonne. Mam nieregularne miesiączki.
Trenuję ciężko 6 razy w tygodniu i biorę tabletki przeciw zapalne i bólowe( po kontuzji ) i mogło to wpłynąć na opóźnienie okresu? Także stres przez kłótnie ? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? A może to po prostu infekcja?
ewe11na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 21:32   #21
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Infekcja, czy jednak obawiać się ciąży?

Cytat:
Napisane przez sally_3112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o poradę!

Mam cykle 27-28 dniowe. Kochałam sie z Tz w ostatnim dniu miesiączki czyli okolo 5-6 dnia cyklu. Skończył we mnie. Czy jest możliwość ciąży?? Nie ukrywam ze narazie nie planujemy dziecka 😞

.
Jest możliwość ciąży.

Cytat:
Napisane przez ewe11na Pokaż wiadomość
Witam ,otóż kochałam się(z zabezpieczeniem )z moim partnerem 07.01 po 5 dniach dostałam miesiączki (trwała 13.01-16.01), a potem przez 2 dni męczyły mnie zaparcia (podejrzewam jelitówkę),po czym jeszcze parę dni czułam się gorzej,ale to raczej nic dziwnego. Mimo to po 2 tyg od stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny. Kolejny test zrobiłam 29.01 i też wyszedł negatywny.
Kolejny stosunek odbyłam także w zabezpieczeniu 26.01. Przed spodziewaną miesiączką (08.02) odczuwałam mocniejsze bóle niż zawsze przed okresem i chęć na słodycze. Zrobiłam test (12.02.)- negatywny. Przed okresem 1-2 dni pojawił się biały jak mleko, gęsty śluz, a wokół przezroczysty śluz o nie przyjemnym zapachu to działo się także w dni, w którym powinien pojawić się okres jak i jeszcze 2 dni po nim (już nie było czuć nieprzyjemnej woni). Dziś (35 dzień cyklu) natomiast pojawiły się brązowe plamy takie jakby ktoś wysmarował czekoladą, bezwonne. Mam nieregularne miesiączki.
Trenuję ciężko 6 razy w tygodniu i biorę tabletki przeciw zapalne i bólowe( po kontuzji ) i mogło to wpłynąć na opóźnienie okresu? Także stres przez kłótnie ? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? A może to po prostu infekcja?
Uprawiałaś seks z zabezpieczeniem więc skąd ciąża?
Obstawiam infekcję lub treningi właśnie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 17:04   #22
blantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ciąża czy wahania hormonalne?

Zrobiłam dzisiaj test, wyszły dwie kreski jednak jeszcze potwierdzi się wszystko na wizycie u ginekologa
blantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 10:37   #23
ula10219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Ciemne otoczki wokół sutków

Witam.
Kochałam się z mężęm bez zabezpieczenia . Ostatnio zauważyłam że mam bardzo ciemną otoczkę wokół sutków oraz po naciśnięciu wypływa z piersi przezroczysty płyn, są również nabrzmiałe i bardziej pełne. Mam nieregularny okres. Robiłam nawet test ciążowy i wyszedł negatywy. Czy to ciąża czy wahania hormonalne?
ula10219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 11:19   #24
kornelia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej moja sytuacja wygląda tak:

kochałam się z chłopakiem 7 stycznia [ zabezpieczaliśmy się prezerwatywą + wytrysk poza mną], sprawdzałam prezerwatywę - nie była uszkodzona. On doszedł raz i potem zakończyliśmy stosunek. Wszystko trwało nie więcej jak 10 min. Okres dostałam 11 stycznia [normalny, obfity, bolesny]. Więc byłam spokojna, bo skoro okres się pojawił po stosunku to nie ma szans na zapłodnienie. poprzedni okres miałam 8 grudnia, więc seks był potencjalnie w dni niepłodne. Teraz oczekuję okresu w lutym i jeszcze się nie doczekałam. Za to od paru dni boli mnie brzuch :/ nie tyle podbrzusze co sam brzuch i czuje czasami takie dziwne kłucie w okolicach pępka, czasami czuje jakbym miała wielki balon w brzuchu. Zamiast okresu mam ciągłe uczucie wilgotności, ale okresu brak. Czy mogą być to objawy ciaży? Okresy miałam dość regularne ale srednio cykle trwają około 30-35 dni. Teraz już 40 dzień i brak okresu dalej :/ dodam że piersi mnie nie bolą, nie powiększyły się, za to ciągle mi się odbija ale nie mam nudności. Trochę się obawiam :/

Edytowane przez kornelia222
Czas edycji: 2017-02-20 o 11:39
kornelia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 11:55   #25
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
Hej moja sytuacja wygląda tak:

kochałam się z chłopakiem 7 stycznia [ zabezpieczaliśmy się prezerwatywą + wytrysk poza mną], sprawdzałam prezerwatywę - nie była uszkodzona. On doszedł raz i potem zakończyliśmy stosunek. Wszystko trwało nie więcej jak 10 min. Okres dostałam 11 stycznia [normalny, obfity, bolesny]. Więc byłam spokojna, bo skoro okres się pojawił po stosunku to nie ma szans na zapłodnienie. poprzedni okres miałam 8 grudnia, więc seks był potencjalnie w dni niepłodne. Teraz oczekuję okresu w lutym i jeszcze się nie doczekałam. Za to od paru dni boli mnie brzuch :/ nie tyle podbrzusze co sam brzuch i czuje czasami takie dziwne kłucie w okolicach pępka, czasami czuje jakbym miała wielki balon w brzuchu. Zamiast okresu mam ciągłe uczucie wilgotności, ale okresu brak. Czy mogą być to objawy ciaży? Okresy miałam dość regularne ale srednio cykle trwają około 30-35 dni. Teraz już 40 dzień i brak okresu dalej :/ dodam że piersi mnie nie bolą, nie powiększyły się, za to ciągle mi się odbija ale nie mam nudności. Trochę się obawiam :/
Nie jesteś w ciąży. Jeżeli w ciągu kilku dni nie dostaniesz okresu to idź do lekarza.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 12:34   #26
kornelia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;71116721]Nie jesteś w ciąży. Jeżeli w ciągu kilku dni nie dostaniesz okresu to idź do lekarza.[/QUOTE]

Czy warto zrobić test ciążowy ?
kornelia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 13:12   #27
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Ciemne otoczki wokół sutków

Cytat:
Napisane przez ula10219 Pokaż wiadomość
Witam.
Kochałam się z mężęm bez zabezpieczenia . Ostatnio zauważyłam że mam bardzo ciemną otoczkę wokół sutków oraz po naciśnięciu wypływa z piersi przezroczysty płyn, są również nabrzmiałe i bardziej pełne. Mam nieregularny okres. Robiłam nawet test ciążowy i wyszedł negatywy. Czy to ciąża czy wahania hormonalne?
Skoro był seks bez zabezpieczenia to istnieje możliwość ciąży. Na Twoim miejscu powtórzyłabym za kilka dni test lub zrobiła w laboratorium beta-Hcg.
Tak czy owak idź do ginekologa, bo wyciek płynu z piersi nie jest czymś normalnym i może świadczyć np. o wysokim poziomie prolaktyny, który blokuje owulację i może powodować nieregularne cykle. Diagnozowałaś je?
Ciemna otoczka w ciąży pojawia się po kilkunastu tygodniach (u mnie dopiero w 5 czy 6 miesiącu) a raczej nie na samym początku. Siara w piersi może pojawić się już koło 20 tygodnia więc do tego czasu to raczej byś się zorientowała, że jesteś w ciąży.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 13:37   #28
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ula10219 Pokaż wiadomość
Witam.
Kochałam się z mężęm bez zabezpieczenia . Ostatnio zauważyłam że mam bardzo ciemną otoczkę wokół sutków oraz po naciśnięciu wypływa z piersi przezroczysty płyn, są również nabrzmiałe i bardziej pełne. Mam nieregularny okres. Robiłam nawet test ciążowy i wyszedł negatywy. Czy to ciąża czy wahania hormonalne?
Ależ oczywiście, że tak.

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
Czy warto zrobić test ciążowy ?
Moim zdaniem nie, bo w ciąży nie jesteś.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 00:15   #29
sel6777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej. Czy jeśli podczas seksu oralnego (podczas ktorego wydzielilby sie preejakulat) dojdzie do pocałunków, po których mężczyzna od razu ślini palce i wkłada je do pochwy/odwdzięcza się oralnie to czy jest możliwa ciąża? Szczególnie w dni płodne? Czy plemniki po połączeniu ze śliną by przeżyły?
sel6777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 04:45   #30
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Hej. Czy jeśli podczas seksu oralnego (podczas ktorego wydzielilby sie preejakulat) dojdzie do pocałunków, po których mężczyzna od razu ślini palce i wkłada je do pochwy/odwdzięcza się oralnie to czy jest możliwa ciąża? Szczególnie w dni płodne? Czy plemniki po połączeniu ze śliną by przeżyły?
Od takich praktyk nie zachodzi się w ciążę.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.