Problem z ciążą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-14, 10:51   #1
chocochocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33

Problem z ciążą.


Witajcie. Jestem starająca się po wielu przejściach.. w zeszłym tygodniu w sobotę potwierdzono u mnie ciąże. Wróciłam do domu dostałam krwotoku - po skonsultowaniu na wizycie - nie poroniłam - ciąża 5 tydzień 2 dzień - krwiak w macicy - lezec. Leżę betę 5 tydzień 4 dzień zrobiona w nerwach - prawie 12000. Powoli zaczęłam się uspokajać choc wiem ze leżę jakby na minie. Problem pojawił się gdy w piatek wstałam - ogromne nudności wstręt do jedzenia, wyczulenie na zapachy.. i uwaga brak objawów od wczoraj. Czy to jest możliwe ? Nie mam ani wstrętu do jedzenia, ani mdłości, ani wymiotów czy bólu piersi. Jedynie lekko jak dotknę. Przeszukałam forum, wszyscy maja objawy np 2 tygodnie czy kilka miesięcy. Czy taki spadek nagły może oznaczać coś niedobrego ? Czy są tu jakieś dziewczyny które miały taka sytuacje ze miały mdłości i zaraz przeszły ? Jutro na 18.40 mam lekarza ale strasznie panikuje
chocochocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 08:10   #2
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: Problem z ciążą.

Hej. Wybaczcie, ze tu pisze, sorki za ewentualne bledy, ale pisze z niewygodnego telefonu. Bardzo prosze o pomoc!!! Jestem w 20 tygodniu ciazy, zmagam sie z grzybica pochwy, ale ja lecze. Wczoraj z mezem baraszkowalismy i kiedy dawalam popis zaspokajania samej siebie... Oblizalam swoj palec! A byly na niej ze dwie "grudki". Wiem, ze to obrzydliwe, moze nawet wydawac wam sie niewiarygodne, ale polknelam to nic nie mowiac mezowi, bo sie wstydzilam. Dopiero dzisiaj rano zaczelam sie zastanawiac czy przez to nasze dziecko sie nie zarazi!!!?? Blagam, pomozcie, bo zzera mnie stres, a z oczywistych powodow nie moge tego nikomu powiedziec

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

W nawiązaniu do pytania... Mi tez czasami zanikaly objawy, szczegolnie jesli chodzi o piersi, czasem robily sie miekkie i bezbolesne i trwalo to nawet kilka dni. Panikowalam, ale niepotrzebnie, bo wszystko ok
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 10:17   #3
barbarajurowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z ciążą.

Ja tak miałam, wszystko skończyło się dobrze, dzięki temu, że mam mądrego lekarza!
barbarajurowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 19:25   #4
paola2008r
Raczkowanie
 
Avatar paola2008r
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Send a message via Skype™ to paola2008r
Dot.: Problem z ciążą.

Grzybica pochwy w ciąży często się pojawia. Idź do ginekologa czym prędzej, ale się nie denerwuj
paola2008r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 20:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.